Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

ÚJ PTC!

Jelenleg előregisztráció folyik, hivatalos indulás február 21-én!

Az első 5000 regisztráló állandó Prémium tagságot kap ingyen!

Napi 15 db garantált hirdetés!
Jelenleg napi 70-80 cent körüli összeget lehet összehozni.

Kifizetési minimum a hivatalos induláskor lesz elérhető. :good:


LINK: http://www.ptcircle.com/?ref=bestfmc
Kép
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Hallottam már rólla.
Amugy nem prémium tagságot kapunk hanem hidrogént, de még ezzel sem lehet kikérni pénzt.
Talán 10 dollár a legolcsóbb tagság amivel ki is lehet kérni a pénzt.
Ez elég nagy kamu szagú, szerintem kár vesződni vele.
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Hát köszönöm a helyreigazítást! :)
Aki akarja próbálja meg hátha!
További szép napot!
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Az oldal korrekten fizet. 10 naponta vehetsz ki 10 dollárt Hydrogen tagsággal, amit most regisztráció esetén egy évre mindenki megkap.
Friss kifizetési bizonylatokat most töltöttem fel a kifizetési topikba.
Ha jól csinálod, akkor 1 $ a napi kereset a kattintásokért, + egy referráltat ingyen szerezhetsz naponta.
Link: http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Nekem Hydrogen tagságom van akkor ehez kell még venni tagságot vagy nem?mert irták valahol hogy a elsö kifizut kifizeti,de a másodikat csak akkor ha felteszek a Purches Balanceba $6 ez tényleg igy van?
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Hydrogen tagsággal ki tudsz venni 10 dolcsit. Az első kikérés után valóban vissza kell tölteni a vásárlási keretbe egyszeri 6 dollárt, de utána már nincs további költség, csak bevétel.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Sziasztok!

Mivel a topikból hiányzik a Ptc oldal bemutatása, ezért most megpróbálom azt részletesen leírni, és hasznos ötleteket adni hozzá.

A Ptcircle viszonylag új oldal, és csak néhány hónapja működik teljes gőzzel, az admin egy olasz srác.
Bár az ilyen magas összegeket ígérő Ptc-k nem igazán szoktak sohasem kifizetni, itt teljesen más a helyzet. Aki ügyesen csinálja, jelenleg napi 1$ körüli bevétellel, és egy referraltal lehet gazdagabb.
Jelenleg a regisztrációt követően automatikusan Hydrogén tagságot kap mindenki egy évre.(ez már az első emelt tagság, ami egyébbként 60$ lenne évente)
Ennek a tagságnak természetesen már vannak komoly előnyei is.
Ezen a szinten naponta egyszer 15 db hírdetést katinthatsz le. Mivel a darabszám adott, érdemes figyelni a hírdetések összegére is.

Ime egy "siker recept", hogy maximalizáld a tagságon belüli bevételeidet:
Miután regisztráltál,az Ads menüpont alatt találod a reklámokat. Menj a lap aljára, és a 60 másodperces hírdetésekkel kezd. Ha ez elfogyott, akkor a lap elején a 45 másodpercessel folytasd, és így tovább. Mint írtam, 15 hírdetést kattinthatsz le egy nap alatt, tehát a nagyobb értéküekre koncentrálj, és így majdnem 1$ a napi kereset.
A halálfejes reklámra nehogy ráklikkelj, mert majdnem a teljes napi keresetedet levonja. (ez hivatott kiszűrni az automata klikkeléseket)
Ez így néz ki, és erre soha ne klikkel rá!!!
Kép

Miután leklikkelted a 15 hardetést, az AdGriden klikkelj le amennyit kér,(most 26-ot) ezzel nyerhetsz is, de ami ennél is fontosabb, hogy ha a reklámok és az AdGridet is leklikkeled, menj a BuxBonus menübe, írd be a kért kódot és kapsz 1 $ vásárlási bónuszt. Frissitsd az oldalt, és klikkelj a Rented Referrals menüre, és itt 1$-ért vegyél egy referraltat.
Így kb 1$ + 1 referralt az első napi mérleged.

Kifizetések:
Az oldalnak saját kifizetési periódusa van, amely a következő.
Kifizetési napok: 1.-11.-és 21.
Példa: mondjuk 3.-án éred el a kifizetési minimumot, és akkor ki is kéred azt. Ezt 10.én számfejtik, és 21.én kezdik el kifizetni. Pár napos csúszás előfordulhat, mivel kézi kifizetést alkalmaznak, és már 1000 felett jár a rendszeres kifizetések száma, de ami lényeges, hogy mindenképpen meg is kapod.

Kifizetési lehetőségek:
Pay pal
EgoPlay
Bit Coin Payment Address

Az első kifizetés feltételei:
Ahhoz, hogy kikérhesd az első keresetedet, meg kell lenni 350 klikkelésedned. ( ez 23 nap) Kikérni ezzel a tagsággal min. 10, maximum 10.77 $-t tudsz. Ebből a levonások után nettó 9.79$ kerül a számládra.
A második kikérés előtt fel kell tölteni 6$-t a vásárlási keretbe. Ezt egyszer kell megtenni! Utánna pedig 10 naponta ki is tudod venni a 10 $-t. Ha megkaptad a pénzed, töltsd fel a bizonylatot a weboldal fórumába! (ez amúgy is így korrekt)

Az oldalon a már leírt referral szerzési lehetőségen kívűl természetesen vásárolni is tudsz magad alá. Egy referralt ára 1$, ami véglegesen a tied marad, nem kell őket havonta újra bérelni. Ráadásul aktívak is! (nekem kb. 15-ből egy esik ki)

Account rendszere:
A szokásostól eltérő, sok lépcsővel, és az igazán nagyban gondolkodóknak is teret adó rendszere van, alább az első 4 szintről teszek be egy képet.

Kép

Van magyar fórum, érdemes átolvasni, mert ott is minden le van írva, és az admin is aktív.
Mielőtt felmerűl, hogy vajon fizet-e az oldal, feltettem két friss kifizetési bizonylatot a "Fizető oldalak" topikba.
Ha további kérdésed van, nyugodtan tedd fel ide, igyekszem válaszolni rá.

Sok-sok dollárt mindenkinek!
Ezen a linken tudsz regisztrálni.:
http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

amikor be akartam regizni az oldalra, ez az üzenet fogadott:
Create a PTCircle Account ALREADY MEMBER?
CLICK HERE

Do you want a multi account? No need to register more than once!
Simply Get a new identity in your existing profile! ! ! ! (comming soon)
Alowed 2 accounts per IP with diferent Paypal Account.

meggondoltam magam, mert ez így elég komolytalan szerintem, h maga az oldal ajánlja fel, h több fiókod legyen.
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Szia,

szerintem félreértés. Bár én hadilábon állok az angollal, de azt hiszem, tudom mi volt félreérthető.
A Ptc-s oldalon tilos a dupla fiók, erről már az admin is írt, és a szabályzatban is benne van.
Ha jól értettem az admin és egy fórumos beszélgetését, akkor a közeljövőben szeretnének 3 vagy 4 külön álló üzleti projectet hivatalosan is elindítani, és akkor mint a köröket, a Ptc-s részleget is összekapcsolnák vele. Szerintem a multi account erre fog vonatkozni, ezért is van kiírva, hogy hamarosan jön.

Ha jól emlékszem, valahol a bejegyzéseidben olvastam, hogy szereted nagyobban csinálni. Azt láttam, hogy többen is frissítettek már Deuterium-ra, (ott 30$ a kifizetés 10 naponta) és nekik sincs gondjuk, rendre megkapják a pénzt.
Vannak ennél sokkal komolyabb Account lépcsői is, csak arról nem tettem ki képet, mert a magyar részlegen ez még nem nagyon érint senkit, (vagy legalábbis én nem hallottam róla) de ha érdekel, privátban küldök egy képernyő képet róla.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Alowed 2 accounts per IP with diferent Paypal Account - ez azt jelenti, h engedélyezett 2 fiók ugyanarról az IP-ről különböző PayPal fiókokkal. mivel 1 PP fiókhoz hozzáadhatsz 2 e-mail címet, ezért tul.képp 2 fiók engedélyezett.
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Lehet, hogy neked van igazad, nem szeretnék olyan dolgot biztosra állítani, ami esetleg nem úgy van.
Az biztos, hogy a kifizetések rendben zajlanak, az oldalon vannak apróbb finomitások, ahogy az természetes ebben az állapotban. A megvásárolt refferalok teszik a dolgukat, (vagy csak jó a progi :D ) és folyamatosan termelik alám a pénzt. Engen főleg az érdekel, mennyi landol a számlámon, mint szerintem legtöbbünket. :)
De a felvetésednek megpróbálok utánna érdeklődni a napokban.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Annyit tudtam meg a kérdésedre, hogy május 6.- án lesz valamilyen változtatás a weboldalon, és ez az opció akkortól lessz érvényben, illetve akkor nyer értelmet a funkció is. Meglátjuk...
Telegram oldalam
t.me/coinmills
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: kikkan »

Miért ilyen kihalt ez a topic,hisz fizet.25 nap
utàn kapsz 9.74$
http://www.ptcircle.com/?ref=kikkan
Néz be a forumàra magyaroknak is tejel rendesen.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Vannak ott azért gondok a kifizetésekkel ahogy én a magyar fórumot nézem. sokan várják már a határidőn túl is.
Topicot frissíteni kellene, már csak 3 hónap hydrogén tagságot ad ha regisztrál valaki és buxbonus sincs egyenlőre! Másrészt meg szavazás van, amiben még az is benne van hogy paypalra már nem fog fizetni.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: nadint »

patrasz írta:Vannak ott azért gondok a kifizetésekkel ahogy én a magyar fórumot nézem. sokan várják már a határidőn túl is.
Topicot frissíteni kellene, már csak 3 hónap hydrogén tagságot ad ha regisztrál valaki és buxbonus sincs! Másrészt meg szavazás van, amiben még az is benne van hogy paypalra már nem fog fizetni.
A topik frissítésére minden érdekeltnek módja van, cserébe felrakhatja a reflinkjét, hiszen a topik szabad.
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

patrasz írta:Vannak ott azért gondok a kifizetésekkel ahogy én a magyar fórumot nézem. sokan várják már a határidőn túl is.
Topicot frissíteni kellene, már csak 3 hónap hydrogén tagságot ad ha regisztrál valaki és buxbonus sincs egyenlőre! Másrészt meg szavazás van, amiben még az is benne van hogy paypalra már nem fog fizetni.
Szia!

Mint minden fejlődő oldalon, ezen is vannak időnként változtatások. (tesztidőszakkal együtt 3 hónapos az oldal)
Olvasd el értelmezve a fórumukat, mert ez így messze nem igaz! (1000-nél több kifizetés van 10 naponta)
A magyar fórum a legaktívabb, mind között. A hozzászolások 70 százaléka arról szól, hogy 3-4 napja kikértem, és még mindig nem érkezett meg. Világosan le van írva a szabályzat, de a felhasználók elolvasni is lusták, és értetlenkednek. Az admin leírta, hogy kézi kifizetés van, a kifizetés induló napjától számítva 10 napon belűl (a következő kifizetés kezdetéig) mindenki megkapja az aktuális kifizetést, ami aztán a feltöltött bizonylatok tanusága szerint meg is tőrténik. ( az oldalak többségén természetes a pár napos, vagy akár 1-2 hetes csúszás is. Én is várok nagynevű oldalaktól 1-2-3 hete kifizetést)

Most töltöttem fel kifizetési bizonylatot a megfelelő topikba, ami Paypal-os kifizetés. A szavazás arra érvényes, hogy 3 opció küzül melyiket szeretné a felhasználók többsége, és ennek egyik lehetősége, hogy Egopay-ra történjen megnövelt összegü, havi egy alkalommal kifizetés,a mostani Paypalos havi 3 helyett. Így a havi egy kifizetésnek köszönhetően mindenki hamarabb kapná meg a kikért pénzt.

BuxBonus: tegnap reggeltől nincs átmenetileg. Ezt az admin, mint bónusz adja a tagok felé, tudtommal ezt most csak magasabb accountal rendelkezőknek él.

Azt nem látom, hogy a frissen regeltek mennyi időre kapnak ingyenes emelt tagságot. Ha 3 hónapra, az nem rossz, mert akkor 3 hónapig napi egy dolcsit keres. Ha valaki ennyit keres, és három hónap után nem akar tagságot váltani az addigi keresetéből, akkor az alap szinten, az alap keresettel klikkel tovább. Ez máshol is így van. A Hydrogen tagság éves ára 60$, ami saját kattintás esetén 60 nap alatt térül meg. ( ha veszel refeket, illetve regelnek alád, akkor természetesen hamarabb. )

Legyünk őszinték: hány olyan oldalt tudsz mondani, ahol a saját klikkjeid után napi 1 dollárt keresel, és ki is fizetik neked. (akár pár napos csúszással is)
Ha tudsz, jelezd felém is, mert szívesen regisztrálnék oda a ref. linkeden.

Napi 1$ kereset:
http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kikkan írta:Miért ilyen kihalt ez a topic,hisz fizet.25 nap
utàn kapsz 9.74$
http://www.ptcircle.com/?ref=kikkan
Néz be a forumàra magyaroknak is tejel rendesen.
majd elmúlik. ;)
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: tifu »

3 hó Hydrogen tagságot adnak mostmár. Nagy kérdőjel az oldal(nem csak a magas kereset miatt), reméljük menni fog egy darabig. ;)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az ilyen oldalaknak az a pszichológiájuk, h magasan jövedelmeznek, kifizetik az elején az embereket, majd a felhasználók, amikor begyűjtenek 4-5 refet elragadtatják magukat, megveszik a drága tagságot. na ekkor elkezdenek szelektíven fizetni, nyújtani a határidőkön, majd bedőlnek.
örülök, h tudtok kiszedni belőle pénzt, de én nem ilyen, hanem hosszan fenntartható oldalakat keresek! :)
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

A Ptc-s oldalak közül kevés, amelyik ténylegesen hosszútávu. Az az egy-kettő, amelyik stabil tud maradni, az pedig nagy befektetésre relatívan kis hasznot juttat vissza. Kérdés, van-e értelme, mert ha kiszámolod mennyit kockáztatsz, mennyi marad meg havonta tisztán, a végelszámolás nem biztos, hogy sokkal nagyobb profitot fog szűlni. (főleg, hogy hány évek óta stabilan működő oldal válik egyik napról a másikra fizetésképtelenné, vagy csak hoz egy szankció jellegű módosítást, ami miatt az alattad levőknek már nem éri meg, és ott maradsz a magas befektetéseddel pár klikkelő emberrel.)
Akkor már inkább érdemes kivenni pár magas kifizetést, egy részét visszatenni frissítésre, és ha az oldal elszáll, akkor is plusszal szállsz ki.
Én a bankszámlámnak hiszek: most (saját befektetés nélkül) keresek napi pár dolcsit egy oldalon 15 perc melóval. Pár nap múlva megint lesz időm többet a gép előtt lenni, akkor a kivett haszonból frissítek egyet felfelé, és tisztán kiveszem a havi maximumot addig, ameddig az oldal megy.
A legtöbben befektetés nélkül kezdenek neki. Egy 5-10 centet fizető oldalból mikorra vesz ki annyit, hogy magasabb accountra vállthasson belőle? Ergo, a saját pénzét kénytelen kockáztatni több oldalon is.
Én inkább koctáztatok abból egy részt, amit az oldal már kifizetett nekem....

http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ilyen ptc circle típusú oldal elég ritkán van,ami ilyen jól adja és még fizet is. erre nem lehet építeni szerintem. kiveszel belőle jópár dollárt,de utána kezdeheted az egészet előlről. kevés az esélyed,hogy utána megint kifogsz egy ilyet. persze,ha az embernek van ideje akkor próbálkozhat több helyen egyszerre,de ha nincs,akkor ez elég kockázatos dolog feltenni mindent egy lapra. Sztem célravezetőbb a stabil oldalakra gyűjteni refeket,vagy ha ez nem megy,akkor a potenciálisan igéretes új oldalakkal próbálkozni még az eleján,mikor még könnyebb toborozni. Akinek van ideje az meg vállaljon be minél több oldalt még,vagy feküdjön rá a reklámozásra. PTCben akárhogyis akarsz pénzt keresni,azért meg kell dolgozni keményen.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idezo írta:A legtöbben befektetés nélkül kezdenek neki. Egy 5-10 centet fizető oldalból mikorra vesz ki annyit, hogy magasabb accountra vállthasson belőle? Ergo, a saját pénzét kénytelen kockáztatni több oldalon is.
Én inkább koctáztatok abból egy részt, amit az oldal már kifizetett nekem....
kezdésnek jó. én már megkerestem, amit kockáztatok.
Kép
valiesgeza
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.06.19. 22:53
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: valiesgeza »

Első kikérésnél 350 klikket kér :?
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

valiesgeza írta:Első kikérésnél 350 klikket kér :?
Ez így igaz, benne is van az oldal bemutatásában. (23 nap)
Mikor elkezdtem, több olyan neves Ptc oldal volt, ahol másfél hónap alatt eljutottam a kifizetésig, és azóta is várhatom. Több volt, ami nem fizetővé vállt másfél havi klikkelésem után. Mivel látszott mennyire instabilak az oldalak, nem akartam egy fillért sem beletenni, így sok volt az idő 2-3 dollárért.
Amikor van egy egy ilyen oldal, ahol 5-10-szer annyit kivehetsz azonos munkával, mint más oldalakon, érdemes kihasználni, ameddig folyik a csap. (persze az esztelenségnek sincs értelme, és ne mindent egy lóra :D )

doqxstudio írta:
idezo írta:A legtöbben befektetés nélkül kezdenek neki. Egy 5-10 centet fizető oldalból mikorra vesz ki annyit, hogy magasabb accountra vállthasson belőle? Ergo, a saját pénzét kénytelen kockáztatni több oldalon is.
Én inkább koctáztatok abból egy részt, amit az oldal már kifizetett nekem....
kezdésnek jó. én már megkerestem, amit kockáztatok.
Persze, tudom. Én nem foglalkozom olyan régen vele, mint te, sőt..
Csak mivel ezalatt megjártam pár neves oldallal, így tanultam belőle.
Azért is írtam, hogy én is az innen kapott 10 dollárokból szánok vissza frissítésre, hogy többet levehessek havonta, mert napi pár dolláros keresettel szépen elkezdett a benntlevő egyenleg is felhalmozódni. De már a kivett egy részéből frissítek!

Szerintem mindketten tudjuk: minden Ptc-s oldalnál az idő dönt el mindent :D
Egy jó oldal pedig azért az, mert elkezdi növelni a bankszámládat.

http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ennél az oldalnál az idő nem dönt el semmit, ez be fog dőlni és kár bízni benne, h sokáig húzza! :) az első dollárok megkeresésére jó, de felhívom a figyelmed a xenosz által felvázolt módszerre! :)
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én is azt mondom, az oldal sokáig nem húzza, én már be sem lépek.

Aki belépett és sikerült kivenni a betett összeget szerencsés, s tényleg amíg lehet húzza kifelé az összegeket, mert ilyen tényleg nincs sok.
Kép
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Néhány változás történt az oldalon mostanában, egy kis tályékoztatás erről:
Mint minden ptc oldalon, itt is a folyamatos fejlődés hozza el a komoly keresetet. Ennek fügvényében az admin pár olyan változtatást eszközölt, ami erre sarkal mindenkit. Az első három account esetében maximalizált kifizetési korlátot vezettek be: az Hydrogen tagság esetén 55$, Deutarium esetén 155$. ( a Protium jelenleg nem számit, mert a promóciós regisztrálásból adódóan mindenki Hydrogen-ként kezd.)
Tritium tagságnál ez a korlát nem él, ott csak a havonkénti max. 450$ van megszabva.

05.20.-tól a keret egyben is kivehető lesz, (tehát a Hydrogen tag egyszerre is kiveheti az 55 dollárt,nem kell 10 dolláros kifizetésekre várni. Természetesen ha kiveszi a teljes összeget, akkor abból vissza is kell frissítsen egy részt, ha továbbra is pénzt szeretne kivenni. Ha az 55 dollár kivét megtörtént, mindenképpen megéri frissíteni, mert jelentősen megnő a kereset. Deutariumként a saját napi klikk után kb. 2.2$ a kereset, a havonkénti 7 napos Buxbonusz ideje alatt pedig napi 3 refet vehetsz ingyen, (tehát 7 X 3 Ref., és egy ref 0.5 dollárt hoz havonta stabilan) tehát ha senki nem regel alád, nem veszel a kerestedből egy rented refet sem, még akkor is minimum (a tagsági díjat levonva) 30 dollárt keresel nettóban, még ilyen passzív módban is.
Promó: Deutariumoknak ma kezdődött,Hydrogeneknek 19.-től lesz Buxbonusz.
Ha te is szeretnél min. ennyit keresni, regisztrálj be az alábbi linken, küldj egy e-mailt a kedvezmeny.hu@gmail.com – ra a regisztrált neveddel, a többiben segítek.

Regisztrációs link:
http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Ma délután az oldal elérte a 300.000 regisztráltat,így most az ajándék Hydrogen tagság megszűnt. Viszont jó hír, hogy gyorsan elérhető, komoly pénz vehető ki, 20. után akár egy összegben is. Erről hamarosan bővebb infót közlök, amint teljesen érthető lesz az új kifizetési feltétel.
Ha regisztrálsz a linkemen,küldj egy e-mailt a fentebb levő címemre, és segítek gyorsan növekedni.

http://www.ptcircle.com/?ref=idezo
Telegram oldalam
t.me/coinmills
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

és a egyszeri 6$ is megmaradt amit a elsö kikérés után be kell fizetni?
idezo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:27
Kapcsolat:

Re: Napi 70-80 cent -> Ptcircle

Hozzászólás Szerző: idezo »

Szia,

igen, az marad.
Telegram oldalam
t.me/coinmills
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég