AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ápr27 én kértem ki innen,ugyanaznap,mint a Clixdo-n még egyelőre pendingben vannak. Április végén azt írta az admin,hogy 3-4 nap alatt vissza fognak állni a 7 napos kifizetésre. Lassan jönnie kéne tehát.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Xenosz!
Az adzpot azon kevés oldalak egyike, ahol nem aggódom a pénzem miatt. Biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül rendezni fogják. Szerintem a következő pénzünk már a Zigmától fog jönni itt is, fee nélkül.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Engem az előbb függesztettek fel (töröltek?) mind a Silveren, mind a Goldenen, mert annyit írtam be, hogy az egyiken ápr. 8 óta, a másikon ápr. 19 óta várok a pénzemre, valamint az összegeket másoltam még be, és oda mertem írni, hogy előbb a régebbi kikéréseket kéne kifizetni.

Szó szerint ENNYIT, nem többet.
Erre azt vettem észre, hogy kidobott mind a 2 oldal, és mikor visszalépnék azt írja be, hogy:

"Your account is suspended."

Nézem a fórum részt, ahová beírtam, TÖRÖLTÉK mind a kettőn a beírásomat. Értesítést se kaptam semmit.

Rendkívül "jellemes" húzás volt részükről... Szerintem sokat elárul a jövőbeni működéséről ezen 2 oldalnak.

Mert ha még anyáztam volna, vagy valami, akkor megértem, és elfogadom, de ezzel semmi olyat nem követtem el, ami ezt indokolná. Sem most, sem korábban.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Csibe! Ezt döbbenten olvasom. Egy support az adminnak talán segíthetne. Nem dobtak ki csak felfüggesztettek egy-két napra. Ugyanarról az IP címről írtad a megjegyzésedet?
Tudsz linket küldeni a fórum megjegyzésedről?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

eviaclub írta:Szia Csibe! Ezt döbbenten olvasom. Egy support az adminnak talán segíthetne. Nem dobtak ki csak felfüggesztettek egy-két napra. Ugyanarról az IP címről írtad a megjegyzésedet?
Tudsz linket küldeni a fórum megjegyzésedről?
Szia!

Fix IP-s vagyok.
Ide írtam:

http://www.goldenclix.com/forum.php?top ... by=ASC&p=4
De nem látható, mert törölték.
A Silveren vissza lett rakva a hszem, de törölték belőle a beírásomat...:

http://www.silverclix.com/forum.php?top ... by=ASC&p=5

Itt most az van beírva, hogy:
This user has been banned because of violating the Terms Of Service. All his posts have been deleted.
SilverClix Team.
Holott, semmi sértőt nem írtam, szó szerint csak annyit, amit ide is leírtam az előző hszemben..

Március 12-én kaptam a Silverről a 2 (!) kifizetésemet. Amit azóta összeszedtem, azt most szépen mind lenyúlták az utolsó fillérig...

Ha KORREKT lett volna, akkor azokat fizeti előbb, akik régóta várnak a pénzükre!
De olvastam én olyat is a (érdekes, azt a beírást is törölték) hogy az illető befektetett, és még 1 fillért se kapott az oldaltól soha. Tehát megdől az az állítás, hogy azokat fizetik ki előbb, akik befektettek, ill. soha nem kaptak ki pénzt.

A negatív kritikából az ember általában tanul. Persze könnyebb, és kényelmesebb csak simán kitörölni és bannolni azokat, akik szólni mernek azért, mert nem fizették ki a munkájukat!

Erre csak azt tudom mondani, hogy költse patikára!

Nem fogok levelezni semmiről egy ilyen emberrel. (Mert ha még anyáztam volna, vagy valami, akkor tényleg megértem, de nem tettem semmi olyat.) Ez a húzás rengeteget elárult számomra az illetőről.

Még ha "vissza is engednének" akkor sem kívánnék ilyen embernek dolgozni.

Gondolom a pending alatt lévő pénzeimet véletlen se fogják kiküldeni...

Most nézem, a Silveren azt a 2 bejegyzésemet is törölték, ami a kifizetéseim képét tartalmazta...
Míg a Goldenen a kifizetések topikban még bent van a képe a paypalomnak...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

22ik napja várok a fizumra
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szerintem meg fogják ezt is oldani, ahogy a goldenen és a silveren. Csak hát idő, és könnyen veszíthetünk ezzel direkt referáltakat, mert sokan türelmetlenek vagy bizalmatlanok. Persze őket is meg tudom érteni.

Ma nem frissültek a hirdetések.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Él az oldal?
Elértem a 3 dolcsit, de most nem enged be, hogy nem jó a jelszó, kértem emlékeztetőt, de nem jön semmi.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

eviaclub írta:Szerintem meg fogják ezt is oldani
látod Gisell, milyen jól megoldották! ;)
én láttam néhány reklamációt csúszó kifizetésekkel és megválaszolatlan tikettekkel kapcsolatban Golden-en és SilverClixen is. :?
megmondom őszintén, nekem ez nem tetszik.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gisell írta:Él az oldal?
Elértem a 3 dolcsit, de most nem enged be, hogy nem jó a jelszó, kértem emlékeztetőt, de nem jön semmi.
Én be tudtam lépni,pedig hónapok óta nem kattolom. Ahogy nézem fizetések vannak,elvileg fizet,persze ki tudja meddig kell majd várni rá.

Jelszóemlékeztetővel kapcsolatban azt tudom javasolni,hogy ha nem jön,akkor többször meg kell próbálni,akár 4-5 ször is. nekem volt ilyen és volt,hog a 4-re jött a levél, az 5ikben már a link is benne volt :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Itt is reklamálnak: http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 055.0.html

röviden: kattolt,refeket vett,majd kikért. pénzt nem kapta,majd írt supportot. választ nem kapott a ticketet töröltték. nyitott egy topicot a fórumban,amire sokan reagáltak ugyanezzel a problémával. ezt is törölték.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szeptember 10 óta várom a kifizetésemet.
Belenéztem a proofba, kb. 2 hetente van kifizetés.
A gondom csak az, hogy a goldenclix admin van itt is. Ha ez bukik, akkor megrendül a goldenclix, croclix, ekoclix, clixdo és talán a silverclix is. Goldenclixre és silverclixre legutóbb egy hónapot vártam.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

croclix és ekoclix nem az ő oldala. ez az admin már rég nem "kóser" teljesen,de mintha lenne erősorrend az oldalai közt. sztem a goldenclix a fő oldala a többi kevésbé fontos, balkanikaclixet meg is szüntette,nem tudom silverclixszel mi a helyzet,de az is ővé ugye.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Azt hiszem, ez az oldal is mehet a levesbe....
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:Azt hiszem, ez az oldal is mehet a levesbe....
no. mi történt?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:
kavics13 írta:Azt hiszem, ez az oldal is mehet a levesbe....
no. mi történt?
Utolsó kifizetés okt. 21.
Fórumban panaszok, és semmi admin reakció
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AdzPot - PTC Evo, GoldenClix admin

Hozzászólás Szerző: idlig »

kavics13 írta:
doqxstudio írta:
kavics13 írta:Azt hiszem, ez az oldal is mehet a levesbe....
no. mi történt?
Utolsó kifizetés okt. 21.
Fórumban panaszok, és semmi admin reakció
A BalkanikaClix-et is szó nélkül bezárta az Admin. El kell felejteni az oldalait, a Golden-t, Silver-t, és a Twickerz, YGP részét szintén. De az biztos, hogy pénzt egyikbe se szabad belenyomni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 8 vendég