Globalbux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Globalbux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg, amit tudni érdemes:

- Az oldal 2013 áprilisában indult, az Admin (Dino Carlo Resari) eddig végig aktív és megbízható, gyorsak a kifizetések.
- Jelenleg a napi kereset: 3-4 cent.
- Kifizetés 5$-tól (PayPal és Payza).
- Griden 1$-t vagy 5 centeket lehet nyerni, utóbbit szinte naponta adja (ma például kétszer is).
- Van pontrendszer, a grid lekattintásáért is ad pontot.
- Lehet nézni videókat is, 2 centet ad utánuk, volt olyan, mikor 20 cent jött be innen.

- Direkt refek után is ad pénzt, tagságtól függően fél vagy 2 centet, minden regisztráció után.
- Nincs már direkt ref limit.
- Januárra 1000$-os ref contest van, a hatása már érezhető, jobban hirdetik más oldalakon.
- Lehet direkt refeket is venni, de ezt csak saját felelősségre, nincs rajtuk ugyanis semmilyen szűrő, tehát zsákbamacska (ezt az Admin le is írja).
- A hirdetések már jó árban vannak, és itt is megy az akciózás.
- Ha egy refed upgrade-et vesz, akkor tagságtól függően 1 vagy 5 dollárt kapsz.

Upgrade tábla:

Kép

Első kifizetésem:

Kép

Második kifizetésem:

Kép

Szóval a jelenlegi PTC viszonyok között ez egy nagyon ajánlott oldal.

Kép

4. kifizetésem

Kép
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2014.08.01. 23:30-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Béreltek (biztos nem lesz mindig ilyen átlag, de eddig nagyon termelnek. 20 cent egy ref / hó, standardként maximum 3-as csomag a legnagyobb hetente).

Kép

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: idlig »

A 3 bérelt 1 hét alatt visszahozta az árát, béreltem hát még 3-at (nagyobb csomag nincs standardként).

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg a legjobb béreltek itt dolgoznak.

R614793 18-01-2014 19 days 29-01-2014 31 0.289000 2.848
R634791 18-01-2014 19 days 28-01-2014 31 0.275000 2.848
R615929 18-01-2014 19 days 28-01-2014 34 0.298000 3.124
R655516 25-01-2014 27 days 28-01-2014 8 0.080000 2.298
R666320 25-01-2014 27 days 29-01-2014 8 0.080000 2.298
R643056 25-01-2014 27 days 29-01-2014 8 0.080000 2.298

A 10 napja 60 centért bérelt 3 ref eddig 86 centet hozott. Nagyon szeretné az Admin, hogy tagságot vegyenek sokan, mert amúgy csak 3-as csomagokat lehet bérelni 7 naponta.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Ment egy reg :)
Egy próbát megér:)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

:no: :no: :no: :no: :lol: 8) :clap: :clap: A mai volt a második nap amikor itt Grideztem.
Első két klikk: 2x 5 cent egymás után 8) 8) Ma szerencsés vagyok :)

Másodjára mikor láttam hogy nyertem 5 centet azthittem nem x eltem ki az előbbit, aztán látom hogy 10 centet ir a nyereményeknél :D

Gaiusz
Feb 04th, 2014 22:48:36 $0.050
Gaiusz
Feb 04th, 2014 22:49:02 $0.050
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Gratulálok a grid nyereményedhez. Főleg, hogy 2 is lett egymás után. :clap: :clap:
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

eviaclub írta:Gratulálok a grid nyereményedhez. Főleg, hogy 2 is lett egymás után. :clap: :clap:


Köszike :) :good:
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Globalbux - Megbízható, Fizet!

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Nos, megbízható? Nem vagyok róla meggyőződve! Jan.31.-én kaptam meg az első kifizetésemet innen. Minden happy! :DD Ma arra kelek, hogy jött a PP-tól egy levél, hogy visszaigényelték a kifizetésemet :o Miért? Felmentem a fórumba, és látom, nem én vagyok az egyetlen. Így nem nehéz csinálni egy PTC oldalt! :angry: Még lehet, hogy nekem is menne. Valami ötlet, hogy lehetne bizonyítani a PP-nál, hogy jogtalanul igényelte vissza a kifizetés?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

A jelenlegi helyzet: akinek a PayPal visszafordította a pénzét, itt jelezze, képpel együtt (láttok rá példát):
http://www.globalbux.net/forum.php?topic=10233

Az Admin PayPal számláját limitálták, a dokumentumokat beküldte, addig is egy barátja számláját használja ( jus_leyeza@live.com ). Egyelőre nem tudja miért lett néhány kifizetés visszafordítva, de dolgoznak rajta, és azt írta mindenkit ki fog fizetni. Egyelőre 10 napos türelmet kér (lehet lesz az több is, ezt már én teszem hozzá).

Hogy mi az igazság azt nehéz kitalálni, az azért biztató, hogy az Admin nem bújik el, rögtön jelezte a problémát és arra kérte a tagokat, hogy ezt képpel igazolják a fórumban. Egyelőre ennyi, sokat nem lehet tenni jelenleg a várakozáson kívül.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó lenne tudni,hogy limitálás esetén ez automatikus-é (a visszaigénylés),avagy nem. :? Én még ilyennel nem találkoztam,pedig már sok vizsgálat folyt le a PTC iparban a paypal számláknál. Tanácstalan vagyok. Egyelőre akkor csak a 4 fél centest kattintom... Remélem hamar megoldódik,nem szeretnék feleslegesen kattintani. Az admin egyik oldalán sem kaptam kifizetést eddig. Pinoyincomebuxon addig emelte a minimumot míg elment a kedvem. Itt is elhirdettem akkor. Most elhatároztam,hogy a megbízhatóság miatt most nekimegyek az 5$-nak tartson bármeddig is.... Várjuk a híreket.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Jó lenne tudni,hogy limitálás esetén ez automatikus-é (a visszaigénylés),avagy nem. :? Én még ilyennel nem találkoztam,pedig már sok vizsgálat folyt le a PTC iparban a paypal számláknál. Tanácstalan vagyok. Egyelőre akkor csak a 4 fél centest kattintom... Remélem hamar megoldódik,nem szeretnék feleslegesen kattintani. Az admin egyik oldalán sem kaptam kifizetést eddig. Pinoyincomebuxon addig emelte a minimumot míg elment a kedvem. Itt is elhirdettem akkor. Most elhatároztam,hogy a megbízhatóság miatt most nekimegyek az 5$-nak tartson bármeddig is.... Várjuk a híreket.

Szerintem a limittel nem jár együtt, hogy visszamenjen a pénz. Az, hogy másik PayPal számlával is kavartak a kifizetések miatt, már inkább ok lehet, de fene tudja. Egyelőre én is levettem a blogomról, de még kattintom, ki tudja mi lesz belőle.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Új hír: az Admin elmondása szerint a PayPal számlájának vizsgálata jó eredményt hozott, a számláját még nem kapta vissza, de legalább nem lett véglegesen zárolva. Türelmet kér, azt mondja fizetni fog mindenkinek, ha kell kölcsönből.
Lényegében ott tart az oldal, ahol a PTCSolution pár hete, vagyis ködös a jövő, de legalább próbálkozik az Admin.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin továbbra is türelmet kér (Payza kifizetések ma és tegnap voltak), jelenleg azon dolgozik, hogy regisztrált cég legyen az oldal mögött (erről tett is fel képet a fórumba).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elvileg az Admin visszakapta a PayPal számláját, azt írta 48 belül mennek majd a kifizetések is.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megindultak a kifizetések.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hurrá:)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin szerényen csak annyit írt, hogy történelmet csináltunk. :DD
Azt is írta, hogy a PayPal vizsgálat során egyetlen dispute se indult ellene, ezért is sikerült rekord idő alatt visszatérni a normál menetrendbe.
Elvileg minden kikérés ki lett fizetve, a visszafordított pénzeket is azonnal küldi, ahogy a barátja PayPal számlájának az ellenőrzése is befejeződött. Ezek intézését azért még megvárnám, de szerintem addig is érdemes csatlakozni, mert az biztos, hogy eddig az Admin példásan kezelte azt a helyzetet, amibe szinte az összes PTC oldal bele szokott bukni.
Persze figyelemmel követem a kifizetéseket és az új fejleményeket.

Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: tifu »

Van valami új hír az oldallal kapcsolatban? Bérelt reffek továbbra is szépen dolgoznak?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

tifu írta:Van valami új hír az oldallal kapcsolatban? Bérelt reffek továbbra is szépen dolgoznak?
Folyamatosak a kifizetések.
Béreltek: egy hónapja béreltem 3-at (20 cent darabja), és másfél dollárt hoztak vissza!
Egy másik hármas csapat eddig $1.13-at hozott és még 6 napjuk van. A legutóbbi hármas eddig 59 centet hozott és még van hátra két hetük. Tehát csökkent az eszelős profit, de még mindig nagyon jó az átlag.
És pontokból simán lehet bérelni, ebből elég sok bejön, főleg napi pár videóval együtt.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Valamiért nekem nem akarja jóváirni a videókat valamiért:(
Végignézem, aztán nem ir ki semmit, visszamegyek azt irja hogy nincs most megnézendő videó és nem kaptam semmit.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Gaiusz írta:Valamiért nekem nem akarja jóváirni a videókat valamiért:(
Végignézem, aztán nem ir ki semmit, visszamegyek azt irja hogy nincs most megnézendő videó és nem kaptam semmit.
Van egy videó, azt minden nap beadja, de sose írja jóvá, valami bug lehet. Ezen kívül viszont nekem minden videót elszámol (2 cent darabja).
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Ezt a mailt kaptam nemrég:
Szia Barátom,

Most 10 hónapos, ebben a hónapban a legnagyobb kihívást hónap Globalbux.

Globalbux őszinteség és érdemesség tesztelték.
Tagok türelemmel és hittel tesztelték is.

Ebben a hónapban, túléltük, hogy a legtöbb PTC nem a PAYPAL válság. Ez azt bizonyítja, hogy a befektetés Globalbux biztonságosabb, mint valaha.

Globalbux most jobb és erősebb. Összefoglalom az új funkciók Globalbux a hónapban február.

1.. 1000 $ havi Contest (legnagyobb havi verseny)
2.. $ 20 bónusz közvetlen áttétel upgrade. (Legnagyobb közvetlen ajánlási bónusz a PTC ipar)
3.. Jobb közvetlen áttétel statisztikákat (megtalálható a számla összefoglaló)

PROMO:

Invest $ 50 100 $ kap 5%-os bónusz a vásárlás egyenlege (Kérjük, a jegyet a tárgy: PROMO, a bónusz kerül jóváírásra 48 órán belül)

Invest $ 100 + kapsz 10% bónuszt a vásárlás egyenlege (Kérjük, a jegyet a tárgy: PROMO, a bónusz kerül jóváírásra 48 órán belül)

Ez a promo érvényes február 20 - február 23. kezdődően 2014.

Utolsó frissítés:

A fordított kifizetéseket kell fizetni 72 órán belül. Én már kifizetett valamennyi fordított kifizetéseket mindaddig, amíg február 1, 2014.

A függőben lévő kifizetések fizettek, mivel a kibocsátás a paypal számla,
Minden tranzakció már normális. A tagok kifizetést bármikor, korlátozás nélkül.

GROW az amerikai. A legjobb még csak most jön!

Maradj a király és nő a király.

Üdvözlettel,
Globalbux

Örülünk :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

idlig írta:
Gaiusz írta:Valamiért nekem nem akarja jóváirni a videókat valamiért:(
Végignézem, aztán nem ir ki semmit, visszamegyek azt irja hogy nincs most megnézendő videó és nem kaptam semmit.
Van egy videó, azt minden nap beadja, de sose írja jóvá, valami bug lehet. Ezen kívül viszont nekem minden videót elszámol (2 cent darabja).
Nekem sajnos azon kivül nincs más videó:(
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: tifu »

köszönöm az infókat, ment egy reg! :good:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: idlig »

Köszi tifu!

Ha minden igaz, az Admin elkezdte a visszafordított pénzeket kifizetni. Még nem jutott a sor végére, de van itt olyan akinél történt ez ügyben változás?
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Igen, én megkaptam!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO - Megbízható

Hozzászólás Szerző: idlig »

Akkor ez jó hír, nem is emlékszem rá, hogy ilyen helyzetből mikor jött ki normálisan egy oldal. Így egyelőre visszateszem megbízható státuszba.

A napi kereset 3 cent jelenleg, de griden is gyakran lehet nyerni, és a videókért is itt jár a legnagyobb összeg (2 cent darabja), és eddig a béreltek is szépen hoznak.

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Globalbux - PTC EVO

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gondolkodtam a bérlésen külső forrásból,de minimum 5$-t kéne befizetnem hozzá. Viszont csak 3*3 as csomagot vehetek ingynesként,ami 1.8$.
Fórumban is olvasom,hogy csökkent az átlag. 1.2 1.5 ös átlagokat olvasok,de van akinek 800 béreltje 200-at kattolt... lehet rosszul menedzseli őket,de a csökkenés egyértelmű.

Béreltem 3at. többet nem is tudok,mert egyszerre csak egy csomagot enged,így a kövekezőt 1 hét múlva bérelhetem.
Közlöm a statot majd.

Ránéztem a béreltjeimre és máris 8 kattot számolt el,vagyis az első napi stat meg is van. 2.66 AVG . 2.22 AVG a nullszadó.

egy refkatt 0.003$ = 0.3 cent

második nap feb 24 szintén 2.66 AVG eddig (2 refem 4et kattolt, a harmadik inaktív)
harmadik nap feb 25 2.66 AVG továbbra is 2 refem maximálisan aktiv a harmadikat lecseréltem 5 centért,mert ma sem kattolt.
negyedik nap feb 26 11 katt!!! 3.66 AVG Az új refem 3at kattolt
ötödik nap feb 27 11 katt 3.66 AVG
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.02.27. 17:09-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég