Ojooo.com Nem ajánlott!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Jelenleg be sem enged...
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Jelenleg be sem enged...
engem igen
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Lassan, de biztosan.

Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

grat:)

a kereset valóban megrekedt 1,8 cent körül,cserébe viszont hamar megvan:)
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

Sajnos a rendszer nem engedi megjeleníteni a hirdetéseket. Vannak fent friss kifizetési bizonylatok, úgyhogy remélem csak átmeneti technikai hibáról van szó. Tetszik az oldal, remélem életben marad.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ma reggel kértem ki, egy óra múlva már itt volt a pénz. Persze ez sem garancia, de jelenleg működik az oldal. Nem rosszabb, mint a múlt héten. Az admin majd összeszedi magát. Az országában ő a legjobb.
Tegnap estétől ma reggelig nem működött az oldal, egyáltalán nem jött be. Van ilyen. Most pl. a neobux nem működik
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:Ma reggel kértem ki, egy óra múlva már itt volt a pénz. Persze ez sem garancia, de jelenleg működik az oldal. Nem rosszabb, mint a múlt héten. Az admin majd összeszedi magát. Az országában ő a legjobb.
Tegnap estétől ma reggelig nem működött az oldal, egyáltalán nem jött be. Van ilyen. Most pl. a neobux nem működik
A Neobuxot nem érdemes példának felhozni, az egy teljesen más dimenzió, mint egy ilyen Ojooo vagy a többi új oldal.
A lényeg hogy már rendesen működik.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:
eviaclub írta:Ma reggel kértem ki, egy óra múlva már itt volt a pénz. Persze ez sem garancia, de jelenleg működik az oldal. Nem rosszabb, mint a múlt héten. Az admin majd összeszedi magát. Az országában ő a legjobb.
Tegnap estétől ma reggelig nem működött az oldal, egyáltalán nem jött be. Van ilyen. Most pl. a neobux nem működik
A Neobuxot nem érdemes példának felhozni, az egy teljesen más dimenzió, mint egy ilyen Ojooo vagy a többi új oldal.
A lényeg hogy már rendesen működik.
Mióta a Liberty Reserve tönkrement én azon gondolkodom vajon milyen hatással lesz ez a PTC oldalakra,hisz valószínűleg néhány oldalon jelentős pénz veszhetett el. Talán nem is százalékban jelentős,hanem a profit tünhetett el ... De ez csak egy gondolatfuttatás. Ki tudja melyik PTC oldal mikor adja be a kulcsot,lehet a neobux is az. Belelátsz a pénztárkönyveikbe? Nem. Attól,hogy 5 vagy 6 éve működik csak arra valószínűsít,hogy nagyobb a valószínűsége,hogy nem lesz scam,de arra nem,hogy örökké fenn fog maradni.

Az Ojooohoz annyit,hogy valóban nem lett belőle egy sikertörténet egyelőre... Én az admint sem látom a fórumon egy ideje,viszont fizet a jelek szerint gyorsan. Ha nem nézzük az elvárásokat,akkor a kereset az azzal töltött idővel nem olyan rossz.Főleg a refjutalék jó,már aki gyűjtött őket.
Mondjuk az valóban aggasztó,hogy a hirdetések közt már túlsúlyban van a saját.új nincs gyakorlatilag.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Második fizetésem. Nem sok a saját kereset,de pár reffel szépen lehet így is haladni egyelőre a jó jutalék által.
Köszönet nekik.

https://wad.ojooo.com/index.php?ref=xenosz2
Kép
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: adflood »

Grat. Jó neked, hogy ilyen elvetemült direkteket fogtál ki. Nekem nem volt szerencsém. Senki se csinálja. Talán 1,5 hónap múlva elérem az első 2$-t. :(
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Grat!
Hát tényleg vannak jó direktjei :)
Viszont elmozdulhatna már a napi max 2 centről...
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

adflood írta:Grat. Jó neked, hogy ilyen elvetemült direkteket fogtál ki. Nekem nem volt szerencsém. Senki se csinálja. Talán 1,5 hónap múlva elérem az első 2$-t. :(
A direktjeim egy része innen származik,nekik köszönöm még egyszer a kattintásokat :) köztük vagy te is,neked is köszönöm szépen. De ebbe az oldalba valóban nagy energiákat fektettem,hirdettem mindenfele,vásároltam refeket, RCB vel is csábítottam őket. Szóval pénzem is van benn,meg idő és mégsem tudok őszíntén örűlni mert sokkal nagyobb üzlet is lehetett volna ha az admin tudott volna hirdetőket szerezni,vagy nem is akart,csak az ojooo-nak akart egy kis marketinget szerezni.
Kb ennyi.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
adflood írta:Grat. Jó neked, hogy ilyen elvetemült direkteket fogtál ki. Nekem nem volt szerencsém. Senki se csinálja. Talán 1,5 hónap múlva elérem az első 2$-t. :(
A direktjeim egy része innen származik,nekik köszönöm még egyszer a kattintásokat :) köztük vagy te is,neked is köszönöm szépen. De ebbe az oldalba valóban nagy energiákat fektettem,hirdettem mindenfele,vásároltam refeket, RCB vel is csábítottam őket. Szóval pénzem is van benn,meg idő és mégsem tudok őszíntén örűlni mert sokkal nagyobb üzlet is lehetett volna ha az admin tudott volna hirdetőket szerezni,vagy nem is akart,csak az ojooo-nak akart egy kis marketinget szerezni.
Kb ennyi.
Sajnos ezzel teljesen egyet tudok érteni
Egyetlen pozitívum, hogy még fizet
Az 50% ref jutalék se rossz, de 9 aktív direktel is 2 hónap, mire második kifizetést elérem (Van olyan oldal, ahol ref és tagság nélkül is megvan ennyi havonta...)
Nekem nagyon hiányzik a grid és a bérlés az oldalról, de ahogy nézem, adminnak nem...
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Aki esetleg nem kattolja nézzen rá, az utóbbi napakban 3 cent körül van a napi "Zsé" újra. Köszönöm,a refjeimnek akik kirartanak ebben az időkben is:)
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Tegnap este és ma reggel is próbálkoztam a kikéréssel. Nem fogadja el a CashPIN-t, megváltoztattam , és ugyanaz a helyzet.
Kezdek nagyon mérges lenni... :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Adminnak írtál gondolom... válaszolt már?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Előbb kértem ki, gond nélkül elfogadta
Most már csak fizessen is :)
End of the story
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Nem írtam, reménykedtem abban, hogy csak átmeneti probléma. Most ki tudtam kérni, várok a kifizetésre ! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

az utóbbi időben az admin nem túl aktív a fórumon,de a hirdetés értékeit felemlte,már már túl jól keresek... remélem nem lesz probléma. hamarosan elérem megint a kifizetést .
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: adflood »

xenosz2 írta:a hirdetés értékeit felemlte
Ezt hogy érted? A tizedesek felesek lettek?
Épp ennek köszönhetően, én is elértem nagy sokára (2+ hó) a minimumot.

Úgy látom, féláron lehet hirdetni. Szóval, ha sok a pénzed nyugodtan hirdesd el. Standardok úgysem kapnak 5-nél több klikket (legalábbis admintól). Premiumoknak ma megint több klikkje lett.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És meg is jött :)

Kép

Valóban 5 hirdetést ad standardnak, de amíg az 3 centet jelent, nekem tetszik az oldal
Néztem én is, ma mennyivel több hirdetést adott a Premiumoknak, lassan elgondolkozom én is az upgrade-en
Mondjuk a 11 direktet (10 aktív) legalább meg kellene még duplázni előtte :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

adflood írta:
xenosz2 írta:a hirdetés értékeit felemlte
Ezt hogy érted? A tizedesek felesek lettek?
Épp ennek köszönhetően, én is elértem nagy sokára (2+ hó) a minimumot.

Úgy látom, féláron lehet hirdetni. Szóval, ha sok a pénzed nyugodtan hirdesd el. Standardok úgysem kapnak 5-nél több klikket (legalábbis admintól). Premiumoknak ma megint több klikkje lett.
Nem úgy értettem. Több saját hirdetést rakott be ,és azok is a jobb értékűek,így pont 3 cent van minden áldott nap.

Eszembe sincs elhirdetni . Zsebben szeretném a pénzt látni,nem a bizonytalanul jövő refekre :) 2-3 nap múlva elérem a 6 dollát és kikérem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:És meg is jött :)

Valóban 5 hirdetést ad standardnak, de amíg az 3 centet jelent, nekem tetszik az oldal
Néztem én is, ma mennyivel több hirdetést adott a Premiumoknak, lassan elgondolkozom én is az upgrade-en
Mondjuk a 11 direktet (10 aktív) legalább meg kellene még duplázni előtte :)
Először is grat. Másodsorban 39 dollár az upgrade. Harmadsorban én nem kockáztatnék ennyi pénzt.. Még ha naponta fél dollárt is kerese mondjuk az is 80 nap mire visszajön az UP ára,addig meg ki tudja mi lesz. lehet má ezt a fizetést sem kapom meg...

Nem javaslom semmiképp.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:És meg is jött :)

Valóban 5 hirdetést ad standardnak, de amíg az 3 centet jelent, nekem tetszik az oldal
Néztem én is, ma mennyivel több hirdetést adott a Premiumoknak, lassan elgondolkozom én is az upgrade-en
Mondjuk a 11 direktet (10 aktív) legalább meg kellene még duplázni előtte :)
Először is grat. Másodsorban 39 dollár az upgrade. Harmadsorban én nem kockáztatnék ennyi pénzt.. Még ha naponta fél dollárt is kerese mondjuk az is 80 nap mire visszajön az UP ára,addig meg ki tudja mi lesz. lehet má ezt a fizetést sem kapom meg...

Nem javaslom semmiképp.
Köszi!

Nem azt mondtam, hogy rögtön, de gondolkozom rajta.
Előbb mindenképp kell még pár ref
80 nap egyébként nem rossz megtérülés, de a fél dollártól még nagyon messze vagyok...
Persze, ha venni is lehetne refeket....:)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nemtudom...én bizonytalan vagyok az oldallal kapcsolatban. mármint a jövőjét illetően.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem nagyon tudnék olyan oldalt mondani, amivel kapcsolatban ne lenne jogosan bizalmatlan az ember
De, ha valamelyik az átlagnál tovább húzza, azzal már szépen lehet keresni
Viszont ehhez már kockáztatni is kell, ez tény
End of the story
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Megkaptam a kifizetést gyorsan ! :)

Nem tudom, hogy belevágjak-e még a 6$-os limit elérésébe. Van egy aktív refem, napi 7-8 klikkel, meg az én napi 5-6 klikkem. Lehet, hogy tudok még esetleg szerezni is direktet. Még meggondolom...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Nem nagyon tudnék olyan oldalt mondani, amivel kapcsolatban ne lenne jogosan bizalmatlan az ember
De, ha valamelyik az átlagnál tovább húzza, azzal már szépen lehet keresni
Viszont ehhez már kockáztatni is kell, ez tény
Én már kockáztattam PTC oldalon (Bluesky) és rögtön fejemre koppintott a valóság. 40 dollár én szerintem jóval több,mint amennyit érdemes lenne feltenni erre a "kisérletre"...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ditte1958 írta:Megkaptam a kifizetést gyorsan ! :)

Nem tudom, hogy belevágjak-e még a 6$-os limit elérésébe. Van egy aktív refem, napi 7-8 klikkel, meg az én napi 5-6 klikkem. Lehet, hogy tudok még esetleg szerezni is direktet. Még meggondolom...
Én pld a Clickfairen voltam úgy hogy abbahagyom,mikor lecsökkentették a hirdetéseket. jópár reffel most annyit keresek majdnem,mint más oldalon egyedül:) de valahogy megint gyűlik a pénz... ezért gondolom,hogy meg kell becsülni azt is,ami látszólag elsőre nem tűnik jónak. Ha marad a refed és a napi 3 cent,akkor az 4,5 cent. Ki tudja talán még sikerül valahonnan szerezni még egy kettőt pld refcserével netán vagy nemtom. és hát igazán gyorsan megvan a hirdetés az ojooon. sok idő nem megy el rá. nekem ez a véleményem. :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég