Ojooo.com Nem ajánlott!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Úgy gondolom én is, hogy klikkelem tovább, alig vesz el időt, elmegy a többi mellett. Remélem kitart még egy jó darabig az oldal, és megvár ! :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:Nem nagyon tudnék olyan oldalt mondani, amivel kapcsolatban ne lenne jogosan bizalmatlan az ember
De, ha valamelyik az átlagnál tovább húzza, azzal már szépen lehet keresni
Viszont ehhez már kockáztatni is kell, ez tény
Én már kockáztattam PTC oldalon (Bluesky) és rögtön fejemre koppintott a valóság. 40 dollár én szerintem jóval több,mint amennyit érdemes lenne feltenni erre a "kisérletre"...
Persze, nekem is voltak már csalódásaim, kisebb nagyobb veszteségeim, DE "Kockázat nélkül nincs siker" :)
És nyilván minél tovább húzza az oldal, annál kevesebbet kockáztatok, hisz tagsággal gyorsan tudnék kikéregetni :)
Meg aztán te se járnál rosszul :D
És különben is, jelenleg még 1 oldal van, ahol komolyabban gondolkozom befektetésen (probux), hisz a máshol megkeresett pénzem mégse költhetem magamra :)
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ditte1958 írta:Úgy gondolom én is, hogy klikkelem tovább, alig vesz el időt, elmegy a többi mellett. Remélem kitart még egy jó darabig az oldal, és megvár ! :D
Ditte grat!
Szerintem se hagyd abba ;)
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Huh! ma eddig 2db reklám, kemény 0,006 értékben! :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta: Persze, nekem is voltak már csalódásaim, kisebb nagyobb veszteségeim, DE "Kockázat nélkül nincs siker" :)
És nyilván minél tovább húzza az oldal, annál kevesebbet kockáztatok, hisz tagsággal gyorsan tudnék kikéregetni :)
Meg aztán te se járnál rosszul :D
És különben is, jelenleg még 1 oldal van, ahol komolyabban gondolkozom befektetésen (probux), hisz a máshol megkeresett pénzem mégse költhetem magamra :)
Másrészről minél tovább húzza az oldal,annál jobban növekszik annak a kockázata,hogy már nem bírja tovább az adósságait fedezni,és hát kívülről nem látsz bele a "könyvelésbe".Csak a jeleket veheted észre. Én példul olyan oldalra már nem is regisztrálok nagyon,amelyik 2-3 hónapos mert ott már nagyon nagy a valószínűsége,hogy nem fogom elérni a kifizetési minimumot. Persze ez is csak általános szabály.Minden eset egyedi.

Az ojoonál a figyelmeztető jel lehet. admin már nem aktív a fórumon,a hirdetések gyakorlatilag nem újjulnak meg,nincs felhasználói hirdetés,tehát "élettelen" a piac,mesterséges. Márpedig a PTC-t a folyamatos mozgás tartja életben,ahogy a piacoz is általában. Az a jó ptc,ahol mozgás van,folyamatos új hirdetések ,átláthatóak a dolgok,az admin ismerhető és aktiv,me bújik az a"admin" álarca mögé.

Ami a kockázatást illeti. Csak annyi a vállalható,ami nem dönti dugába a pénztárcádat. Nekem 40 dollár sok lenne. Csak annyit vagyok hajlandó kockáztatni,amennyit kitermel az oldal,vagy amennyit a zsebem elbír még. Igyekezni kell a friss oldalakra minél több refet gyűjteni,mert ott dől el a dolog. Ha szerencsés vagy akkor az oldal nem robbanásszerűen fejlődik és akkor több időd van.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Huh! ma eddig 2db reklám, kemény 0,006 értékben! :(
Ne is mond..... Épp most kezdtem el jobban hirdetni az oldalt, van is már 4 új, de így nehéz lesz megtartani őket
Nekem ugyan volt még egy 1 centes is, de az is kevés
Arról nem is beszélve, a holnapi refjutalékhoz minimum 4et kell kattintani, ma meg 3 hirdetés volt eddig.

Xenosz2, lehet máris itt a válasz, így tuti nem veszek tagságot (bár ahogy nézem, nekik ma is volt 7.5 cent pluszban)
De mivel én szívvel és nem ésszel gondolkozom ptc terén, elég gyorsan át tud billenni a mérleg nyelve
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már leírtam a véleményem egyszer erről,vagyis a PTC világa felettébb bizonytalan.Az emberi gyarlóság minden motívuma megleshető ebben a környezetben,mert ugye a pénz sok mindent kihoz az emberből. Az még rátesz,hogy általábann elég fiatal emberkék kezdenek az adminoskodsba,akiknek sokszor fogalmuk sincs a pénzügyi gazdálkodásról,vagy nem is akarják,hogy legyen ... persze ha lenne,akkor se könnyű egy oldalt a semmiből profitábilissá tenni...de nem értek hozzá,csak okoskodom:)
Mindennek a veleje a jó admin...mindig az admint figyeld nekem ez a jelszóm. Persze vannak más dolgok is,amik fontosak,de a legeslegfontosabb,hogy egy nagyon aktív tulaja legyen az oldalnak,akiről lerí,hogy ért hozzá és akarja is csinálni szívvel lélekkel. nem dől be a könnyű pénzszórás csábításának,hanem két lábbal áll a földön.

persze...nem baj,ha szórja a pénzt,csak akkor tisztában kell neked ezzel lenni és számítani,hogy ez így sokáig nem fog menni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Egyre rosszabb ma 1db 0,005 és semmi! :rofl: Fizetésekkel is kezd gond lenni, lassan vége lesz!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2, már én is többször leírtam, túl is tárgyaltuk :)

patrasz, miből gondolod, hogy baj van a kifizetéssel? Nekem 2 napja még gond nélkül.
Nagyobb baj, hogy csak 4 megtekintett hirdetés után kapok másnap ref jutalékot, így ma a majdnem semmiből tényleg semmit....
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Admin »

Az admin pedig nem bír beírni a fórumba a panaszokra. Nem értem...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem először csinálja ezt a napi klikk értékkel, ebből így nem sok lesz. Viszont a fórumban tegnapi fizetési bizonylat is van, engem is érdekelne, hogy ezzel a részével mi a gond? Próbáljunk már kicsit indokolni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Többnyire nincs gond az igaz a fizukkal, bár némely embernek elküldte de mégsem kapták meg, ezért írtam.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

Nekem második napja ad 1 db. hirdetést. Ha rendben vannak a kifizetések ha nincsenek, ez így nem lesz jó.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: Admin »

Most 5 kattintható hirdetés van, fórum tele van spammolva.

De fizetett :D
Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam is egy volt össz! :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jelentem nálam 6!!! van :D Goyrsn le is kattolom ,mielőtt köddé válna:) 5,3 dollárom van gyorsan el akarom érni a 6ot és kikérem,hogy gyorsan kifizessen utána lehet tőlem scam:)

No,látom idlig hirdetését is. talán ez az első ,amit userektől láttam eddig.

Grat Admin a fizetéshez. :good:
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

A bal oldali menüoszlopban nem lehet rákattintani a menüpontokra. Korábban ezek elvileg linkek voltak, most sima feliratok. Pl. a Cashout feliratra sem lehet rákattintani. Érdekes...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

zseton írta:A bal oldali menüoszlopban nem lehet rákattintani a menüpontokra. Korábban ezek elvileg linkek voltak, most sima feliratok. Pl. a Cashout feliratra sem lehet rákattintani. Érdekes...
Nekem müxik és meg is kaptam ma a 6 dollárom hejj :D :no: :clap: :good:
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

Akkor elképzelhető, hogy a gépemmel van a gond. Én továbbra sem tudok rákattintani egyetlen menüpontra sem, bármelyik másik PTC oldalon viszont igen.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

zseton írta:Akkor elképzelhető, hogy a gépemmel van a gond. Én továbbra sem tudok rákattintani egyetlen menüpontra sem, bármelyik másik PTC oldalon viszont igen.
Nem nálad a gond
Nálam ugyanez a helyzet...
End of the story
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

A gépem időnként szokott érdekes dolgokat művelni, de ha nálad is ez van, akkor ez nem túl jó jel. Néhány napon belül kiderül, hogy javítják-e a hibát. Sok sanszot nem adok neki.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: adflood »

Túl késő és túl korán van, hogy bármihez is szakértsek, de... :wacko:
Firefoxban és Operában egy div keret van az előtérben mindenféle adhitzes hulladékkal telerakva, ezért nem lehet kattintani.
Tüneti kezelés FF-ban: jobbklikk az oldalon, a képen pirossal jelölt részen -> Elem vizsgálata. Ekkor kijelöli. A "p" -nél a legördülőből kiválasztani a "Csomópont törlése". Majd ismételgetni, amig el nem intézted a dolgod. Most ennyi tellett tőlem. :wacko:

Van saját ojooo adserverem, de adhitzes hirdetéseket teszek be. Ez érdekes. Meg az is, hogy gugliban nincs adhitz.
Csatolmányok
oj.png
oj.png (33.59 KiB) Megtekintve 8844 alkalommal
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi!
End of the story
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

Szintén köszönöm a hasznos segítséget!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na innen is megjött nekem az első kifizetés! Ref nélkül nem sok értelme van az biztos!

Kép

Közben nézem 6$ a második kifizetés? Akkor viszlát! :innocent:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat! :)

Nekem is megjött! (1 nap alatt)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

volt egy adatelszállás,ezért 8-i állapotba kerültek vissza a balance-ok. meg akiknek ezután lett refjük az is elveszett. erről az admin közleményt adott ki,valami plusz hirdetést igérve.. nem vettem észre..de legalább még foglalkozik az admin az oldallal ez is valami.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem 13 referáltam tűnt el. Ez nagy veszteség, mert az oldalon csak referáltakkal éri meg dologozni. (50%-os refjutalék). 8-án volt egy új regisztráltam, az az egy maradt meg.
Szerintem van ebben valami szándékosság.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam minden ok (12 refem van), és a mai reklámokat kétszer engedte lekattintani (igaz, hogy így se sok :lol: ).
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com Új oldal 50% refjut kifizetési bizonylattal

Hozzászólás Szerző: zseton »

nemrég érkezett egy mail az admintól. hiba volt a számítógépes rendszerben és az utolsó mentés állapotába tettek vissza mindent. a menüpontok most már kattinthatóak, viszont néhány centtel kevesebbet találtok a számlátokon. nekem pl. tegnap érkezett egy reffem, az is ment a lecsóba. ez van. Itt az eredeti üzenet:

Hi

Last night we were performing and update for our script and we made some modifications. Unfortunatelly there was some bug which destroyed some part of our database. Due to that error we were forced to bring the backuped database from 8th July from about 6am.

That caused some problems:

- your account balances are back to the state from the morning of 8th July
- you might miss few referrals which signed up after database was backed up.

We are very sorry for all trouble and problems we have caused. That was the latest backup we had so we cannot do anything more.

What we can promise for the future is more frequent backup so this kind of error won't happen again. We also will ad some more ads so you can make more money.

Best regards.

Admin.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég