CLIXBOX (Evo) problémák

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo) nagyon igéretes oldal, ismert admin leírás

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Körülnéztem,de nem találtam semmi magyarázatot erre eddig. Én sem tudom paypalra kikérni,de többre igen...elvileg.
Ami furcsa,hogy vannak friss Paypal kifizetések,ahgy említettétek,másrészt egy-két kósza reklamáláson kivül a Fórumban - amire egy olyan válasz jött a moderátor részéről,hogy hamarosan újra lesz ,semmi több - nem látok panaszkodókat. EMS-en körülnéztem,de semmi.
Egyelőre ennyi.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok!

Drága 5 db reffem 4 naposak rtegnap ugy döntöttek satufékre lépnek leálltak kis csacsik :argue: :oops:
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo) nagyon igéretes oldal, ismert admin leírás

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Körülnéztem,de nem találtam semmi magyarázatot erre eddig. Én sem tudom paypalra kikérni,de többre igen...elvileg.
Ami furcsa,hogy vannak friss Paypal kifizetések,ahgy említettétek,másrészt egy-két kósza reklamáláson kivül a Fórumban - amire egy olyan válasz jött a moderátor részéről,hogy hamarosan újra lesz ,semmi több - nem látok panaszkodókat. EMS-en körülnéztem,de semmi.
Egyelőre ennyi.

A fórum ezeken az oldalakon sokat nem jelent, mert a moderátorok nagyon gyorsan dolgoznak. A Proof rész is csalóka, mert a 7 napos fizetési határidő miatt csak ezen az időponton túl látszódna az, hogy nem lehet PayPal-ra kikérni.
A többi majd elválik, korábban is volt ilyen amúgy ezen az oldalon.
Avatar
king
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.08.01. 11:20
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: king »

Sziasztok mindenkinek aki olvas!
A segítségeteket szeretném kérni, kifizetés ügyében. Az előzményekről dióhéjban. Regiztem az oldalra, mert láttam benne fantáziát, meg sok jót olvastam is róla. Kattintgattam, közben béreltem 25 reffet, de sajna csak kb. a fele jött vissza. Na mindegy! Eljutottam, több mint 8$ magasságig és gondoltam kikérem. Viszont nem láttam a "Select a payment method:"-t. Korábban olvastam róla, meg e-mail-ben is üzente, hogy gondok vannak a PayPal-al. Gondoltam akkor kérem PM-ra. Többször írtam a supportra, hogy kéne payment method. Elkérte a teljes nevemet. amit miért ne, megadtam. Ezen ne múljon! Meg is jelent a lehetőség és küldtem a kérést. Kb. egy hét után látom, az összeg vissza és megint nincs payment method. Megint support-hoz, hogy mi van! Legutolsó üzenet az alábbi:

Hi there.

You have deposited via Perfect money, and perfect money is curently disabled.
Payment Proessors that can't be contected to a bank account or credit card can be temporairly disabled.
So your options are next: eahter w8 for Perfect money to be available again, or simply add funds more or equal than you have added on other payment processors and you will be able to cashout on both.

Regards
ClixBox Support.

És akkor az lenne a kérésem, hogy segítsetek már értelmezni ezt. Én a magam módján, a Google fordítóval megtettem.
Szóljatok hozzá! Hogyan juthatnék hozzá az összekuporgatott pénzemhez?
Köszönöm mindenkinek aki végigolvasta és előre is külön hála annak, aki hozzászól!

ui.: ja és még egy, hogyan tudnék PM-ra legalább 6$-t tenni
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a meglévő fizetési procikról kellene befizetned ugyanannyi vagy több pénzt, mint amit korábban tettél.
PM nem elérhető most. vagy várnod kell, míg elérhető lesz (nem javaslom), vagy kérj ki máshova, pl. Payza és tudok neked váltani PM-ra.
Kép
Avatar
king
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.08.01. 11:20
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: king »

OK! Ennyit én is kiokoskodtam. Csak az nem ment bele a fejembe, hogy akkor hogy fizet ki? Semmilyen kifizetési lehetőség nem jelenik meg. Nekem csak PayPal-om (ugye ez nem működik) és PM-m van (de ez sem működne neki?). Ezek szerint ezt is benyaltam, mert a reffek okán okulva nem akarok befektetni. Hálás köszönetem!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo) nagyon igéretes oldal, ismert admin leírás

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:
xenosz2 írta:Körülnéztem,de nem találtam semmi magyarázatot erre eddig. Én sem tudom paypalra kikérni,de többre igen...elvileg.
Ami furcsa,hogy vannak friss Paypal kifizetések,ahgy említettétek,másrészt egy-két kósza reklamáláson kivül a Fórumban - amire egy olyan válasz jött a moderátor részéről,hogy hamarosan újra lesz ,semmi több - nem látok panaszkodókat. EMS-en körülnéztem,de semmi.
Egyelőre ennyi.

A fórum ezeken az oldalakon sokat nem jelent, mert a moderátorok nagyon gyorsan dolgoznak. A Proof rész is csalóka, mert a 7 napos fizetési határidő miatt csak ezen az időponton túl látszódna az, hogy nem lehet PayPal-ra kikérni.
A többi majd elválik, korábban is volt ilyen amúgy ezen az oldalon.
Igen ezzel én is tisztában vagyok (moderálás) , de érdemes ezt is megnézni,egyrészt nem mindegyik oldalon működik így,másrészt,ha igen,egy ideig még előfordulhat,hogy nem takarítják el. A mostani állapot szerint nem tisztogatják a panaszkodókat,csak lezárják egy sablon válasszal.
Én is rékérdeztem a Paypalra és én is azt a választ kaptam,hogy 24 óra múlva lesz. Mivel pá napja nincs itt ,mintha kilógna a lóláb.

Tegnap viszont friss bejegyzés született az Admintól.
http://www.clixbox.org/forum.php?topic=6121

Azt írja a Payza megnyitotta a Kredit kártyás kifizetési lehetőséget. Hogy ez pontosan mit jelent.. Payzaról lehet kártyára vagy fordytva,vagy mindkettő ezt most nem tudom még... de ha igaz,akkor ez elég jó hír sokunknak.

A refcsere ingyenes mostantól. Azt konkrétan nem tudom,hogy ez a sima cserére is vonatkozik,vagy csak az automatikusra,mivel a tagságtáblán az van,hogy fizetni kell a cserére. az automatikus csere intervalluma nincs feltüntetve pld.


van még befizetési akció,meg direkt refverseny...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már van paypal! :P
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A kikérésemet visszarakta az egyenlegemre vagy 6 nap után, érdekes.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

különös,mert én meg megkaptam most vasárnap ,amit egy hete kértem ki
cometgms
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.08.20. 17:44
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: cometgms »

Sziasztok!
Nekem problémám adódott a PayPal-re való kikérésnél! :/ Már július elején összegyűlt $4 és ezt kértem ki. Vártam, vártam, hogy jöjjön, de semmi. Csak felmentem megnézni, mi van az oldallal, (mert ugyebár amíg nem jön meg a pénz, addig több időt nem fektetek bele) és lám, ott csücsült a $4 a clixbox számlán, mintha én hülye nem kértem volna ki. Mondom jó, lehet, hogy elnéztem valami és nem kattintottam a 'SEND' gombra, vagy ilyesmi... Megcsináltam tehát újra, várogattam megint és újra ott volt a pénz, mintha semmi sem történt volna kb 10 nap után... Most kikértem még1x, de nem hinném, hogy jönne. Nem tudom mi lehet a baj, csak az jutott most eszembe, hogy hátha azért nem jön mert nincs meg tisztán a $4, mert ugye levon azt hiszem 3%-ot és így $3.89 amit valójában kikérek és kézhez kapnék majd...
Kérem szépen valaki segítsen, mert bosszant a dolog!
Előre is köszönöm! :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nekem azért került vissza mert a mostani paypal számlám még nem verifield.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

cometgms írta:Sziasztok!
Nekem problémám adódott a PayPal-re való kikérésnél! :/ Már július elején összegyűlt $4 és ezt kértem ki. Vártam, vártam, hogy jöjjön, de semmi. Csak felmentem megnézni, mi van az oldallal, (mert ugyebár amíg nem jön meg a pénz, addig több időt nem fektetek bele) és lám, ott csücsült a $4 a clixbox számlán, mintha én hülye nem kértem volna ki. Mondom jó, lehet, hogy elnéztem valami és nem kattintottam a 'SEND' gombra, vagy ilyesmi... Megcsináltam tehát újra, várogattam megint és újra ott volt a pénz, mintha semmi sem történt volna kb 10 nap után... Most kikértem még1x, de nem hinném, hogy jönne. Nem tudom mi lehet a baj, csak az jutott most eszembe, hogy hátha azért nem jön mert nincs meg tisztán a $4, mert ugye levon azt hiszem 3%-ot és így $3.89 amit valójában kikérek és kézhez kapnék majd...
Kérem szépen valaki segítsen, mert bosszant a dolog!
Előre is köszönöm! :)
Szia!

Legegyszerűbb ilyenkor,ha írsz egy levelet az Adminnak. Sokkal gyorsabban és pontosabban megtudod mi a baj,mintha csak várnál és várnál.. :)
Ha nem tudsz angolul segítek megfogalmazni egyet,vagy aki tud.. :D
Amúgy ha ki tudod kérni,és kikéred akkor ki van kérve és slussz. Az Adminok nem indokolják,hogy miért rakják vissza.Persze a ember utánajárhat a Szabályzatban megnézheti,hogy mik a feltételek.
cometgms
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.08.20. 17:44
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: cometgms »

Köszönöm a gyors segítséget, rittyentettem egy gyors kis angol szöveget, és elküldtem a 'HELP' fülön belül a 'Support' részen (remélem jó helyre ment). Biztos vagyok benne, hogy nem tökéletes a szöveg, de azért érthető :) Aztán most várok!
Köszi még egyszer a segítséget! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kiváncsi vagyok mit válaszol.

kifizetési menüben viszonylag nem túl sok a kifizetés szerintem. a panasz részlegben vannak panaszok,hogy nincs kifizetési processzor. a válasz erre általában az,hogy többen arra akarnak kikérni,amiről nem fizettek be. plusz. mindig írja 24 vagy 48 órán belül elérhető lesz az adott bank. kicsit olyan,mintha likviditási problémákkal küzdenének. én nem panaszkodom,mert megkaptam időben,tehát egyelőre nálam nincs gond.

új,hogy bitcoinban is ki lehet kérni,de ez csak 10$ -nyi összeg esetében áll fenn. befizetés 5$nyi bitcointól.

hamarosan átállnak az 5.1-es EvoScriptre

legutolsó fizetésem

Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: extike »

A válaszra én is kíváncsi vagyok.15-én kértem ki és ma visszarakta az egyenlegemre.Ellenőrzött számlám van.Ez lett volna a 2. kifizetés
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na megint visszarakta a kikérésem, most már kezdem unni, papyal már verifield. :argue:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: idlig »

A Proof oldalon is egyből látszik, hogy belassultak a fizetések (azt érdemes nézni, hogy hány nap jut egy lapra), pedig nagy változás nem történt. A többi majd idővel kiderül.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Az én második kikérésem is visszatette.
Annyit kibogarásztam a ToS-ból, hogy
'fenntartják a jogot hogy biztonsági okokból töröljék a kikérést,
és további adatokat kérjenek az usertől, amivel igazolja, hogy valódi személy, valódi számlával. :?'

Valami ilyesmi.
email ment, válaszukat várom.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Gyorsak voltak. Állítólag a nevemmel volt gondjuk. :o
Első kifizetésnél nem volt vele bajuk.
Valószínűleg regisztrációnál magyarosan írtam a nevem.
Most megírtam nekik, hogy nálunk fordítva van a kereszt, és vezeték név.
Remélem, megértették.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na most már elegem lett ebből a szarból is!!!! Megadtam már minden infót és harmadjára is visszatette a kikért pénzem az egyenlegemre, ezt a játékot folytatjuk már 2,5 hete. :argue: :argue: :angry: :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem lehet kikérni semmire egyenlőre! Ej..
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sok a csaló, ezért az admin úgy döntött, hogy 15 munkanapon át nem lehet majd kifizetést kérni és ez idő alatt elkapja a 'rossz fiúkat' és rendezi a függőben lévő kifizetéseket.
Forrás: link
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát igen de nekem már 3x került vissza a kikért pénzem az egyenlegemre, pedig már mindent elküldtem neki a paypalról. Akkor várunk.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Lényegében szelektív kifizetések voltak, most már az se, mert nincs az Adminnak elég ideje. :lol:

De azért indult egy társoldal...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hamarosan lejár a 15 nap,de közben is vannak kifizetések mindegyik bankra,közte paypalra is. reménykedem:)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

lesz ebből még valami? 15 munkanap már lejárt.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

meglátjuk. ma jár le.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát fizetget,de továbbra sem lehet kikérni és nem mutatkozik az admin,bár el nem tünt még EMS-en aktív.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: CLIXBOX (Evo)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megjelent a kikérés gomb, éltem is vele. Kíváncsi vagyok, hátha.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég