Probux - Nem fizet

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

:oops:
Felvázolok egy szitut ami valós :)
A te szavadra is adok olvasom a blogod, stb. 8)
De Harmonia tanácsait, tapasztalait és hozzáállásait is előrébb veszm mindenki elött.

:argue: Döntse el az ember mit gondoljon.

Ebben a témába neked és neki is igaza lehet. De most az egyszer ne neked legyen :cry:
:oops: :good:
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sajnos nehéz igy megitélni egy oldalt..Kifizet valakit, akiben maximálisan megbizunk /harmonia/ de közben másnak eltűnik a kikért pénze minden egyenlegéről és a support lerázza az automata üzeneteivel..Nem CSAK az NJM-Blogon olvasni erről a problémáról. Már nem tudom, mit gondoljak...Jobb hogy nem tudom kikérni és legalább megvan a pénz? Moderált fórumot nekem már nincs kedvem olvasgatni..Mit érezhet az, aki beletolt egy rakás pénzt amig működött és most vagy eltűnik neki a habokba, vagy egyszerűen csak nem fér hozzá, mert ezt a tikitaki játékot játsszuk, mint The Bux-on? /Igen, ahhoz hasonlitom, mert ott volt ilyen megoldás/...Egy új oldal talán megengedheti ezt magának, de a Probux más, tőle minőséget vár az ember. Természetesen mindenki maga dönt /valaki ezt irta nekem egy másik oldallal kapcsolatban/, mibe tolja a pénzét, nos én úgy döntök hogy hagyom a bérelteket lejárni és megpróbálom kivenni amit lehet. Sajnálom ha belepiszkitottam ebbe a topicba, legközelebb már csak akkor szólok hozzá, ha megkaptam a kifizetésem.
erdmarcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.09.02. 15:09
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: erdmarcsi »

Nekem jó tapasztalatom van a Probuxról, legutóbb 07.26-án, majd 08.01-én kaptam tőlük kifizetést, azonnal :)
bozsi80
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.07.27. 13:10
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: bozsi80 »

Sziasztok!

Én is megkaptam 08.02-án a 33. kifizumat (instant). Tagságom nincs.
Ahogy a bizonylaton is látszik, a kikérésre megadott időpont előtt 7 perccel...

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sikerült magyar idő szerint pontban éjfélkor kikérni a pénzt és meg is érkezett. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egy ekkora oldal ritkán húzza meg, hogy mondjuk hirtelen eltűnik a bajok kezdetekor, a globális probléma helyett kisebbeket csinálnak, oszd meg és uralkodj alapon. A felhasználók majd egymást szidják (mert a két ellentétes vélemény mögött két féle igazság van), a reklámok száma nő, az oldal Alexa helyezése csökken. :DD
Az Ojooo év elején járt lényegében ugyanitt, kíváncsian várjuk a folytatást.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

MAGYAR idő szerint éjfélkor sikerült paypalra kikérnem, a pro magyar fórumában találtam erről bejegyzést és tegnap Adminnak is összejött igy ma én is kivártam. Amint időm engedi, feltöltöm a megfelelő helyre a bizonylatot, kb 15 mp-et kellett várnom mig megérkezett. Mindezek ellenére az oldal reklámozását és a reffbérlést szüneteltetem, mig nem tisztázódik a helyzet. Az egyik szemem sir, a másik nevet. :rofl: :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez jó hír, csak azt nem értem, h a hivatalosan közzétett időpontok miért nem működnek.
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Admin »

doqxstudio írta:ez jó hír, csak azt nem értem, h a hivatalosan közzétett időpontok miért nem működnek.
Működnek, csak mindenki akkor próbálja kikérni ezért annyira belassul az oldal, hogy csak nagyon kevés felhasználónak (vagy senkinek) sem sikerül.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: latattila »

A kikérés is nagy gond , de nálam a reffek tehetetlensége nagyobb gond!
90 bérelt napi 30-40 et klikkel már egy hete!
Próbáltam pénzt áttenni a rentálba, cserélni is de az eredmény 0-ás csereemberek!
remélem megoldódik, mert ha a "nagy öregek" is leakadnak akkor nem marad semmi tuti! Csak az új oldalakkal való orosz rulett!!!
Az pedig meleg!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi a tippet! ;)

Kép
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem is sikerült most éjfélkor. 5 probux ablakom volt nyitva, és az egyiken egyszer csak bejött. Meg is lepődtem...
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
uranusz60
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.13. 21:50
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: uranusz60 »

Nekem is fizetett éjfélkor :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

:clap: Szerintem a 11 órai kikérést el lehet felejteni...Örülök hogy már nektek is sikerült..:)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most például negyed 5-kor paypalra enged kikérni, meg is jelenik a zöld szöveg, de csak nem küld semmit.

Na hát viszont most 5-kor a több ablakos technikával sikerült és instant meg is jött!! :D


Kép
rozika2011
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:37
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: rozika2011 »

Probux! Ez volt az az oldal, amelyiket nagyon hamar elfogadtunk, megszerettünk, biztosra vettünk. MIért? Mert biztos is volt. Lehetett számítani a bérelt reffekre, lehetett számítani arra, hogy óramű pontossággal és azonnal kifizet, ha kikéred az egyenleged. Mi történt? kezdetben nem is nagyon akartuk elhinni a szóbeszédet, amikor elkezdett pontatlan lenni, majd kikérési időpontokat határozott meg.
Én magam sosem szoktam a más véleményét fixként elfogadni egy PTC oldalról írt vélemény kapcsán, kizárólag a saját tapasztalataimra hagyatkozom. Nem is olyan régen írtam Facebookon is, hogy kifizetett a Pro és iránta a bizalmam töretlen!
De ami mostanában ott történik....már nem tudom komolyan venni, adja a rengeteg magas hirdetést, és tíz közül egy esetleg, amit meg is ad! A kiírt időpontokkal is játszik, előtte egy másodperccel és utána is, használható, csak akkor tűnik el, és nem enged kikérni. Velem még jobb történt, egymás utáni két napon a múlt héten eljátszotta, beengedett, hagyta kikérni, kiírta, mennyi lesz a levonás, mennyi a kifizetés, azt is, hogy a kikérés sikeres volt. Csak éppen nem történt semmi. Accountom maradt a helyén, nem lett elküldve a kikérés. Írtam supportot, arra nem válaszol,szóval most a bizalom......némiképpen megrendült. kár ezért az oldalért. Vagy reménykedjünk még? :?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

rozika2011 írta:Én magam sosem szoktam a más véleményét fixként elfogadni egy PTC oldalról írt vélemény kapcsán, kizárólag a saját tapasztalataimra hagyatkozom.
nem bántásból írom, de ez is egy tipikusan hibás hozzáállás. mindig számít az is, h kinek a véleményéről van szó. persze egy fórumbejegyzés vagy egy csethozzászólás egy ismeretlentől figyelmen kívül hagyható, de ha már tömegesen vannak visszajelzések akár pozitív vagy negatív irányban, akkor attól nem lehet eltekinteni.
Kép
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: micike »

Ugyanúgy jártam , mint rozika
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
rozika2011
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:37
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: rozika2011 »

Ismersz annyira Tamás, meggyőzhető vagyok, tehát, ha sok oldalról, sok meghatározó PTC egyéniségtől kapom a hasonló infókat, az más, nem is arra gondoltam. De olyan sokszor volt már egy-egy oldal idő előtt scamnak kikiálltva, aztán semmi alapja nem volt, hogy ezért írtam, nekem elsődleges a saját tapasztalatom.
Mindenről ki tudom alakítani a nagyon határozott véleményemet, nekem a Probux sokáig az etalon volt, és abban, hogy ez sokáig így marad, megingathatatlan voltam.
Most viszont valami annyira megzavarta a működését, hogy lassan elkezdem siratni. Csoda kellene ahhoz, hogy újra hinni tudjak benne, hogy feltámadjon!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

természetesen Rozika!
de nincs szükség SOK meghatározó egyéniségtől ugyanarra az infóra, elegendő 1-2. nem kell a saját bőrünkön megtapasztalni, h tudjuk! :) szerintem.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Az attól függ Tamás
Ha most kezdesz egy oldalt, természetesen kell mások tanácsa/tapasztalata
Ha benne vagy, elég a saját bőr
Én benne vagy
És fájó szívvel jelentem ki, asszem ennek is annyi....
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én még azért reménykedem, bár bennem is megingott a Probuxba vetett erős bizalmam...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Admin írta:Én még azért reménykedem...
Én már nem nagyon....
Kép
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

@kavics ... recycle, recycle, recycle!!!

Nálam is volt egy ilyen időszak, itt a fórumba is írtam, mondták mit tegyek, megtettem, azóta ismét hejre állt a rend, rendesen dolgoznak a refek!

Sajnos pár 30-40 refem most lejár, betenni összeget már nem fogok, ezeket próbálom meg kifuttatni ... igaz szépen is vettem ki az oldalból idáig, kicsit elszámoltam magam, 1 kikéréssel kevesebbet kellett volna meglépnem, akkor az összes 200 refemet megtudtam volna hosszabbítani ... így csak 160-170 refem marad egyenlőre.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi! De tudod itt sose kellett eddig cserélnem, más taktikám volt, ami eddig működött.
A lényeg, hogy PB-ban mindig legyen pénz, de most hiába teszek mindent át AB-ból, nem működik, feltölteni meg nem tudok, mert nincs paypal..
Ráadásul nem tudom kit cseréljek, mert még mindenki AVG-je 1,5 fölött van
Amúgy én se panaszkodom, szépen vettem ki az oldalból, majdcsak lesz valahogy
Legfeljebb befejezem ezt az oldalt is a többi mellett :)
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Naaaa, azért ne!!!

Akkor nézd meg kik nem kattintottak és cserélj le úgy kb. 10%-át a refeknek. Vissza fog állni minden újra!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Deeee :) Ettől függetlenül is befejezem, csak gondoltam megtartok 5 oldalt, és köztük volt ez is
De akkor lehet mégse
Viszont még mindig nem tudom kit cseréljek, mindenki AVG-je 1,5 fölött van, és a legrégebbi kattintás is 8-án, tehát nemrég volt, de jellemzően 10-én mindenki kattintott
Nah mind1, lecseréltem 11-et, aki 8-án és 9-én kattintott utoljára, holnapra kiderül :)
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nálam működött a dolog az biztos!

A mai nap ha jól látom úgy 10-20 kattintásod volt 200 bérelttől?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Igen kb. 12 volt, most pedig 75 :)
Nem akarom elkiabálni, de..... köszi a tippet!
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég