PTC Solution - Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Tamás, simán csak rosszat másolt be...
Megnéztem az oldalon jó pár kifizetést, sehol sincs Kosturkov.
Goldenclix kifizetést viszont tőle kapjuk, lehet az admin más, de ahogy nézem, a golden csoport minden oldalánál ő fizet (kokok19@mail.bg)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

végül válaszolt: "K... Katalin - Ugy tünik ,az ő neve van a kifizetési bizonylaton ,sztem.ügyes a többi oldalain rendesen fizet ,és is türelmesebb leszek ezután"
megkértem a hölgyet még egyszer, h tegyen be egy rendes bizonylatot.
ezt írta be eredetileg: "Örömhir a PTCSolution fizetett igaz kicsit soká több mint 1 honap után ,de csinálom tovább Március 10, 2014 Fizetési-től Nikolay Kosturkov Befejezték Details Fizetési től Nikolay Kosturkov 4LT59271MT1973726 A visszatérítési $ 4,81 USD"

off: szerintem SilverClix-en Edin az admin és Nikolay a mod, de nem akartam vacalolni Edinnel, lehet mindegyik oldalt átírom GoldenClix Company-ra. :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A goldencsop fórumai alapján Nikolay és Edin közösen Adminok Silverclixen,Clixdon. Goldenen és Adzpoton Edin az admin.

Ha lenne egy screenshot a bizonylatról könnyebb lenne elhinni ....de sztem sem innen származik.
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Sziasztok!

Én a január 14-i kikérésem tegnap kaptam meg, tehát van remény.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az 43 munkanap nagyjából. Megmondom őszíntén nem látom,hogy csökkenne a várakozási idő,nem tudom erről más hogy vélekedik. Akciók vannak ,de talán jobb lenne,ha valódi racionalizálásook lennének.

http://www.ptcsolution.com/forum.php?topic=29040
Minap jött .
Standard hirdetés után 0.4-ről 0.5 centre emelték a béreltek után járó jutalékot Prémium tagsággal rendelkezőknek. Változtattak néhány reflimitet szintén prémium tagoknak.Valószínűleg emelve lett,mert azt nem írta,hogy előtte mennyi volt.

új FB oldal is van. Itt időnként akciók lesznek csak FB látogatóknak. https://www.facebook.com/netadsolution

Direkteket lehet venni (legalábbis ajánlja) de elég borsós az áruk. 5db 12$ . Olyanokat adnak el,akik az utolsó 3 napban legalább 10 et kattintottak. 5 ref ára 12$ Gondolom ez inkább tagsággal rendelkezőknek csábítóbb. Egy refem jan 20 tól kattól és kb 1$-t hozott,szóval olyan 4-5 hónapa altt hozná vissza egy ilyen direkt az árát feltéve,ha mind aktív is marad.
http://www.ptcsolution.com/index.php?vi ... yreferrals
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: idlig »

A Withdraw History résznél mutatja, hogy hol tartanak a kifizetésekkel:

Payza: 2014-01-17
PayPal: 2014-01-20
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az admin bejegyzése pár napja ezzel kapcsolatban:

Minden pénz,ami befolyik,ki is megy. Arra kér,hogy ne támadjuk őket,ne csalózzuk le,ha nem tetszik az oldal,akkor inkább hagyjuk a kifizetési kérelmet benn és menjünk el csendben:) A panasztól nem lesz gyorsabb a kifizetés.

Kód: Egész kijelölése

Hi

As we are getting tons of support tickets and forum is spammed with new posts from people asking basic question "When will I get paid?" I've decided to introduce one little addition. From now on if you have any withdraw pending you can see here: http://www.ptcsolution.com/index.php?view=account&page=withdraw_history what payments dates are currently being paid.

As we said many times, we have nothing to hide but we are tired of answering hundreds of tickets and forum topics every single day. Well, we don't mind doing that but it takes our time which can be spent on developing PTCSolution.com and looking after other members.

We are aware that awaiting time is over 31 business days but as you can see on our Payment Proof page that we are paying every single day. Basically everything what is coming in we pay out, we don't hold any money, everyone is paid on the queue basis. There is still some proper amount left on my blocked pp accounts and whatever I get released I put that straight away to our PayPal and pay that out. What is more I put what I can afford from my own pocket, I advertise PTCSolution.com outside from my own pocket, all the developing, new services introduced, servers, software is covered from my own pocket so please don't call us scam as it's just unfair.

I've said that many times and I will repeat it again - we are here to stay. That's why we've launched new company with new services to be ok with PayPal requirements. All we need now is just support from you guys, your promoting, your deposits and if everything goes well payments queue will be going down to get proper level. But we won't make it while you say here and everywhere outside that we are scamming you. 

If you are not happy with us please leave your pending withdraw request (don't cancel it!) and just leave the site as every bad promotion won't make your payment paid quicker - it makes it worse.

I hope with the new counter on Withdraw History page you will be able to roughly calculate when you gonna get paid and we will stop getting loads of tickets and forum posts asking for the same question.

Best of luck.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:A Withdraw History résznél mutatja, hogy hol tartanak a kifizetésekkel:

Payza: 2014-01-17
PayPal: 2014-01-20
Akkor már csak 3 nap :)
End of the story
kotlos61
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.02.21. 12:39
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kotlos61 »

én jan19.-én kértem ki március 20 -án kaptam meg
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap este újabb posztot tett közé az Admin.
A lényeg: - Paypal vizsgálat lezárva ,viszont a befizetés 20%-át 90 napra benn tartja a bank. Ezekben a napokban a bevétel is kevesebb,mint általában. Ugyanakkor a múltkori racionálizálások nem éríntették a magas jövedelmet,amit az oldallal lehet keresni és ezt nem is tervezik most sem. Még van némi tőke,ami be van fagyaztva,amit a kifizetési lista hosszának csökkentésére lesz fordítva,de ez nem lesz elég hogy szignifikánsan , látványosan rövidüljön a várakozási idő,emiatt arra kér minket,hogy segítsük az oldalt. Ennek hiányában is folytatni is fogják,de a sor nem lesz rövidebb.

Néhány fejlesztés,amin dolgoznak már tesztelés alatt van. új Adgrid új funkciókkal a hirdetők rsézére,új bérelt referált rendszer ,új design is lesz meg más egyéb tervek..szóval ehhez kér támogatást az admin. Ha valaki nem akar nem gond,de arra kéri a felhasználókat,hogy negatív tevékenységet ne folytassanak,vagyis hagyják dolgozni.

Az alábbi módokon lehet támogatást adni:

PayPal : paypal@netadsolution.com ( lesz egy adományozó gomb hamarosan )
Payza : admin@netadsolution.com
EgoPay : admin@netadsolution.com
Payeer : P2666672
PerfectMoney : U9247536
OKPAY : OK815306913
Bitcoin : 1HBotGcKSydDXRryjDqh26ggz46FY4degk

A Fórumon az alábbi topicban lehet hozzászólni ehhez a témához.

http://www.ptcsolution.com/forum.php?topic=31578


eredeti írás:


Kód: Egész kijelölése

I would like to give you some update on current situation in PTCSolution.com. Great thing to announce is the fact that our PayPal account was reviewed for last few days and the review was finished today. PayPal is very happy with all work we done in developing NetAdSolution.com and opening a new company to cover all the services under that name including PTCSolution.com. Considering all the bad things which happened in the past to PTCSolution.com because of holding PayPal accounts we can finally say that we are on the safe side and keep continuing our hard work to develop our services.

Bad part of that review is the fact that since now on 20% of all our income will be on hold for 90 days. What does it mean? If you are buying for example ads worth of $10, PayPal gives us only about $7 - this includes their fees and 20% reserves which they hold from now on. As our income is very low these days, our payment queue is not getting any shorter. With 20% of income on hold it might get even worse.

As we are here all together to solve problems (as we already did with many before) I have to ask you again for your support. You all know that PTCSolution.com is very high earning site. Even with our recent cutbacks (which some of them is already removed) we've never decided to do anything which could affect your great earnings in here. We won't do that even now, when we are in financial trouble.

As you know there is still some funds on hold which I transfer to you straight away once they are getting released but it's not enough to short the payment queue significantly. As I said in previous post I spend my own spare money for promoting PTCSolution.com, for developing it, for payouts as well. But this time I would like to ask you for your kindness and support and I will be putting donation button on the site for some time. That's the last thing I ever wanted to do (as I said that many times before) but we are nearly 1 year on the market, we've paid out nearly $160.000 for such a short time being here and I want to stay in here for many years longer. Without your support we will stay of course, but payment queue with current cash flow won't get any better.

There is a lot of developing going in the background which is already in testing. I've nearly done updated AdGrid system with some nice features to advertisers. We are working on enhanced rented referral system to make sure you are getting the best quality users. New design is nearly ready, will be working hard now to get it integrated with the site and I would also like to introduce new languages on the site which will bring more users and advertisers in here. I have a lot of plans, I spend most of my work and free time working on the PTCSolution.com and other services belonging to NetAdSolution.com. I would really love to keep it going that's why I'm forced to ask you for support.

Obviously no one is forced to donate/support us. It won't affect anyone who decides to not to do so. There is a list of accounts you can help us with:

PayPal: paypal@netadsolution.com (there will be a donate button soon in Summary Section)
Payza: admin@netadsolution.com
EgoPay: admin@netadsolution.com
Payeer: P2666672
PerfectMoney: U9247536
OkPay: OK815306913
BitCoin: 1HBotGcKSydDXRryjDqh26ggz46FY4degk

If someone is not interested in supporting us please don't do so but let us doing our work. Being negative is not helping us at all.

Thanks a lot.

Admin

Ps. You can discuss that on our forum in here: http://www.ptcsolution.com/forum.php?topic=31578
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Xenosz!
Ezeket az információkat is, mint megannyi mást, hálásan köszönöm Neked, azt hiszem sokunk nevében! Én bizony ezt sem vettem észre (nem is figyeltem), pedig jó ideje kattolom a PTC Solutiont!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
gri
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.04.10. 14:39
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: gri »

így van, köszi xenosz
:clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves eviaclub és gri!
Köszönöm szavaid (tok),de hogy úgy mondjam,csak a dolgomat végzem :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin próbálkozik továbbra is, de nagyjából 3 hónapos csúszásban vannak a kifizetések (ezt nem is titkolja, látszik a kifizetés résznél). Ebből csak akkor lehetne valami, ha iszonyat sok pénzt saját zsebből beletolna.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Még mindíg a január 30.-i kikéréseknél tartanak, és egy-két hét mire ugrik egy napot.
ÉS EGYRE LASSUL. :(
Az én kikérésem március 21.-e.
Ilyen sebességgel jó ha karácsonyra megkapom, csak azt nem tudom melyik évben.
Ez az admin mindent megtesz az oldaláért, de meddig? Ki az aki még ide befizet?
Az jó, hogy sokan hírdetik el a felhalmozott pénzüket, mert annak csak egy része
kerül vissza az userekhez, így csökken az adósság. De a kifizetéshez bevétel is kéne. SOK.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

úgy tünik az admin teljesen amatör.:) sztem le is mondhatunk az oldalról,sajnos...már akkor megbukott az oldal,mikor ezt a magas refjutalékot nem vitte le,pedig sok ész nem kellett volna hozzá,hogy belássa,így ez nem fog menni. Ekkora tagságnál egyszerűen már nincs mit tenni,mikor ezrek,vagy tíizezrek akarják az irreálisan magas keresetet kikérni.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nálam is több fizetés áll a sorban, legközelebbi febr. 02. Erre még tán van esély, aztán a többi jóformán ajándék lenne. (sajnos)
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

A mai nap csoda történt, az oldal kifizette a febr. 2.-i kikérésem!

Ez csupán csak 3 hónap, Istenem ...

Itt csak a minimumot kattolom a RR-ek miatt, azért ezt még reméltem hogy kifizeti az oldal, de a következő márciusi, áprilisi kikérésekre ... hát, nem tudom mi esély van?!?!?!
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: Admin »

PTC Central véleménye az oldalról: link
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ők is azt írják,hogy a folyamatosan növekvő adósság miatt nem ajánlják az oldalt.

Máj 1-én volt egy admin bejegyzés.

Néhány változás:
- Prémium tagságok árainak emelkedése
- Ideiglenesen leállították a refek és a tagságvásárlások utáni jutalélok kifizetéseét. (Tapasztalatom alapján a normál refjuti továbbre is jár)
- A kifizetési amximum emelkedett egy kikérésre.
- Upgrade saját balanceból engedélyezve
- Hirdetési árak emelkedtek

A befagyazsztott Paypal számláról az utolsó részletek szabadulnak fel. Ezután mindenki találja ki mi lesz....

Mindazonáltal nem lép le az admin.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Megjött a kifizetésem nekem is, csak a kikérés idejére már nem is emlékszem. Bizonylatot bedobtam itt a szokott helyre. :good:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kár, hogy az elején kicsit nem volt körültekintőbb az Admin, mert amúgy van kitartása. Tegnap majd 1500$-t fizetett ki, de így is közel 4 hónapos lemaradásban vannak.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem tudom hirdetett-e itt mostanában valaki
Érdekelne, hogy 10 dollárért mi éri jobban meg, az 1 napos fix, vagy 5000 kredit?
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

hír

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

23-án írt az admin. Egyelőre berakom az eredetit.

Dear users!

Few days back while we were celebrating our 1st year online I've mentioned that there will be some changes on the site.

Today I've finished doing all the changes on the site, there are many of them so I will describe them just in short points:

- New prices and terms for standard and upgraded members
- New value of ads for DR and RR for all memberships
- New type of ads (Daily Ads) with different DR and RR rate than Standard Ads
- New RR and DR limits for all memberships

Basically I would recommend you to check our FAQ page where you can find all the details about changes.

You can still buy "old" upgrades for next 7 days, after that time whey won't be available to buy.

About RR limits - we were announcing that we will remove all RR over the limit according to your membership. It was announced way over month ago so I believe all of you had a change to review your RR and leave the best ones and fit into the limit. All RR over the limit will be removed tomorrow and will be removed daily from now on.

About DR limits - we are introducing DR limit. If you are over the limit you don't need to worry about your DR - they won't be removed but you won't be able to get anymore. You can always delete inactive DR and try to fit within the limit.

All those changes are done to keep the site alive and hopefully slowly get us back on track.

Remember - we are here to stay and we are here to pay!

Last thing, we've decided to do a little promo for you valid until the end of June:

- Premium and Ultimate membership - 10% discount
- Some RR packs with discounted prices (available through Advertise - Special Pack)
- Special discounts on Fixed Ads, up to 40%!
- Discount on Direct Referrals

Best Regards.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

kavics13 írta:Nem tudom hirdetett-e itt mostanában valaki
Érdekelne, hogy 10 dollárért mi éri jobban meg, az 1 napos fix, vagy 5000 kredit?
most járt le az 1 napos fixem
6231 belső és 59 külső megtekintés érkezett rá
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rolexhun írta:
kavics13 írta:Nem tudom hirdetett-e itt mostanában valaki
Érdekelne, hogy 10 dollárért mi éri jobban meg, az 1 napos fix, vagy 5000 kredit?
most járt le az 1 napos fixem
6231 belső és 59 külső megtekintés érkezett rá
Én is adtam fel egyet,és már 6800-nál tartok. de sztem tovább tartja,mint 24 óra, tegnap sztem előbb adtam fel 1-2 órával,mint most.
és kaptam regisztrálókat is a hirdetett oldalamra.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PTC Solution - Válságkezelés. Új fejlemények.

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Az admin tegnap közzétette a fórumon a PTC Solution tervezett jövőjét.
A google fordítást mindenki értelmezze belátása szerint.

Én már csak azért klikkelgettem, hogy a márciusban kikért pénzemet
talán megkapom egyszer, de nem sok értelme volt.

Annyit hozzáfűznék, hogy a ROI a kifizetett és befektetett pénz, vagyis a nyereség arányszáma.
Szóval aki még foglalkozik az oldallal, annak a 'nyers' fordítás:

Kedves felhasználók

Először is azt szeretném mondani, nagy köszönöm az összes ötletet, amit megosztott velünk a legújabb témában. Sok ötlet tudjuk használni a jövőben, néhány nagyon értékes, néhány kevésbé.

De a jelenlegi helyzetben szükség van a gyors változások. Így sok nap után csinál számításokat, összehasonlítva prons és ellenérvek úgy döntöttem, hogy nem:

1.. Minden felhasználó a ROI 120% felett:

- A folyamatban lévő kifizetést veszik ki a rendszert, és a felhasználói fiók. Készítettünk egy listát róluk. Amint hogy újra a pályán és a profit is indul elszámolási ki ezt a listát.
- A folyó fizetési mérleg, vásárlás egyenlegek és bérelt áttétel nullázni.
- A prémium tagság van nullázni.
- A közvetlen áttétel és a bérelt áttételek tartják
- Azt akarjuk, hogy a változás az összes ex-díjak tartsák RR ezért tartunk eltávolítja RR át a határt (a tagság) egy hétig.

Tisztában vagyunk azzal, hogy nagyon népszerűtlen, és nem várható lépés. Sajnos erre szempontjából a túléléshez. Szeretném hozzátenni, hogy a megtérülés kiszámítása csak a fizetett VISSZAVONÁS ellen betétek. Tehát ez nagyon korrekt a felhasználó szempontjából. Mi nem vette figyelembe például, hogy mennyi hirdetések vásároltak pénzt tett az oldalon. Basicaly minden felhasználót, hogy a csoport készített egy igazi profit a PTCSolution.com, és hogy a profit fizettek.

2.. Valamennyi felhasználó ROI 100% -119%:

- A folyamatban lévő kifizetést át a vásárlásig Balance
- Minden számla egyenlegét át a vásárlásig Balance
- Premium tagság, RR és DR tartják.

3. Minden felhasználó a ROI-kevesebb, mint 100%:

- Nincs semmilyen változás a számlán.

Tudjuk, hogy ez lesz, hogy egy csomó ember boldogtalan és a terület elhagyása. Reméljük, hogy a legtöbb felhasználó számára az 1. és 2. csoportba fogják érteni, hogy ez a fellépés kellett tenni, ha valaha is szeretne kapni PTCSolution.com pályára.

Mi is nagyon szigorúak inaktivitás politika, amely nem használtuk hosszabb ideig, és hagyta, hogy az emberek jönnek vissza, hogy a helyszínen az ugyanabban az állapotban a számla hagyták azt. Ez nem történhet meg többé.
Azért is, hogy létre kell hozni egy új betétek nem teszi lehetővé, hogy vásárolni frissítéseket a vásárlás egyensúlyt. Ez lesz az a hely, legalábbis addig, amíg nem törli az összes aktuális folyamatban visszahúzódik.
Elnézést kérünk az ilyen gyors lépéseket, de ne feledje, hogy az összes felhasználó érintik ezek a változások már igazi profit, és fizettek nekem.
Reméljük, a megértést és a további együttműködés.

Csináljunk PTCSolution.com szikla újra.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég