TAPbux 6-7 cent 50% refjut 2$min NE FEKTESS BE!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

TAPbux 6-7 cent 50% refjut 2$min NE FEKTESS BE!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kép

http://tapbux.com/ref/xenosz2

FRISS: A PTC Investigation bizonyítékokat talált,hogy korábban nemfizető oldal tulaja az admin. Ezért nem ajánlom az oldalt befektetésre. A jó kereset,és az alacsony minimum miatt én még csinálom,amíg fizet. Mindenki ennek tudatában regisztráljon.

Kereset: A Fix hirdetések közt van négy 1 centes és egy 0,1centes. A sima hirdetések közt van egy 1 centes egy 0,5 centes és kettő 0,1 centes. Ez összesen 5,8 cent

Kifizetés Paypal és Payza Instant fizetés. A Paypalnak verfiednak kell lennie.
A minimum 2$ .
50%-os refjutalék.

100 direkt lehet ingyenesnek és 200 bérelt.


Hirdetni 4 dollártól lehet 2500 klikkért a legrövidebb (micro) 0,001$ kategóriában.

Add Funds ,ahogy nézem 4$-tól van saját balanszból is.

Tagságok: (kattints a képre a nagyításhoz)

Kép


Kép

Fizetések
Kép

Kép

Kép

http://tapbux.com/ref/xenosz2
A hozzászólást 15 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.11.17. 10:48-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt2 1-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kedves Fórumozó társaim !

E helyen hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy aki még nem szerzett volna róla tudomást tegnap estétől új Fórum Szabályzatunk van.

Hosszas előkészület és némi bizonytalanság után sikerült kimozdítani a kátyúból a sokak által várt változást hozó szekeret.

Arra kérek mindenkit, hogy ismerkedjen meg vele és a jövőben aszerint járuljon hozzá e kis közösség munkájához.

A tartalmát illetően nem annyira az egyetértő véleményeket szeretném, ha megosztanátok mindannyiunkkal, mint inkább a kritikát, a felmerülő kérdéseket, ha vannak.

Azért ezt a helyet és lehetőséget találtam fontosnak, mert ez az első topik, amelyet szerzője megnyitott a szabályok változása óta.
Azt kell megállapítanom, hogy xenosz2 eddig is magas színvonalú, igényes munkájával hívta fel magára a figyelmet.
A csaknem 1900 posztja önmagáért beszél.

A mostani produktuma is bizonyíték arra, hogy aki eredményt szeretne elérni annak megéri időt fáradságot rászánni arra, hogy kitűzött cél valósággá váljon. Tőle eddig is ezt láttuk és biztos vagyok benne, hogy ezután is így lesz.
Azt is hozzá teszem, hogy nem csak ő, de vannak mások is, akik hasonló színvonalon dolgoznak. Róluk is szándékozom szót ejteni név szerint is, amint arra alkalom lesz.

Ez a topik szolgáljon etalonként mindenki számára. Az új szabályok minden kritériumát teljesíti.

Arra biztatok mindenkit, hogy tőle és másoktól is tanulva hozzatok minél több új üzleti lehetőséget, melyek haszonnal kecsegtetnek!

Azokat a vendégeket, látogatókat, akik friss információkért látogattak el hozzánk eddig, szintén bátorítom, hogy regisztráljanak nálunk és működjenek szorosan együtt velünk az új Fórum Szabályzat lehetőségei között.

Köszönöm xenosz2-nek szépen kidolgozott mintát és sok refet, valamint dollárt kívánok.


:good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt 21-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kedves nadint!

Hát mit mondjak...,köszönöm a meleg szavakat,jólestek :) (meg vagyok illetődve) Olyan ,mintha Kossuth díjat,Corvin láncot, a "munka hőse" érdemrendet kaptam volna (mindenki a pol irányultságának megfelelően vegye).

Mit szokás ilyenkor mondani? Ez a díj most már kötelez,hogy a jövőben még jobban megmutassam,hogy érdemes voltam rá :D

Fórum és Aláírási szabályzat itt viewtopic.php?f=71&t=2#p2

A változások vitatása itt: viewtopic.php?f=3&t=3908
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt 21-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

annyit sikerült megtudnom,hogy ezen a webcímen korábban egy nTen oldal működött.

http://xeoncoder.com/licensecheck/tapbux.com
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt2 1-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

nadint írta:Kedves Fórumozó társaim !

E helyen hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy aki még nem szerzett volna róla tudomást tegnap estétől új Fórum Szabályzatunk van.

Hosszas előkészület és némi bizonytalanság után sikerült kimozdítani a kátyúból a sokak által várt változást hozó szekeret.

Arra kérek mindenkit, hogy ismerkedjen meg vele és a jövőben aszerint járuljon hozzá e kis közösség munkájához.

A tartalmát illetően nem annyira az egyetértő véleményeket szeretném, ha megosztanátok mindannyiunkkal, mint inkább a kritikát, a felmerülő kérdéseket, ha vannak.

Azért ezt a helyet és lehetőséget találtam fontosnak, mert ez az első topik, amelyet szerzője megnyitott a szabályok változása óta.
Azt kell megállapítanom, hogy xenosz2 eddig is magas színvonalú, igényes munkájával hívta fel magára a figyelmet.
A csaknem 1900 posztja önmagáért beszél.

A mostani produktuma is bizonyíték arra, hogy aki eredményt szeretne elérni annak megéri időt fáradságot rászánni arra, hogy kitűzött cél valósággá váljon. Tőle eddig is ezt láttuk és biztos vagyok benne, hogy ezután is így lesz.
Azt is hozzá teszem, hogy nem csak ő, de vannak mások is, akik hasonló színvonalon dolgoznak. Róluk is szándékozom szót ejteni név szerint is, amint arra alkalom lesz.

Ez a topik szolgáljon etalonként mindenki számára. Az új szabályok minden kritériumát teljesíti.

Arra biztatok mindenkit, hogy tőle és másoktól is tanulva hozzatok minél több új üzleti lehetőséget, melyek haszonnal kecsegtetnek!

Azokat a vendégeket, látogatókat, akik friss információkért látogattak el hozzánk eddig, szintén bátorítom, hogy regisztráljanak nálunk és működjenek szorosan együtt velünk az új Fórum Szabályzat lehetőségei között.

Köszönöm xenosz2-nek szépen kidolgozott mintát és sok refet, valamint dollárt kívánok.


:good:
:good: :clap:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt 21-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:annyit sikerült megtudnom,hogy ezen a webcímen korábban egy nTen oldal működött.

http://xeoncoder.com/licensecheck/tapbux.com
Én megnézem ezt a jónak ígérkező kis oldalt! 8)
Gratulálok én is Xenosz2, minőségi PTC Mester vagy tényleg! :) :good: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt 21-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jelenleg nem lehet belépni. Azt írja szervercsere van. 24 órát ír.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux indulás okt 21-én egyedi script? 50% refjuti

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jajj nem írtam azóta. Ti meg azt hiszitek megszünt. DEHOGY !!!

ELINDULT!!! Vannak hírdetések és nem is akármennyi . Kicsit zavaros. A Fix hirdetések közt van négy 1 centes és egy 0,1centes. A sima hirdetések közt van egy 1 centes egy 0,5 centes és kettő 0,1 centes. Ez összesen 5,8 cent ma.
Ugyanakkor rossz hírem is van. Abszolút adfocus-osak. A Reffbuxnál megismert változat. A hirdetések is hasonlóan néznek ki,tehát lehet a script ugyanaz vagy hasonló.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux Elindult ma 5,8cent 50% refjut

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nekem sem jön be. Talán túlterhelődött az oldaluk.Kiderül nemsokára.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux Elindult ma 5,8cent 50% refjut

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

így történt . Túlterheléses támadás érte a site -ot. Néha elérhetetlen lehet.

két kisebb tizedcentes hirdetés még jött.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: TAPbux Elindult ma 5,8cent 50% refjut

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Kezdőknek:
Bal oldalon fönt van egy parányi fehér bigyó(közvetlenül a felírat fölött), az a legördülő menü, hogy hozzájussunk a menühöz. Mennyit totóztam, mire leesett.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux Elindult ma 5,8cent 50% refjut

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kifizetések folyamatosak a Fórumban, az admin is aktív, a kereset továbbra is jó és én úgy vettem észre,hogy már fókuszban sem kell tartani a hírdetéseket. Érdemes még most elkezdeni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum .folyamatos fizeté

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elkészült a PTC Investigation elemzése. Egy korábbi scam oldalas dán adminhoz kötik az oldalt, így elsőre elég stabil bizonyítékok alapján, meglátjuk.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum .folyamatos fizeté

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm az infót idlig. Kár érte,de én úgy vagyok vele,hogy amíg fizet addig jó,de mostantól már nem fogom ajánlgatni. Úgy gondolom túl jók a feltételek hogy ne hagyjam ki,és ref nélkül is érdems lehet csinálni az alacsony kifizetési limit miatt,hisz alig több,mint 1 hónap kell hozzá
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

...és itt az eredménye is. Azonnal megjött. Köszönöm a refjeimnek is.

Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum .folyamatos fizeté

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

idlig írta:Elkészült a PTC Investigation elemzése. Egy korábbi scam oldalas dán adminhoz kötik az oldalt, így elsőre elég stabil bizonyítékok alapján, meglátjuk.
Akkor a kanadai admin a kanadai zászlóval csak kamu? :( El is szomorodtam.... Most akartam épp 10 refet venni az összegyűlt pénzből, de így nem tudom mitévő legyek! :?
Pedig még a szerveridő is a kanadai az oldalon!
(mellékesen megjegyzem, hogy a PTC-Investigation kb. 2-3 hónapja a Probuxot is scamnak akarta kinyilvánítani, hát most erre mit is mondjak... :DD )
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A PTC Investigation csak felhívja a figyelmet,ha egy oldalhoz esetleg korábbi csaló köthető. Nem ő nyílvánítja scamnek az oldalt.De végülis az oldal (ProBux) nem is tekinthető régi megbízható oldalnak,hisz csak 1 éves kb. Előfordulhat az is sztem,hogy egy scamnek induló oldal annyira népszerű lesz,hogy sokáig képes fenntartani magát a befolyó pénzekből,annyira a hogy a csőd csak nagyon sokára valósúl meg. Probuxon pld lehet kapni 2 éves tagságot 1500 $-ért. Elég ha vesz 10-20-30 ember mondjuk,ez kapásból sok tízezer $ egyből :) .Vagy ott van a sok bérlő,akik fél,vagy több időre hosszabbítgatják a refjeiket. Megmondom őszíntén 3 hónaposnál hosszabb tagságot csak régi valóban évek óta oldalon vennék. A PTC iparban ennyi idő is nagyon sok idő. Ennél hosszabb idő meg örökkévalóság :D Vagy úgy is mondhatnám,ha a megtérülés a befektetésnek több,mint 3 hónap,akkor 1 éves oldalon sem vennék tagságot. Lutri.
Ha megkérdezel,vagy bárkit itt a fórumon ,hogy a ProBuxot ajánlanám-e,akkor igennel válaszolnék/nánk (elnézést,ha valaki ezzel nemmel válaszolna. Az jelezze :)) Ugyanakkor megvan az esélye,hogy ez is bedobja a kulcsot. Nem tudom mekkora,nem értek hozzá,hogy mennyire stabil a Probux gazdálkodási rendszere. Lehet igen,lehet csak annyira,mint más scam oldalké,akik 1 év után húzzák le a rolót. Nem tudom. Csak spekulálok.:)
Ha megnézitek a PTC Investigation Elite listáját. Kb van 7-8PTC oldal össz-vissz ,ami stabil évek óta, a többi GPT oldal vagy más.
http://www.ptc-investigation.com/elite.aspx

A főként PTC vel foglalkozó oldalak esetében kétségeim vannak,hogy mennyire életképesek hosszú távon (kivéve ezt a pár Elite-et),nem lehet erre építeni,mivel a profit ebből senkinek sem nagyon akkora mértékben,se a tulajnak,se a usereknek. Ez ilyen gyerekjáték aprópénzzel. Valódi profitot nem ezzel lehet keresni. Szerintem egy részük pld a befolyó összeget más befektetésekbe rakja pld Forex vagy rosszabb esetben HYIP-ek. Ha rosszul sül el,akkor kampec:)

ahogy a reklám mondja" sanszunk zéró...de azért próbálkozunk" :D

Csak gondolkoztam.Nincs nagy belátásom a dolgok mögé,kivéve azt ,amit tapasztalok kattolóként. Az alapján én elég nehéznek látok egy stabil oldalt felépíteni,hogy még jó pénz is legyen belőle mindenkinek.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Igen....nehéz, szinte nem is lehet belátni a PTC-k gazdálkodási rendszerébe! Az biztos, ahol már éves tagságok vannak és megy az oldal már egy éve, annak van esélye tovább működni, mivel akik (például én is) anno megvették az éves tagságot, valószínű az oldal 1 éves működésén túl meg fogják hosszabbítani a tagságot, ami elvileg szinte folyamatos, mert gondolom az oldal indulása óta 1-2 hónap múlva azért sokan vették nap mint nap a tagságokat! :)
Mindenesetre semmi sem biztos, az biztos! :lol: Én veszek bérelteket Tapbuxon, meglátjuk mi lesz, pénzt nem vesztek vele, ha esetleg becsődölne az oldal! :)
Érdekes ma ez a Tapbux, 10 db. 1 centest tudtam leklikkelni! :D
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

Kinglui75 írta:Én veszek bérelteket Tapbuxon, meglátjuk mi lesz, pénzt nem vesztek vele, ha esetleg becsődölne az oldal! :)
egy kis kedvcsináló :)

7 napja vettem $5-ért 25 RR-t és a napi átlaguk 2,4...ez kb. 60 click/nap
ezt az átlagot 1 hete tartják
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

rolexhun írta:
Kinglui75 írta:Én veszek bérelteket Tapbuxon, meglátjuk mi lesz, pénzt nem vesztek vele, ha esetleg becsődölne az oldal! :)
egy kis kedvcsináló :)

7 napja vettem $5-ért 25 RR-t és a napi átlaguk 2,4...ez kb. 60 click/nap
ezt az átlagot 1 hete tartják
:good: :clap:
Nálad is ilyen sok 1 centes volt most?
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

na hoppá :o észre se vettem
50%-os akció van a fix hirdetésekre,lehet ezért lett most ennyi
ez jelenleg napi $0.10+
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum 2.fizetésem

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Scam,nem scam most ez az egyik legjobb lehetőség. Igaz nekem van pár refem is,akik szépen hoznak a konyhára. Már ha elérhető az oldal,mert ezzel gondok voltak és még így is megint elértem a minimumot,ami megintcsak azonnal megjött.

sőt... én több,mint 7 centet számoltam ma össze saját kattra

íme:


Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Pannonia refback is megkapta a fizit.
Én jelenleg 43 centnél tartok.
-----Edit-----
A tappoint mire való?
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: patrasz »

1000 pont= 1$. elvileg
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

úgy tűnik most elérhető és gyors is.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum 2.fizetésem

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:Scam,nem scam most ez az egyik legjobb lehetőség. Igaz nekem van pár refem is,akik szépen hoznak a konyhára. Már ha elérhető az oldal,mert ezzel gondok voltak és még így is megint elértem a minimumot,ami megintcsak azonnal megjött.

sőt... én több,mint 7 centet számoltam ma össze saját kattra

íme:


Kép
Gratulálok! :good: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A harmadik. Azonnal ez is . A kereset kb 6 cent . Az oldal elérésével viszont gondok vannak,nem mindig jön be.


Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: TAPbux 5,8cent 50% refjut 2$ minimum

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:A harmadik. Azonnal ez is . A kereset kb 6 cent . Az oldal elérésével viszont gondok vannak,nem mindig jön be.


Kép
Nekem se jön be néha, de gyorsabb.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 3 vendég