PtcBuxHungary - problémák

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

PtcBuxHungary - problémák

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Free tagoknak mégis fizet az oldal, az admin gyorsan megváltoztatta a tervét.

indulásként 3 hirdetés (2 db 2 centes és 1 db 1,75-ös) $0,057
kifizetési minimum PP 2 cent, ezzel szemben amikor ki akartam kérni 5 centet már $1 minimumot ír. az első kifizetéshez 100 hirdetést meg kell tekinteni.

free-ként legfeljebb 1%-ot adhat refjutalékot, de pontosan nem tudom mennyit, mert a statisztikában nincsenek kattszámok, csak a jutalék.

Premium Week
$5.99 For 1 Week Membership
1% Downline Earnings
$0.00 PTP CPM
1 Guaranteed Signups Upon Joining
50 Popup Credits Upon Joining
50 Email Credits Upon Joining
100 Banner Credits Upon Joining
100 Link Credits Upon Joining
100 X-Credits Upon Joining

Premium Monthly
$10.99 For 1 Month Membership
5% Downline Earnings
$0.00 PTP CPM
0.005% Bonus Of Referral's Purchases
0.015% Bonus When Referrals Upgrade
2 Guaranteed Signups Upon Joining
10 Tickets Upon Joining
100 Banner Credits Upon Joining
100 Email Credits Upon Joining
1000 X-Credits Upon Joining
1000 Link Credits Upon Joining

Premium Year
$29.99 For 1 Year Membership
5% Downline Earnings
$0.00 PTP CPM
0.10% Bonus Of Referral's Purchases
0.20% Bonus When Referrals Upgrade
50 Guaranteed Signups Upon Joining
1000 F. Ad Credits Upon Joining
1000 Email Credits Upon Joining
10000 Link Credits Upon Joining
10000 PTR Credits Upon Joining
10000 X-Credits Upon Joining
10000 Banner Credits Upon Joining

teszteljük le:
Kép
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2014.03.03. 19:46-kor.
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Bizony! Én pedig olyan embertől kaptam, aki elsőként kapta meg az ajánló linket, mert ismeri az admint. :)
Szóval, ha dőlés van postolom a lakcímet és ott tali :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

LOL echte ungárise pétészé szájt

Website: ptcbuxhungary.com
Title: ptcbuxhungary : Welcome To ptcbuxhungary!

Domain Age: 11 Days
Website Speed: Very Fast

Owner: John Buffington
Owner Address: 7 East Second Street Towne Towers
Owner City: Oil City
Owner Postcode: 16301
Phone Number: 14124993877
Phone Type: geographic :Pittsburgh, PA Level 3 Communications, Llc - Pa
Email:

Owner Country: United States
Website Location: United States
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ojooo szindróma. :D
admin Barna Józsi :)
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: kopasz »

John Buffington nevével futott a WizardlyPTC is. http://www.scamadviser.com/check-websit ... dlyptc.com
Egész jó volt. Egy ideig.
Kép
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Sajnos adatvédelmi okokból töröltem ezt a szöveget és a Hunbux tulajdonosa nem engedélyezte,hogy felhasználjam a nevét semmihez!Új vagyok én még ebben a Ptc munkában.Bocsánat,de visszavonom amit kijelentettem a Hunbux oldalról!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ptcbuxhungary 2014.01.29. 20:32-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: nadint »

Tisztelettel üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon !

Köszönöm, hogy bemutatkoztál nálunk.
A korrekt és közvetlen kapcsolatokra törekvő oldalak tulajdonosaival való mindennapi érintkezésre
állandóan nyitva áll ez a Fórum.
Legyél rendszeres vendégünk, hozd el a legfrissebb információidat és válaszolj a felmerülő kérdéseinkre !

Remélem gyümölcsöző lesz az együttműködésünk !

:good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem akarok vitát de ezt nem tudom megállni:

,,Én is sok csaló oldalon bedőltem és sok 10 ezer forintom bánta,de ez itt nem fog előfordulni erre a HUNBUX tulajdonosa a garancia"

Ez nem ellened szól félre ne érts. Mást nem is szeretnék írni.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Már majdnem regisztráltam, de ... (nevetős szmájli)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kedves ptcbuxhungary admin! köszönjük, h benéztél, és kérlek légy aktív a továbbiakban.
a 100 kötelező hirdetésmegnézési kényszer fölött átsiklottam, rögtön javítom is! :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2014.01.30. 17:32-kor.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ptcbuxhungary írta:Ha nem bíztok meg bennem most lejjebb viszem a kattintási minimumot és kérjétek ki a pénzt amit eddig kerestetek ! 0.02 kifizetési minimumra! És ha elküldöm a Paypal számlátokra akkor már bízni fogtok abban,hogy én nem egy csaló Admin vagyok? Üdvözlöm azokat akik attól félnek,hogy nem lesz kifizetve senki!A Hunbux tulajdonosával beszéltem ahol tag vagyok én is ,és a javaslatára lejjebb vettem az árakat,így nekem nem sok bevételem lesz,de azt sem szeretném,hogy panaszkodna valaki az oldalra még ez az első ptc oldalam amit elindítottam,bocsánat minden tagtól,ha valakit megbántottam volna,nem volt szándékomban,de ez az újabb admin panel nem az amit én kezeltem pár hónapja és voltak vele gondjaim,de ez most megoldódott. Mindenki ki lesz fizetve 100 kattintás a minimum,de remélem ez nem szegi kedvét senkinek,sajnos addig nem tudtam rendesen beállítani a rendszert amíg nem regisztrált senki ,mivel nem láttam a többi menüt,viszont most már minden rendben van és a jóváhagyások is működnek eddig két tag regisztrált 1 hónapos premium tagságra amit levittem 11.34 dollárra és az 1 éves előfizetés is csak 29.99 dollárba kerül 1 refferált 0.50 3 tag vett refferáltakat. Az volt a probléma,hogy a GoDaddy oldalon a Hosting cég regisztrálta a domain nevet,mert valami okból kifolyólag nekem nem engedte a rendszer,ezért nincs az én nevemen jelenleg,de az Admin én vagyok .Nyugodt szívvel vegyetek Premium tagságot is,mert mindenkit ki fogok fizetni,van rá fedezet ne aggódjatok!Sok pénzt raktam be,hogy biztosítva legyen a kifizetés,tehát ezért nem kell aggódni.Szeretnék egy megbízható Ptc oldal lenni.Aki megszavazza a bizalmat számomra azt Üdvözlöm és köszönöm a regisztrácóját. ami a Premium tagságot illeti most került fel a Premium Weekly tehát már 1 hétre is lehet Premium tagságot venni. a Kifizetési minmum marad 1.00 dollár már nem szeretném állítgatni,mert nagyon elfáradtam ebben az 5 napban,szinte nem aludtam csak pár órát. Ha majd mindenki megkapja az első kifizetését,kérem ide felrakni .Én is sok csaló oldalon bedőltem és sok 10 ezer forintom bánta,de ez itt nem fog előfordulni erre a HUNBUX tulajdonosa a garancia és én is mint Admin.Nézzétek el nekem,hogy időnként megváltozott egy két menü,de senki nem lehet profi 5 nap alatt.Ha az első tag megkapja a kifizetését itt jelezze e-mailben: djuforadio@gmail.com Én egy becsületes admin vagyok Felrakom ide a teljes nevem és címem és telefonszámom és facebook címem is ha a regisztrált tag közül bárki szintén felrakja ide a kifizetési bizonylatot. http://www.ptcbuxhungary.com/index.php?ref=admin
Először is sok sikert neked!
De 2 apró megjegyzés:
Sokan megnyugodnának, ha már most vállalnád pontosan ki vagy (Elég név és FB, nem hiszem, hogy bárki meg akar látogatni vagy felhívni :) )
Másodszor pedig, akinek az e-mail címében a DJ és UFO szó is szerepel, az rossz ember nem lehet :D
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ja ezt nem is figyeltem. :D
az én nevem és FB-om elérhető: Keveházi Tamás, Debrecen. várom a Tied.
további cím, telefonszám, e-mail cím csak kiváltságosoknak :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:ja ezt nem is figyeltem. :D
Nekem a génjeimben van, hogy rögtön kiszúrjam :D
(Fb felkérés gondolom már nem nekem szólt, de ezen a néven megtalálható vagyok ott :))
End of the story
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: ptcbuxhungary

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

patrasz írta:Nem akarok vitát de ezt nem tudom megállni:

,,Én is sok csaló oldalon bedőltem és sok 10 ezer forintom bánta,de ez itt nem fog előfordulni erre a HUNBUX tulajdonosa a garancia"

Ez nem ellened szól félre ne érts. Mást nem is szeretnék írni.

:innocent:
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Örülök annak,hogy végre tudunk emberhez méltóan kommunikálni!Köszönöm a sok tanácsot, Sajnos 100 katintás alatt nem tudok kifizetni senkit,mivel a rendszer egy oldalamat már törölte régebben ez miatt,mégegyszer ugyanezt a hibát nem szeretném elkövetni.És azt sem akarom,hogy ti akik regisztráltatok eltünjön az a kereset amiért megdolgoztatok.Mivel én még új ptc tulajdonos vagyok sokat dolgoztam az oldalon,hogy minden 100% működjön.Remélem azért nem tilt le a rendszer,mert átírtam olcsóbbra a csomagokat és a krediteket. A nevem Szabó Norbert Mobilszámom: 06 20 208 6322 facebook nevem Norbert Szabo Facebook csoportjaimhttps://www.facebook.com/groups/atlanti ... ossege2013 vagy Blogger oldalam http://www.ptcclickmunka.blogger.hu 2014.01.25-én leszek 41 éves . A másik problémám,hogy nincs magyar nyelv ebben a panelben,gondolom ez benneteket is zavar. sajnos sok ptc script panelban nincs magyar nyelv,de majd minden tag hozzá igazodik. A domain név azért nem az én nevemen fut ,mert a GoDaddy nem engedett valamiért be az oldalára,és úgy lett megoldva,hogy a Hosting cég regisztrált be helyettem,de ezt már írtam korábban,viszont én vagyok az Admin és nagyon segítőkészek voltak még a telepítésben is,és sok infót megosztottak velem ami hazsnos az oldal beállításában.Azt is mondták,hogy ne állítgassam összevissza a beállításokat,mert ha már aktivált a rendszer és el állítom akkor összefog omlani.Ezt ti sem szeretnétek.Viszont most felkerült egy Premium Lifetime ami 4-500 dollár értékű én pedig 125 dollárért adom tagság az oldalra és van Heti Premium is Premium Weekly Napi 6 kattintás van egyenlőre,ha lesznek akik felrknak új oldalt akkor annyival több lesz,én nem rakhatok fel csak maximum a saját oldalam ami 6 reklámot jelent nem is akarok,mert akkor át áll csalóra és kitilt az Admin jogosultságból ,ezt meg én nem szeretném,mert sok pénzt fektettem bele ebbe az oldalba.Nyugodtan aki szeretne előfizetni Premium tagságokra,meg kell nézni melyik éri meg jobban mindenkinek.Nem kötelező Premiumra átállni,de akkor nem sok lehetőségetek adódik az oldalon.Befektetés nélkül nincs haszon! És be van állítva 60 napos pénzvisszafizetési garancia a Paypal vásárlóknak! 100 kattintás a minimum akkor lehet kivenni nem tudom kiiktatni ezt a számlálót mert be van építve már próbáltam.Ha lenne változás akkor itt megírom.Próbáljunk ki egy olyan dolgot,hogy most lejebb veszem a kifizetési minimumot és mindenkit kifizetek,mert szeretmém látni,hogy átmegy e a pénz ha jóváhagyom!Hívj fel mobilon még ma ha lehet .Ezt csak azért teszem,hogy bizonyságot nyerjen, jól van e beállítva a rendszer!Üdvözlettel:Admin(Szabó Norbert) PtcBuxHungary
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az érdeklődő Fórum tagok nevében köszönöm meg, hogy további információkat osztottál meg velünk.
Remélem mindez segíti a bizalom építését és jó partnerekre lelsz közöttünk.

:clap:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Az az igazság hogy mérhetetlen düh van bennem, de konszolidált maradok így csak annyit írok hogy ptcbuxhungary, rohadt nagy handikeppel indulsz!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

8 cent a mai kereset ;)
Ha igy megy híres lesz az oldal.
Illetve hamar elfogyhat a pénz is..
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Szívesen válaszoltam és most állítottam át a kifizetési minimumot 12 kattintásra,akinek meg van az kérje ki a pénzét most utána vissza állítom a rendszert 100 kattintásra és úgy is fog maradni,mert ha nem teszem akkor én nem keresek egy vasat sem ezzel az oldallal.Én is megtapasztaltam,hogy sok helyen nem fizettek ki,de milyen jó érzés amikor átjött a pár dollárom,igaz ők nwem is nagyon sokat adnak egy reklámért mint én.Lehet,hogy rosszul teszem,de nekem egy próbát megér,hogy elrjem azt,hogy az én oldalam is bekerül az Elit Ptc-k sorába .Mivel én hosszútávra tervezek sok évig szeretném megtartani az oldalt akár még 10 évig is.Remélem ezzel már nagyobb bizalmat kapok tőletek!Üzenjetek a tagoknak,hogy kérhetik a Paypal számlára a kattért járó jutalmat.Üdvözlettel:Becsületes Admin(Honest Admin) PtcBuxHungary http://www.ptcbuxhungary.com/index.php?ref=admin :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: Köszönöm akik előfizettek Premium 1 havi tagságra és azoknak is akik refferáltakat vettek és azoknak is akik regisztráltak az oldalra!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

ptcbuxhungary írta:Szívesen válaszoltam és most állítottam át a kifizetési minimumot 12 kattintásra,akinek meg van az kérje ki a pénzét most utána vissza állítom a rendszert 100 kattintásra és úgy is fog maradni,mert ha nem teszem akkor én nem keresek egy vasat sem ezzel az oldallal.Én is megtapasztaltam,hogy sok helyen nem fizettek ki,de milyen jó érzés amikor átjött a pár dollárom,igaz ők nwem is nagyon sokat adnak egy reklámért mint én.Lehet,hogy rosszul teszem,de nekem egy próbát megér,hogy elrjem azt,hogy az én oldalam is bekerül az Elit Ptc-k sorába .Mivel én hosszútávra tervezek sok évig szeretném megtartani az oldalt akár még 10 évig is.Remélem ezzel már nagyobb bizalmat kapok tőletek!Üzenjetek a tagoknak,hogy kérhetik a Paypal számlára a kattért járó jutalmat.Üdvözlettel:Becsületes Admin(Honest Admin) PtcBuxHungary http://www.ptcbuxhungary.com/index.php?ref=admin :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: :aw: Köszönöm akik előfizettek Premium 1 havi tagságra és azoknak is akik refferáltakat vettek és azoknak is akik regisztráltak az oldalra!
Júú van holnapig hagyd is úgy :D
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: Admin »

Csak két kérdésem van:
1. Miért pont ezt a scriptet választottad?
2. Eredetileg csak magyaroknak szántad/szánod az oldalt?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Rendben,mivel holnap lesz a születésnapom 41 éves leszek,úgy hagyom.De ez az első és utolsó eset,hogy ilyen engedékeny vagyok és állítgatom a kattintási értéket,de ha nektek ez jó,hogy elszáll minden beállításom ám legyen,mivel a panel érzékeny egy kicsit mivel nem egy új script. az újak elég drágák sajnos! Ha mindenkit kifizettem kezdhetem az egész beállítást előről,mert biztos vagyok benne,hogy az aktív beállításom összefog zavarodni.Na én iszom egy jó kávét,pihenés képpen. Különben nem ezt a munkát végzem csak Műholdantenna szerelő vagyok és Mindig Tv szerelő és Kertgondozással foglalkozom,Fakitermelő és Erdőművelő az eslő szakmám!PtcBuxHungary :good: :good: :good: :good:
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Admin írta:Csak két kérdésem van:
1. Miért pont ezt a scriptet választottad?
2. Eredetileg csak magyaroknak szántad/szánod az oldalt?
1.Mivel nem találtam hirtelen másikat kezdő oldalnak ez is megteszi. Eredetileg csak magyaroknak szántam,de már vannak külföldről is,de mi vagyunk többen. :good:
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Tisztelt Admin !1.Mivel nem találtam hirtelen másikat kezdő oldalnak ez is megteszi. Eredetileg csak magyaroknak szántam,de már vannak külföldről is,de mi vagyunk többen. :good:

ptcbuxhungary/Admin
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Megint tanultam valamit.
A domain regisztrációs adatok nem feltétlenül fedik a valóságot. Ezt jó tudni.
Az általam említett WizardlyPTC adminja is tudomásom szerint jorge casado spanyol emberke volt.
Bár már ez sem biztos. :wacko: Valószínű ő is úgy járt mint te.
Az külön dícséretes, hogy itt is jelen vagy a fórumon.
Ez nem csak a fórum színvonalát emeli, de a bizalmat is növeli.
Sok sikert az oldaladhoz.
Kép
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: Dave »

Valaki elmagyarázná nekem mi abban a biznisz hogy van 2db hirdetés 4cent értékben és a ptcbuxhungary oldalát hirdeti? Ezt sosem értettem miért jó az oldalnak ha saját magát hirdeti pénzért. Lehet én vagyok bamba de nem találok benne logikát.
http://www.ptcbuxhungary.com/index.php? ... siduid=165&
Kis érdekesség. Mikori lehet a hír az oldalon?! Gondolom most születhetett. Mondjuk speciel nincs bajom vele. Majd kiderül hogy muzsikál! :DD
Kép
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Köszönöm az észrevételt!De akitől vettem Raphael néven kezdődik a Hosting cég adminja,nekem azért segítettek,mert nem fogadta el a regisztrációmat a Go Daddy oldal.Nem tudom az okát,hogy miért,és ezért telepítette Raphael a Hosting cégvezetője és úgy oldotta meg,hogy az ő nevén van a domain mivel tőlük bérlem a tárhelyet és az oldal védelmét és napi mentést is,ő készítette a bannert is.Nagyon sokat segített az elején.Üdv:Admin
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

Akkor most leveszem a hirdetést az oldalról,mármint a saját hirdetésem,addig fel kellett rakni amíg nem volt fizetett reklám ,mert így nem tudtatok volna kattintani.De ahhoz,hogy több reklám legyen a Hirdetőknek kell biztosítani a reklámot ha jól tudom és ez azzal jár,hogy én adom ki bérbe a hirdetési felületet. Ha új hír van a PtcBuxHungary News menüben tudjátok meg! Jó munkát minden tagnak!Üdv:Admin
ptcbuxhungary
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.23. 23:42
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: ptcbuxhungary »

:!: :!: :!: A PtcBuxHungary felhasználási feltételei aminek betartása kötelező minden regisztrált tagnak és aki megszegi egy pontját is,az törlésre kerül az oldalról,nincs kivétel senkivel szemben.És a Változtatás jogát fenntartom!Mivel én vagyok az Adminisztrátor én döntöm el azt is,aki megsértette az oldal szabályzatát minden figyelmeztetés nélkül törlésre kerül és elveszti az eddig megkeresett jövedelmét.És még valami,megváltoztatom a kifizetést,Csak regisztrált tagok kérhetik ki a pénzüket a mai naptól fogva,mivel bevezettem ezt a szigorítást,azért mert egy két tag megpróbálta befolyásolni az oldal szabályzatát és arra is rávettek,hogy állítsam át a már aktivált beállításokat,amivel megsértették az itt felsorolt alábbi oldal szabályzatot.Mindenki figyelmesen olvassa végig a PtcBuxHungary Felhasználási feltételeit! És még valami rontották az üzleti szabályzatot is mert megpróbálták leminősíteni az oldalamat! Felhasználási feltételek szabályai a következők: Feltételek

Több csatlakozott
Ön nem hozhat létre több mint 1 számla.

Hamis képviselete
Nem tollerate bárki, aki használja hamis információkat kap áttétel.

Csalás
A mi kemény anti-cheat rendszer, rendkívül nehéz becsapni. Ha valaki fogott csal, vagy egyszerűen csak próbált csalni, jogunk van, hogy elveszti az összes nyereség és talán még kitiltja a felhasználót a mi hálózat. Csalás közé tartozhatnak a következők:

Zavarja a rendszer, hogy megakadályozzák az optimális biztonsági és / vagy a megbízhatóság.
Létrehozása bármilyen emulátor, vagy egy program, hogy automatizálják a folyamatot kattintva.
Minden rosszindulatú cselekmény, amely, bármilyen módon, interfeire a rendszerünkben.


Spam
Mi nem elhinni a spam, és mi nagyon szigorú kezeléséről szóló adatait. Az egyetlen e-maileket kap periodikus e-mailt aktuális információt és kérdések az oldalon.

Inaktív fiókok
Ha fiókja már inaktív több mint 60 nap, akkor a bevételek törlődik.

Hirdetés Ált.
- A weboldal nem tartalmazhat pornográf, rasszista, diszkriminatív, vulgáris, az illegális, vagy más felnőtt anyag semmilyen.
- A weboldal nem tartalmazhat keretet megszakító.
- A weboldal angol.
- A honlap nem tartalmazhat, illetve támogathat a vírusok
- A weboldal nem conatin SEMMILYEN promts mint a letöltés párbeszédek vagy megerősítést riasztások.
- A weboldal nem haladhatja meg az 1 popup / popunder limit
- A honlap egységes popup / popunder nem nyílhatnak új windows.
- A honlap egységes popup / popunder nem törhet bármely fenti feltételeket.

A változtatás jogát fenntartjuk
Ez a megállapodás lehet változtatni. Bár már a jogot, hogy a jelen szerződés előzetes értesítés nélkül a tagunk, küldünk egy értesítést, hogy minden tag az új feltételek és / vagy feladat, hogy megváltozott megváltozott. Ha bármilyen okból nem fogadja el a változtatásokat, fel kell, hogy lépjen kapcsolatba velünk, és a fiók törölve lesz. :good: :good: :good:
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: PtcBuxHungary

Hozzászólás Szerző: Dave »

Ez szép és kerek összegzés de szerintem senki nem vett rá hogy állítsd lentebb a korlátot. Te magad döntöttél úgy hogy kedvezni akarsz a saját előítéleteink miatt. Alapból ha ez nálad szabály akkor nem kéne hagyni hogy ennyire befolyásoljon pár rosszmájú komment. Nem kötelező neked a kedvünkbe tenni. Azt a rész nem értem hogy csak regisztrált tagok kérhetnek ki pénzt?! 1x már regisztráltam az oldalra. Gondolom az accounton belül nem kell sehova regisztrálni a pénzemért. Ergo számomra ez nem fér össze. Az meg hogy leminősítettük az megint nem a te dolgod. Ez egy fórum. Azt írok ide amit akarok az oldallal kapcsolatban. Ha megnézed az emoneyspace-t ott is biztos nem 1-2 negatív komment van jó pár oldalnál mégsem tiltja ki az admin a felhasználókat a ptc oldalról. Ha zavar amit írok én vállalom, nyugodtan függeszd fel az accountom. Van rajta 8 cent megleszek nélküle. Megértem hogy az első oldalad de ennyire ne görcsölj rá. Negatív dolgok mindig lesznek, ilyen az élet. Aludj egy picit inkább helyette!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég