BuxP - online 2009 óta

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - MEGSZŰNT !

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam 1-2 cent megvan naponta,mai ugyan nem sok,de ha nagyon is lassan,de gyűlik :) 4-6 ptc van mostanában meg egy 0.006$ is közte néha. video is van 1-2-3-4 néha vimeo és a héten volt 2-3 like.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.01.08. 18:31-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a belépő üzenet rövid és velős fordításban:

a PayPal kérésére változtatásokat kell végrehajtaniuk a PayPal, mint fizetési processzor használatával kapcsolatban és amíg ezt a PayPal jóvá nem hagyja, addig az ő kérésükre felfüggesztették a PayPal használatát (be- és kifizetés). addig is a Payza mindenki számára elérhető és további opciókat keresnek (Skrill, Stripe, Payoneer).

"Payment method updates
Posted on 2017-01-15
Dear <3 BUXP member,

With this post we would like to inform you that we have recently been contacted by PayPal regarding the use of PayPal as a payment method for advertisers and users on buxp.org. They have requested us to make some changes to the way we are announcing our website to the world wide web when also promoting PayPal as a payment option on our network. You might already have seen some content changes on certain pages. What exactly Paypal is asking from us is further explained on the forum.

They have also asked us to disable PayPal on BUXP until the changes have been processed and approved by them. So that is what we have done for now. We will update you on the progress we are making regarding these updates.

As a short term counter measure, we have enabled Payza cashout options for all members again permanently.
In the coming days and weeks, we will also be launching new payment options for advertising purchases and cashout requests, such as Skrill, Stripe, Payoneer. During the contact with PayPal, we have realized that we are being too dependent with them and want to avoid being blacked out if ever PayPal decides to dump us (which is not yet the case but better be safe than sorry).

Summarized, nothing much changes for you. There might be a small decline in active advertisements due to the PayPal option being disabled for purchases, but as written above, we will counter this by adding new payment options and hope to get the PayPal discussion solved soon.

In other words...
*We have added an "email alert" option on the advertisers adpanel if they wish to receive an alert in their inbox whenever a certain ad hits 0 credits. This was a popular requests by our larger web traffic advertisers :-)
*We have updated the CPALead/Monetizedigital network with their new version of the offerwall
*Prior the temporary removal of PayPal, we have paid all manual payment requests up till 26/12.

Bear with us, we will us this temporary setback to invest in new payment methods on BUXP, improve our relation with PayPal, so, at the end of the story, we will be stronger than ever!"
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ahogy nézem egy ideje ismét működik a PayPal-os kifizetés, annyi, hogy nem instant.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Itt is megszűnt a Paypal, leveleztem egy darabig mert másfél hete még ki tudtam kérni rá, de nem érkezett meg a pénz, holott Prémiumos vagyok...Jelenleg Payzara lehet kikérni, tervezik PM és Bitcoin bevezetését is, főoldalon kint van a friss hír, akit érint olvassa...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Júliustól lesz bitcoin kifizetésre standardoknak. A kereset stabil 1-2 cent körül van. Nem gyors,de biztos.
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Csak ez a szerverváltás sem tett jót, nálam a nap nagy részében -az oldal nem elérhető- :argue:
Az is csoda, hogy sikerült 7-10 hirdetést lekattolnom kihagyás nélkül, ez így majdnem 1 cent naponta. :oops: :unsure: :?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én napok óta nem érem el az oldalt
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sajnos vészesen keveset ad az oldal ... én azt hiszem elviszem a kifizetésig és befejezem az oldalt. 1 centtel naponta senkinek nem vonzó, főleg a magas kifizetési határ miatt ... több hasonló oldal van ahol a kereset ennyi, de már legalább 1 egységtől kikérhető. Véleményem szerint ez így nem opció ... egyetlen referáltam sem kattintja már (igazából ajánlani sem tudom az oldalt így).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

egyetértek Admin. ugyanezen dolgozom.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Esetleg valakinek ötlete, hogyan juthatnék hozzá a pénzhez, ha nem hitelesített a Payzam, Uphold cimet meg nem dobja fel kikéréskor mint lehetőség. Be kéne fizetnem Upholdról? Mert akkor lehet hogy inkább elhirdetem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:Esetleg valakinek ötlete, hogyan juthatnék hozzá a pénzhez, ha nem hitelesített a Payzam, Uphold cimet meg nem dobja fel kikéréskor mint lehetőség. Be kéne fizetnem Upholdról? Mert akkor lehet hogy inkább elhirdetem.
ha btc ben lehet kikérni,akkor a btc számsort kell megadni. az uphold csak kezeli a btc címed. nekem sem hitelesített sztem a payzam. ez feltétel a buxp-nél? probald ki hátha nem.
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Úgy tudom, BTC kifizetés egyenlőre csak premiumos tagoknak van.
De miért nem verifikálod a Payzád? Nem nagy dolog én dobtam nekik egy jogsit, pár nap alatt elfogadták, azt már olyan hiteles vagyok, hogy csak na. :lol:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lehet küldeni saját refnek pénzt :) az meg visszaadja máshol :) de ez csak hipotetikus
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én a referáltjaimnak $1-onként visszaadok $0.3-et. ennél több azért feltűnő lenne hirtelen. sztem. :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:én a referáltjaimnak $1-onként visszaadok $0.3-et.
Tényleg? :D
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

annak, aki megérdemli! :D
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ha mutatsz olyat, aki nálam jobban megérdemli, az festi magát :D
De nyugi, már csak 70 cent hiányzik a kikéréshez, úgyhogy 3-4 hónap és befejeztem..... :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

VÉGE

Év végén bezárnak. A kikéréseket még kifizetik. Az indok,h paypal nélkül nincs hirdető.

"Payments
Posted on 2017-08-31
If you are not up to date with why BUXP is closing down, read this newspost or check and discuss on the forum.

We appreciate all the effort many of you have made in promoting and using BUXP. Especially some of our most loyal premium members. We will try to compensate everyone as much as possible, and will look into each individual case. Just give us the time. In the meanwhile BUXP will remain online so the communication purposes (shoutbox, forum, support tickets) can still be used.

Below is a ranking sorted by priority on how we are going to complete the remaining payment requests:

1) pay out remaining payment requests (10 days max)
2) compensate our premium members for their investments which did not reach ROI (end of september - submit a ticket!)
3) investigate requests by loyal members and investors on a case by case level (submit a ticket!)

When do you qualify for bullet point 3?
*high amount on balance that was not cashed out
*multiple investments spread over more than 1 year
*advertising purchases that were not fulfilled (yet)
*... open a ticket mentioning your current balance and payment address and we will look into your case and pay your earnings.

We want to end with a positive note, not going dark without any compensation whatsoever. Once we have the payout situation under control we will set a closing date...

Thank you for your understanding
Max
The end
Posted on 2017-08-30
First things first.

After a long debate with my staff and colleagues, given the current situation BUXP is into, we have decided to call it a day, say goodbye to our baby and close BUXP in the near future. Why? Reasons enough, such as the declining GPT/PTC market, the negative perception, the hosting problems we have been facing,... but the main reason is called Paypal, which was used by 95% of our advertisers and since it is no longer available, without having decent alternatives on the market, our sales collapsed and BUXP became unsustainable. Compared to certain other GPT/PTC sites, BUXP was relying almost entirely on advertising sales.

We did research potential solutions, but honestly, the investment needed to put into BUXP without having guaranteed results is just too much of a risk. We had options to sell the site but did not feel good about it.

We are not going to abandon our loyal members and investors from the past, so please read the summary of things to keep in mind below...

*BUXP will remain online until the end of 2017
*Advertising purchases can still be made
*Cashouts are no longer possible and you will not be paid for your ongoing activity.
*Current cashout requests will be paid out
*Members who invested in BUXP and have not received their return on investment on this specific purchase can open a ticket mentioning their username and payment email address (paypal, payza or bitcoins). We will pay back the investment(s). We will give more details about the how the paybacks will work tomorrow.

This way, we hope we will compensate everyone completely and no losses are made.

Once again, we are sorry we had to come at this stage and never expected this a couple of months ago, not even weeks ago, but the situation is not improving and this seems, from a business point of view, closing is the only solution.

If you have remaining balance which is not cashed out yet, you can exchange it into ads.

Of course, I am available for questions and feedback - best is to post on the forum topic regarding our closure or open a ticket.

Discuss this news on the forum WE WILL PROVIDE MORE INFORMATION ABOUT THE PAYMENT SCHEDULE TOMORROW Max"
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

A hír hatására azért várhatóan több hirdetés lesz (már ma is)
Kérdés, hogy év végéig bármikor indíthatok kikérést, azt még kifizetik?
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:A hír hatására azért várhatóan több hirdetés lesz (már ma is)
Kérdés, hogy év végéig bármikor indíthatok kikérést, azt még kifizetik?
"Cashouts are no longer possible and you will not be paid for your ongoing activity."

sajnos nem.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

A már kikért pénzeket fizetik ki, újat nem lehet indítani.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Franko.... (meg 30 cent...)
Akkor minek huzza evvegeig...?
Koszi a valaszokat!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:Franko.... (meg 30 cent...)
Akkor minek huzza evvegeig...?
Koszi a valaszokat!
Még rendezik a tartozásokat. Akinek volt befektetése,azt kárpótolják.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:Franko.... (meg 30 cent...)
Akkor minek huzza evvegeig...?
Koszi a valaszokat!
Még rendezik a tartozásokat. Akinek volt befektetése,azt kárpótolják.
Asszem az nem volt :)
Már csak azt kellene kitalálni mit hirdessek :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

refbacket :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BuxP - online 2009 óta

Hozzászólás Szerző: Laci »

AZ oldal megszünt???!!! Ez is mehet a kukába sztem... :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 5 vendég