Fixedbux - Megszűnt!!!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Fixedbux - Megszűnt!!!

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

Uj ptc A TICBUX csoporthoz tartozik
Az első 35000 regisztráló ajándék prémium tagságot kap
Elég magas napi 0.09$ a kereset premium tagként
Kifizetés paypal/payza nincs minimum
Csak most kezdtem egyelőre próbaszakaszban van,de hátha jó lesz.

http://www.fixedbux.com/?ref=vzoli75
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: No min payout

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Fixedbux.: Csak óvatosan!! A tulajdonosa és adminja a ticbux admin. Amit fontos tudni! A ticbuxon instant kifizetést hírdet, de már 2 vagy 3 napja pendingel a pénzem, Írtam adminnak, de még ő volt felháborodva majd közölte hogy 3-4 nap mire fizet. Na ez az ő "instant" fizetésük. Viszont a fixedbuxot nem rég "kinullázták", újra indították, töröltek mindent és mindenkit, az újra indításhoz. Mindegy...
Legyél óvatos!
vzoli75
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:48
Kapcsolat:

Re: No min payout

Hozzászólás Szerző: vzoli75 »

Köszi a figyelmeztetést egy próbát azért megér,a ticbux-nál engem is kinulláztak,újra kellett regelnem.
Mindenesetre egy oldalnál sem fizetek be,tehát max csak azt a pár percet veszíthetem.
dress
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.09.17. 12:44
Kapcsolat:

Re: No min payout

Hozzászólás Szerző: dress »

Erről ma TicBux-on küldött szét az admin egy levelet:

"hELLO MEMBERS.
AS SEEN ON FORUMS ALOT MEMBERS COMPAINING THAT THIS SITE IS SCAM AND DOESNT PAY BLA BLA BLA.I TOLD YOU BEFORE THAT PAYMENTS CAN TAKE UPTO 4 DAYS.WELL YOU GUYS DONT HAVE PATIENCE IN 3 DAYS I RECIVED 300 TICKETS FOR PAYOUTS AND 100 OF THEM WERE ABUSIVE AND THEY HURT ME ALOT.THATS WHY TODAY I WANT YOU GUYS TO SEE HOW I PAY!!.

YESTERDAY I RECIVED A TICKET THAT YOU DONT PAY I SAID THAT CHECK PROOF PAGE WHY AFTER EACH MIN THERE ARE BEEING PROOF UPLOADED HE SAID ALL ARE FAKE!AND YOU ARE UPLOADING THEM.

THAT WAS A CHILDEST BEHAVIOR I HAVE EVER SEEN COMEON CAN YOU CREATE THESE MUCH PROOFS? AND WITH EMAILS WRITTEN ON THEM AND TRANSACTION DETAILS AND PAYOUT AMOUNT???
NO!
I AM DAILY SENDING MORE THEN 200 PAYMENTS AND PEOPLE ARE CASHING OUT ALOT.SO THATS WHY IT IS DIFFICULT TO FIND PENDING OLD PAYMENTS SO I KEEP ON PAYMENING THE MOST PENDING PAYMENTS THAT WERE MADE.
WELL TO SHOW YOU GUYS OF TODAYS PAYMENTS I TOOK SNAPSHOT SO THIS CONFISION IS OVER!
PLEASE SEE PICS BELOW!"

Amivel azt akarja mondani hogy naponta több 200 kifizetést kell neki csinálni,(mutatott képet is hozzácsatolva), és rengeteg munkája van, mivel még van más oldalja is ezen felül.Mindenkit kifog fizetni, csak kis türelemmel kell lennijük a felhasználóknak.
Azért bekell látni 3 oldal aminek átlagban 400-500 felhasználója online, nem kis munka az adminnak.
Avatar
imh0t3p
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.09.16. 05:21
Kapcsolat:

Re: No min payout

Hozzászólás Szerző: imh0t3p »

Én befektettem ticbuxba. És hidd el meg is bántam egy csöppet. Sajnos az admin nem megbízható fajta. Sajnos...
Aláírom, nem kis munka. De pont arról a fajta oldalról beszélünk aminél egy TISZTESSÉGES admin, beállítja a meghírdetett instant kifizetést, s onnét kezdve ezzel semmi dolga nincs! Tehát ezt mindössze csak ő, és szándékosan bonyolítja.
De ha nem hiszed itt http://www.buxhost.com/ nyugodtan megtudod nézni, ellenőrizni milyen lehetőségei vannak egy adminnak.
dress
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.09.17. 12:44
Kapcsolat:

Re: No min payout

Hozzászólás Szerző: dress »

Egyetértek, úgy kellene, csak instantba hackerek végett nem nagyon merik rakni. Na de nem vitázom, reméljük a legjobbakat, táncsak mindenkit kifog fizetni!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég