dollarsincome

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

dollarkifizu817.png
dollarkifizu817.png
2 nap alatt itt van a Paypalon

nemtudom ,írjak-e 3. kifizut is vagy hogyan lehet átkerülni a fizető oldalakhoz?...............
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

52. kifizu , megint 2 nap alatt megérkezett
dollarkifizu906.png
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

2 hónapja regisztráltam az ayuwage-ra és nem is hittem volna ,hogy ennyire lehet keresni az oldallal ,ezen fölbuzdulva a család többi oldalára is regisztrálnék (logiptc, innocurrent,rain of clicks, a chickwage , mydailyearnings.net ,maasterpiecesptc.com , remélem nem hagytam ki belőlük) és aktív lennék, cserébe egy-egy dollarsicome aktív regisztrációt kérnék, akit érdekel írjon PM-t
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FRU5T 2015.09.13. 21:38-kor.
Ok: Nem reflinkezünk csak úgy más topicjába. Olvasd el a szabályzatot!
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

megérkezett a 53. kifizum is ,ugyanúgy 2 nappal a kikérés után

olvasom hogy "más topicjába nem teszünk reflinket"................... az a más már évekóta nem írt ide és a fizető oldalból évekóta nem kért ki pénzt, gondolom az accountja sincs már meg...............
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:megérkezett a 53. kifizum is ,ugyanúgy 2 nappal a kikérés után

olvasom hogy "más topicjába nem teszünk reflinket"................... az a más már évekóta nem írt ide és a fizető oldalból évekóta nem kért ki pénzt, gondolom az accountja sincs már meg...............
Pontosítok, a topicot elviekben átvetted, gyakorlatilag még nem, ezt mondjuk majd Adminnal intézd. Bár az oldal a SCAM kategóriában van, a szelektív fizetése(?) miatt ott is marad.
Abban viszont így visszamenőleg már nem vagyok biztos, hogy dollarsincome reflinket helyeztél-e el a hsz. -ban (szerintem nem) de ha nem, akkor jogos volt a figyelmeztetésem. Ugyanis egy topicban egy oldal reflinkjének van helye.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

FRU5T írta:
gaizkaneu írta:megérkezett a 53. kifizum is ,ugyanúgy 2 nappal a kikérés után

olvasom hogy "más topicjába nem teszünk reflinket"................... az a más már évekóta nem írt ide és a fizető oldalból évekóta nem kért ki pénzt, gondolom az accountja sincs már meg...............
Pontosítok, a topicot elviekben átvetted, gyakorlatilag még nem, ezt mondjuk majd Adminnal intézd. Bár az oldal a SCAM kategóriában van, a szelektív fizetése(?) miatt ott is marad.
Abban viszont így visszamenőleg már nem vagyok biztos, hogy dollarsincome reflinket helyeztél-e el a hsz. -ban (szerintem nem) de ha nem, akkor jogos volt a figyelmeztetésem. Ugyanis egy topicban egy oldal reflinkjének van helye.
a figyelmeztetés jogos volt, szerintem volt reflink mert ezek szerint nem tudom átvenni a topicot

az a baj hogy ez az oldal meg van bélyegezve , városi legendák keringenek róla , 53 kifizetés pedig szerintem nem véletlen vagy szelektív kifizetés.....csak úgy van fölépítve , hogy aki nem akar dolgozni vagy ritka vendég az soká tudjon pénz kivenni belőle...........nem mondom hogy minden egyszerű rajta és 2 perc alatt minden átlátható, de fölajánlottam a segítségem ...........
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:
FRU5T írta:
gaizkaneu írta:megérkezett a 53. kifizum is ,ugyanúgy 2 nappal a kikérés után

olvasom hogy "más topicjába nem teszünk reflinket"................... az a más már évekóta nem írt ide és a fizető oldalból évekóta nem kért ki pénzt, gondolom az accountja sincs már meg...............
Pontosítok, a topicot elviekben átvetted, gyakorlatilag még nem, ezt mondjuk majd Adminnal intézd. Bár az oldal a SCAM kategóriában van, a szelektív fizetése(?) miatt ott is marad.
Abban viszont így visszamenőleg már nem vagyok biztos, hogy dollarsincome reflinket helyeztél-e el a hsz. -ban (szerintem nem) de ha nem, akkor jogos volt a figyelmeztetésem. Ugyanis egy topicban egy oldal reflinkjének van helye.
a figyelmeztetés jogos volt, szerintem volt reflink mert ezek szerint nem tudom átvenni a topicot

az a baj hogy ez az oldal meg van bélyegezve , városi legendák keringenek róla , 53 kifizetés pedig szerintem nem véletlen vagy szelektív kifizetés.....csak úgy van fölépítve , hogy aki nem akar dolgozni vagy ritka vendég az soká tudjon pénz kivenni belőle...........nem mondom hogy minden egyszerű rajta és 2 perc alatt minden átlátható, de fölajánlottam a segítségem ...........

Egy ember 53 fizetése van 100 ember véleményével szemben. Nincs egyensúlyban, ezért van SCAM -ben.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

FRU5T írta: Egy ember 53 fizetése van 100 ember véleményével szemben. Nincs egyensúlyban, ezért van SCAM -ben.
jó ha 10 ember hozzászólt az oldalhoz , abból az utóbbi 2 évbe egyse volt aktív még pár hétig se .................. tényleg nincs egyensúlyba
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:
FRU5T írta: Egy ember 53 fizetése van 100 ember véleményével szemben. Nincs egyensúlyban, ezért van SCAM -ben.
jó ha 10 ember hozzászólt az oldalhoz , abból az utóbbi 2 évbe egyse volt aktív még pár hétig se .................. tényleg nincs egyensúlyba
Korábbi topicokban is rengeteg ellenvélemény volt, volt belőle vagy 6-7 (többségüket töröltem, ugyanis kihaltak egyszerűen, ez sem véletlen), egyikben sem volt egy darab bizonylat sem. Az oldal marad ahol van.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

54. kifizu

20 nap eltelt megint -> kikérés ,pontosan 2 nap múlva (ma) fizu a paypalon.................ha valakit érdekel ,akkor nagyon szívesen megosztom vele is
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

kikértem ma az 55. fizut

4$-ért vettem 10 refferalos csomagot az oldalon , 12 jött végül és abból 6 dolgozik , a pontjaimat megdobta, így prémiumot kaptam (elvileg 1 hétig ,de remélem tovább) és 10 naponta tudok pénzt kikérni (az eddigi 20 nap helyett)

2 csillaggal (eddig) 8$-t tudtam kikérni 30% fee-vel 5,6$-t utaltak---> most prémmel még mindig 8$-t tudtam kikérni de csak 10% volt a fee , így 7,20$ lesz a számlámon 2 nap múlva
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

eltelt megint 20 nap , ismét kikérés , 2 nap után a Paypalon...........56szor
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

57. kifizu is megérkezett
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

megint összegyültek a pontjaim egy hét prémiumot kaptam érte , így 10 naponta lehet pénzt kikérni,ez már az 58. kifizum

hogy lehetne az oldalt átvennem és lehet-e az aktívak közé berakatni? , az ünnepek alatt hátha több időm lenni , pár bizonylatot és képet is szívesen fölraknék
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:megint összegyültek a pontjaim egy hét prémiumot kaptam érte , így 10 naponta lehet pénzt kikérni,ez már az 58. kifizum

hogy lehetne az oldalt átvennem és lehet-e az aktívak közé berakatni? , az ünnepek alatt hátha több időm lenni , pár bizonylatot és képet is szívesen fölraknék

Átvenni az Adminnál lehet, az aktívak közé pedig nem egy ember véleménye alapján fog kerülni. Így valószínűleg utóbbi kérdésedre a válasz: nem ebben az életben.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

FRU5T írta: Átvenni az Adminnál lehet, az aktívak közé pedig nem egy ember véleménye alapján fog kerülni. Így valószínűleg utóbbi kérdésedre a válasz: nem ebben az életben.
szerintem csak én csinálom azok közül akik írnak is a fórumra................hadd legyen már akkor nekem véleményem az oldalról :D és ne annak aki nem vagy már nem csinálja
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:
FRU5T írta: Átvenni az Adminnál lehet, az aktívak közé pedig nem egy ember véleménye alapján fog kerülni. Így valószínűleg utóbbi kérdésedre a válasz: nem ebben az életben.
szerintem csak én csinálom azok közül akik írnak is a fórumra................hadd legyen már akkor nekem véleményem az oldalról :D és ne annak aki nem vagy már nem csinálja
Véleményed lehet, de marad a SCAM oldalak között.
Piroska64
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.10.19. 21:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: Piroska64 »

Heló!

Már egy jó ideje csinálom ezt az oldalt , a kikérési összeget is majd nem elértem mire nem kapok hirdetéseket . Kérem segítségüket mi az oka
Köszönöm
Piroska64
piroskakovacs1949vgmail.com -ra a válaszukat
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

Piroska64 írta:Heló!

Már egy jó ideje csinálom ezt az oldalt , a kikérési összeget is majd nem elértem mire nem kapok hirdetéseket . Kérem segítségüket mi az oka
Köszönöm
Piroska64
piroskakovacs1949vgmail.com -ra a válaszukat
olyan előfordul ,hogy egyszerűen elfogynak a hirdetések itt se végtelen ,később érdemes ránézni ,raknak föl újjakat , olyan nálam is előfordult hogy nem adott 1-2 napig ,én semmit nem csináltam és magától meggyógyult.....addig javaslom próbáld meg a job-okat, ott is lehet pénzt keresni ,nem is rosszul
Piroska64
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.10.19. 21:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: Piroska64 »

de nekem már régen nem ad egy hírdetést sem. ez a job-ok ez mi. Irnál róla? és hol regisztráljak, mi a link és mit kell csinálni?
Piroska
ha kérhetem így a választ
Köszönöm
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

Piroska64 írta:de nekem már régen nem ad egy hírdetést sem. ez a job-ok ez mi. Irnál róla? és hol regisztráljak, mi a link és mit kell csinálni?
Piroska
ha kérhetem így a választ
Köszönöm
mennyi idő az a régen? egyik reffemnek volt olyan ,hogy nem lépett be hetekig és utánna nem kapott több hirdetést az oldalról..........

job? ugyanitt a surf ads fölött jobs néven, különböző feladatokat kell végrehajtani
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Amelyik oldal egyszer már átverte a tagokat abban nem lehet őszíntén bízni. Máskor is bárkivel megteheti. Ahhoz meg túl sok energiát kell befektetni,hogy próbálkozzon az ember. itt most nem erről az oldalról beszélek csupán. ide tartoznak azok,ahol az adminnak már volt korábban nem fizető oldala,vagy egy időben szünetelt a fizetés... Goldenclix admin oldalai pld most fizetnek,de korábban volt,h nem,de a TrafficMonsoon is ilyen csaló admin,de ott megéri a kockázatot....
Jó helyen vannak ezek az oldalak mégha jelenleg fizetők is.
A kattolók emlékezete erősen szelektív,vagy az újak egyáltalán nem ismerhetik az előzményeket.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

milyen átverésről van szó most?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

korábbi hsz-ek közt megtalálni ezeket. nézd vissza.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

xenosz2 írta:ha rákerestek neten az oldalra magyar nyelven,vagy itt a fórumban is talán találni leírást,hogy miért csaló az oldal. az én egyik első oldalam volt ez mikor kezdtem PTCzni,de soha nem értem el a kifizetést. Akkor úgy volt,hogy első napokban napi 10 centet kerestem,majd ezt zsépen levette olyan kicsi hirdetésekre,hogy már alig haladtam. Azt hiszem itt csak olyanoknak fizet,akik aktívan toboroznak is. röviden ez az oldal csaló.
megtaláltam miért csaló az oldal :D
ez alapján nagyon sok oldal lehetne csaló, pl csinálom kicsit több mint 7 éve a hits4pay-t és még mindig kell 8$ a kifizetéshez vagy 2 éve a Buxp-n nem jött össze még a 7$, csalók mert lassan haladok?
amúgyis INGYEN prémiumról beszélünk hogy nem adja egyszerűen az oldal..............melyik másik ad? ............sok a fee? ha 10 centet lehet keresni egy google keresssésel meg pár kattintással akkor kit érdekel?.....sok a minimum? gyorsan gyűlik akár egyedül is

az a baj mindenki 2 nap alatt megismer minden oldalt és ha egy hét után nem kap pénzt akkor már keres is másikat , leírtam már ,de most újra a Dollarsincome fizető oldal ,de nem az a tipikus ,megszokott PTC oldal ,meg kell ismerni és türelmet adni neki és fog fizetni MINDENKINEK nemcsak nekem :good:
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

ma megkaptam az 59. kifizumat (5,6$) erről a nem fizető oldalról :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

látom kiválasztottad a legkényelmesebb hozzászólást,amit könnyű volt lecsapni :D
de ezt már megtárgyaltuk anno. az oldal fizet egyeseknek ,másoknak nem ,korábban csaló oldalak tulaja, a számlán levő összeget számos szabály alapján tudod csak kikérni,horribilis levonásokkal,nincs fórum...
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

xenosz2 írta:látom kiválasztottad a legkényelmesebb hozzászólást,amit könnyű volt lecsapni :D
de ezt már megtárgyaltuk anno. az oldal fizet egyeseknek ,másoknak nem ,korábban csaló oldalak tulaja, a számlán levő összeget számos szabály alapján tudod csak kikérni,horribilis levonásokkal,nincs fórum...
nem tárgyaltuk meg , Páran azt mondjátok nem fizet mindekinek, én meg azt mondom , hogy 4 éve él az oldal és fizet mindenkinek aki kitartó és aki "ráérez az oldalra" :good:
a kikéréshez nem értem mire céloztál?
1 csillaggal (inaktív,az oldallal ritkán foglalkozónak van ilyen ) úgy van megcsinálva hogy ne tudják kikérni (180 naponta vagy valami ilyenmi)
2 csillaggal 20 naponta tudsz kérni , ha van legalább 15$-d akkor tudsz 8$-t kikérni és abból megkapsz 5,6$-t (30% fee) ... ez az átlag felhasználóké, sajna én is ilyen vagyok mostanába :D
3 csillaggal 10 naponta tudsz kérni ,ha van 3$-d ,maximum 8$-t és megkapsz 7,2$-t (10%fee) .......ez már prém ,de ingyen is megkapható
4 csillag és több 7 naptól 3 napig a kikérés ióközti idő és 10 és afölötti $ kérhető ki ,stb


a horribilis fee az relativ ,nagyon könnyen lehet vele sok pénzt keresni ,inkább több pénzből adok pár %t fee-be minthogy 0,00001 centes klikkekel ne vonjanak le semmi , mint más szuperstabil oldalakon ahol évek alatt nem lehet annyit keresni mint itt 1 hét alatt

fórum az nincs , sőt néha olyan érzésem van hogy admin se nagyon , az utalást is az oldal tagjai csinálják (megvannak bízva % ért cserébe ---gondolom ide kell a fee) ,az oldal FIZET ,valaki nagyon jól kitalálta és felépítette és köszönöm neki azt a 300+$-t amit utalt már nekem az elmúlt pár évbe (3) és azt is köszönöm hogy tudok hirdetni itt és több oldalon 2-300 reffet hozott ez az oldal minimális befektetéssel (3*4$-t raktam talán vissza ,de lehet ennyit se) egyenlegből ....... lehet szidni az oldalt , de szerintem nem érdemli meg ,látva a sok csaló oldalt aki többszáz $-okkal meglép és főleg ne olyan szidja aki abszolut nem ismeri az oldalt vagy csak minimálisan vagy valamikor ezeréve párszor belépett....................

nem szeretek fórumon vitatkozni ,de igazságtalanul van megbántva az oldal és van a süllyesztőbe ,pedig azért van ez a fórum szerintem hogy mindenkinek segítsen pénztkeresni , mások tapasztalatai megosztásával
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

gaizkaneu írta:nem szeretek fórumon vitatkozni ,de igazságtalanul van megbántva az oldal és van a süllyesztőbe ,pedig azért van ez a fórum szerintem hogy mindenkinek segítsen pénztkeresni , mások tapasztalatai megosztásával
A fórum elsődleges célja a megfelelő információáramlás és a tapasztalatok megosztása. Ebben nem korlátoztalak sem én, sem mások.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: dollarsincome

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Én csináltam egyszer egy ideig kezdő ptc-sként, meglett a 15 dollár, mindennap felmentem, de mikor kikértem 3 dollárt adott, éa ebből kb 1,80 cent jutott el hozzám. Ehhez viszont rengeteg idő kellett.
Egy hét múlva két napig nem jutottam fel, napi adagba levonta a pénzt, mert inaktív vagyok. Ekkor lett teli a hócipőm.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég