Storybux - SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Storybux - SCAM

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A Storybux adminjának már elég sok új oldala született. Itt a fórumban az eredeti, Storybuxról még nincs topik, pedig egész jó.
Aurora scriptes oldal, de ez ne tévesszen meg senkit, mert nagyon jól fizet. Ma regisztráltam fel és első nap $0.06 lett a bevételem

Van grid, ptsu, ptr (ami ugyanolyan mint a ptc, csak még egy szöveget is el kell olvasnunk a reklám előtt), videók és paid to surf, ami még nem teljesen tudom, hogy működik.

Direkt ref limit 100 és a jutalék sajnos csak 5%.

Kifizetés paypal $5-től.

2013 május óta működik, eddig panaszmentesen.
Csatolmányok
storybux.jpg
storybux.jpg (184.18 KiB) Megtekintve 3195 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eviaclub 2014.02.02. 09:38-kor.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A PTR Paid to read nem a reklámok között van
Elég bután lett megcsinálva, hogy csak az accountból lehet elérni. De ne hagyjátok ki. Általában fél centet fizet egyért, és naponta 3-4 db van belőle.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

22-én regisztráltam, azóta 1 referáltam érkezett, aki $0.024-et hozott nekem (köszönöm)
Egyszer nyertem a griden 1 centet

A balance-om most $0.421-en áll.

5 nap alatt, majdnem egyedül, standardként. Azért ez nem olyan rossz...

És fizetnek is rendesen, az utolsó kifizetés ma volt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Mivel ugyanaz az admin mindegyik helyen, ezért most mindegyiket megemlítem
kifizetési minimum
Storyclix: $10
Boostbux: $10
AxionClix: $10
Storybux: itt még $5. Ki tudja, meddig
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Öööö, lehet,hogy én vagyok vaksi,de nem nagyon látok regisztrációs linket az oldalra,pedig megnézném az oldalt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

eviaclub írta:Mivel ugyanaz az admin mindegyik helyen, ezért most mindegyiket megemlítem
kifizetési minimum
Storyclix: $10
Boostbux: $10
AxionClix: $10
Storybux: itt még $5. Ki tudja, meddig
Meg az Oldmovieclix is az ővé ott is 5$ ,de ha íg ymegy az is 10 lesz. Mondjuk már az 5 is sok.
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Kíváncsi lennék,mennyire érné meg a legkisebb havi tagság,mert látszólag nem sok az a $3,és csak 50 cent a min. kifizu.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Azt nem tudom, hogy megérné-e. De pénzt berakni a purchase-ba nem lehet az accountodból.
Néztem a fórumot, a kifizetéssel nincs gond (egyelőre). Viszont én már nem bízom az adminban. És nem tudom elképzelni, hogy az egyik oldalát becsületesen viszi, amíg a többiből scamet csinál.
A tapasztalataim szerint ha egy ptc durván megemeli a kifizetési minimumot, akkor ott baj van. A direkteknek is elmegy a kedvük a kattintásoktól. Egyedül pedig nehéz összeszedni 10 dollárt. Mire összegyűlik, ki tudja mi lesz.

Szóval én nem tudom. El akartam hirdetni a pénzemet, de nem lehet. Szívesen vennék ez ügyben véleményt vagy tanácsot.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Storybux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

az a baj,hogy ha meg is éri...szóval mindenképp be kell raknod pénzt,hogy kiderüljön. először ugye tagságra kell költeni utána meg bérelni kell refeket,ha nincs elég direkted. na meg ,amit mondott Evia is,hogy a direktek,akiknek nincs tagságuk nem fognak kattolni. nem ismerem az admint,de én inkább abból a pénzből,amit itt elköltenék a bizonytlanra inkább egy biztosabb oldalba fektetném. rahedli új oldal,magas minimumok,hirdetni se lehet a pénzből ...megannyi jel,hogy zűrös lehet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég