Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Én szerettem volna, de nem engedett. Azt írta ki: ma nincs fizetési nap. Skrill-re szerettem volna.
Az oldal nálam is lassú
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Köszi a választ!
Upgrade menünél már bőszen felrakták az instantot, de valaki azt írta múlt héten, hogy annyiból fizetnek ki mint amennyi pénz beérkezik az adott napon.
Egyre sz....bb lesz ez az oldal a saját szabályaival együtt,mert minden nap más szabályok vannak.
Blaise90
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Blaise90 »

Nálam is lassú volt tegnap az oldal, és nem tudtam kattintani semmit ez miatt.. De nem is fogok!!! Felháborító amit ez az olasz aljadék tetü csinál mr peterlongo bánom is én ki az, de hírneve az nem lesz ezekután az tuti.. Senki se fizessen már be! Én is ahogy tudom próbálkozok, és kiveszem a pénzemet. Elvileg tegnap óta instant lehet pénzt kivenni,amit én sajnos nem tudtam, de láttam pár embernek sikerült. Nálam ez a hiba jelentkezet " Payout request refused to today". Azt nem értem ha ugyan abban az időben próbálkoztam mint mások, akkor nekem miért nem iskerült??? Egyértelmű szelektív fizetés használ ki-be kapcsolgatja az instant opciót, hol letűnik a Skrill opció hol megjelenik, változnak a tervek, kattintási arányok, szánlamasan kidolgozva és 50% meg nem 50% stb stb.... Írni fogok a Skrillnek hogy csalárd használatra használja a Skrill számlát, és nézzenek utána, indítsanak valami ügyet és ha tehetik zárolják neki.. Én $45 tettem be és nem is az hogy nem kapom vissza, de az én pénzemen ne gazdagodjon már meg ez a féreg!!! Vnnak képek a fasziról, meg minden, úgyhogy még a Veronai címe is megvan minden amihez az kell hogy a hírneve eltűnjön a fa**ba.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ezen kár dühöngeni Blaise! egyértelmű volt, h bedől a program, mert ezt semmi nem tarthatja fent sokáig, amit ígért. ahhoz képest sokáig is húzta, szép munkát végzett a faszi! az elérhetősége miatt ne aggódj, mert tutira nem igazi!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Blaise, tudom ez nem fog megnyugtatni, de más se tud kikérni
Vannak ugyan szeptemberi proof-ok, de ha megnézed a kifizetés dátumát, az mindnél korábbi, csak vannak akik most töltögetik fel.
És doq jól mondta előttem, ezt pontosan lehetett tudni, az általa vállalt feltételekkel ez egyszerűen nem tartható fent. (Egy kivétel van, ha tényleg pénzmosásra használta, de ez egy másik történet...)
Most is csak azt tudom mondani, amit ott is a fórumban (le is kaptak érte a 10 körmömről :) ), aki kicsit is ismeri a PTC-k világát, az miután megismeri a feltételeket, csakis nagyon óvatosan fektet be, vagy sehogy.
End of the story
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

INSTANT PAYOUT ACTIVATED (only Skrill)

for the moment

50% of the yesterday incoming instant

50% of the yesterday incoming for old pendings

When we reach 100% of yesterday incoming all payment will be refused please try 1 day later after 00:01:00 Italian time

Previsionally 7/10 september no more old pending request and 100% instant payout


Ezzel hazudozik a csákó, az őszi promoja is elképesztő.
Ne nyomjátok fel még, sztem várni kellene vele még, hadd mossa a pénzt, befizetni ne fizessen be senki . Én elszeretném érni a 200 kivétet hátha sikerül addigra rendbe rakni az oldalt , elég durva kifizetések is vannak amik nagy öszegek, természetesen aki nem akarja nem csinálja tovább.
Blaise90
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Blaise90 »

Az lehet hogy nem igazi de phonYd-vel regisztráltatta az oldalt stb.. Valahogy kinyomozható.. Na mindegy, nem adom fel utánajárok a dolgoknak. Undorítóan ponzi az egész és még sorolhatnám.
vsofthu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.09.03. 09:14
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: vsofthu »

szoval ez az oldal IS gáz :D
ismét egy momentum ami a kialakult meggyőződésemet táplája ..
sajnos én is befizettem nyilván.. szaladjunk a pénz után? btccircle ugyanez vajon?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

vsofthu írta:szoval ez az oldal IS gáz :D
ismét egy momentum ami a kialakult meggyőződésemet táplája ..
sajnos én is befizettem nyilván.. szaladjunk a pénz után? btccircle ugyanez vajon?
a PTC oldalak 99%-a így működik. ezért kell megbecsülni a ClixSense, NeoBux, BuxP, AyuWage, DonkeyMails, UltimateClixx oldalakat. szerintem nem érdemes a pénz után futni, bár esetleg egy PP disput megoldás lehet. btcircle nyilván ugyanez.
Kép
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Btcircle ugyanez!
Pp disputot nem érdemes csinálni ,mert azt rég kiszedték már mint proci.
Skrillen sztem ilyet nem lehet kérni , igaz nem ismerem a skrillt annyira .
A ptc-k sajnos ilyenek és nincs nagyon kivétel sem,
Fizet ez az olasz , csak szelektiven.
Nem hiába rakta fel a tritium tagságra a 200 min kivétet, mert 300 reff nélkül nem jön össze annyi , tehát 200 reffel senki ne próbálja, főleg hogy ilyen drágák lettek most, én nekem van 20-áig még tagságom addig kattingatom aztán meglátjuk hogyan kérem ki a 235 dolláromat . Lehet byt kell intenem neki majd , .
200 reff kb hoz 3 dollárt /nap és a saját katt 2.9 . ezt kiszámolva is 180 durván, tehát nem lehet elérni a kivétet sem, a 300 reffel ki lehet hozni a 235 dollárt haviba.
Csak azon röhögtem amig volt fórum, hogy pár ember 80000 forintos jövedelemmel számolt, gondoltam magamban nyugodjatok már le a p.....a ,mert azt nem kapjátok meg sose. :D
Én saját pénzt nem raktam bele csak a munkám, nah ez van , ha döglik az oldal akkor döglik a munkám is vele. :DD
50 dolcsit szedtem ki belőle csak . :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:
vsofthu írta:szoval ez az oldal IS gáz :D
ismét egy momentum ami a kialakult meggyőződésemet táplája ..
sajnos én is befizettem nyilván.. szaladjunk a pénz után? btccircle ugyanez vajon?
a PTC oldalak 99%-a így működik. ezért kell megbecsülni a ClixSense, NeoBux, BuxP, AyuWage, DonkeyMails, UltimateClixx oldalakat. szerintem nem érdemes a pénz után futni, bár esetleg egy PP disput megoldás lehet. btcircle nyilván ugyanez.
hát az ultimate azért annál újabb oldal sztem,hogy még megbzzunk benne. 1-2 éves oldalak esetében is bármikor bekövetkezhet,hogy nem tudjak görgetni a mínuszt. sztem az ayu sem 100%,bár tény,hogy nagyon jól fizet ,d e akommunikáció elég rossz . én azon csodálkozom,hogy nem azok a hirdetők akik hamis forgalmat kapnak az ayu által nem próbálták bezáratni...
nem értek hozzá,csak elég nyilvánvaló a csalás:)
és igen. a ptc ben az adminok a legpofátlanabbul verik át a jónépet,hol direkt hol kényszerből:)
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

és igen. a ptc ben az adminok a legpofátlanabbul verik át a jónépet,hol direkt hol kényszerből:)

xenosz2 ! ez a legjobb idézet tőled!
grat :good:
jerseyman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.05. 08:09
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: jerseyman »

Kar duhongeni azon hogy ez csak egy scam, mert ez nagyon regota nyilvanvalo kellett legyen mindenki elott aki nem egy szuper zoldfulo az internetes "penzkeresesi" oldalak vilagaban.

Ugyanez volt a felhasznalo nevem a ptcircle-n is.
Bizti sokan emlekeztek hogy mar vagy 2-3 honapja is sok biralo megjegyzest tettem a forumon. Aztan mar jo reg megalltam klikkelni, effektiv ra vagy 2-3 hetre ahogy leallt a PayPal fizetes. Semmit se tettem be a sajat penzembol, csak miutan mar kikaptam egyszer PayPalra a 9 valahany docsit betettem a kello 6 valahanyt... mindez persze mar nagyon reg volt. Es az egesz marhasagbol vagy 3 dollar nyereseggel maradtam... ott marad a szamlamom 180 valahany dollar.

Soha nem vesztegettem az idomet PTC-kkel es soha nem is fogom tobbet, ez volt az elso es az utolso amit "veletlenul" megrobaltam. Azert veletlenul, mert amikor belebotlottam az oldalba, valami egesz mast kerestem a Google-n keresztul, igy keveredtem ide.
Gyerekek, egyaltalan miert veszititek az idotoket akarmilyen PTC-vel? Azon a maximalisan 7-8 reg ota letezo PTC-n amik szolidak es biztosak hogy nem scam csak apropenzeket lehet keresni, ha nincs kemeny munkaval felepitett jo nagy ref csapatotok. Es ennyi munkaval egesz mas online businesekkben erdemes ref gardat epiteni, nem PTC-ben....

Meg valami:
Ha mar ezutan is PTC-kre szentelitek a draga idotoket, jol jegyezzetek meg hogy minden olyan PTC ahol tobbet fizetnek per klikk mint 1 cent az startbol scam szagu, mert ennel nagyobb kifizetesekkel keptelen magat fenntartani egy PTC. Egyszeruen csak azert mert normalis, epeszu hirdetok soha sem fizetnenek annyit per klikk hogy 1 centnel tobbett lehessen adni belole a direkt klikkre (es szamitsatok a pluszot is ami a reffeknek megy!). Tehat a "sokat fizeto" PTC-k mind ponzik, mert a nagy erteku klikkeket csakis a tagok befizetesibol fizethetik... nem pedig valos hirdetok befizetesibol.

Utolso szalmaszal volt a Ptcircleben hogy ez a mocsok admin megszuntette a forumot.
...Es legyetek nyugodtak hogy abszolut minden adat amit majd rola talaltok ha nyomozni akartok, es abbol indultok ki amit valaha is meg lehetett tudni rola a forumom keresztul es az egesz oldalon keresztul sehova sem fog vezetni. Minden csak hazugsag, kamu volt. Dorzsolt, profi, online scam futtatasokbol elo szemellyel allunk szemben.

Es legvegul:
Tanuljatok meg hogy ilyesmi PTC-be sajat penzt tenni ugyanannyi mint akarmelyik HYIP-be betenni, ...amik persze 100% mind ponzi scam-ok, attol fuggetlenul hogy 1 hetig, 1 honapig, 1 evig, vagy akar 4 evig is "fizettek".
Mert a vegeredmeny mindig ugyanaz: sokkal nagyobb lesz a kizsebelt, vesztes tagok aranya mint azoke akik valami plusszal maradtak amig a "jatek" tartott, es az Admin mindig is csak szep plusszal zar. Hogyne, hisz neki ez a "mestersege".
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jerseyman!
ilyen alapon semmibe nem szabad pénzt, időt, energiát fektetni.
édesapám kedvenc kérdése: ki fizeti a révészt? vagyis valakinek fizetnie kell, ergo ha valaki nyer, akkor mások veszítenek, lásd forex, póker, sportfogadás, stb. és az egész más online munkákra is pontosan ez áll! :D akkor miért is pont a PTC b@ssza a csőrödet?! :D
én tovább megyek a gondolatmenetedben. az egész pénzügyi világ azon az alapelven működik, mint a PTC-k, pl. a bankok gyártják a pénzt, a nyugdíjrendszer legális piramisjáték. stb. talán ezt lehet kicsiben megtanulni rajtuk.
Kép
jerseyman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.05. 08:09
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: jerseyman »

@ doqstudio:

Tevedesben vagy, nem az b@ssza a csoroment pont ennel a PTC-nel vagy akarmilyen mas online penzkeresesi businessnel mint amit te leirsz a penzugyi vilag meneterol (amivel ugy nagyjabol egyetertek). :)

Csak olyasmi b@ssza, amikor az illeto online businessben resztvevok messze tulnyomo tobbsege tevhitben van az illeto businessel kapcsolatban es ennek tudataban fekteti bele a penzet/idejet. Miert? Mert a business tulaja (i) /szervezoje (i) startbol felrevezetik, a naivsagara, az ilyesmikben valo jaratlansagara alapozva.

Aki forexben, pokerben vagy sportfogadasban forog, es ert is hozza, az startbol tudja hogy akar az egesz "bankroll"-jat elvesztheti ha nem ugy csinalja ahogy kell, ha nem tartja be sajat bevalt szabalyait....
Senki sem eteti be az elejen aval, hogy egy par honap mulva legalabb "X" szazalekkal tobb lesz a bankroll-od mint most, garantaltan. Ugyhogy pl egy bortonbe valo gazember altal menedzselt PTC-t nagyon szerencsetlen valasztas forexhez, pokerhez vagy sportfogadashoz hasonlitani. :D
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: balek »

Csak a vak nem látja, hogy előbb utóbb be fog dőlni. Mégis voltak akik több pénzt ki tudtak hozni belőle mint más ptc-ből (persze én nem). És nekem is van egy jó tanácsom: bányásszatok aranyat, tehát ne követ bányásszatok hanem aranyat.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jerseyman írta:Tevedesben vagy, nem az b@ssza a csoroment pont ennel a PTC-nel vagy akarmilyen mas online penzkeresesi businessnel mint amit te leirsz a penzugyi vilag meneterol (amivel ugy nagyjabol egyetertek). :)
örülök, h képben vag a dolgokkal! :)
jerseyman írta:Csak olyasmi b@ssza, amikor az illeto online businessben resztvevok messze tulnyomo tobbsege tevhitben van az illeto businessel kapcsolatban es ennek tudataban fekteti bele a penzet/idejet. Miert? Mert a business tulaja (i) /szervezoje (i) startbol felrevezetik, a naivsagara, az ilyesmikben valo jaratlansagara alapozva.

Aki forexben, pokerben vagy sportfogadasban forog, es ert is hozza, az startbol tudja hogy akar az egesz "bankroll"-jat elvesztheti ha nem ugy csinalja ahogy kell, ha nem tartja be sajat bevalt szabalyait....
Senki sem eteti be az elejen aval, hogy egy par honap mulva legalabb "X" szazalekkal tobb lesz a bankroll-od mint most, garantaltan. Ugyhogy pl egy bortonbe valo gazember altal menedzselt PTC-t nagyon szerencsetlen valasztas forexhez, pokerhez vagy sportfogadashoz hasonlitani. :D
jajj, ne már! a forexet és a pókert mivel reklámozzák? szó sem esik bankroll-ról!
hanem inkább gyere, kereskedj a robotunkkal, vagy add ide a pénzed, majd mi kezeljük, másold a sikeres kereskedőket, nem kell semmit csinálnod! 1 óra alatt 372 eurót csináltam. $1M nyert a WSOP döntőben xy!
persze szakmai fórumokon szó van az általad leírt veszélyekről, a bele fektetett munkáról, de ez a PTC terén is megvan (pl. Netbiznisz, PTCAjánlatok, NJM Blog). aki ért hozzá, az itt is képben van, aki nem, az a forexben sem.
én csak azt mondom, ez is egy üzletág és megvan a technológiája, mint a többinek, fölösleges köpködni rá!
Kép
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: kikkan »

Na akkor lássuk milyen oldalon is katingatunk.
Pár kérdés:

Volt már ilyen oldal a Ptc világában?
Ha jól emlékszem NEM

Ha igen,ki is fizettet valakit?
Befizetés nélkül NEM

Miért hozták létre?
Pénzt akar lenyúlni?Ezt már rég megtehette volna.
A tagdíj befizetések miatt pedig senki nem lehet mínuszban,maximum ha hirdetésre is befizetett,akkor viszont egy fizetős szolgáltatást vett igénybe.Vagy nagyon rosszkor kezdett bele


Ki is milyen ember lehet az oldal tulajdonosa?
Na igen :? Egy vérbeli pókerjátékos?Egy Olasz maffiózó?Egy idióta :D ?Egy hozzánk hasonló ptc felhasználó aki valamilyen oknál fogva (szórja a pénzt)

Miért vannak még mindig kifizetések?
Mert vannak és lesznek ,még ha váltózó feltételekkel is.ÚÚÚ itt lehet túl optimista vagyok,de ezt érzem.

Ha visszagondolunk az oldal indulásakor és még most is a 0.07$ linkek miért olyan semleges oldalakat mutattak be nekünk?
:?
Nincs az oldalon annyi befizetés :rofl: hogy abból legyenek a kifizetések :D
Én 2014/04/18.-án kezdtem az oldalon a "munkát" azóta 451%-os hasznom van,pedig el kell mondanom több éves ptc gyakorlat után is még zöldfülű vagyok.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kikkan írta:Miért vannak még mindig kifizetések?
Mert vannak és lesznek ,még ha váltózó feltételekkel is.ÚÚÚ itt lehet túl optimista vagyok,de ezt érzem.
Napok óta nem lehet kikérni, amióta fórum sincs... ;)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én mindenben egyetértek jerseymannel. PTC-nél csak jobban fizető lehetőségek vannak ez biztos.
Viszont befektetés sem kell hozzá ,tehát kockázatmentes.

Én az elmúlt másfél év alatt és főleg mostanában tapasztaltam,hogy megbízható admin vagyis PTC oldal nem létezik. Egyik része csaló,másik része nem ért hozzá és egyéb előre nem látható okok is vezethetnek csődhöz,mivel ez egy gazdasági tevékenység,ahol többféle nehézséggel kell megküzdeni,akár egy valós gazdasági környezetben,ahol a folyamatok sosem kiszámíthatóak előre.

A nehézséget az is jelenti ,hogy a klikkelőknek megfelelő jövedelem a hagyományos valóban reális árakon kínált hirdetésekkel nemigen lehet megvalósítani. Illetve meglehet,de az valóban aprócent lesz a végén.

Ezt nem figyelembe véve kínálják a "bux" oldalak az egy centes hirdetéseket változó mennyiségben,aminek a vége természetesen csőd ...
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Ezen kár töprengeni!

A ptc lényege, hogy jó időben jó helyen és időben kiszállni!!!!!!

Erről szól és nem érdemes túlmagyarázni!
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Ez a mocsadék Mariano ismét felemelte a minimum kivétet a tritium tagságisoknak.
Hogy rohadna meg, én már nem is látogatom mától az oldalt mert íme :
You can request a payout when your account balance reaches $299.00
ezt a szintet 300 reffel sem lehet elérni, persze csókosoknak van lehetősége kikérni 100 dollárt is , hisz látszik a proof menüben hogy tegnapi kikérések is voltak és maiak is .
Szemét ptc az összes, többet sehova nem regizem be , rohadjon meg az öszes ADMIN ,mert eddig mindenhol átvertek, volt ahol fél évet csináltam nem kevés befektetéssel , volt ahol másfél évet még többel és könyörögjön a f.....m, hogy a berakott pénzem adják vissza , a munkát nem is számitva. Börtönben lenne a helyük mindnek. :spam:
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: babos77 »

el lehet felejteni az oldalt nyugodtan, mert semmilyen tagsággal és reff számmal nem lehet eérni a kivétet, hetente cseréli a szabályokat , tehát SCAM .
Blaise90
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Blaise90 »

Igen, egyértelműen SCAM besorolás jár neki! Már 1 hete nincs support, se fórum, felhasználókat néz hülyének, nem fizetve őket, vagy szelektíven. $45-om ragadt bennne.. Oldalt én viszont már jelentettem.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: noname474 »

az összes kifizetés vissza lett vonva... érdekes.............
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

babos77 írta:Ez a mocsadék Mariano ismét felemelte a minimum kivétet a tritium tagságisoknak.
Hogy rohadna meg, én már nem is látogatom mától az oldalt mert íme :
You can request a payout when your account balance reaches $299.00
ezt a szintet 300 reffel sem lehet elérni, persze csókosoknak van lehetősége kikérni 100 dollárt is , hisz látszik a proof menüben hogy tegnapi kikérések is voltak és maiak is .
Szemét ptc az összes, többet sehova nem regizem be , rohadjon meg az öszes ADMIN ,mert eddig mindenhol átvertek, volt ahol fél évet csináltam nem kevés befektetéssel , volt ahol másfél évet még többel és könyörögjön a f.....m, hogy a berakott pénzem adják vissza , a munkát nem is számitva. Börtönben lenne a helyük mindnek. :spam:
Egy PTCbe se fektess be sok pénzt. A PTC-k 95%-a csaló. ha ezt elfogadod,másképp fogod látni. sok pénzt nem fogsz keresni vele,de veszteni sem:) én ajánlom első körben,hogy csatlakozz egy refback oldalhoz és onnan vedd fel az oldalaid. ha nem is éred el a kifizetést onnan azért még láthastz némi bánatpénzt. sok esetben annyi jutalékot kapsz,hogy az majdnem eléri a normál hirdetések értékét,akár fél centet is.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nekem nem vonták vissza a kérelmem. Még mindig pending 09.04 óta.

SKRILL 100% of the yesterday incoming instant PayOut (hydrogennel ez azt jelenti, hogy le kell kattintanom 20 dollcsinyi reklámot hogy kifizetés meg legyen?)

(First payout request MANUAL all other request INSTANT)

Valaki ezt fordítsa már le érthető nyelvre, mert nem értem mit akar jelenteni.
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: noname474 »

LoL

PAYPAL FOREVER DISABLED

eddig nem úgy volt hogy állítgatják az instantot meg ilyenek? :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

sankoran írta:Nekem nem vonták vissza a kérelmem. Még mindig pending 09.04 óta.

SKRILL 100% of the yesterday incoming instant PayOut (hydrogennel ez azt jelenti, hogy le kell kattintanom 20 dollcsinyi reklámot hogy kifizetés meg legyen?)

(First payout request MANUAL all other request INSTANT)

Valaki ezt fordítsa már le érthető nyelvre, mert nem értem mit akar jelenteni.

skrill: minden befolyó pénz innen rögtön ki is ment fizetésre

első kifizetés kézi, a többi azonnali
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] valamint 3 vendég