Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: nadint »

Íme az új Trabantbux topik!

Ez aztán az igazi meglepetés !

Egy olyan tagunk nyitotta meg az új topikot, aki eddig nem posztolt e témában !

:clap:

Látom, hogy semmit nem bízol a véletlenre, mert a PTC Ajánlatokon is tied az elsőség.
Azt viszont megjegyzem, hogy a reflink kirakásának lehetőségéért én az új oldal bemutatásából legalább
egy kis részt vártam volna.

Még van módod pótolni !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen én is várom az infókat marcsi :D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: nadint »

Se új infó, se újabb reflinkek !

Mi történt ?

:!:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom. Én azt látom ,hogy több upgrade tábla létezik, ezt tisztázni kéne. Én tegnap vettem P600-as tagságot. Tegnap 1,4$-t kerestem vele,ma 1,3-at. A fórumban levő tábla 1,39et mutat, a menüben 430% kerest szerepel. Szóval itt valami nem stimmel.Persze ez a keresetem is nagyon jó. 30$-ra 39$ bevétel jut egy hónapra a levonás 2,1$ van kb Paypalra,ami 8 dollár profit csak a kattokból. és akkor a refjutalék és a Grid nyeremény még plusz. Tegnap 20 centet nyertem griden ma még nem.

Ha valakinek van kedve hozzám csatlakozni és pár kattért ennyit keresni,akkor
http://trabant-bux.com/?ref=xenosz2
Kép


EMS fórumon valaki beírta .hogy standardként 30 reklámmal 3 centet keresett csak. Bizonytalanság van.

de bemásolom a tagsági táblákat.

A fórumban tegnap ez lett betéve: http://trabant-bux.com/forum.php?topic=26

a menüben ez van:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.10.27. 09:45-kor.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nagyon tisztázatlanak itt a kérdések. Én még maradtam standardként az új oldalon, így 3 centet kerestem. A táblák össze-vissza vannak. a ref jutalékok is! :rofl:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Erdmarcsi, regeltem egyet! :)
Az oldal adminja valószínű a buxhost-os oldalt is üzemeltető magyar admin!
Az oldal Paypal, Payza, Liberty Reserve, Perfect Money, Egopay, Solidtrustpay számlákat használ!

Jelenlegi napi kereset: $0.0308

A kikérési minimum: $4
30 napos tagságok vannak, bérlésre sajnos (még) nincs lehetőség!
Az oldalon Clixgrid játék is van! :)
A hirdetések lekattolása előtt le meg kell nézni az admin hirdetést, utána férhető hozzá a többi is!
http://trabant-bux.com/?ref=Kinglui75
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nekem olybá tűnik a menüs az igazi. 10% a 3 cent. Viszont akkor 4,5 cent a refjutalék??? :o
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.10.27. 09:27-kor.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Kíváncsi vagyok hogy a 10$-ért én mikor fogok kapni 8 direkt és 32 bérelt embert.

Szerintem egyik tábla sem jó, tele van hibákkal meg valótlanságokkal mindegyik. Én már kezdem ezt az egészet rohadtul unni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2013.10.27. 09:19-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Kíváncsi vagyok hogy a 10$-ért én mikor fogok kapni 8 direkt és 32 bérelt embert.
Mindenképp az adminnal kell erről beszélni.Én írok egy supportot.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Kíváncsi vagyok hogy a 10$-ért én mikor fogok kapni 8 direkt és 32 bérelt embert.
Nyílván akkor,mikor már lesz elég új tag,és kiderül,hogy melyik aktív. Viszont azt én sem vágom,hogy bumpersek,hogy lesznek,hisz azt valakinek meg is kell vennie.Egyelőre venni sem lehet azt hiszem,de lehet tévedek....

Nem bérelteket kapunk,hanem direkteket,amik a mienk lesznek végleg.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Éjszaka nagyon lelkesen elkezdtem gyűjteni a refeket. Jött is néhány. Közben lekattintottam a reklámokat, utána vettem meg a $15-ös tagságot (nagyon okosan :) ). Nem is akarom kiszámolni, hogy ez az egész nekem eddig mennyi pénzembe került. Nagyon sokat hirdettem. Most 13 refem van. A fele nem kattintott, lehet hogy nem is fog. A törlés is pénzbe fog kerülni.
Még azt nem értem, hogy mi lesz akkor, ha összegyűlik az 50. Mert összegyűlhet, mire a trabitól megkapom az újakat. Vagy ez olyan ajándék, amit a maximálisan gyűjthetők mellé pluszban kapok?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Látom válaszolt az admin az oldalon! Akkor még ezek szerint csak tesztidőszak van? :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lehet várni kéne ,hogy kipihenjék magukat és korrigálják ezeket :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Hááát én nem tudom....
Amit biztosan tudok, hogy még mindig standard vagyok, mert sem e-mailre, sem supportra nem reagáltak, hogy a régiről szeretném áthozni a tagságomat
Még akkor is, ha ezzel vesztek kicsit, mert már kezdem unni a hajcihőt
A másik, ami biztos, hogy minden refem után 0,001-et kerestem, függetlenül attól mennyit kattintott...
Valamint kaptam még 2x5 centet a 2 direktem upgrade-je után, ami 2x10 cent lett volna, ha végre már nem standard lennék...
End of the story
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Sziasztok, hát olvasva a beírásotokat és a trabi fórumát kételyeim továbbra sem szüntek teljes egészében meg az oldallal kapcsolatban. :(
Amilyen nagy hírveréssel lett az oldal beharangozva, a részletes tájékoztatást csak csöpögtetve, vagy egyáltalán nem kaptuk meg.
Nagyon sok itt még a kérdés, kinek, hogyan mennyire éri meg, szinte mindent szavanként kell kiszedni belőlük. Miért nem lehetett egy normális, mindenre kiterjedő tájékoztatást kiadni ?
Nem lehet mindenki Engine, Wheel, Bumpers-ek is kellenek és ők is szeretnének keresni. Sőt még a standardok is, akik jelenleg alig 3 centet kapnak 14 klikkért.
a kifizetési min. 4 $.
Kérdés ennyiért kik és hányan fogják csinálni? ) hogyan, miből kapjuk meg a beígért aktív reffeket?
Amint látom hiába hirdette az admin teljes gőzzel, nem igazán nőtt a taglétszám, ha figyelembe vesszük, hogy éjfélig a bumpers-ek is regiztek, és ők is benne vannak ebben a létszámban.
Nem beszélve arról, hogy az új regizők mind standardok, és kérdés, ha meglátják a kereseti lehetőségeket, és nem kívánnak az oldalba invesztálni maradnak-e?
(az eddigi tapasztalat az volt, hogy nagy részük nem, lásd a sok inaktív reffet)
Ami biztos, hirdetni nem igazán éri meg, mert nagyon gyenge a refjuti Standardként szintén nem éri meg csinálni,tehát mindenképp ajánlatos venni valamilyen tagságit.
Ha viszont mindannyian veszünk egy magasabb poziciót és egy magas tagságot, meddig fogja bírni az oldal?
A pozíció vásárlást még mindig nem igazán értem, miért is volt erre szükség? Mert olyan jól hangzik? Miért is veszítjük el direkt refjeinket, akiket pénzért vett hirdetésen szereztük? Miért kellett mindenféle hókusz-pókuszt kitalálni, miért nem lehetett az egyik oldalt bezárni és kinyitni a másikat? (arra gondolni se merek, hogy csupán pénz beszedésről volt szó)
A lényeg nagyon sok itt még a bizonytalanság.
Na, de legyünk optimisták, bízzunk benne, hogy mindenki megtalálja a számítását, ha meg nem akkor befejezzük.
Egy biztos egy oldal sem kapott még ennyi ingyen reklámot pro és kontra...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én viszont most kicsit megnyugodtam
Admin írt, régi oldalon mindent lezárt.
És valóban minden átkerült az új oldalra AB (amiben nem sok volt, mert tegnap kikértem, teljesen akkor nyugszom meg, ha meg is kapom) PB (amiről szó volt, hogy lehet át se kerül) és a tagságom is.
Bár ma már standardként kattintottam, így nem kaptam újabb reklámokat, de holnapra megmondom P500-nál mennyi a ref kereset
És így már bátrabban hirdetem is :)

http://trabant-bux.com/?ref=kavics13

Kép
End of the story
erdmarcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.09.02. 15:09
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: erdmarcsi »

Nem írtam bővebben az új oldalról, mert valótlanságokat nem akartam írni, és tényleg nagyon kevés info jutott még el hozzánk.
Saját tapasztalatom, hogy a P500-as tagságomat, és a meglévő pénzemet egy (a régi oldalon megírt) support-ra átrakták az új oldalra.

Mit vihetsz át a régiről az új trabira?

Az átvihető dolgok a régi tagságodtól függenek:

Ha standard voltál:
- ha vásárolsz P70-et az új oldalon, áthozhatod az Account Balance-ban lévő összegedet.
- ha csak standardként jössz át: újra kell építened az üzletedet az alapokról.

ha P50 voltál
- az új trabin nincs P50 így P70 tagságot tudsz venni. Vásárlás után hozhatod az időarányos tagságod értékét és az Account Balance-ban lévő összegedet.

ha P70-P600 voltál
hozhatod az időarányos tagságod idejét és az Account Balance-ban lévő összegedet.

Kérjük írj egy support tickettet az új oldalon ha átköltöztél , hogy áthelyezzük az értékeidet.
A régi tagságok a régi oldalon ezután lezáródnak.
PB-ből csak az vihető át, amit külső utaláson keresztül vettél, a nyeremények elvesznek, ha nem használtad fel őket.
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Lassan-lassan egyre több mindent tudunk meg az új oldalról.
Már tudjuk, hogy a standardok nem kérhetik ki a fizetésüket a régi trabin.
A PB--ben levő pénz sem vihető át, ha pl. van 1,60 $-od elvész, mert nem tudod felhasználni, mivel a legkisebb csomag 2 $ a régi oldalon.
Nem viheted át a direkt refjeidet, ha vannak és netán dolgoznak is ha "átköltözöl" az új oldalra az utánuk járó jutit is veszted.
De vajon ők, a külföldiek vajon mit tudnak erről az egész költözködésről, ők milyen infót kaptak? Szerintem nem sokat, mert ahogy elnézem a sok-sok inaktívból
megmaradt néhány aktív reffem teljes gőzzel dolgozik és talán nem is tudja (talán azt sem, ha itt marad és standard soha nem jut a pénzéhez) mert nem olvassa, nem érti milyen változások történnek.
Olvasva az új oldal fórumát, szinte csak magyar bejegyzések vannak. (ha mi ennyire keveset tudunk, akkor ők ?)
Vajon közülük hányan regizhettek az új oldalra, a taglétszámot elnézve nem sokan.
Valaki azt írta, hogy szuper volt az átállás, szerintem meg nem. Régóta tudjuk, hogy lesz új oldal, lesznek változások ki mikor regizhet, mikor kezdheti el a hirdetést, milyen színű lesz az oldal, hány banner lesz, de lényeges mindenre kiterjedő infót nem kaptunk.
Na de ettől még lehet jó az oldal. Jelenleg még mindig olyan mintha valami sejtelmes lepel borítaná be és lassan nagyon lassan csúszik le az a lepel és tudunk meg egyre többet. Reméljük ha teljesen lehull egy szuper trabit fogunk látni . :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Az új regisztrálóknak nem hiszem, hogy sok problémáik lennének. Mivel sosem voltak a régi trabin, ez nekik nem okoz gondot. Ha nem kattintanak, annak az egyik oka az, hogy sokan nem tudják, hogy az admin hirdetést le kell kattintani. Kaptam emaileket, ahol kérdezik, miért van az, hogy csak teker-teker. A másik oka, ha nem kattintanak, hogy kevésnek tartják a bevételt és egy vadonatúj oldalon nem akarnak befektetni.

Az átállás valóban egy kicsit nehézkes volt, de valószínűleg nem lehet egy buxhost oldalt átköltöztetni egy ptc evo oldalra. Annak idején a the-bux megtette fél nap alatt, hogy az nTen oldalt úgy rakta át ptc evo-ra, hogy szinte észre sem vettük. Csak a végeredményt láttuk. De a körülményekhez képest egész jól megoldotta a trabi. Egy kicsit úgy kell felfogni, hogy ez egy vadonatúj oldal, ami csak részben kötődik a régihez.

Nem kell túl szigorúnak lennünk hozzájuk. Sietniük kellett, ezer problémát kellett megoldani, és néha talán egy kicsit elcsúsztak, a nagy sietségben pedig hibáztak (pl. upgrade tábla). De sokat dolgoztak, és a munkájuk megbecsülendő.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is várok. standardként végeztem a régin,mert azt ajánlották,hogy ne hosszabbítsak. A bennmaradt pénzt így már az újra kérem át,ahol tagságom van. yrtam supportot itt is ott is. Egyelőre várom,hogy válaszoljanak a konkrétumokra,vagy hogy a pénzem átjöjjön,mert úgy olvastam,hogy ott már nem lehet kikérni... Sztem is a legjobb,ha várunk egy kicsit még. Viszont már hetekkel ezelőtt lehetett ezt tudni. Lehet jobb lett volna lezárni azt teljesen és csak akkor indulni itt.

ma jött egy refem. 4 kattintást írt jóvá 0,24 cent értékben...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.10.28. 09:49-kor.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Ha akarták volna át tudták volna hozni az adatbázist refekkel együtt és minden balansszal együtt, de nem akarták. Miért? Mert így újra el lehet adni a referrálokat csomagban :D Ez olyan, mint amikor államosítottak, elvették az emberektől a dolgaikat (nyaraló, lakás, telek stb.) és visszaosztották a haveroknak :) Eszes megoldás. Ettől függetlenül működhet....
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Sajnos van igazság abban amit írtál, még ha kicsit túlzol is.
Engem továbbra is bosszant a poziciók vásárlása. Eddig is volt lehetőség arra, hogy bárki reffeket gyűjtsön hirdetéssel,
vagy béreljen.
Ja, hogy soha nem volt bérelhető reff, vagy ha igen, nem kattoltak?
Hát kitalálták erre a 3 poziciót, ami jól hozott az oldalnak, és biztos kattolókat az Engine és Wheel pzicióban levőknek, hogy a
Bumpers-ek mit kapnak, hát majd meglátjuk.
Az biztos sokan vesztettek el olyan rendszeresen kattoló direkteket akiket ők vittek az oldalra, barát, rokon, ismerős... stb.
vagy csak egyszerűen hirdetés útján fogtak ki szorgos reffeket.
Igazad van, ettől függetlenül még működhet az oldal, de csak akkor, ha az alul levők is megtalálják a számításukat, mert ha nem,
akkor hiába a jó stratégia, összeomlik a rendszer. :?
Hogy mennyire volt eszes megoldás, majd meglátjuk. :oops: .
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És akkor találgatások helyett beszélek picit a számokról:

Tegnap standard voltam még, a refjeim után 0.001 $-t kaptam, függetlenül attól, mennyit kattintott.
Ketten upgrade-eltek, megkaptam érte az 5-5 centet
3,08 centet kerestem saját kattintással
Griden nem nyertem

Ma már az előző oldalról áthozott P500-as tagságom van
A refek után 0,003 $-t kaptam, függetlenül attól mennyit kattintott (és milyen a tagsága)
Tehát a ref. keresetre azaz igaz, amit egy korábbi táblázatban raktak be (1 refferal earning/day...) és amit azóta töröltek...
Azóta nem napra, hanem hónapra van megadva, de ezzel a napi keresettel, megközelítőleg se lehet elérni, amit most megadnak (Pl. P500-hoz 4,5 $ havi kereset)
Saját kattintásból ma 0,65326 $-t kerestem, ami teljesen megegyezik a táblázatban szereplővel
Ma egyik refrem se vett tagságot, de elvileg P500-al már 10 centet kapok utánuk
És végezetül, de nem utolsó sorban, nyertem 10 centet :)
Hajráf Anok! :D
End of the story
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

PuTa írta:Ha akarták volna át tudták volna hozni az adatbázist refekkel együtt és minden balansszal együtt, de nem akarták.
a buxhost nem ad ki adatbázist
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Át lettem költöztetve:) bye bye régi trabi :innocent:
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Mikor kérted a költözést, mert én ma reggel, és még nem klikkeltem ma, mert nem tudom melyiket nyomjam.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Tegnap . Pár hét és már a régi Trabinak nyoma se lesz úgyhogy mindenképp az újra érdemes már jönni. De feltétel hogy csak egyiket lehet. Ha standard vagy ,akkor az újon már. Ha van tagságod,akkor sztem ott ahol van a tagságod.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Köszi Xenosz2.
A költözés közben megtörtént.
A tagság is átment, nov 13-ig P70 vagyok.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nincs mit. Szerintem senki se aggódjon és szerintem itt standardként is érdemes lehet kattolni,igaz a minimum viszonylag magas,de aki kockázatvállalóbb,akkor vehet egy csúcstagságot is 30$ -ért,amiért tisztán 7-8 dollárt kasszírozhat.
Más befektetős oldalakhoz képest ez a 30 dollár amúgy egyáltalán nem sok.

Ha valakinek van kedve,akkor regisztráljon hozzám:)

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég