Nerdbux SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mindegy ki mit mond egyenlőre. Gyakorlatilag nem lehet kikérni mert 6.00 és 6.02 között ahogy te is írtad az oldal be sem jön!! :( :angry:

Nos speciel ma, úgy egyáltalán nem jött be reggel.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Bank run, ez jó. :)

Ahogy hetekkel ezelőtt is írtam, rafináltak. Számtalan olyan része van ennek a helyzetnek, amit nehéz lenne magyarázniuk, és nagyon sokan nagyon komoly pénzeket buktak el. Egyébként csak, hogy a végén kezdjem: egy sima, mezei PTC oldal is már az EVO Script 4.70-es változatával megy, a Nerdbux még mindig a 4.50-el tököl (a 4.70-es jobb a csalások csökkentése miatt, erről a részről ennyit). Vagy, hogy miként segít az egy napi limitet bevezető PTC oldalon, ha közvetlen utána egy olyan promót hirdetnek, amivel egy sima mezei tag is 10 cent felett keres, refek nélkül? Persze ennek a lépésnek is meg vannak a maga okai, és amúgy is megtehetik, mivel a limit miatt lényegében mesterséges inflációt generáltak a rendszeren belül. :innocent:
A többi furcsaság és véletlen leírásához most nincs kedvem. Ma nem tudtam kikérni, mert nem telt le a 10 nap az előző fizetésem óta, holnap megnézem mennyire nehéz is a pénzhez jutni. Egyelőre még az oldalamon van és még kattintom, ajánlom (mint ígéretes oldal) mert azért benne van, hogy pozitív irányba is terelhetik a dolgokat.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elsőként kértem ki ma a pénzt meg is kaptam. Viszont a nagy refbázissal rendelkező premium tagok egyre jobban ráesnek a limitre (érthető módon), így ma már csak fél oldal fizetés jutott, ami 300 000 tagnál iszonyat kevés, mindössze 24 embert fizettek ki mai napon...
Ma már senki nem siet sehová, vissza megyek az ágyba, aztán majd később leírom hogyan lehet elég jó eséllyel kikérni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Pénz kikérése: http://www.nerdbux.com/forum.php?topic=67167

Aki már elhirdette volna, de így ki tudja kérni, attól 50%-ot kérek. :XD: (csak viccelek, hajrá)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyébként kezd darabjaira hullani az oldal. Sokáig már nem húzhatják az időt Adminék, legalábbis, ha egyáltalán az a cél, hogy ebből még legyen valami (most úgy tűnik leginkább az akarat hiányzik a vezetés részéről, mondjuk szerintem több pénzt szedtek be, mint előtte a forgalomcserés oldalaikkal a korábbi 11 évben, lehet leléptek nyaralni :lol: ).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

LOL. Grat idlig. Azért nem semmi több száz vagy ezer pénzéhes kattoló közt első lenni. Milyen neted és géped van? :) Pont jókor írod,mert holnap érek rá csak a héten. Remélem működik.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:LOL. Grat idlig. Azért nem semmi több száz vagy ezer pénzéhes kattoló közt első lenni. Milyen neted és géped van? :) Pont jókor írod,mert holnap érek rá csak a héten. Remélem működik.
Nincs erőgépem (a win7 viszonylag jól eldöcög rajta).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam xp van, az is immel ámmal döcög :) de a net sebessége talán még számíthat . Mármint nem a szélessége,hanem a reakciódeje. Chellod van?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Digis net van.
Ping: 13 ms, Download: 21 Mbps, Upload: 10 Mbps. Persze most senki nem használja a netet itthon rajtam kívül. ;)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:Egyébként kezd darabjaira hullani az oldal. Sokáig már nem húzhatják az időt Adminék, legalábbis, ha egyáltalán az a cél, hogy ebből még legyen valami (most úgy tűnik leginkább az akarat hiányzik a vezetés részéről, mondjuk szerintem több pénzt szedtek be, mint előtte a forgalomcserés oldalaikkal a korábbi 11 évben, lehet leléptek nyaralni :lol: ).
mire gondolsz a széthullással kapcsolatban?

nemrég leveleztem egy barátommal, aki nagyon ott van szörf oldalakban és ezt (is) írta:
"...sok dolog negatív irányba fordult a CTP, CSN, Ptcprofessor és a nerdbux oldalon. A kérdésekre sem sietik el a választ, máskor még az nap válaszoltak, most meg 1hét után is mellé beszélnek. ... Valami nagyon beakasztott nekik, tudom a 3-dik bank dölt be a hétvégén amerikában, na meg a betétek névtelensége is megszűnik, tehát több időt tölthetnek a pénzük kimentésével is." http://www.fdic.gov/bank/individual/fai ... klist.html
beugrott, h Jon Olson talán ennek kapcsán írta, h bankroham van, de cseteltem egy laikus rokonommal, aki kint él USA-ban,és ő azt mondta, nem lát pánikot a bankok miatt, bár nem nagyon néz tévét, és az USA bedőlő bankok kapcsán is azt írják a cikkek, h egyre kevesebb. hacsak nem konkrétan az a TimTech problémája, h az ő bankjuk döglött most be, akkor még 2 verzió maradhat.
1. a betétek névtelensége miatti vacakolás.
2. tényleg nagyon elk.rták a Nerdbux kezelését az agyba-főbe meghirdetett akciókkal...
itt tartunk.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Azt, hogy nincs látható terv, se rendes kommunikáció. Jelenleg kihasználják azt, hogy 300 000 tag van, hogy sokan sok helyen több hetes, esetleg 30 napos hirdetéssel hirdetik a Nerdbuxot, és, hogy Alexán az 1000-ben vannak. 2 emailt kaptunk az akciókról, egyet se a megszorításokról. Olyan ezt, mint amikor egy kocsit tolsz. Ha kihátrálsz mögüle, és nem tolod tovább, attól még egy ideig gurulni fog. Jelenleg a Nerdbux gurul, de csak a korábbi hónapok népszerűsége miatt. Onnantól viszont, hogy megállt...
Minden PTC oldalon vannak nagyobb problémák idővel, a Neobux is volt nehéz helyzetben, de az Admin példaértékűen kommunikálta le és kezelte, itt erről szó nincs. Az, hogy fórumon és chaten beszélnek valamilyen problémáról az szintén egy kétarcú dolog. Egyfelől milyen jó, hogy közvetlenek és nem sunnyognak, ugyanakkor viszont a fórumozás és chatelés csak a tagok max pár százalékát érinti. Tehát pár százalékban közvetlenek, 95%-ban pedig mélyen hallgatnak a dolgokról.
Reggel a fórum is szörnyen nézett ki, az is benne volt a kommentemben, mostanra azért valamelyik moderátor már valamennyire rendet tett.
Ha tényleg valami tőlük független dolog van a háttérben miért kell hallgatni róla? Miért nem tudják hetek óta megoldani a DDOS problémát vagy a Script frissítését? A másik, és ez zavar a leginkább, hogy nem hiszem el, hogy ennyire elszúrták. Ez nem olyan, hogy Jon Olson kedden még úgy fekszik le, hogy mehet az 50%-os refjutalék, a korlátlan direkt limit és az instant fizetés, majd szerdán felébredve arra eszmél, hogy hát ez tarthatatlan. Ilyen nincs. Csak a féleszűek gyalogolnak még akkor is, mikor már nincs a lábuk alatt talaj. Tehát ez (vagy valami hasonló lépés) előre meg volt tervezve. Ahogy írta is valamelyik Timteches, a Neobux is komoly korlátozásokat hozott, amit népharag követett, de végül a tagok megszokták az új szabályokat. Most azt gondolom ők is valami hasonlóban bíznak, de ha igen, akkor pofára fognak esni, a bizalom nem olyan, mint a mélyhűtött kaja, hogy akármikor újramelegíted, ha éppen olyanod van.
Persze nagyon nehéz belátni a színfalak mögé, ezek mind megérzések, találgatások és részben a korábbi tapasztalatok, tanulságok összegyúrása, egy kis negatívummal.
Előfordulhat, hogy tényleg banki dolog áll a háttérben és úgy gondolkodnak, hogy ha elmondják az még károsabb lenne. Az is lehet, hogy tényleg csak sunyítanak, de esetleg majd észhez térnek. Irgalmatlan pénzeket pumpáltak ám ebbe az oldalba, sokan lényegében vakon, 1000%-ban megbízva az Adminokban, vették a tagságokat és millió számra a bérelteket. Ezek ellenére reménykedek a pozitív fordulatban, mert a hajó (most még) nem úszott el.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Láthatóan nincsen megfelelő kommunikáció, mert valószínűleg akkora a baj, hogy azt nehéz lenne most elmondaniuk. Ha találtak volna megoldást a kialakult helyzetre, akkor azt már elmondták volna a tagoknak. Így ez a hallgatás lehet, hogy már a vég kezdete ezen az oldalon. Persze lehet pozitív fordulat is, csak most elég rossznak tűnik a helyzet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Pár perce kikértem és meg is kaptam. Problem? :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nálad most van reggel 6? :)
Amúgy gratula! Ezek szerint érdemes napközben többször is próbálkozni?
Nekem most se megy...
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam elvétve jön be az oldal , nem hogy pénzt kérjek ki. Azt hiszem ennek már annyi, csak húzzák még. tiszta the bux.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom ti melyik oldalt nézitek. Én akkor kértem ki,mikor írtam és ha megnézitek a proof menüt,akkor világos lesz minden sztem :) Úgy tünik megoldoódott a helyzet. Majd a topikgazda megírja,hogy mi történt pontosan. Engem az érdekel,hogy a számlámon van a pénz :) Minden normálisan működött.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes nálam egész nap pár perctől eltekintve be sem jön az oldal.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2, attól, hogy neked szerencséd volt, nem kell minket hülyének nézni ;)
Nekem bejön az oldal csak a DDoS védelem fut mindig le, ellenben a kikérésre a válasz:
We've reached the daily payout limit, please try again tomorrow.
Lehet te vagy rossz oldalon :P
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Benéztem a Fórumba. Az admin azt írta,hogy megemelte a napi minimumot. megnéztem a proof menüt. 8 óra 50 perc körül volt az utolsó kifizetés ez 14 óra 50 perc időt jelent magyar CET idő szerint. Nekem akkor sikerült,amikor írtam. Holnap valószínűleg mindenki ki tudja kérni ugyanígy.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Holnap reggel meglátom :)

És, ha még bíznak az oldalban, akkor 1 hónapig tele leszünk hirdetésekkel :)
30 napos fix 299 $
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én csak annyit akartam írni, h ne ugorjunk egymás torkának más faszsága miatt! :)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Fórumban azt írja az Admin, hogy "Cashout Restriction Removed", vagyis a limit el lett távolítva, nem emelve lett. De baromi sok fizetés volt, végre történt valami. :good: Ekkora limittel amúgy se húzták volna sokáig, mert páran már Paypalon jelentették őket, szóval még időben léptek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

Benéztem az ottani fórumba. A limit el lett távolítva, viszont néhány tagot még mindig az az üzenet fogad, hogy elérték a napi limitet. Az Admin azt írta utána néz, de lehet csak várni kell, hogy a szerver körül minden okés legyen.
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Megnéztem, nekem is azt írja, hogy már elérték a limitet.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Fórumban azt írja az Admin, hogy "Cashout Restriction Removed", vagyis a limit el lett távolítva, nem emelve lett. De baromi sok fizetés volt, végre történt valami. :good: Ekkora limittel amúgy se húzták volna sokáig, mert páran már Paypalon jelentették őket, szóval még időben léptek.
A topic címe valóban ez, DE abban ezt írja
I have lifted the cashout restriction.
vagyis lifted megemelte.

A valóság azt jelzi,hogy mégis van limit,csak emelt. :)

Azt olvastam,hogy nincs egyetértés az vezetők közt,de hogy az admin magával sem ért egyet.... Haha
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mindegy, ki kivel ért egyet
DE
Megint megpróbáltam
Sikerült és meg is jött! :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

szuper! én sajnos még mindig nem tudok kikérni cirka $30-t...
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

off: mától kevesebb időm van itt reagálni dolgokra, ugyanis hivatalosan NJM Blogger lettem.
Kép
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Nerdbux - az egyetlen TimTech (2002 óta online) PTC

Hozzászólás Szerző: joke75 »

doqxstudio írta:off: mától kevesebb időm van itt reagálni dolgokra, ugyanis hivatalosan NJM Blogger lettem.
Gratula,olvastam róla :clap: :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 15 vendég