PTCBOX - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

PTCBOX - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Nem találtam ezen az oldalon a PTCBOX-ot, nekem eddig ez az oldal jött be igazán,
pedig már egy éve ptc-zek.Min. kifiz. 1 dollár PP,PZ levonás nincs, instant fizet.
Az egy dollár kb. 20-25 nap alatt jön össze, befektetni nem kell.
Ajánlom.

http://www.ptcbox.com/?rid=116283
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Azt nem tudom mit jelent a visszaszámlálás az oldalon,azt sejtem,hogy a hirdetések számához van köze,de minek a számláló?
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Köszi, így már értem.
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

A visszaszámláló mutatja, hogy meddig megy a reklám.Ez 30 másodperc, de megy a háttérben is, azaz
közben tudsz más odalakat is kattintani.
cayenne
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.07.10. 15:50
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: cayenne »

Na, a PTCBOX bebukott.

Senkit nem biztatnak azzal, hogy kifizetést fog kapni a továbbiakban, a legrosszabbul azok jártak, akik upgrade-eltek, befektettek.

Az Admin saját szept. 30-i beszámolója szerint, amit az oldal belépés után a tagok számára elérhető főoldalára is kitett, a PTCBOX Paypal-es számlái mind befagyasztásra kerültek, tehát ott nem férnek hozzá a pénzekhez. Ráadásul Payzára sem tudnak fizetni, itt meg arra hivatkoznak, hogy azért nem, mert eddig a Payzás kifizetéseket úgy oldották meg, hogy a PayPal számlájukról tettek át pénzt a Payzára. Most viszont, hogy a Paypal befagyasztotta az összes náluk levő pénzüket, nem tudnak honnan áttenni a Payzára, tehát semmilyen fizető procin keresztül nem tudnak fizetni.

Nagyon úgy néz ki, hogy a helyzet végleges és ennyi volt... :angry:
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Nem tudom hogy jól gondolom-e,de aki befektetett az oldalba az visszakérhetné a pénzt a Paypaltól,mert mintha ez jönne le nekem az oldalon levő hírekből??
moneysurfing
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.10.04. 19:10
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: moneysurfing »

Jol mondod, en mar kinyitottam a diszputet a Paypalon - ott nem valaszolnak visza a PTC-boxrol - igy a Paypalra var az eldontes 10nap meg letellik a hatarido. Habar en csak reklamoztam bannerral amik le is futottak, de az aegyik forumon azt irta a PTCbox adminja hogy a Paypalon igenylje visza mindenki minden eddigi tranzakciojat ami lehetseges - azaz ha nem telt el tobb mint 45nap. Mar nem emelekszem melyik angol forumom van ez - de vagy 20 oldalas discussion.
A Payzan is igenyeltem visza egy tranzakciot ugyancsak banner reklamra ami pedig nem futot le - szept.28ikan fizettem erte - valasz a PTCboxtol a Payzanak - "Legyenek szivesek viszautalni az oszeget a Payza szamlank mar pluszban van" De itt is meg valami hatarido - varni kell. Ha viszajon akkor megirom.
Amugy tagsagra nem koltottem naluk, csak free memeber voltam - a banner reklamra oszpontositottam - 5$ hozott nekem eleg referalokat mas programokra amivel megvoltam elegedve.
cayenne
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.07.10. 15:50
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: cayenne »

Nekem meg - és gyanítom, hogy ezzel sokan így vagyunk - volt befektetésem (upgrade) ott, ami ráadásul sokkal régebbi 45 napnál, szept. 30-án is már több, mint 60 napja volt, hogy fizettem a PayPal-ről.
Úgyhogy a dispute-ot itt másokhoz hasonlóan eleve buktam...elindítani sem volt érdemes... :angry:
Szerencsére nem egy nagy összegről volt szó, de azért nem örültem...
moneysurfing
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.10.04. 19:10
Kapcsolat:

Re: PTCBOX

Hozzászólás Szerző: moneysurfing »

Amint irtam elozoen a PTCboxra kinyitott disputerol a Paypalon - ma jottek az emailek 4 tranzakciot viszateritettek. A Payzan meg nyitva al a dispute. Meg az emailben arra batorit a Paypal hogy ha van meg tranzakciom a PTCboxal akkor azokat is koveteljem visza.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég