Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok Userek!

Pár napja indítottunk egy csoportot, mely létrejöttét a sok csaló oldal váltotta ki.
Maga a stratégia direkt referensek összessége, mely segít a kikérési minimum a lehető leghamarabb elérését.
Persze a munkátok nem marad viszonzatlan. Ha kifizetés történik 50%-os refback-et fizetek a kattintásod után.

Jelentkezni itt is ott is.

Megtaláltok :)

Üdv
Kisfickoo
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Magyarul van egy refback oldalatok és ehhez keresel tagokat :D Sok sikert,de ez az 50% eléggé elmarad más hasonló oldalakhoz képest pld pannon 80% vagy halfrefback 70% körül.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Nem xenosz!

Nincs mögötte oldal. Páran találtuk ki és próbálunk egy erős csapatot összeszedni és kiugrasztani a nyulat a bokorból!
Amúgy tényleg vannak ilyen oldalak és én is írnék még a fent említett mellé: ptc-ajnálatok és a nagy kedvencem a halfrefback.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ok kisfickoo!

Akkor nincs oldal mögötte,de nem írtad le, hogy miben áll a módszer lényege, miben más,mint egy refback oldal? Bővebbet tudnál írni?
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Hasonló elven működik, mint egy refback oldal, csak pont a másik végét ragadja meg a bux oldalaknak. Amíg egy refback oldal próbál stabilitást biztosítani, addig mi rámegyünk a hirtelen felbukkant, komoly marketingal, jutalék, és kattintás értékkel kecsegtető oldalakra.

Alapvetően a kezdőknek rettenetesen jó háttérét tudnak biztosítani a refback oldalak! Okos dolognak tartom!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Alapvetően a kezdőknek rettenetesen jó háttérét tudnak biztosítani a refback oldalak! Okos dolognak tartom!
Ezzel egyetértek. Kezdő PTC-snek nagyon is jól jön az a bevétel,amit még a saját első "igazi" PTC oldalról fizetése előtt megkaphat egy ilyen oldaltól. Bár vannak oldalak,ahol nem engedik ezt a fajta tevékeynységet.

Magam úgy vagyok vele,hogy nagyon jól jön az ilyen oldalról jött pénz,más tekintetben viszont túlzásba ne szabadna esni ezzel sem. Mit értek ezalatt. Ha a userek nagyon nagy része RB oldalakról regisztrálna,akkor az káros lenne a hirdetők számára nagy mértékben. A PTC oldalak nagy része más hasonló oldalak reklámozásából tartja fenn magát,ezért fizetnek a PTC-zők,hogy saját oldalaikat hirdethessék x $-ért x klikket kapva cserébe. Tehát ha mindenki,vagy nagyon sokan csak RB oldalakon reggelnének,akkor a PTC egyik nagyon fontos elemét lehetetlenítené el. Hisz,ha Te feladsz egy hirdetést X PTC oldalra,és azt látva valaki nem rajtad keresztül regisztrálna,hanem loholna az első sarkon található RB oldalra és onnan tenné ezt,akkor a rendszer összeomlana. Nem lenne értelme hirdetni.... ;) Én ezért is osztom meg a regisztrációmat RB oldalak és másféle szempontok alapján.

Ami a válaszod másik részét illeti . Nos azzal nem értek egyet. Ahány RB oldal,annyi szokás az oldalak fellvételében,nem tapasztaltam olyat,hogy csak megbízható oldalakkal dolgoznának,ahogy Te azt állítod. Ahol én vagyok ott pld a legújabbak is gond nélkül bekerülnek,sőt ... kifejezetten kockázatos ,de nagy haszonnnal kecsegtetőek is. így továbbra sem értem mi az az újdonság,amit te nyújtasz. Ne haragudj meg,de úgy érzem ,hogy ugyanazt akarod eladni egy jó marketingszöveggel .-)
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Nagyon szépen köszönöm, hogy legalább részben egyet értesz velem és megosztottad szubjektív véleményed.
Örömmel olvasom soraidat és szimpatikus, hogy felvállalod a véleményed.

Csak egyet kérdeznék
Idézem mondatodat:

"Ami a válaszod másik részét illeti . Nos azzal nem értek egyet. Ahány RB oldal,annyi szokás az oldalak fellvételében,nem tapasztaltam olyat,hogy csak megbízható oldalakkal dolgoznának,ahogy Te azt állítod"

Akkor kinek a bannerján tündököl a LEGMEGBIZHATÓBBAK felirat?
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Félreértés elkerülése érdekében, nem áll szándékomban refback oldalt csinálni!
A jelenlegi kis csapattal szépen összedolgozunk és aki akar csatlakozhat. Ez egy lehetőség.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Maga a stratégia direkt referensek összessége, mely segít a kikérési minimum a lehető leghamarabb elérését.
Ez a cikornyásan megálmodott mondat magyarul annyit tesz: Refeket gyűjtök,hogy minél több pénzt kereshessek.A leghamarabbi elérés,már csak "parasztvakítás". ...és hogy ezért fizettek az maga a RB. Nincs ezzel semmi baj,csak ne nevezzük a gyereket másnak,mint ami.
Akkor kinek a bannerján tündököl a LEGMEGBIZHATÓBBAK felirat?
Szelektív a látása uram :) Nézzen körbe hátha lát még más szavakat is azon a Banneren .

Sok sikert amúgy :good:
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Ez a különbség közötted és közöttem. Te csak a pénzt látod :)

Viszont tényleg nem figyeltem! Jogos :D ha neked ez úgy jó..... Engem nem zavar.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kisfickoo írta:Ez a különbség közötted és közöttem. Te csak a pénzt látod :)

Viszont tényleg nem figyeltem! Jogos :D ha neked ez úgy jó..... Engem nem zavar.
Megszoktam már az életben is és a PTC iparban,meg ahol "biznisz" van ez hatványozott,hogy általában a emberek nem azt mondják,amire gondolnak. Sajnos. De tényekkel lekenyerezhető vagyok :)
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

akkor ismerj meg, ahogy a másik topicban írtad!
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: zegzug »

Akkor a gyengébbek kedvéért, röviden, hogy miről is lenne szó:

1, Beregelsz kisfickoo alá - gondolom egyébként is valaki linkjét használnád
2, Kattolsz mint a mérgezett egér
3, Amit magadnak kattolsz az a tiéd - happy vagy
4, A kattolásaid 50%-át visszakapod a megadott számládra - még happyBB vagy

Párszor nekimegyünk így egy oldalnak és kiderül mit bír.
Ha bedől, a kattolásaid után kapott pénz a tiéd és ha szerencséd van és kifizetett, akkor nyilván az is.
Ami a lényeg: 1 csalóval kevesebb, mert ezekből valószínűleg akad bőven a mostani PTCE scriptesek közül is.

Ennyi. Ezek fényében el lehet dönteni, hogy érdekel-e valakit, vagy nem. A többi rizsa.
Jelentkezés kisfickoo-nál.
Új kezdet ...
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Akkor a gyengébbek kedvéért,
Nos nem szép dolog az érdeklődőt hülyének nézni annak fényében,hogy konkrétan NULLA információt adtatok erről egészen mostanáig. Amit itt pontokba szedtél iskolásan az az egzakt leírása,hogy működik az RB. Lehet a kezdőket meg lehet vezetni ezzel a lírai prózával, viszont visszatetsző ,hogy ezt hátsó szándékból teszitek. Most már világos miért nem jelent meg ez az infó előbb. Miért nem lehet leírni a dolgot annak,aminek? RB 50%-os RCB-vel. Nyílván így nem olyan vonzó az ajánlat.
Párszor nekimegyünk így egy oldalnak és kiderül mit bír.
Konkluzó a fenti példával. Balekokat kerestek (más RB oldalaktól rosszabb ajánlattal) és még gúnyt is űztök velük.
Avatar
zegzug
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013.12.01. 18:29
Tartózkodási hely: HBL
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: zegzug »

EZ nem RB. Lehet azt mondani, hogy hasonló, de nem az. Fentebb minden le van írva.
Ha ennek ellenére se érted és a célját se, akkor nem hiszem, hogy tovább kéne magyarázni. Mert nincs tovább. Ez egyszerűen csak ennyi.
A nyitó hozzászólást én is megkaptam email formájában és felfogtam. Kérdés nélkül lettem csoport tag, sőt talán az első voltam aki csatlakozott.
Nem kell túlragozni.
Új kezdet ...
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Közelebbről is megnézem majd.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Írj egy mailt és gyere! Veszítenivalód nincs, hiszen, ha olyan az oldal én veszem a tagságit.
...és több szem többet lát!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

írtam üzenetet az ügyben. ha infó kell itt a Fórum :) Én igyekszem az infóimat itt közzétenni,mert így mindenki látja egy helyen. Nem kedvelem és nem is tartom jó dolognak,ha kis közösségek elszeparáltan szűk körben őrzik az olyan infókat,amik hasznosak lennének másoknak is, és fordítva. Természetesen az önérdek feladásának határait nem áthágva.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Elszeparálás csak átmeneti. Ahogy kész tények vannak azonnal jön a felszínre!
Csak fotóval alátámasztott dolgokkal fogunk "dobálózni"
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Levelet megkaptam. Fenntartom korábbi álláspontomat. Sok sikert
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Továbbra is várjuk a jelentkezőket a csoportba. Napról-napra szépen növekszünk és fene tudja, hol van a vége...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a véleményem megegyezik a xenosz-éval: ez egy megideologizált refbekk csapat.
miért fog bedőlni az adott oldal, ha megrugdossátok? pl. az Icliz még mindig ott van az EMS listán, biztos van, aki hisz benne.
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Üdv Doq!

Örülök, hogy egymásra találtatok és segítettem a kapcsolatotokat elmélyíteni.

További szép estét!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:a véleményem megegyezik a xenosz-éval: ez egy megideologizált refbekk csapat.
miért fog bedőlni az adott oldal, ha megrugdossátok? pl. az Icliz még mindig ott van az EMS listán, biztos van, aki hisz benne.
LOL :lol: :no: ezen fetrengtem
agneska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2010.07.18. 17:14
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: agneska »

Kedves kisfickoo és zegzug!

Tegnap megfogadtam ugyan, hogy ezentúl nem fogom senkivel sem megosztani a véleményemet, gondolataimat, de bizony némelyik hozzászólásnak némelyik sorát igazán megalázónak tartom...és kikérem magamnak az ilyen stílusú véleméyeket!!!
" Akkor a gyengébbek kedvéért, röviden, hogy miről is lenne szó:
1, Beregelsz kisfickoo alá - gondolom egyébként is valaki linkjét használnád
2, Kattolsz mint a mérgezett egér
3, Amit magadnak kattolsz az a tiéd - happy vagy
4, A kattolásaid 50%-át visszakapod a megadott számládra - még happyBB vagy
Párszor nekimegyünk így egy oldalnak és kiderül mit bír.
Ha bedől, a kattolásaid után kapott pénz a tiéd és ha szerencséd van és kifizetett, akkor nyilván az is."

Kérdem én, aki ennyire lenézi a kattolókat, semminek, baleknek nézi, hol lennének az oldalak akítv kattoló tagok nélkül?
Mivel mi termeljük ki nektek a hasznot, néha röhejesen kevés jutalékért!

- mindenki tudja, hogy arra nincs semmi garancia, hogy ha egy oldal kifizet egy refback oldalt, akkor tagjait is kifogja fizetni. ( sőt ellenkezőleg, van olyan oldal, amelyik kimondottan kitiltja az ilyen csoportulásokat, a tagjaival együtt! )
- ha egy oldalon tagságot veszel, akkor a befektetésed többszörösét fogod kifizetésként megkapni...
- ha nem a pénz számítana neked-nektek, akkor nem 50% jutalékot adnál vissza, hanem ennél sokkal többet, ha a kattolóid zsebe is érdekelne!
- Megjegyzem amit ti ajánlotok az sokkal kevesebb, mint bármelyik általam ismert rerfback ajánlata.

Csatlakozom az előttem szólokhoz, ez egy refback oldal!
Minden refback oldal azért jön létre, hogy a kattolói segítségével, minél előbb kiderítse, melyik oldal a csaló, problémás oldal, hogy senki ne dolgozzon hiába!

Részemről annyit maradok az általam ismert refback oldalak tagja, ahol még látják bennünk az embert, és nem csak egy "kattoló gépet"

Sok sikert nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agneska 2013.12.07. 18:03-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm agneska a hozzászólást és bátorítalak,hogy szólj hozzá máshoz is,ha úgy érzed.Bár nem tudom miért határoztad el ezt a fogadalmadat. Én örülök minden aktív tagnak itt a FÓRUMON. Minél többen aktívak,annál hasznosabb lesz MINDENKINEK. A félrevezetők, a csalók pont ezt használják ki,hogy az "áldozatok" -nak nincs információjuk,tudásuk arról,amit le akarnak nyomni a torkukon mézes-mázos szavakkal.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: idlig »

Azért az 50% messze ne röhejes jutalék, legalábbis ha egy-egy személy áll a dolog mögött. Hogy a bizonyos oldalak 80, meg 90 százalékkal villognak? Felőlem lehet 110% is, engem akkor is hidegen hagynak a refback oldalak, és nem vagyok vele egyedül. Van olyan oldal, ahol én is 50%-ot ajánlok a refjeimnek, és aki nem refbackezik, annak ez bizony nagyon jól jön. Nagy üzemben ez a refek kihasználása, úgy, hogy azért ők is kapjanak valamit a munkájukért, részemről például csak egy gesztus. Persze minél több vélemény, annál jobb, de semmi nem kötelező. Csomó helyre, csomó ember alá be lehet regisztrálni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

igazad van idlig, én is 30%-al hasítok BuxP-n, de nem is mondtam senkinek, h teszteljük le BuxP-t, bár persze nincs rajta mit tesztelni.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Rendben van,ha idlig mondja,akkor én is korrigálom magam. Nem "annyira" rossz az az 50% némely esetben. Ez is nézőpont kérdése. A semmihez képest nyílván több... Én akkor tartom kevésbé elfogadhatónak,ha refbackszerűen gyűjtjük őket. Egy-egy esetben elfogadható . Én mikor még hirdettem refbackre akkor is 70-80%-ot ajánlottam,egyszerűen nem lett volna képem kevesebbet mondani,hisz én leszek az ,aki a refjeimnek köszönhetően el fogom érni a miimumot,ők egyedül jó eséllyel sokkal kevésbé,ha egyáltalán...
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Kontroll Csapat - kamuoldalellenőr

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Elég komoly létszámnövekedés van a csapatban, ezért kisebb szűrést vezetünk be. Úgymond próbaidő.
A csapat jelenlegi létszáma fix és refback: 100%-ot kapnak.
A második osztag egy bizonyos létszámig refback 50%, de ha eléri a a megfelelő létszámot, akkor ők is 100%-os refback csapat lesz!

További kellemes estét :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég