Shbux - Szabad a topic!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Viktoria
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.07.02. 15:26
Kapcsolat:

Shbux - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: Viktoria »

Kérlek regisztráljatok alám.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

erre az oldalra tegnap regisztráltam. első nap 4,7 második nap 5,3 centet kerestem olya 10-15 hirdetéssel. az oldalnak elég rossz hire van a neten,de most olvastam,hogy megint fizet. mindazonáltal a topic törlésre fog kerülni hamarosan :)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Viktoria írta:Kérlek regisztráljatok alám.
Kép
Én már egy éve regelve vagyok az oldalon, de nem nagyon foglalkozok én sem vele, mert az adminok cserélődnek, az egyik fizet, a másik nem....szóval inkább hanyagolandó PTC oldal ez! :? Régebben adfókuszos volt az oldal, most úgy látom már el lehet kattolni az oldalról, úgy is halad a csík! :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egy PTSU ajánlat révén jutottam be erre az oldalra..
A jelenlegi felállás az, hogy kb. 48 cent a napi kattérték, a minimum kikérés 10$.
A fórumban friss bejegyzések kifizetésekről, ugyanezek megtalálhatók a proof menüben is..Elképesztő összegek is vannak ott, de én nem tudom megállapitani mikor hamis mikor nem az ilyen...

Úgy döntöttem, addig a 10 $-ig adok neki esélyt, hátha kicsusszan egy kis potyapénz belőle, ettől függetlenül erősen kockázatos oldalnak itélem meg. Akinek van egy kis ideje, kalandvágya, tegyen egy próbát az alábbi bannert használva:

Kép

Köszönöm!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megnéztem a táblát,ez befektetős. Alap Standard tagsággal 100% a kifizetési ráta,ami lehet azt jelenti,hogy profit nem lehet rajta,de ezt lehet megkérdezem még a Fórumban. Tagságok 15$-tól /év kaphatók ezeknél már van profit is,emelkedő tagsággal egyre nagyobb mértékben a 23 $-os tagságtól már % sincs,illetve SH Emeraldnál a max kifizetés 1$ kikérésenként ez valami csapda valszeg :) .Kikérés 7 naponta. Tagsággal 1$ a minimum kifizetés. Hirdetésre nem lehet használni a saját keresetet.
Van egy befektetői tagság Investor,ami 3 hónapra 20$
A hirdetéseknél nem lehet tudni,hogy mennyi a napi kereset a különböző taságokkal. remélhetőleg nem kevesebb,mint standardként:)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Az jó lenne, ha egy szakértő aki használja is az oldalt, írna ide :)
Mert kintről csak kétes infókat lehet kiszedni, és kintről jól is néz ki, amúgy. Valószínűleg befektetős, ezt is tudjuk már. De hogy valóban fizet-e? Na, erről kéne valami infó :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Shbux

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát én fél éve hagytam ott nekem rossz tapasztalatom van csak! :bad:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Shbux - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én nagyon hamar elvesztettem a bizalmam az oldal iránt, a topic szabad, ha tud valaki bármit mondani róla, sokat segítene!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Shbux - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Na, Domain Suspended, végre kikerülhet a megfigyeltből :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég