MintedLamb - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

MintedLamb - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Üdvözlök mindenkit,

ez az első bejegyzésem a NetBizniszen. Bemutatkozásom kapcsán szeretném figyelmetekbe ajánlani a szinte nulla perces új PTC/GPT lehetőséget, mely:


- az első 1000 regisztráltnak Pioneer tagságot ad ingyen,
- sok, viszont kisebb összegű (0,02 centes) hirdetést kapunk naponta, okt. 24. esetében 12-t tudtam kattintani
- Adgrid, MicroJobs is vannak
- Buxmail email olvasási lehetőség, pénzért
- BuxBonus, ami jelen esetben 25 Adgrid katt-ot, és 10 PTC hirdetés kattot takar, 1 cent a jutalom
- Nextgen GPT scriptes
- UPDATE: kifizetés $2-től, EgoPay vagy OKPay megoldásokkal
- a különböző tagságok feltételeiről egy kivonat:
mint01.png
mint01.png (18.03 KiB) Megtekintve 2087 alkalommal
mint02.png
mint02.png (17.68 KiB) Megtekintve 2087 alkalommal

Az oldal adminja ír az oldal alapítóinak motivációiról a fórumon, miszerint ők is PTC oldalak tagjaiként kezdték, néha scam-be forduló negatív élményekkel is, ezek után próbáltak a hirdetők és a tagok számára egyaránt kedvező feltételekkel kiállni a nagyvilág elé. Meglátjuk... :)

Számomra új volt, hogy a reklámok másodperc számlálójának lejárta után nemcsak captcha jellegű azonosítással lehet találkozni, hanem egyjegyű számok összeadása is lehet a kapott feladat. Egy kis agytorna :)

Aki úgy érzi, érdemes kipróbálnia, még az elsők közt csatlakozhat (a bejegyzés írásakor még 100 alatt volt a létszám):


Kép


Köszönöm, hogy meghallgattatok! Kérdésekre itt is szívesen válaszolok. Hasznos PTC-t kívánok mindenkinek!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára volu_man 2013.11.02. 02:20-kor.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv a Fórumon!

Bizony jól jön,ha új lelkes és lelkiismeretes tagok gyarapítják a topicok számát. Rengeteg PTC oldal indul. Naponta több is. Szerintem jó lehetőség ez,hogy refeket gyűjtsön az ember,ha azt jó érzékkel reklámozza kerülve a sablonokat,és lehetőleg minél több információt megosztva. Vannak,akik úgy gondolják,hogy legjobb,ha nem adnak ki információt,hanem csak "odadobják" a reflinket vagy bannert és írnak 2 sort,vagy annyit sem. Az én véleményem,hogy a leendő refek értékelik,ha több segítséget kapnak és szívesen regisztrálnak azok alá ,akik ezt meg is adják nekik. Senki nem szereti,ha bírkának nézik,hogy az orruknál fogva vezessék őket az "igába" :D

Látom még új vagy a PTC világában,de már jól közelíted a dolgokat,és ha jól sjtem az idegen nyelvet is bírod,ami ebben a műfajban hatalmas előny.

Légy üdvözőlve és minél több értékes topicot,meg sok sok refet kívánok Neked. Előbb azonban olvasd át a nemrég módosított Szabályzatot. Persze egy kis idő míg megszokod a Fórumot ,ha bármiben segítségre van szükséged nyugodtan kérdezz.

A topichoz annyit,hogy a PTC oldalakat a "PTC (Paid To Click)" szekcióban kell nyitni. A moderátor majd áthelyezi ezt :D
A másik,hogy néhány alapvető információt mindig meg kell osztani az oldalról,majd belejössz :). Napi kereset (reklámok száma értéke) , minimum kikérés (kikérési feltételek pld befektetés kell-e hozzá vagy valami)(milyen bankra fizetnek),refjutalék mértéke (direkt és bérelt esetében)

Zárójelben írtam az ajánlottat előtte a kötelezőt. Érdemes egy Upgrade táblázatot mellékelni amiben ezek mind benne lehetnek,akkor nem muszáj mindent leírni. De nézegesd a többi topikot és találsz példát erre.

Sok sikert.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: nadint »

Én is üdvözöllek Fórumunkon !

Köszönjük a nem szokványos bemutatkozást. Igyekszünk mi is hasonló fogadtatásban részesíteni téged !

Örömmel olvasom a diskurzusotokat.
Azt gondolom, hogy az eddig megszokott sablonokhoz képest valahogy ilyen irányba kell vinni a közös dolgokat.
Magam is igyekszem tenni a változások érdekében.

Sok más hasonló fórumtól eltérően nálunk nem elég csak bedobni pár szót és a reflinket, bannert.
Mi követelményeket támasztunk a nyitással, a frissítéssel, kommunikációval kapcsolatban is.
Mindezt viszonylag pontosan tartalmazza a Fórum Szabályzatunk. Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el és tartsd be!

Köszönöm xenosz2-nek, hogy fontos alap információkkal látta el új tagunkat és sikeres együttműködést kívánok mindannyiunknak.

:clap:
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Köszi mindenkinek az építő jellegű szavakat! Bár fogalmam sincs, h akkor most túl rövid, vagy túl hosszú (és redundáns) volt-e a topiknyitó hsz., már az elküldés utáni 5. percben tudtam, h egy szinttel följebb kellett volna betegyem a hsz-t, (köszi az áthelyezést) és h pár dolog kimaradt.... Pld. a netbankok, amiket elfogad. Mivel egyelőre csak PayPal-om van, nyilván nekem is oda kell erre figyelnem minden PTC-nél. A napokban összegzem a kimaradt infókat, és pótolom majd szerkesztés formájában. Screenshotot pl. már gyártottam, csak nem a MintedLamb kapcsán. Szabályzatot is olvastam, ezt konkrétan: netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=71&t=2 ........ha még ezen kívül is van olyan, amit érdemes átnézni, szívesen veszem a segítséget ezügyben. Figyelgettem pl. azt is egy ideje a keresővel, h olyan PTC-t ne rakjak föl erre a fórumra, ami itt már szerepel más neve alatt. De az új topikok nyitásával kapcsolatban még így is van egy dilemmám, erre is kitérek majd a napokban. HJA! Még egy: bemutatkozó post-ot is szándékomban állt írni, de nem találtam ilyesféle topic-ot itt. Vak vagyok, vagy vak vagyok??? :) Összességében: Azért a Netbizniszt választottam első magyar PTC fórum reg. szempontjából, mert ez tűnt a mértékadónak a témában. Az üzemeltetőknek sok sikert kívánok a további színvonalas munkájukhoz!! egy újonc :)
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: nadint »

volu_man írta:Köszi mindenkinek az építő jellegű szavakat! Bár fogalmam sincs, h akkor most túl rövid, vagy túl hosszú (és redundáns) volt-e a topiknyitó hsz., már az elküldés utáni 5. percben tudtam, h egy szinttel följebb kellett volna betegyem a hsz-t, (köszi az áthelyezést) és h pár dolog kimaradt.... Pld. a netbankok, amiket elfogad. Mivel egyelőre csak PayPal-om van, nyilván nekem is oda kell erre figyelnem minden PTC-nél. A napokban összegzem a kimaradt infókat, és pótolom majd szerkesztés formájában. Screenshotot pl. már gyártottam, csak nem a MintedLamb kapcsán. Szabályzatot is olvastam, ezt konkrétan: netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=71&t=2 ........ha még ezen kívül is van olyan, amit érdemes átnézni, szívesen veszem a segítséget ezügyben. Figyelgettem pl. azt is egy ideje a keresővel, h olyan PTC-t ne rakjak föl erre a fórumra, ami itt már szerepel más neve alatt. De az új topikok nyitásával kapcsolatban még így is van egy dilemmám, erre is kitérek majd a napokban. HJA! Még egy: bemutatkozó post-ot is szándékomban állt írni, de nem találtam ilyesféle topic-ot itt. Vak vagyok, vagy vak vagyok??? :) Összességében: Azért a Netbizniszt választottam első magyar PTC fórum reg. szempontjából, mert ez tűnt a mértékadónak a témában. Az üzemeltetőknek sok sikert kívánok a további színvonalas munkájukhoz!! egy újonc :)
A fentek alapján megsokszorozott tisztelettel fordulok feléd, mert ilyen nem szokás itt, pedig nem lenne rossz.

Biztosíthatlak, hogy meg lehetünk elégedve, hiszen új tagoktól nem olvasunk hasonlókat, mit tőled. Egyáltalán semmit. Tudnék neked idézni olyan első megnyilvánulást valakitől, amitől megrettennél, de nem teszem, mert azonnal töröltem is.

Egy szó, mint száz: abszolúte minden rendben.
A szabályokról annyit, hogy a a legfontosabb betartandók a Fórum Szabályzatban le vannak írva, az íratlanok pedig közöttünk mozogva nyilvánvalóvá válnak és nem kötelezőek, az itt kialakult szokások diktálják.

Várjuk a beígért kiegészítéseket, az új információkat és teljesen új témákat. Jelent itt meg több új tagunk is, akik színesítik a nálunk fellelhető palettát, szívesen veszünk tőled is hasonlókat!

A régi tagjainkat arra kérem, hogy csatlakozzanak hozzád, ha fantáziát látnak az általad kínált lehetőségekben !

:clap: :clap: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen, új tagtól ritkán tapasztalni ilyen részletes leírást és ilyen érdeklődést. Többet nem is írnék,menet közben bele fogsz jönni . Ha van weboldalad annak bannerjét elérhetőségét az aláírásodban nyugodtan tedd ki. Vagy kedvenc oldaladét.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: balek »

Erről a mézesmadzag pioneer tagságról jó lenne többet tudni (reg nélkül nem lehet megnézni a wiew ads menüt (rüh faktor) ). Ugyanis az oldalak többsége azt csinálja, hogy a kereset ugyanannyi mint a standardoknál, csak pl. 100 ref helyett 200 lehet (a + 100 refet el fogom osztogatni).
volu_man
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.10.23. 20:12
Kapcsolat:

Re: MintedLamb - egy éves "Pioneer" tagság az első 1000nek

Hozzászólás Szerző: volu_man »

Kiegészítettem táblázatokkal a nyitó hsz-t a különböző tagságokra vonatkozólag, remélem a kérdéseitekre választ ad. A reklámok hajnal 1:00kor frissülnek. Én ezt az infót is nyilván szoktam tartani, mert a jobb reklámokat is elkapkodják néhol. A Pioneer tagság fő előnyét azok számára látom, akik még beférnek az első 1000be, és így ingyen jutnak hozzá. A saját kattintás utáni jövedelmében van különbség, többek közt.

Ezúton köszönöm aki alám regisztrált, életem első direkt ref-jét tisztelhetem benne. Van-e még vmi infó, amivel informatívabbá tehetném a nyitó hsz-t? Érdeklődéseiteket mindig szívesen fogadom, legföljebb kis türelmet kérek a válasszal. Szép napot Nektek!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég