Trabantbux-fizető magyar admin-27. kifizetés

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Régen jártam erre...és megint érdemes volt...

Balek szerintem a te kérdésedre egyszerü a válasz: az admin is hirdeti az oldalát gondolom majd több helyen és természetesen mindenki előtt. Igy lesznek a refek. A másik pedig ha jol olvastam akkor itt arrol is szó volt hogy, ha van ismerősöd stb akkor az alád vegyen poziciót. Hát ez se nagyon jött össze.
Ami az árát illeti pedig nem drága egyáltalán.

Urgeonto természetesen a tőle megszokot bölcs gondolatokkal járult eme forumrész feljebb emelkedéséhez. De miért is érdekel téged ez? Hiszen te repültél mint cica ki az ablakon. Vagy nem jól tudom?
Hát igen akinek a semmi nem elég. És a vicc az egészben hogy ezt nyilvánosan tette meg az admin. :clap: :clap: :clap:

Én viszont nagyon várom Tanár ur hozzászólását is hiszen ő százalékos arányban adta meg az oldal esélyeit.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én annyit tennék ezekhez hozzá, hogy nem ismerem a tulajt, sem az adminokat, de az a fajta kommunikáció, amit folytatnak, példaértékű!
Persze ettől még lehet, hogy az új oldal scam lesz, de akkor annyit mondanék, hogy olyan szépen felépített stratégiával csinálták az egészet, hogy megérdemlik a 20 dollárom... :)
A 20 dolláros befektetésről annyit, hogy kaptam érte 8 olyan direktet, akikre egytől egyig büszke vagyok, hogy hozzám csatlakoztak. és tudom, ha csak fél évig megy az oldal, bőven visszahozzák az áruk. összesen 1 oldalam van, ahol több, mint 8 aktív direkttel rendelkezem, itt pedig a tesztidőszak alatt 64 főre lesz a létszám feltöltve.
Szóval, ha minden jól alakul, fél év múlva megyek nyugdíjba :D
Az 5 dolláros pozíciókról annyit, lehet konkrétan valaki alá is jelentkezni, vagy csak az infó fórumba beírva. Ez utóbbi esetben, ők osztják ki, ki alá kerül, arra még nem tudtam rájönni milyen szisztéma szerint, picit úgy érzem, itt érvényesül a "Minden szentnek maga felé hajlik a keze" elv, de ennyi talán belefér. Ha teljesítik az ígéreteiket, akkor mindenképp.
Annyit még, hogy én már láttam az új oldalt (magamtól találtam rá :) ), a lila szín kiegészítve citrom- és narancssárgával, lehet nem a legszebb, de mindenképp látványos. Van egy nagyon frankó logó is, és ezek mindenképp kellenek egy új oldal gyors felfuttatásához. Már csak egy látványos banner kell és minden rendben lesz :)


Szerk.: Felnéztem az oldalra, 2 engine pozícióra lehet licitálni. Hajrá, hajrá! :)
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Megnéztem én is. Nem rossz.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

arricardoh

Az a baj a hozzád hasonló emberekkel, hogy elhiszitek, hogy egy embert ki lehet tiltani akár egy oldalról is.
Elárulok neked valamit.Nem lehet.Amit lehet, egy IP címet kitiltiltani.
Majd ha kicsit még jársz iskolába, lehet megérted.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

urgeonto írta:arricardoh

Az a baj a hozzád hasonló emberekkel, hogy elhiszitek, hogy egy embert ki lehet tiltani akár egy oldalról is.
Elárulok neked valamit.Nem lehet.Amit lehet, egy IP címet kitiltiltani.
Majd ha kicsit még jársz iskolába, lehet megérted.
CSALÓ!!! :PP
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Hát nem igazán tudom ezt honna vetted, ilyen alapon én is mondhatom, hogy te meg nagy nagy hülye vagy. :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem sértődtem meg :)

Ha kitíltanak valahonnan és bemész más IP-vel,akkor minek neveznéd magad?,vayg azt a személyt,hogy ne személyeskedjünk.
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Én se sértődtem meg.Egy szóval se mondtam, hogy bementem más IP-vel, csak arra akartam utalni,
hogy a kárörvendés azon kívül, hogy nem szép, még elhamarkodott is lehet.
A kitiltás meg ugye közös negegyezéssel történt, és egy pillanatig nem bánom.
Felnőtt emberként megszoktam, hogy a véleményem többet ér, mint akármennyi dollár.
Az más kérdés, hogy vannak akik nehezen viselik.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

xenosz2: "CSALÓ!!!"
Biztos vagyok benne, hogy egyszerre nem egy böngészőt használsz és nem nézed szépen végig az egyes reklámokat és kijátszod a fókuszos oldalakat (vagy a ptc nem erről szólna ???), tehát csaló vagy.

arricardoh: "akkor az alád vegyen poziciót"
ez így nem rented ref, hanem direkt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

balek: Értelmezés kérdése. Bizonyos értelemben igen,de tedd a szívedre a kezed. Ha senki nem "csalna" és végígnézné a hírdetéseket,hány PTC oldalt tudna eltartani a piac? Mennyit keresnél? nem sokat...

...de hozzáteszem,hogy a hirdetést így is megnézem legalább egyszer,becsukás előtt,tehát más értelemben teljesítettem az elvárást.

Még egy gondolat. Te végíg nézed az adfocusos hírdetéseket? Mert,ha közben nem nézel oda,akkor CSALSZ te is :P

Filozófálhatunk tőlem :D
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

"Értelmezés kérdése", nem, pl. fókuszt azért próbálnak rátenni az oldalra, hogy megbűvölve nézd , ahogy a csík halad.
Nem félek csalónak lenni, hisz a ptc egy össznépi piramis, pilóta játék. (kinek mi tetszik).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára balek 2013.10.23. 09:49-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Csalás és csalás közt nagy különbségek vannak AZÉRT.De sztem erről lehetne egy külön topikot nyitni a Társalgóban,ne offoljunk túl sokat.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: balek »

Persze, gerenda és szálka ("Értelmezés kérdése" ).
Nem én kezdtem offolni.("Értelmezés kérdése" ).

Ne vedd támadásnak, ez inkább csak amolyan zrika. Egyébként becsüllek, mert te látod el a legtöbb információval a fórumot (itt jönnek a szentek és az ő kezük (mindkét részről)).
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szépen alakul a topic! Ej! Na menjünk vissza a bizniszbe. Hetedik kifizetésem!

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat ! Én is kikértem az utolsót innen ma. Most már nem veszek új tagságot (lehet nem is lehet),hanem már az új oldalt megvárom
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Az én véleményem is megegyezik balek és ürgeöntő véleményével. Biztos jövedelmet talán a csúcs tetején levő két pozíciónak hoz (hasonlóan egy piramis játékhoz) a többiek, - hát majd meglátjuk. Hogy mitől lesz jobban fizető az oldal, mitől fogunk jobban keresni, ha az oldal bevétele ugyanannyi lesz mint eddig volt, rejtély számomra.
Igazából mire is jó ez a 3 pozíció azonkívül, hogy pénzt adunk ki érte ? - mert mindenki saját maga építi kis hálózatát (eddig is ezt tette, mikor reffeket gyűjtött).
Jelent-e ez plusz bevételt a pozíciók tetején állóknak, ha igen miből és ki fogja finanszírozni?
Miből fogják biztosítani a 16 aktív reffet pl a 3. pozicíósoknak ahova a legtöbb kellene,(a felső kettő talán rendbe lesz) hiszen az oldal eddig sem nagyon hirdette magát, látszott ez abból, hogy alig akadt bérelhető ref (ami nem is volt baj, hiszen szinte valamennyi inaktív volt) ugyan honnan lesz most ennyi aktív refjük? Hirdetni eddig is a tagok hirdették az oldalt saját reflinkjükkel, és így evidens, hogy a regizők az ő refjeik lettek és lesznek ez után is.
Miért jelent "óriási előnyt", hogy az oldalt elsőként a pozíciót vásároltak hirdethetik? (nem mindegy hogy 100-an vagy 500-an kezdjük el a PTC-k sokaságát ismerve hirdetni) Ha az új belépők továbbra is stadard tagságot kapnak szinte nulla kereseti lehetőséggel, ugyanott fogunk tartani, mint az előző trabinál , lehet hogy lesz 200 reffünk, de dolgozni egy sem fog.
Szóval nagyon sok itt még a nyitott kérdés, az én véleményem is az a szekér addig fog menni, míg vannak új belépők, új fizetők. :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Posted by elaom Hungary 8 hours ago
Last edited by elaom 8 hours ago


1. On Friday 24:00 Engine Auction and Bumpers purchasing will close.
2. On Saturday at 9:00 the Wheels get their registration links and they have to register.
3. After their Sign up the Wheels have to publish their referral links on old TrabantBux Forum till 10:00.
4. From 10:00 on Saturday All Engine have to register below their Wheel till 11:00.
5. From 11:00 During the whole day on Saturday All Bumpers have to register below their Engine.

6. Till Saturday 24:00 all registration have to finish.
7. From Saturday 00:00 every member of the matrix can start their advertisement campaigns in external sites to get referrals.
Attention: Nobody can start the advertisement campaign earlier than Sunday 00:00. All cheaters will be banned and all registration will be removed from them.
8. Beta test will start on Sunday 00:00.



A Trabant-Bux elindításának szabályai és menetrendje:

1. Péntek éjfélkor az Engine és Bumpers pozíciók vásárlását és aukcióját lezárjuk.
2. Szombaton 9:00-kor a Wheel-ek megkapják a regisztrációs linkjüket amin keresztül rövid időn belül regisztrálniuk kell.
3. A Wheel regisztrálás után a jelenlegi TrabantBux oldal Forumában közzéteszi a ref. linkjét 10:00 -ig.
4. A szombati nap folyamán 10:00 és 11:00 között az Engine-eknek regisztrálniuk kell a linkeken a Wheel-jük hálózatába és 11:00-ig ki kell tenniük a ref linkjeiket a forum oldalukra.
5. 11:00 órától éjfélig a Bumperseknek regisztrálniuk kell a linkeken az Enginük hálózatába.
6. Szombat éjfélig minden regisztrációnak meg kell történnie.
7. Szombat éjféltől a mátrix összes tagja elkezdheti hírdetni a reflinkjét külső oldalakon .
Figyelem: Senki sem hírdetheti az oldalt Vasárnap 00:00 óra előtt. Minden csaló büntetést kockáztat, de a korábban regisztrált referáltjait mindenképpen elveszíti.
8. Vasárnap 00:00 órától a trabant-bux beta tesztje hivatalosan elindul.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kelhetek fel szombaton korán..... :/ :D
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Az a bajom ezzel csak hogy az 5$-os pozíciók nem nagyon gyűlnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez igaz,de talán ebben nem az oldal a hibás,hanem mi is:) A refjeinket megkapjuk így is úgy is. Valamiért nem harapnak az oldalra. Igaz befektetős oldalra sose könnyű embert szerezni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megkaptam a harmadik pénzem is innen szokás szerint 1 nap alatt.

Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Megkezdődött a regisztráció az új oldalra
Az én reflinkem már a topicomban :)
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nem találom. Hol van? Most kéne regisztrálnom
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi. Frissítenem kellett hozzá. Már megvan. Még egy kérdés: az enyémet mikor rakjam ki? Most vagy 11 óra után?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most!11-ig kellene kitenni a fórumba. Mondjuk alám 1db 5$-os tag sem jött.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem is csak egy.
Én megvagyok. 11-től regisztrálhat alám az egyetlen bumperem.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja én is kész vagyok! Bár én az új oldalon nem tudom mit fogok csinálni, a régin még 11.16-ig tagságom van.

Viszont ahogy látom ugyanaz a tagság nálam P70, ott kevesebbet ér. A régin 25 cent/nap, az új oldalon ez már csak 20 cent!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Igen, ezt tisztázni kéne az adminnal. Nekem nincs tagságom, nem tudom. De úgy lenne logikus, hogy azt a tagságot itt folytasd.
Itt nem igazán voltam aktív, és azt sem tudom, mikor fog megszűnni. Meg azt sem, hogy az új oldalon le lehet-e már kattintani a hirdetéseket.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ja még valami a direkt ref %-a nálam 10%, a P50-nél ami ingyenes meg 25%?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég