GreenLifeBux - ELTŰNT !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

GreenLifeBux - ELTŰNT !

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!
Ez az oldal 1 éve és lassan 2 hónapja üzemel és fizet! :) Napi 3-4 cent gyűjthető, ingyenes Pioneer tagság váltható!
Mostani akciójukban 24 órán belül akik regisztrálnak, $3-t kapnak a purchase balanszba! (Az első 20 000 tagra vonatkozik, ezt szerintem kicsit magasra tették így 24 órán belül! :) )
A leklikkelések nem a leggyorsabban mennek, de türelem, dollár terem! 8)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.09.26. 17:43-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia, ennek az oldalnak már van fóruma
http://www.netbiznisz.hu/viewtopic.php? ... bux#p37735
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Szia! Bocsi, de rákerestem direkt google-ban, de nem hozta fel, csak azért mertem ezt megnyitni! ;) Akkor törlöm, ha megtalálom hogyan kell! :) Ha Te tudod ennek a menetét, akkor azt megköszönném! ;)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A törlés menetét? A szerkeszt gomb mellett van egy szürke x és ha odarakod a kurzort, piros lesz. Szerintem így kell törölni.
Szerintem azért nem találtad, mert glbux néven vittem fel. De hát semmi gond, én is követtem már el hasonlót.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Így nem megy, de mindjárt megkérdezem detrost!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nem olyan fontos. Amúgy is már hetek óta senki nem regisztrált alám. Nem szeretik a megbízható helyeket :)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: nadint »

eviaclub írta:A törlés menetét? A szerkeszt gomb mellett van egy szürke x és ha odarakod a kurzort, piros lesz. Szerintem így kell törölni.
Szerintem azért nem találtad, mert glbux néven vittem fel. De hát semmi gond, én is követtem már el hasonlót.
Törölni mindig a legutolsó hozzászólás gazdája tud az említett módon.
Sorozatos törlés csak egyenként lehetséges.

Természetesen az Admin és a Moderátorok mindent tudnak törölni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2013.04.15. 11:45-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kinglui75 írta:Szia! Bocsi, de rákerestem direkt google-ban, de nem hozta fel, csak azért mertem ezt megnyitni! ;) Akkor törlöm, ha megtalálom hogyan kell! :) Ha Te tudod ennek a menetét, akkor azt megköszönném! ;)
Nem a Google-ben kell keresni, hanem itt az oldal felső sarkában lévő kereső segítségével!!! :rofl:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta:Nem olyan fontos. Amúgy is már hetek óta senki nem regisztrált alám. Nem szeretik a megbízható helyeket :)
:lol: Hát igen! Mert itt nem lehet napi 2 dollárt összegyűjteni! :)

Köszi Nadint az infókat! ;)
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: GreenLifeBux

Hozzászólás Szerző: Rette »

Eltünt. "Warning! Glbux.com has expired. If this is your domain name you must renew it immediately before it is deleted and permanently removed from your account. To renew this domain name visit http://www.NameBright.com "
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 3 vendég