ClickFair- A PTC oldal megszűnt, Rewardingways-szel egyesült

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

ClickFair- A PTC oldal megszűnt, Rewardingways-szel egyesült

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldal be fog zárni és egyesül a tulaj másik oldalával a rewardingways-szel márc 21 én.
http://clickfair.com/forum.php?topic=21668
Kép
http://www.clickfair.com/?ref=xenosz2

Az oldal a topik nyitásakor nyitott.

Script: EvolutionScript

Az oldal tulajdonosa a 99 Ventures network nevű cég amely érdekkörébe tartoznak az alábbi oldalak OfferNation, Superpay.me, RewardingWays.

Kereset: Napi 1 cent körül ingyenes tagként. Ez 0,1 centesekből áll össze általában.

Referál jutalék: 20% standardnak
Referáltak száma nincs maximalizálva.


Kifizetés : PayPal, Solid Trust Pay ,Neteller ,Payza. Ingyenesnek hetente egyszer van fizetés

Minimum kifizetés: Lépcsőzetesen emelkedik 1 dollár az első,utána dolláronként egészen 5$-ig

Referáltak bérlése jelenleg nem elérhető

Kép

Köszönöm a regisztrációt mindenkinek aki megtisztelt vele!

http://www.clickfair.com/?ref=xenosz2

Kép
A hozzászólást 44 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2015.03.05. 01:11-kor.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék minden kattintásbó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Ha minden igaz alád regisztráltam. Legalább is a tiéd a 'legöregebb' topik.
Érdekes oldal, mert se upgrade, se ref-bérlés. Csak 10 cent klikk.
Viszont nem olcsó oldal 1000 kredit 2$-ba kerül.
Pár nap múlva kiderül hogy áll a kifizetéshez.
Egyenlőre semmi más feltételt nem találtam, csak érjük el a minimumot.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék minden kattintásbó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kopasz írta:Ha minden igaz alád regisztráltam. Legalább is a tiéd a 'legöregebb' topik.
Érdekes oldal, mert se upgrade, se ref-bérlés. Csak 10 cent klikk.
Viszont nem olcsó oldal 1000 kredit 2$-ba kerül.
Pár nap múlva kiderül hogy áll a kifizetéshez.
Egyenlőre semmi más feltételt nem találtam, csak érjük el a minimumot.

Közben kiderült,hogy mégsem minden kattintás ér refjutalékot . A 4 refem a stat szerint 5 reklámot nézett meg,elég valószínűtlen,hogy egy se nézett volna meg többet,így ezt kivettem a topic címéből .

A kifizetést minden bizonnyal már elérte valaki,haa én ennyi reffel 27 centnél tartok. A payment proof menüben még nincs viszont rekord. Talán ma napközben.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: detros »

Regisztráltam hozzád, kíváncsi vagyok fizetnek-e, egy nap alatt $0.109 elég jó, láttunk már csodákat.. :)

Amúgy itt-ott látni fórumokon utalásokat arra, hogy a rewardingways.com adminjának az oldala.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:Regisztráltam hozzád, kíváncsi vagyok fizetnek-e, egy nap alatt $0.109 elég jó, láttunk már csodákat.. :)

Amúgy itt-ott látni fórumokon utalásokat arra, hogy a rewardingways.com adminjának az oldala.
Ha lesz egy kis időm,akkor kipofozom a leírást az oldalról. A PTC Investigation már írt is róla beharangot.

http://www.ptc-investigation.com/clickfair.aspx


Ezt írják : ClickFair is a new site from the 99 Ventures network. Which incudes OfferNation, Superpay.me, and their oldest site RewardingWays. All of them currently pay without delay

A Clickfair a 99 Ventures Network tulajdona,aminek a fenti oldalak tagjai,amelyek késedelem nélkül fizetnek.


Köszönöm a regisztrációt egyébként :) Ha beválik te is szépen fel tudod építeni a downline-odat ;)

Megérkeztek az oldal szerint az első kifizetések. http://clickfair.com/index.php?view=payment_proof

Habár még kifizetési bizonylatot nem találtam www. szerte.Ha lesz azt is linkelek.
Az alábbi képen egy új tag tett fel néhány kérdést az Adminnak,és az alábbi válaszokat kapta.

Röviden annyi,hogy nincs korlátozás a direkt refek tekintetében. A kifizetési minimum nem emelkedik kifizetésenként,nincs átutalási jutalék, minden direkt bevétel után jár az 50% (ezt még vizsgálom :) ) és valóban ŐK a fent említett 99 ventures newtwok nevű cég. Megjegyzi,hogy mivel ez az első PTC oldaluk egyelőre mindent a lehető legegyszerűbbre terveztek,de fenntarttják a jogot a változtatásra,ahogy a többi oldalukon is. A PTC investigation azt írja egyébként,hogy a kilikkértékek majd csökkeni fognak,ahogy a csoport többi oldalán is tapasztalható volt.
http://ptcscrutiny.com/skitch/ClickFair ... 202844.png

Az angol tudásom nem a legtökéletesebb így ha valamit félrefordítottam,akkor nyugodtan javítsatok ki.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap már csak egy 2 ,meg egy 1 centes volt. Frappánsan azt mondhatnám,ez így nem Fair :)

E
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék minden kattintásbó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kopasz írta: Viszont nem olcsó oldal 1000 kredit 2$-ba kerül.
.
Attól függ,honnan nézzük. 1 hirdetés 0,002 re jön ki a hirdetőnek,a klikkelők ebből 0,001 centet kapnak a többi a "banké". ha ennél olcsóbb lenne,nem érné meg a "klikkelőknek". Én máshol se láttam ennél sokkal olcsóbbat ennyire,vagy ha igen ott a klikkérték is kevesebb,vagy egyszerűen fenntarthatatlan a befolyt pénzből.
Pro: ismert megbízható tulaj nagy növekedési potenciállal
Kontra: Még kevés a taglétszám.

Hiányolom a taglétszámot az oldalról! Senki nem látja,ahogy én sem?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap kértem ki a pénzem....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

...és meg is érkezett hiánytalanul

A reklámok értéke folyamatosan ingadozik napközben is. Most épp 4 és fél cent értékben van 0,5 cent vagy magasabb értékű,és van kb 5-6 kicsi 0,1 centes. Reggel 12 darab 0,1 centes is volt,de mire lekattinthattam volna eltünt szőrén szálán az összes.

így kb azt lehet mondani 3-3,5 és 5 cent közt ingadozik a hirdetések értéke egy adott időpontban.


Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

banner hirdetési árak.JPG
banner hirdetési árak.JPG (20.05 KiB) Megtekintve 7870 alkalommal
Van lehetőség banner hirdetésre is már.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék (bizonylattal)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megjelentek újabb hirdetési lehetőségek,mint PTSU, Login banner,features text. később ezeknek a fotóit is felteszem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjutalék (bizonylattal)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mától lehet direkt referáltat venni és rentálni.
Megjelent az első tagság is premium néven.
Egyelőre ennyit gyorsan a részletek hamarosan, ne mozduljanak a tv készülékek elől
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Leírás frissítve ,kész vagyok :)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Hát én ma délelőtt béreltem 5 db reft. 1.25$
Még nem telt el 24 óra, és már 6 centet klikkeltek.
Ez több mint bíztató.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldal hihetetlen népszerűségnek örvend,ami nekem nem jó,mert hiába keresek refeket MÉG REFERÁL CSERÉRE SEM!!! jönnek,mert már mindenki Klikk Feri -n tobzódik :D emoneyspace.com -on se szeri se száma az erre az oldalra direkteket kereső topikok.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Breaking news

Most akciósan az éves premium tagság 50 helyett 30 dollár !!!
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Nagy kár, hogy Payza-sok nem tudnak regisztrálni. Hiába tünteti fel az oldal alján, a regeléskor nincs ilyen választási lehetőség. :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte1958 írta:Nagy kár, hogy Payza-sok nem tudnak regisztrálni. Hiába tünteti fel az oldal alján, a regeléskor nincs ilyen választási lehetőség. :(
Regisztrálni tudsz szerintem,csak arra nem tudsz kikérni,és befizetni. Az Admin azt mondja,hogy talán lesz 1 hónapon belül.Reméli.

Számomra nem okoz gondot sehol sem egy propcesszor megléte nem léte,mert van mindegyikből fiókom a biztonság kedvéért. Én Liberty it és paypalt szoktam használni (mindkettőt szeretem,talán a libertyt még joban,mert egyszerűbb a felülete és biztonságosabbnak tartom,mert vagy 3 jeslzót meg kell adni,hogy utalhass pld. A payza-t nagyon sokba kerülne hitelesiteni. 100 dollár befizetés bankszámláról máshogy nem lehet jelenleg. Ezt nem is használom. Van STP is,de egyelőre csak dísznek :)
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Nagy kedvem nincs egy olyan oldalra regisztrálni, meg naponta kattintgatni, esetleg még refeket is gyűjteni, hogy bizonytalan a kikérés. Azért köszi, ha később lesz Payza is, belevágok majd.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte1958 írta:Nagy kedvem nincs egy olyan oldalra regisztrálni, meg naponta kattintgatni, esetleg még refeket is gyűjteni, hogy bizonytalan a kikérés. Azért köszi, ha később lesz Payza is, belevágok majd.
Nem bizonytalan a kifizetés,csak Payzara nincs jelenleg .Új oldalnál ez természetes, más régóta működő és megbízható oldalaknál is előfordul,hogy valamelyik processzor nem használható ideiglenesen . Az én véleményem az, hogy ha van egy jó lehetőség akkor ne a processzoron múljon ez . Esetleg megkérdezhetem,hogy miért nem felel meg neked a Paypal,vagy a Liberty ? Ahogy fentebb írtam én mindegyik fontosabbhoz reggeltem,nem tart semmiből pénzbe nem kerül.Legfeljebb a hitelesítés Paypalnál ez kb 400 Ft. payzanal meg 20 ezer (ha lehet olcsóbban szívesen veszem,én nem láttam )
A fő netbankom a paypal,de libertyre is szoktam néha,payzara is kértem már,de oda még ne kaptam,mind scam lett,ahonnan kértem oda :D Az az érv,hogy túl szétaprózódik a bevétel sem gond,mert akkor az upgradeket finanszirozom onnan,ahol kevesebb van. Paypalról meg utalok bankszámlára.


Elnézést az OFFtopicért a többiektől.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Persze, a bizonytalan kikérést részemről értettem, hogy nem tudni, lesz-e Payza. Tudom, hogy fizet az oldal, bocs, ha nem voltam egyértelmű.
Hogy miért idegenkedem a Paypal-tól ? Szeretném egy számlára gyűjteni ezt a kevés pénzt, ez a legfőbb oka szerintem, meg eléggé hosszadalmasnak is tűnik az intézése. Maradok csak a Payza-nál, hajthatatlan vagyok ! :D :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte1958 írta:Persze, a bizonytalan kikérést részemről értettem, hogy nem tudni, lesz-e Payza. Tudom, hogy fizet az oldal, bocs, ha nem voltam egyértelmű.
Hogy miért idegenkedem a Paypal-tól ? Szeretném egy számlára gyűjteni ezt a kevés pénzt, ez a legfőbb oka szerintem, meg eléggé hosszadalmasnak is tűnik az intézése. Maradok csak a Payza-nál, hajthatatlan vagyok ! :D :D
Én még nem kértem ki bankszámlára egyikről sem,nem tudom mennyi a kezelési költség,de kis összegnél valóban nincs értelme több helyre kérni. De ha valaki komolyan gondolja a PTC zést és jövedelemforrásként tekint rá nemcsak hobbira,annak ajánlott,hogy legyen mindenből.
Egyébként megértelek,mert a Paypal sokszor pofátlanul magas költséget von le,ezért gondolkoztam,hogy inkább mást használok,még nem tudom,de a Liberty nagyon szimpi lett,egészen szerelmes lettem bele :D
Mondjuk azt nem értem,hogy paypalra payzara miért követelnek verifikációt néhány helyen libertyre miért nem. talán ,emrt az a legbiztonságosabb. De tényleg az. :D Húú mennyi off ,elnézést a topik tulajtól :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hogy legyen valami releváns infó is. Ma több mint 5 cent lett a reklámok értéke.1 kétcentes 3 darab 1 centes és a resztli Az admin továbbra is a saját oldalak reklámjára helyezi a hangúlyt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kép

megjött a második kifizetésem is.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: clickfair.com új oldal 50% refjuti.+ ref bérlés, upgrade

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Újabb változások vannak az oldalon,amiről majd nap közben részletesen írok (most nincs idő) Előljáróban annyi,hogy lehet venni életre refet limitált számban 1 dollárért. A kifizetési minimum,meg kikérésenként emelkedik egészen 5 dollárig .
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: clickfair.com 50% ref jutalék + változások olvasd el :)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A ref bérlést érdemes megpróbálni standard tagként is,
úgy néz ki, hogy kb 30-40 % hasznot el lehet érni.
Hosszabbítva, kedvezménnyel többet is.
És a minimumot is hamarabb eléred.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég