Trabantbux-fizető magyar admin-27. kifizetés

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Húú hát ilyen nagyívű tervek vannak :D egészen lelkesítő:))

így elsőre akkor az van,hogy azok járnak a legrosszabbul,akik a legtöbb refet gyűjtötték a buxhost trabantnak,hisz azt mind el fogják veszteni.
ha jól értem,akkor már az indulás előtt lesz reflinkje annak,aki vesz ilyen csomagokat, a többiek,csak az oldal indulásánál?
másik,hogy én nem szeretem a bonyolult rendszereket. a tagsággal miért nem garantált profitot adnak és miért referáltakat? vagy ez úgy van,hogy a kockázatot nekünk is vállalni kell?

csak morfondírozok,nem rosszindulat:)

amúgy ezek az összegek nem képviselnek akkora mértéket,hogy ne lenne érdemes belevágni,szóval érdekes kisérlet ez.

mondjuk manapság már tényleg 99%-os a scam arány az új oldalak esetében szinte,úgyhogy már az az érzésem,hogy szinte nem érdemes semmibe sem belefogni :( :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én is erre jutottam, én elkezdtem leépíteni az oldalakat, egyszerűen nem éri meg az időt amit foglalkozni kell velük. 1-2 hónap és befejezem végleg a kattolásokat, sok értelmét nem látom.
Kifizetés nélkül eltűnik a 80%-a, ha meg fizetnek rohadt nagy fee-vel, annak sincs értelme.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

30% esélyt adok annak, h az valósul meg, amit ígér, 70%, h beszedi a pénzeket és lelép. ahhoz, h fizetőképes legyen, nem kellene szkriptet váltania.

patrasz, abba akarod hagyni a PTC-t? :o
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Majd még meglátom, de ez a ref4bux az nagyon feltette az i-re a pontot! Kevés oldal marad fennt én meg napi 1,5$-ért nem kattingatok, ami vagy 20 oldalból jön össze.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én viszont imádok játszani
Mondhatni dupla vagy semmi :D
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az én véleményem, egy kicsit kapkodva, de dolgom van közben.
Ez a buxhost script egy szar, és akkor most egy egyáltalán nem nagy titkot árultam el. Minden szempontból, a csalók ellen is kevés, mind az Admin mind a tagok részéről jóval kevesebb lehetőséget kínál, és a bizalmi faktor is sehol sincs. Tehát bizony indokolt lenne a váltás, de Evo alá nem érdemes igazából adni, az pedig persze drágább (ott is beköszönt majd a rossz világ, mikor az nten scriptes rablók átváltanak, már most is van egy-két jel erre).
Van stabil buxhost oldal: Open23 (több mint 200 000 tagja van már, és háromszor annyi a befizetés, mint a ki), bucks247, bucks4shares, nem sok. Utóbbiak aprócentesek. Az Open23 pedig elkezdte ezt a havi 20-30%-os profitos tagságot, aki gondolja nézze meg ott is a lehetőségeket, ha már ilyenben akar utazni. Ez lényegében ugye befektetős dolog, csak a Paypal jobban elnézi. :aw: Valaki a Twickerz társoldalán kérte, hogy legyen Paypal, na arra várhat az ipse. :lol: Vagy most a PTCRS például.
De például a Goldenclix adminja által működtetett Balkanika 2 centes napi átlag, 20%-os ref jutalék, alacsony minimum és megbízható Admin mellett is veszteséges!
Valami újat kell kitalálni, azt a 3-4 jelenleg működőt értelmetlen lemásolni. Clixseries megpróbálta lemásolni a Probuxot, más oldalak a Neobuxot, mind belebukott, ez nem így működik. Vagy legyél első, vagy legyél jobb mint a többiek.
A bonyolult rendszer se jó. Sok Admin azt hiszi, hogy mindenki tud angolul, mindenki nézi a fórumot, híreket. Óriási hiba ezt hinni. Szintén ekkora hiba azt hinni, hogy a tagok egy jelentős része fog tagságot, hirdetést, refeket venni.
Persze egy ilyen alapvetően befektetős oldalnál, kis létszám mellett az arány nagyobb, de még így is küzdeni kell. Egyértelmű, hogy problémák vannak, az legalább örömteli, hogy valamit változtatni akarnak.
De utána kell számolni: ad x százalékot egy hónapra lényegében a semmire. Miből fogja fizetni, főleg ha még igazi hirdető sincs? Egy ideig lehet görgetni, de hamar átfordul (Clixzor pl., bár ott van tartalék éppen, kérdés, hogy akarattal is párosul-e). Ami megoldás lehetne, hogy folyamatosan növekszik az oldal, hónapról hónapra, de ehhez nem ilyen $0.0001 centes ref jutalék kellene. És ahogy nézem továbbra is az lesz erőltetve, hogy refek után semmi vagy alig valami, saját kattintások után pedig a profit. Vajon az évek óta működő oldalak miért nem ezt követik (most a 100-200 tagos oldalakat hagyjuk, ahol az embert 300 féle ok miatt kicsukják)?. A Neobux a mai napig növekszik, pedig hány éves már. De pont ezért atomstabil. És mert első volt valamiben.
Én a hunbuxot is elkerültem, jó messzire, de azért szurkolok, hogy legyen ebből valami, és remélem, hogy az Admin tudja, hogy mit csinál.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Beleolvasgattam a fórumba most. Az lényeges változásnak tűnik,hogy p70 tagság felett nem számít bele a korábbi befizetés,vagyis pld p500 p600 al már kértél ki 14 szer,akkor a 15ik kifizetés (5 kifizetesénként kell 2$-t befizetni ) kiztalásához 3*2$ kell befizetni,vagyis nincs tiszta lap. p50 p70 es esetében számít bele a korábbi befizetés.

standardok minden hirdetést lekattolhatnak,de csökken a kattérték. Ez azért fontos,mert így több lehet a refkatt száma. meg is kérem a refjeim kattoljanak többet:)))

Az admin az javasolja,hogy 1-nél több hónapot ne vegyünk a "régi" Trabin,ha mégis van hosszabb távú tagságunk az át lesz vezetve az új oldalra.

A 20 dolláros pozicíók már elfogytak. Most lehet még 10 és 5 dollárosakat venni. A fórumban a magyar nyelvű részlegben lehet mindenről olvasni.

A pozició vásárlása úgy megy,hogy BEFIZETTEK (tehát AB-ből nem lehet PB tenni emaitt) majd a fórum legelején lévő 4 wheel tag egyikéhez jelntkeztek engine-ként,amíg be nem töltődik. ha betöltődik,akkor az enginekhez jelentkezhettek bumpersként végül.

Amúgy az új oldalon hasonló keresetek és tagságok lesznek. Ez egy egyszeri befizetés. Az új oldalon tagságot nem muszáj venni,de sok reffel megéri:)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:A 20 dolláros pozicíók már elfogytak. Most lehet még 10 és 5 dollárosakat venni. A fórumban a magyar nyelvű részlegben lehet mindenről olvasni.
Az egyik wheel az enyém, úgyhogy jöhettek alám :)
A 20 dolláros egyszeri befizetésért kapok 8 direktet, akik szintén fizetnek be, így garantált az aktivitásuk, és az oldal indulása után 64 refet, akik válogatott emberek, garantáltan legalább 90%-os aktivitással
A 10 dolláros pozícióhoz jár 8 direkt és 32 bérelt
Az 5 dolláros pozíció pedig 16 béreltet
Sok sikert mindenkinek! ;)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is azt mondom,hogy érdemes belevágni . Nem sok ez a pénz és a kapott direktek kitermelik a befektetés nagy részét majd plusz lehet majd grantált profitot is szerezni mellé. Meg ahogy megtudtam MI akik vettünk poziciót előbb kapjuk meg a reflinket ,előbb kapjuk meg a híreket az indulás előtt. Lesz helyzeti előny a reklámozásnál.

Én vettem most pozit kavics alatt 10 dollárért. Izgalmas dolognak igérkezik. Valószínűleg egy nem buxhost oldalhoz szívesebben fognak majd csatlakozni újak.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: atiss »

ÜDV!Hogy kell venni poziciót?Azt értem be kell rakni pénz add fundal de utána?...Irni kell a forumba?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ennyi! Max beírhatod hogy melyik 20$-os-hoz akarsz menni! kavics 13 már betelt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen. Ha engine 10$ akarsz lenni,akkor beirod valamelyik szimpatikus user WHEEL TOPIKJÁBA (ez fontos) hogy engine akarsz lenni nála és mi lesz a felhasználóneved az új oldalon. Ha bumpers 5$ akarsz lenni,akkor az egyik ENGINE topikba irod be ugyanezt. Az számít hogy közvetelenül ki van feletted. Ha bumpers akarsz lenni,akkor nem irhatod be magad Wheel topikba.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:kavics 13 már betelt.
Kösz srácok!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma acc balanceból is lehet venni bumperst 5$ . 20 darab van akcióban.

Tegnap megkaptam az első pénzecském is . 5-én kértem 6.-án megjött.

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Itt van a hatodik is! csak közben elnéztem, nem vettem észre hogy P70-nél csak 5$ a maximum! :( És ma le is járt a tagságom, így meg 15 nap múlva kérhetek ki megint. Áj.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat!
Érdemes minél nagyobb tagságot venni itt. Elvileg 25-e körül nyit az új oldl. megvannak már a színek is :) Jelentem jó randa :D nem baj,csak fizessen :)

Nekem meg itt a második fizetésem gyorsan megjött 1 napon belül. Én bízom az oldalban és szerintem érdemes venni bumpers tagságot. Kapsz 16 valódi aktív refet 5 dollárért,ami sztem visszahozz a pénzt 1 hónap vagy kevesebb idő alatt. A refek tesztelve lesznek előtte.

Kép
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

"Viszont aki tag az oldalon az kattintsa az Adhitz hirdetéseket,mert ebből is van bevétele az adminnak."
Régebben rá volt írtva a reklámra az " Adhitz " szöveg, és ez eltűnt. Akkor most van ilyen reklám az oldalon vagy nincs ?
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Befizettem 1 TRABANT P50 re.
Nem sajnálom az a 2$ it :)
Kiszámoltam olyan 70-80cent a nyereség 1 hónap alatt.
+Nekem még volt az accba 1 dollár úgyhogy 3,70-3,80$ al fogok kijönni.
Elég jó oldal :)
EDIT
Ha lesz pénzem akkor befektetek 1 TRABANT P70 re :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 én szeretem a narancssárgát :)
Logó is tetszik. Úgyhogy remélem jó kis ütős bannert hoznak össze.
Grat a kifizetéshez!

hawaiigery, szerintem se érdemes már ide befektetni. Hallgass xenosz2 kollégára, és fektess 5 dolcsit az új oldalba, vegyél Bumpers pozíciót, mondjuk ő alatta :)
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért az 5$-os tagságokért nem ölik egymást az emberek! :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:xenosz2 én szeretem a narancssárgát :)
Logó is tetszik. Úgyhogy remélem jó kis ütős bannert hoznak össze.
Grat a kifizetéshez!

hawaiigery, szerintem se érdemes már ide befektetni. Hallgass xenosz2 kollégára, és fektess 5 dolcsit az új oldalba, vegyél Bumpers pozíciót, mondjuk ő alatta :)
Én sötétlila színt érzékeltem a mintán a fórumon.nézd meg:) Köszönöm.

Köszönöm a támogatást ,rendes vagy:)
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

kavics13 írta:xenosz2 én szeretem a narancssárgát :)
Logó is tetszik. Úgyhogy remélem jó kis ütős bannert hoznak össze.
Grat a kifizetéshez!

hawaiigery, szerintem se érdemes már ide befektetni. Hallgass xenosz2 kollégára, és fektess 5 dolcsit az új oldalba, vegyél Bumpers pozíciót, mondjuk ő alatta :)
Lehet azlessz :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Vasárnap éjfélig az Account Balance-ból is kifizethetitek a Bumpers pozíció árát. Csak rakjátok át Purchase Balance-ba és írjatok itt egy választ. Ezután megnyitjuk a pozíciótokat.

Amennyiben a hagyományos pénzfeltöltős módon vásárolod meg, kérünk hogy ne itt jelentkezz, hanem rendesen az alábbi wheel topicokban írj egy választ , hogy .

Ez az utolsó akció elővételi akciónk. A teszt fázis megkezdésével megemelkedik a Bumpers pozíció ára.

(A félreértések elkerülése végett Purchase Balance-ban lévő összegből nem vásárolható meg a pozíció, ez ellenkezne az elvvel amin a mátrix alapul. Köszönjük a megértést)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Úgy is működik, ha nincs elég AB-ban, csak a különbözetet kell feltölteni. PB-ben lévő pénzt viszont nem lehet felhasználni.
End of the story
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

Gyakorlatilag előre veszel refet (0,3$/darab). A magasabb pozícióban lévők megkapják az 5$-osokat, de az 5$-osoknak honnan lesz refjük (főleg aki kattol is, az igéret szerint) ?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

balek nem pontos az információd :) a poziciósok kapnak poziciósokat maguk alá (kivéve a bumperseket),és PLUSZ refeket,amiket az admin tölt fel nekik. Az infó topicban egy képet is feltöltött az admin erről a "mátrix"-ról. (amúgy nem szeretem a mátrix szót,kicsit nagyzolós :)
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

5$-osok alatt nincs pozíció, ezt elvileg az adminnak lell biztosítania (honnan ?).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

balek írta:5$-osok alatt nincs pozíció, ezt elvileg az adminnak lell biztosítania (honnan ?).
költői kérdés. egyértelműen az új regisztrálók közül,honnan máshonnan?!?

wheelek kapnak 64et*4
enginek 32-öt*8
bumpersek 16 ot*8?

ez kb 700-800 aktív refet jelentene....
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

A wheelek és enginek nyilván kapnak aktív refet, mert a többiek nam akarják veszni hagyni az 5$-ukat. A többi a fantázia birodalmába tartozik. Ha valaki regizik azt általában reflinkkel teszi, tehát már van olyan akinek dolgozzon. Reflink nélküli regiző szerintem elenyésző és hogy még kattoljon is ? na az igen optimista álláspont.
És még refjutalékról, időtartamról, cseréről szó sem esett.
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Azt hiszem a lényeges kérdést balek tette fel.Önmagában semmilyen rendszer nem garantálhat
jövedelmet, mert akkor ki lett találva a pénzcsinálás mikéntje.Ez a rendszer is csak addig mű-
ködőképes, amíg lesznek új belépők.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég