Probux - Nem fizet

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
ramius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.04.13. 15:20
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ramius »

Ti megtudjátok nézni az 1centes reklámokat?Nálam az összes kitörő reklám,de nem csak itt hanem pl:FUSEBUX,CASHNHIT...stb.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: tacsi »

ramius írta:Ti megtudjátok nézni az 1centes reklámokat?Nálam az összes kitörő reklám,de nem csak itt hanem pl:FUSEBUX,CASHNHIT...stb.
szia,

pontosan mit értesz azon hogy "kitörő reklám". Légyszíves próbálj kicsit érthetőben fogalmazni, v. egy képet is készíteni.

üdv

ui.: "úttörő"-ről mindent tudok, de a 12 pontot már sajnos nem tudom.
ramius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.04.13. 15:20
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ramius »

Az azt jelenti,hogy nem lehet megnézni a reklámot. Mert amint elkezd betölteni (elindul a kis csík)eltünik és átvált egy másik reklám oldalra.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Ramius a következőt csináld ahhoz, hogy maradjon az eredeti reklám:
Amikor rákattintottál és indulna az eredeti reklám nyomd le a Esc billentyűt. Ezzel megakadályozod, hogy új reklám jöjjön fel a megnyitott helyen. Néha nálam is előfordult már, de az Esc billentyűvel mindig orvosolni tudtam
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

frame breaker - én nem tapasztaltam ezt, de be van állítva a popup blokkolóm. másik böngésző, vagy az Esc billentyű nyomkodása megoldhatja.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És nem ártana egy vírusellenőrzés is a gépeden ;)
End of the story
ramius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.04.13. 15:20
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ramius »

Köszönöm a segítségeteket.A gépem pedig biztos tele van vírussal,mert már 2 éve nem volt újratelepítve.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Nekem se csinálja
2 éve nekem se volt újratéve oszt még mindig repit :D 9 éves gép :D
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: balek »

"Az azt jelenti,hogy nem lehet megnézni a reklámot. Mert amint elkezd betölteni (elindul a kis csík)eltünik és átvált egy másik reklám oldalra."

Nekem is volt már ilyen. Válts böngészőt (mivel nem fókuszos ez könnyen megtehető). Én pl. 5 fajtát használok (ajánlom a portable változatokat).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ramius írta:Köszönöm a segítségeteket.A gépem pedig biztos tele van vírussal,mert már 2 éve nem volt újratelepítve.

Érdekes,nekem minden 1-2 havonta meg kell csinálnom az újratelepítést. Ennyi idő alatt érezhetően lelassul. A ramius által említett probléma valami rosszindulatú dolog lehet ez biztos. Azt már nem merem megtippelni,hogy miféle,mert manapság már van ezerféle különféle vírus,malware,spyware tököm tudja micsoda. Én vírusírtót egyáltalán nem használok szinte,csak Tűzfalat. A vírusírtó bekapcsolása netezés alatt meg szintén felesleges és visszafogja a nezetés gyorsaságát.Szóval csak tűzfal. Nekem ennyi elég,és csak azt engedem ki a netre,ami nem szünteti meg a kapcsolatot :D Zone alarmot használok egy régebbi változatot (8.0.020.000),mert az újabb nálam lassú. ZA-ban a programokat csak kézi engedélyezéssel használom. Netezés elején engedem azt,ami egyből kéri,mert az valszeg biztos kell a kapcsolathoz.(az ideiglenes engedélyezést használom,nem a megjegyzést) Ha utána kér engedélyt valami,az már gyanús,azt nem szoktam engedni és legtöbb esetben nem is okoz gondot.Megjegyezm,hogy milyen IP cím kért a legelején engedélyt,ha más,akkor egyértelmű,hogy tiltani kell.. ha elmegy a net. Ekkor újraindítom a ZA-t és engedélyezem szintén azt,ami egyből kéri.

Ha mégis valami gond van, a géppel,mert lassú,vírusos.akkor az újratelepítés. Sokkal egyszerűbb,mit vírusírtózni,meg keresni,hogy mi a probléma. meg 2 év alatt a rendszerfileok is törlődhetnek részlegesen,sérülnek,töredeznek stb

Újratelepítés előtt lementem a böngésző kedvenceit,meg azokat a képeket fileokat,ami a C meghajtón vannak. Az összes többi a D meghajtón maradnak,csak a C-t formázom és arra rakom az új rendzsert.

telepítés után legelső dolgom a tűzfal telepítése.illetve előtte az xp3 serviice pack,mert azt kérii a ZA
a progarmokat mindegyiket úgy állítom be,hogy kérdezzen rá ZA-ban.
ezután az automatikusan induló programok közül egy csomót letíltok.
XP-t használok,ehhez itt van egy leírás
futtatás--->services.msc és az alábbi linken levő beállításokat használom
ami csillaggal van megjelőlve,azokat nem tiltom le
http://csillagpor.hu/remek/windows-szol ... litasa#top

meglepően sokat ki lehet lőni.
ezután elmegyek ide és itt is javítok a teljesítményen.
Sajátgép--->Tulajdonságok--->Speciális--->Teljesítmény--->Beállítások--->Egyéni--->minden pipa kivétele és alkalmaz

azután a böngésző telepítése Firefox. ehhez a flash controlt használom blokkolónak.
telepítem az adfocus ellen a régi chrome-ot is. maxthon nálam zabálja a memóriát...

van még valami,aminek az okára nem sikerült eddig rájönnöm.talán a gyenge videokártya. néha már netezsé elején belassul a net,vagy később,és csak az segít,ha újraindítom az egészet,hiába zárom,nyitogatom a böngészőket. észrevettem,hogy ilyenkor nagyon felmelegszik egy két alkatrész az alaplapomon. nincs teteje a épemnek kézileg végigfogdosom őket:)

bejelőltem melyek melegszenek fel ilyenkor nagyon. nem mindig csinálják érdekes. talán egy nagy erőforrást igénylő alkalmazás,és utána nem tud visszaállni már. Ilyenkor kikapcsolom a gépem,addig ameddig nem hűlnek le ezek az alkatrészek.
p4p800-vm_l.jpg
p4p800-vm_l.jpg (55.31 KiB) Megtekintve 7665 alkalommal
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: balek »

Az újratelepítési macera megoldható igen rövid idő alatt (nekem legutóbb 6 perc volt (oprendszer + az összes program)).
Két partícióm van C: 16 Gb, D: az összes többi. Net nélkül felrakom az oprendszert + az összes programot (pl. comodo tűzfal).
Ezután windos hangolás (frissítések kikapcsolása, felesleges folyamatok tiltása). D:-re lementem a C: partíciót a DriveImage XML programmal. Ehhez egy bootolható CD vagy usb kell amin ez a program rajta van (én a Hiren's boot cd mini xp programját használom (pc-s svájcibicska)). Ha bármikor újra kell telepíteni a rendszert, Hirens cd be, driveimagexml program visszarakja a C:re a szűz oprendszert programokkal együtt az első telepítés eredeti állapotában, garantáltan vírusmentes (már ha az első telepítés az volt)
Érdemes figyelni hogy win induláskor milyen programok indulnak el (msconfig program, win tartozék) Nekem egyedül a Comodo indul így könnyen kiszúrható ha valami bepofátlankodik. Édemes ránézni még, a folyamatok közt van e ismeretlen (Ctrl-Alt-Del)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen ez is fontos,amit írtál az msconfogról. az msconfig.exe -ben én gyakorlatilag minden pipát kiveszek ami nem microsoft program. első menetben az előző hozzászólásomban leírtak szerint,ha a nem szükséges programokat letiltjuk akkor az msconfigban már csak a nem rendszerprogramokat kell letiltani,hogy ne induljanak el a windows-zal.

futtatás--->msconfig.exe majd a szolgáltatások menüben kiszűrjük a microsoft programokat,hogy ne mutassa,majd az összes pipát kivesszük. én egyedül a tűzfalat engedélyezem.minden más felesleges úgyis,ha kell,akkor elindul vagy magától,vagy kézileg tesszük. addig meg csak feleslegesen mennek.
az automatikus indítás menüben is szinte mindent kiveszek,kivéve a tűzfalat .
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ez is lassan húzza le a rolót.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Ez is lassan húzza le a rolót.
Ez a 22., továbbra is instant

Kép
End of the story
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: harmonia »

kavics13, gratulálok a kifizetésedhez! :good:

Nekem ez a 6. azonnali PAYZA kifizetésem! :clap:
http://tinypic.com/view.php?pic=okbxas&s=8#.U8FkcbpnOUM
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szerencsés vagy, szelektíven fizet, sok embernek nem vagy eltűnt a kifizetése, tickettekre nem reagálnak.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Admin »

Aki nem kapta meg a pénzét, az írjon még egyszer support ticketet.
On a slightly more vexing note we recently had trouble with our Support Ticket system which caused us to be unable to process many tickets. It has since been repaired. So we are requesting that should any members currently have any pending and unresolved issue, that they submit a fresh ticket for resolution. We apologise for the inconvenience that this has caused. All new tickets will be answered as soon as possible, usually within 48 hours, but please allow us some extra time during the initial influx.
Forrás: link
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jól emlékszem rá, mi történt azután, amikor a Nerdbuxon elkezdődött ez:

Payment Request
The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time.
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A The-Bux.net is hasonlóan csinálta, és utána SCAM lett belőle. A PTC Investigations Probux-ra vonatkozó értékeléseit, most kezdik el egyre többen komolyan venni, és elhinni, mert a kifizetésekkel legalább egy hónapja már elég komoly bajok vannak, és a jelek szerint ebből az oldalból is hamarosan SCAM lesz, ha így folytatja:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 1832877314
https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... comments=1
http://web.archive.org/web/201312091521 ... robux.aspx
drpalcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.05. 07:43
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: drpalcsi »

Hát nem tudom, én tegnap kértem ki 10 dolcsit reggel 5 kor és pár másodperc alatt kifizetett ?!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:jól emlékszem rá, mi történt azután, amikor a Nerdbuxon elkezdődött ez:

Payment Request
The daily limit for transfers today has been exceeded.
Please try again at 00:00 or 12:00 server time.
Én kb 1 éve jártam így ezen az oldalon. Akkor a jobban értesültek figyelmeztettek,hogy máskor kérjem ki a pénzem és megkapom azonnal.. és így is lett. Sajnos már nem emlékszem miért is volt ez,és mi volt a másik időpont. Lehet a korábbi hozzászólások közt meg lehet találni ezt .Megmondom őszíntén én csak kattolom és kikérem a pénzem ,nem nagyon foglalkozom többet a Probuxszal :)
Kár lenne érte,az egyik kedvenc oldalam.

viewtopic.php?f=71&t=2859#p39735

itt is van. nézd meg.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Valóban kár lenne ezért az oldalért. A Fórum tele van panaszokkal pl. sokan nem tudják kikérni a pénzüket az oldalról, aztán a Support Ticket rendszerrel is bajok vannak, a válaszok is nevetségesek már több mint egy hónap óta (PayPal karbantartás van már több mint egy hónapja):

http://www.probux.com/forum/f8-bug-reports
http://www.probux.com/forum/f9-problems-and-doubts
http://www.probux.com/forum/t94035-paypal-maintenance
quicktor
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.05.31. 08:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: quicktor »

Én 06.25-én kértem ki PayPal-ra, azonnal meg is kaptam.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Persze a szerencsések kitudják még kérni a pénzüket, de elég sokan vannak olyanok is, akik nem tudják kikérni a pénzüket. Ez pedig nem tesz jót egyetlen oldal hírnevének sem:

http://www.probux.com/forum/f4-payment-proofs
http://www.probux.com/forum/f8-bug-reports
http://www.probux.com/forum/f9-problems-and-doubts
http://www.probux.com/forum/t94035-paypal-maintenance
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

valaki olyan is írjon,akinek esetleg van ötlete,hogy kell kikérni a pénzt ,ezzel segítve a többieket. én is hamarosan megint elérem a minimumot.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Én 4 napja kértem ki payzára délután 17 órakor, és 1 percen belül a számlámon volt a pénz! :)
Arra figyeljetek, hogy a számítógépetek órája nem mindíg a pontos időt mutatja, ezért eltérhet a server időtöl, és esetleg ezért nem sikerül a kikérés!

Itt tudjátok megnézni a pontos időt: http://www.pontosido.com/
Ez alapján kértem ki én is a pénzem, és elsőre sikerült! :clap:

Remélem ez nektek is segít majd!

Sok sikert kívánok mindenkinek! :good:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: harmonia »

JÓ HÍR!!! E hónap végére a Probux-on visszaállnak az Instant kifizetésre!!! :clap: :good: :D

Bővebb infót erről itt olvashattok:
http://www.probux.com/forum/t117243-our ... h#p1200213
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hát nagyon remélem.. ;)
Mivel ma kivártam a 11 órát és előtte 10 perccel ERROR, most már persze megy, de már mindegy..Jobb szeretem ha LEGALÁBB kikérhetek és aztán nem fizet ki az oldal, mint ezt a nyilvános hülyének nézést..Tényleg legyen igazad harmonia... :( Olyan messze még a hónap vége, addig hányszor kell ezt eljátszanom? :rofl:
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Nem muszáj ezt játszani gyüjtheted is és kikérheted ha helyre jön :clap: :good: én nem kapkodok az biztos :PP :PP
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ferikekingus írta:Nem muszáj ezt játszani gyüjtheted is és kikérheted ha helyre jön :clap: :good: én nem kapkodok az biztos :PP :PP
tipikus hibás hozzáállás. (nem bántásból írom.) gyűjtögetem, gyűjtögetem és mire odaérek nem tudom kikérni... már többször ajánlottam más topikokban a megfelelő kockázatkezelést és visszaforgatási stratégiákat. itt is felhívom rá a figyelmet! a lényeg, h amint van egy kis pénzed, vedd ki szerintem a ProBux-ból, mert jelenleg szelektíven fizet!

elolvastam a belinkelt fórumhozzászólást, de nem láttam benne nagy biztatást, h visszaállítják a kifizetéseket a normális kerékvágásba. a szitu az, h azt ígérik, h 28-ára igyekeznek mindent rendbe hozni, és egész hónapban mennek a befizetési akciók :D én ebből inkább azt szűröm le, h egy utolsó bőrt próbálnak lenyúzni az emberekről, h fizessenek be. bár ne lenne igazam! de most már van egy konkrét időpont, ha utána is magyarázkodás lesz, akkor az biztos jele a végnek.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég