Viralbux - valszeg scam

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: balek »

Tegnap egyedül payzara volt kikérési lehetőség. Kikértem, ma megkaptam.
Negatívum: 3 bérelt refem közül egyet eltüntetett már jó rég.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most össz 2 hirdetés van... Fórumban semmi hozzászólás 1-2 napja.... Ami vicces, a 2 hirdetés ellenére a bérelt reffjeimnek sikerült lekattintani 96 hirdetést. Ők 5en vannak.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem tudsz a fórumban hozzászólni, már ott ahol ezt jelezni lehetne, le vannak zárva.

Jobban megnézve most olvasom hogy valaki hozzáfért a honlapukhoz, meg a fórumhoz, meg jóváhagytak kifizetéseket is. bla, bla ,bla--ismerős szöveg! :angry:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Nem tudsz a fórumban hozzászólni, már ott ahol ezt jelezni lehetne, le vannak zárva.

Jobban megnézve most olvasom hogy valaki hozzáfért a honlapukhoz, meg a fórumhoz, meg jóváhagytak kifizetéseket is. bla, bla ,bla--ismerős szöveg! :angry:
Ezek annyira gyenge kifogások/hazugságok, de sajnos sokan elhiszik.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megint tele van reklámokkal, hát kifizetéseket is látni. Érdekes! :?
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Kattoljátok még az oldalt?
Már elvileg rendbe jöttek a dolgok, látszódnak a fixed adok, van belőlük bőven (most olyan 70 db)
Egyszer már vettem fixed adot egy napra, két hete kb, olyan 3400 katt érkezett rá, szóval megéri.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux napi 5 cent felett 40% refjut 4$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm az érdeklődést. Az admin nálam már elásta magát erkölcsileg,de azt gondolom,amíg fizet ,addig próbélkozom. Ennek szellemében ma kértem ki a pénzem,ami 5$ a limit miatt. 6$ gyűlt össze , a következő 8 dollár lenne, azt még meggondolom nekiugorjak-e... jan 15én elvileg már nem lesz korlát. Valóban a kifizetések minden bankra történnek. Egy észrevételem mégis lenne. A Fórumban dec 28 az utolsó bizonylat... szóval óvatos lennék
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux - valszeg scam

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy tünik vége. Admin nem aktív. bizonylatok hamisak valszeg,mert a fórumba nem lehet őket feltölteni ugyanis le van zárva.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: Viralbux - valszeg scam

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Utolsó utáni észrevétel: 1-2 napja a reklámok száma töredékére esett vissza. Továbbá a számos bérelt ref. teljesítménye nálam: 0 katt. Szintén 2 napja tartó állapot. Nyekk.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Viralbux - valszeg scam

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most,hogy írtál benéztem. A Fórum elérhető ,az admin szerint hekkelés miatt történt minden baj, kifizetetlen kikérések stb stb ,de én már nem hiszek ennek a hazug alaknak. Ja igen. Még azt írja minden várakozó kikérés ki lesz fizetve , a kiutalási idő 30 napra van beálítva. mazochistának kell lenni,akai ezek után még kattol neki 30 napig a fizetésre várva.

Az eredeti

"Posted 2014-01-27 at 05:10
After weeks of trying to get back our website, we finally manage to get the access back to it. (thanks to the ones hacking PTCEvolution because thanks to them we have our access back).
There's no secret: Viralbux was hacked, Payments have been removed, Payments have been marked as paid, ADS have been removed/added, Money/Credits have been assigned/removed to different member ... basically everything was messed up. At the end its good to be finally back and we hope we will be able to manage to get over this in time.
All the Pending Payments will be completed within 30 days. Also, the withdraw time frame is set now to 30 days for all types of Membership until we get back on our feets with the money and all.

Glad to see that some of you are still here and thank you,
Viralbux Team
« Last Edit: 2014-01-27 at 05:12 by Admin »"
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Viralbux - valszeg scam

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

SCAM: Nem fizet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég