ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A mai napon vásárolta meg a GoldenClix admin az AdzPot és ClixDo ptc oldalakat.

Most a ClixDo-t szeretném bemutatni

Kép

Rendkívül látványos, PTC Evolution scriptes oldal.

A napi átlag nem tudjuk még, hogy mennyi. Ma $0.014-et kerestem. De ne keseredjünk el, mert úgy tűnik, hogy fejlődik az oldal. (Jönnek az új reklámok és biztos, hogy lesz valami változtatás itt is!)

A reklámba írt összeg felét kapjuk meg standardként.
Kifizetés $3-tól Paypal és Payza

Referáltak: nincs limit, 10% jutalékot kapunk. Max. 50-et bérelhetünk.
(Mivel csak most került az admin kezébe az oldal, én reménykedem, hogy ezen is módosítani fog...)

A prémium tagság $6.25 egy hónapra. Prémiumként a reklámba írt összeget megkapjuk, a ref jutalék 40 % és 300-at bérelhetünk. Vannak még különböző prémium csomagok, ennél drágábbak.

Pontozás van, első nekifutásként 17 pontot kaptam, amit $0.0017-re lehet átváltani.

Grid , Virool, PTSU van, de még semmi sincs teljesen készen.

Valószínű, hogy itt minden helyre lesz pofozva egy-két napon belül.

Hirdetni ebben a pillanatban nagyon olcsón lehet. Talán reggelre már tele is lesz új hirdetésekkel az oldal.

Összegezve: én úgy érzem, megéri használni az oldalt. A GoldenClix admin számomra garancia. Szerintem hamarosan alapvető változások is lesznek, amelyek az oldalt fel fogják lendíteni.

Úgy láttam egyébként, hogy márciusban indult az oldal a régi adminnal, akinek a legjobb döntése az volt, hogy lemondott róla. :)
Csatolmányok
clixdotabla.jpg
clixdotabla.jpg (163.01 KiB) Megtekintve 5186 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eviaclub 2013.09.02. 21:40-kor.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Itt is emelkedett egy kicsit a napi átlag, bár még most sem túl sok. Alig több mint $0.02. Grid még mindig nincs
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Fejlődik az oldal. Direkt ref jutalék már 15% (10 volt)
Standardként ref nélkül kb. napi 3 cent a bevétel.
Most már nem a felét kapjuk meg a reklámba írt összegnek, hanem az egészet.
Már látszik, hogy a GoldenClix admin munkálkodik az oldalon, mert sokkal jobbak a feltételek, mint korábban.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Van már grid az oldalon. 25 esély, főnyeremény $5.
Igaz, fehér háttéren fehér betűkkel írja ki, de ha kijelölöm, el lehet olvasni. Majd kijavítják.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
hcsaszy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.07.19. 11:24
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: hcsaszy »

Megéri referáltakat bérelni? Mennyibe kerül és mennyi jutalékot kapunk utána ? Hosszabbítás, csere ? :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Felraktam az upgrade táblát.
Szerintem silver tagsággal már megéri.
De mivel vannak pontok, az elsőket pontokból is lehet bérelni. És akkor majd kiderül, hogy mennyire kattintanak. Én még nem tartok ott.

Ahogy a GoldenClixnél és SilverClixnél, a csere itt is ingyenes.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

R4719 18-01-2014 34 days 02-02-2014 30 0.051 2.002
R10398 18-01-2014 34 days 01-02-2014 27 0.044 1.802
R13852 18-01-2014 34 days 01-02-2014 27 0.045 1.802
R14081 18-01-2014 34 days 02-02-2014 28 0.047 1.868
R23684 18-01-2014 64 days 01-02-2014 26 0.045 1.735

Egy kattintásért $0.0025
5 ref egy hónapra $0.75
Standardként akkor éri meg, ha az átlag 2 fölött van.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Saját tapasztalat, hogy a golden csoport egyetlen oldalán se éri meg bérelni
Max. tagsággal és 240 napos hosszabbítással, de úgy se mindig
Egyedül a pontokból érdemes vásárolni, az talált pénz :)
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Van egy 2 centes hirdetés
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A 2 centes még mindig megvan. A fix hirdetések jó ideig nem frissültek, de most már rendbejött. (Igaz csak 2 fix hirdetés van az oldalon)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Most 2 db 2 centes van!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem tudom,de az adzpot clixdo páros már nem akar fizetni. clixdo fórumon van,aki már ápr 27 óta vár a fizetésére.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én is úgy érzékelem, h a GoldenGroup + Zigma Network egyesülés hatására volt egy kis fellendülés a Twickerz, YouGetProfit programokban, de megint be van lassulva.
ugye Tw-en most 2-vel kevesebb Premium hirdetés van Clicksia/Incentria bedőlése miatt (erről persze nem ők tehetnek).
ez a $10-ig emelkedő kifizetési minimum sem kedvező, mondhatnánk, h NeoBux-on is így van, de sokan azt is hanyagolják emiatt.
Muqaddas (PTCUltimate admin is írta, h befektetett $900-t YGP-ba és még csak $300 jött vissza, csak reménykedhet benne, h legalább a tőkéje visszajön...

lehet, h eljött annak az ideje, h megbízható adminok esetében is szelektáljuk a programokat? :?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már ért egy két csalódás Edin esetében,ami számomra azt mutatja,hogy nem olyan megbízható admin némely esetben. Fórum tisztogatása,megszüntetése,de pld Balkanikaclix esetében (ez az első oldala,amit nem nagyon kedvel) sem írt üzenetet,hogy a fizetés szüneteltetve lesz több,mint 1 hónapig. Szomorú,de én róla is el tudom képzelni,ha a Goldenclix sem fog olyan jól menni,akkor itt is úgy fog viselkedni,mint azokon az oldalain,amit nem szívesen csinál.
Hogy érdemes-e szelektálni? Nem tudom a választ. Lehet nem is tudunk,mivel itt napról napra változhatnak a körülmények. A PTC is egy gazdasági vállalkozás,ahol túl sok a bizonytalansági tényező,hogy előre lehessen tervezni nyugodtan. nemhogy mi,de az adminok sem látnak előre valószínűleg,már akik becsületesen próbálnak tevékenykedni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: idlig »

Addig könnyű megbízhatónak lenni, amíg fut a szekér. Ha az Admin nem alapból csaló szándékkal indította az oldalt, akkor már félig jók vagyunk. Szerintem olyan egy PTC oldal, mint ha egy autót tervezne valaki. Az Admin mondjuk a jobb első kerék. Elengedhetetlen a sikeres működéshez, a versenyhez, de önmagában semmire se elég. Vagyis igazából nem megbízható Admint kell választani, hanem sikereset, ahol az oldal tud növekedni, fejlődni. Ehhez viszont az Adminok részéről szemlélet változás kellene, nem egymás és a rossz beidegződések majmolása, mert legtöbbször pont az ellenkezőjét csinálják, mint amit kellene.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sikeres adminból nagyon kevés van és az is lehet,hogy a főleg PTC-re épülő oldalak nem rendelkeznek olyan kecsegtető bevétellel,hogy a minőségi (aki érti is ,amit csinál) adminok tömegesen bepróbálkozzanak ezzel az üzletággal. A 2-4 cent 4 hirdetésből álló "bux"-os modell meg nem fenntartható gondolom,azért,mert ezekhez valódi hirdetőre van szükség,akik ezt hosszú távon is fedezik. Ha több ezren,tízezren kattintanak napi szinten ennyit az egy idő után egyre több pénzt visz el exponenciálisan. Ezt nem lehet fedezni valódi hirdető híjján,vagy ha van is, az se fogja egy idő után az írtózatos összegek láttán. Gondolom az ilyen 0.1 - 0.005 centes hirdetésekkel lehet fenntartani,amit a mezei hirdetők is meg tudnak fizetnio hosszabb távon és kattintani is hajlandóak a tagok. Viszont ezekben nem tudom van-e annyi pénz,hogy egy profibb admin foglalkozzon velük,illetve mégis van jópár ilyen oldal,de zekkel meggazdagodni nem lehet se admin se kattoló oldalon.Sokan inkább passzióból csinálják valszeg,és persze van egy -kettő,aki valóban sok pénzt keres,de a piac nagysága miatt ez erősen limitált számú oldal lehet. Ergo csupán PTC vel egyszerűen lehetetlen jól keresni kattoló oldalról,hogy az fenntartható is legyen valszeg. a részvény a refbérlés meg pusztán arra jó,hogy pénzt hozzon be kezdetben,de teljesen nonszensz,hogy ebből magas nyereség keltkezhessen,mert ahhoz a pénzt be kéne forgatnia az adminnak valami másba. önmagátől mitől lenne ebből a pénzből több? csak kockáztatással. normál gazdasági körülmények esetén a havi 10-20-30 vagy több százalékos nyereség a fikció kategória hosszabb távon,hacsak nem az admin vérprofi befektető,de akkor meg miért foglalkozna PTCvel? A kockázat miatt ha feltételezzük,hogy a refek nyereségesek minden körülmények közt,akkor hosszabb távon előbb-utóbb jön a krach egy balul elsült befektetés miatt. Abban az esetben működhet,ha a refbérlés a tagok egy részének veszteséget okoz,más részének,meg nyereséget,de mégse olyan mértékben,hogy az felborítsa a kiadási oldalt.

A komolyabb pénz a taskokból,videókból,meg egyéb felmérőkből jöhet,ami mögött valódi fedezet van. Ezt bizonyítja idlig 100$-os clixsense csekkje :D
Elnézést a hosszú irományért,csak gondolkoztam. Végeredményben a csupán PTC=kispálya
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

megkaptam a fizetésem erről az oldaláról pár napja. kb másfél hónap alatt meg is jött.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Gratu a kifizetéshez és az előző kommentedben lévő kis összefoglalóhoz. Tanítani kellene. :good:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Benéztem a fórumba,hogy posztoljam a bizonylatomat. Valaki tavaly decemberi bizonylatot rakott be :) http://www.clixdo.com/forum.php?topic=2130
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ClixDo - a GoldenClix admin tulajdonában

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Ez már jó ideje nem fizet. SCAM!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég