PtcBuxHungary - problémák

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Kb egy óra után meg is kaptam!

Kép
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: micike »

Standart tagoknak nem fizet
Hajrá magyarok
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem nagy veszteség! :bad:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

micike írta:Standart tagoknak nem fizet
Hajrá magyarok
épp most értem el a 100 klikket, de akkor lemondok erről a topikról, ha valaki kéri, szóljon vagy törölhető.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

micike írta:Standart tagoknak nem fizet
Hajrá magyarok
LOL
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

nah éán itt fejeztem be a oldalt.rendesen kattoltam meg minden,most meg nem tudom kikérni.szép kis oldal mondhatom.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

doqxstudio írta:szerintem eléggé játszótér, de majd meglátjuk. :)
hát ez van. megláttuk :)
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Áh, nem igaz... :D
1. befizetsz tagságra: lehet holnap fizet free tagoknak is vagy felviszi az egekbe a kifizetési minimumot
2. nem fizetsz: lehet holnap fizet free tagoknak, de persze csak 1-2 óráig... :D

Kész téboly :D Eleve magyar admin miatt regisztráltam, hogy segítsünk neki, de hát így...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na igen, mert minden ember mögött van egy másik ember.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: kopasz »

100 klikknél nem tudtam kikérni, mert nem volt meg az 1$.
Tegnap meglett a minimum, de gondoltam hova kapkodjak. Majd hét végén kikérem.
Erre jött ez az okos email.
És ha már az előző email-ben nem csak a becsületességére hívta fel a figyelmet,
hanem arra is, hogy támogassuk őt, hát én ezennel felajánlom Norbinak az eddig megkeresett 1$-om,
használja egészséggel. :)
Kép
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: koporta »

Sziasztok most jott az emailja hogy csak vicc volt fizetni fog mindenkinek no comment
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

hát ööö... :no: taglétszám sztem bánni fogja ezt a "viccet" :innocent:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Áprilisi tréfáról hallottam már, de Valentin napi trefáról még nem. :roll:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

volt már szerethető válogatottunk,most lett szerethető adminunk is HAHA
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: nadint »

Admin írta:Áprilisi tréfáról hallottam már, de Valentin napi trefáról még nem. :roll:
:D
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Végül is a két nap összefügg, mert aki szerelmes az sokszor 'megbolondul'. :D
De összekeverni nem kéne.
Bár a Valentín nap megünneplése kettőnk között részemről tárgytalan, :rofl: (maradok az asszonynál) :P
a fenti felajánlásomat nem vonom vissza.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak nem fizet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

engem sem érdekel tovább az oldal.
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak mégis fizet

Hozzászólás Szerző: Admin »

Úgy látom törlődtek a tagok, de azt is olvastam, hogy lehet csak technikai probléma van.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak mégis fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Írtam mailt emiatt az adminnak, de egyelőre nem válaszolt... 0,91 volt az egyenlegem :cry:
TGY53
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.22. 20:40
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak mégis fizet

Hozzászólás Szerző: TGY53 »

3.5 $ a számlán, számla törölve, válasz nincs
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - free tagoknak mégis fizet

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Admin állitása szerint hacker támadás érte a oldalt és ö se tud belépni a oldalra és supportot se tud irni.hát nekem ez nagyon gyanus.szerintem csak a pénze fogyot el.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: tifu »

Na mindegy, nagy reményeim nem voltak az oldallal kapcsolatban, de mivel közel voltak kikérési minimumhoz gondoltam kattintom. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, illetve mit fog kommunikálni az admin erről a jövőben.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nekem erről az oldalrol két ellentétes dolog jutott eszembe.
Lehet, hogy egyik sem igaz?

Az admin többszőr közölte, hogy komoly családi problémái vannak, (kinek nincs)
ez a PTC lenne a megoldás az anyagi gondjaira.
Napi szinten küldte a leveleket az akciókról, hogy fizessünk már be.
Vagyis első ránézésre, egy abszolút kezdő, aki elkeseredésében ebben látta a megoldást.

Na ez így nem működik. A PTC az egy szolgáltatás a hírdetők felé, és kereseti lehetőség a tagok felé.
Ehhez komoly anyagi háttér szükségeltetik, nem kevés marketing tudás, és gyakorlat.
Ez nem jótékonysági intézmény. Itt mindenki hasznot akar.

A másik lehetőség hogy ő egy amatőr csaló. Valahol ezt is el kell kezdeni.

Én az elsőt tartom valószínűbbnek, ezért ha olvassa ezt a bejegyzést bárki, aki a jövőben PTC-t akar indítani,
arra kérném, hogy így ne tegye. Nincs értelme.

A hacker támadásról annyit, hogy ha én hacker lennék, nem ezzel az oldallal foglalkoztam volna.
És tíz PTC által bejelentett hacker támadásból jó ha egy igaz. És azt is ki szokták védeni.
A többinél meg mindíg az account balance-ok nullázódnak le. Ez miért jó a hacker-nek? :D
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: tifu »

Admin üzenete:

"Tisztelt tagok!Sajnos meg kell változtatnom az oldal üzlet részét,egyéb okokból!Mivel sokan támadtak engem és különböző közösségi oldalakon kibeszéltek és rajtam szórakoztak,így mostantól csak Prémium előfizetőket tudok kifizetni,döntésem oka,hogy sokan megpróbáltak engem lejáratni és tönkretenni.De ez nem fog menni,mert itt én döntök és nem más,mert ezen az oldalon én vagyok a tulajdonos én fizetem ki a havi fentatrtási költséget a javítás költségeit a fejlesztés költségeit,abból nekem nem lesz pénzem,hogy mások csak ingyen akarnak pénzt,sehol nem adnak a mai világban ingyen pénzt.Én mindenért megdolgoztam keményen a pénzért és nem adták ingyen.Tehát aki szeretne maradni az oldalon és pénzt keresni az legyen Prémium tag.Aki meg nem az törölje magát az oldalról.Eddig nagyon elnéző voltam sok mindenben!De innetől fogva szigorú szabályok lesznek és aki nem tartja be az repül,mint a huzat!További békés napokat!És tiszteletem azoknak akik Prémium tagok,mert ő nélkülük,már nem működne ez az oldal!Mert azok tartják fenn az oldalt akik előfizetnek és nem az ingyenes tagok!Na akkor most röhögjetek ahol akartok!Közel 600 órát dolgoztam azért,hogy másokat kifizessek és erre mit kaptam,mindenki csak pénzt akar,de dolgozni nem,hát ez itt nem fog menni!És engem hibáztatott mindenki,mert én sem tudtam belépni az oldalra,mi van nincs türelmetek,azt hiszitek másokkal nem történhet meg,hogy feltörik az oldalát,hát velem is megtörtént és nem örültem neki.Én azért hoztam létre ezt az oldalt,hogy én is megéljek belőle és nem azért,hogy mások elvigyék a pénzem és nekem meg egy forint nem jut!De én nem haragszom,csak bántja alelkem,hogy ilyen kapzsi világban élek,ahol két forintért még a saját anyját képes volna leütni csak,hogy pénzhez jusson,de dolgozni azt nem akar senki.Majd ha Isten elé és megkérdezi tőletek,hogy volt egy becsületes ember aki létrehozott valamit,hogy benneteket kifizessen még úgy is ha neki nem marad semmi és ti mit tettetek,leköpdöstétek,belerúgtatok,kinevettétek,megygaláztátok,megaláztátok mások előtt a világ előtt,Majd Isten ezt fogja nektek válaszolni,most akkor mit kerestek itt a Mennyországban ti akik meggyaláztatok egy jó embert,aki egész életébenmindenkinek csak adott a kevés kis pénzéből amiért keményen megdolgozott,ti pedig csak gyaláztátok tovább!Hát emberek vagytok ti,vagy állatok?Ezen gondolkodjatok el.Béke legyen veletek én ezt mondom néktek!Tanuljátok meg először tisztelni az embertársadat,mint saját magadat,mielőtt elitélnél akárkit is!Isten veletek!Üdvözlettel:Admin"

Már nem azért, de ingyenes tagként megdolgoztam a pénzért, nem véletlenül kattingattam minden nap... :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát valahol érthető,ha ki van bukva. Sajnos az emberek már csak a saját érdekeiket nézik és ahol lehet ki is használják a másikat (érzelmek nélkül) Az Admin feladata,hogy ennek határt szabjon és olyan feltételeket teremtsen,hogy mindenki jól járjon. (ezt is érzelmek nélkül) A felhasználó,akkor is jogosnak érzi a munkáját,ha többet kap érte,mint amennyit ér. Az Admin hibázik,ha többet ad a munkára,mint amennyit ér. Nem tudom,hogy kell működtetni egy PTC oldalt,de valahol az egyensúlyt meg kell találni a kifizetés és a bevétel közt :)

Még annyit észrevétel. Remélhetőleg a fizetős tagság ára nem a kifizetéseket fogja csupán fedezni,mert akkor rövid időn belül már nem lesz mire hivatkoznia az Adminnak.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: tifu »

Hát valahol érthető,ha ki van bukva. Sajnos az emberek már csak a saját érdekeiket nézik és ahol lehet ki is használják a másikat (érzelmek nélkül) Az Admin feladata,hogy ennek határt szabjon és olyan feltételeket teremtsen,hogy mindenki jól járjon. (ezt is érzelmek nélkül) A felhasználó,akkor is jogosnak érzi a munkáját,ha többet kap érte,mint amennyit ér. Az Admin hibázik,ha többet ad a munkára,mint amennyit ér. Nem tudom,hogy kell működtetni egy PTC oldalt,de valahol az egyensúlyt meg kell találni a kifizetés és a bevétel közt :)

Még annyit észrevétel. Remélhetőleg a fizetős tagság ára nem a kifizetéseket fogja csupán fedezni,mert akkor rövid időn belül már nem lesz mire hivatkoznia az Adminnak.
Nyilván... ha olyan feltételekkel játszik, hogy nem fizet csak olyanoknak, akik tagságot vesznek, akkor eleve nem is regisztrálok az oldalra és nincs is miről beszélni!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen-igen ez igaz,mert eleve arra gondolsz,hogy abból fedezi a kifizetéseket. Mondjuk PTC oldalon a tagság eleve azt feltételezi,hogy az admin azokkal a pénzekkel valamit fedezni akar. Nyílván egy PTC oldal elindítása eleve kiadást jelent. Nos az a kérdés,hogy a tagság árat mire költi és milyen biztonsággal kezeli hogy ne csődöljön be az oldal. Ez is triviális.Mondjuk ha elkezd forexezni,vagy HYIPre költi ezt a pénzt és úgy gondolja,hogy ,majd annak nyereségéből kifizeti a tagokat,akkor az nyílvánvalóan szerencsejáték.Hacsaknem valami nagy mester a témában. Mondom nem értek hozzá csak kiváncsi lennék,hogy a ptc hirdetésekből csupán fel lehet-e tartani egy oldalt,vagy mellette más bevételi forrást is kell találnia. Mert ugye az oldalnak vannak üzemeltetáési költségei is,meg feltörhetik az oldalt csalók(mondjuk ez más tészta).. szóval biztosan nem egyszerű ez.

Alapvetően egy PTC oldal a reklámozásból befolyó összegből és a kifizetett összeg nyereségéből él meg. Naivan ezt hiszem,hogy ez a normális. de ehhez kellenek olyan tagok is,akik befizetnek reklámra,vagy keresnie kell olyan reklámozót,aki erre hajlandó. Itt jön a dolog felhasználói része,hogy az admin úgy is gondolhatja,hogy a felhasználóknak is vannak "kötelességei", pld ne csak kattoljanak és kérjk ki a pénzt,hanem használják reklámozásra is.

Csak gondolkodtam:)
Itt jön az a kérdés,hogy miként lehet üzemeltetni egy PTC oldalt most nem számítva azokat ,akik eleve pénzt akarnak kiszedni a felasználókból,hogy leléphessenek. :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:...csak kiváncsi lennék,hogy a ptc hirdetésekből csupán fel lehet-e tartani egy oldalt....
Nem
(Tisztelet a szerintem 1 kézen megszámolható kivételnek)
doqxstudio írta:ez a pacák beteg.
Sajnos többféle értelemben is
De én azt gondolom, egyszerűen csak nem ért hozzá
End of the story
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: tifu »

Szomrú vagyok,mert befektetők nélkül már nem tudok kifizetni senkit,pedig annyira próbáltam segyíteni mindenkinek,hogy nektek is legyen munkátok,egyenlőre a saját pénzem a kifogyott a Paypal számlámról,de megpróbálkozok azzal,hogy a Kormány állítólag ad rá támogatást ha munkahelyet teremtek,szeretném ha megmaradna és működne tovább,de egyenlőre várnotok kell,mert nekem a megtakarított pénzem elfogyott.Azt gondoltam,hogy sok Hírdető lesz úgy mint a Clixsense oldalon,de én nem vagyok nagy cég,csak próbáltam segíteni másoknak,remélem,hogy hamar válaszolnak a levelemre a Kormány.Azzal rosszat tettek egyesek,hogy a közösségi oldalakon lejárattak engem.Én most őszintén beszélek.Megpróbálok támogatást kérni.Imádkozom,hogy sikerüljön,de nagyon el vagyok szomorodva és nagyon fáradt vagyok.Már az árakat is lejebb vittem,hátha több Hirdető jön külföldről is,de hiába!Isten legyen veletek és az oldallal is!
Én ezen a ponton fejezem be az oldalt és kívánok sok sikert a tulajnak az oldalhoz, 5 centtel kikérési minimum előtt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 10 vendég