Grandbux - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: atiss »

Na vettem belöle 25 reffet megnézzem hogy alakul...többit meg lehet majd kikérem..:)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Továbbra is folyamatosak a kifizetések az oldalon.
A béreltek tagsággal jól termelnek, ajánlott oldal :D
http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1

Kép :good:


Atiss standardként, milyenek a béreltek??
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.
Továbbra is ajánlott oldal, jó béreltekkel.
http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1
6. kifizetésem is Instant érkezett.

Kép
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.
Az oldal továbbra is jól fizet es a bereltek is jol dolgoznak.
Akcióóó:
Tagsággal INGYEN reffek bérelhetők :D


Dear Grand members,

As a celebration of our 1 year anniversary, a new era of free rental referrals has just begun today! You can upgrade now and start collecting your free rental referrals. Detailed chart is given below:

Silver members can collect 5 FREE rental referrals every 6 days (Limit: 150)
Golden members can collect 10 FREE rental referrals every 5 days (Limit: 250)
Ultimate members can collect 20 FREE rental referrals every 4 days ( Limit: 300)
Ultimate+ members can collect 20 FREE rental referrals every 4 days ( Limit: 500)
Superior members can collect 25 FREE rental referrals every 3 days ( Limit: 500)
Superior+ members can collect 25 FREE rental referrals every 3 days ( Limit: 1000)

Note: The quality of rental referral filter varies depending on the membership you select. This promotion only applies to the purchases after 25 Jan. 2015
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.01.31. 10:03-kor.
Ok: Reflink kivéve.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Az oldal továbbra is jól fizet a béreltek is nagyon jól teljesítenek :D
Regisztráció itt:http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1
Az akció még mindig él:


Új tagság vásárlásával INGYEN reffek bérelhetők :D
Én Ultimate tagsággal 20 db-ot tudok bérelni ingyen 4 naponta és elég jól termelnek, íme a kép róluk:
Kép


Dear Grand members,

As a celebration of our 1 year anniversary, a new era of free rental referrals has just begun today! You can upgrade now and start collecting your free rental referrals. Detailed chart is given below:

Silver members can collect 5 FREE rental referrals every 6 days (Limit: 150)
Golden members can collect 10 FREE rental referrals every 5 days (Limit: 250)
Ultimate members can collect 20 FREE rental referrals every 4 days ( Limit: 300)
Ultimate+ members can collect 20 FREE rental referrals every 4 days ( Limit: 500)
Superior members can collect 25 FREE rental referrals every 3 days ( Limit: 500)
Superior+ members can collect 25 FREE rental referrals every 3 days ( Limit: 1000)

Note: The quality of rental referral filter varies depending on the membership you select. This promotion only applies to the purchases after 25 Jan. 2015
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Standard tagoknak:

Van egy 5$-os Upgrade (Flash Clicker, 30 napos), ezzel naponta $0.30-$0.40 jön be, plusz olyan 300-350 pont.
Ez viszont napi 300-330 hirdetést jelent.


Van olyan aki tagság nélkül bérel? Hogy muzsikálnak a béreltek?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:Standard tagoknak:

Van egy 5$-os Upgrade (Flash Clicker, 30 napos), ezzel naponta $0.30-$0.40 jön be, plusz olyan 300-350 pont.
Ez viszont napi 300-330 hirdetést jelent.


Van olyan aki tagság nélkül bérel? Hogy muzsikálnak a béreltek?
Tagság nélkül bérlek, még decemberben béreltem a 25 -öt. Jelen pillanatban 16 -an maradtak, átlag AVG. 4.500-5.000.
Vannak ketten akik kimagaslóan teljesítenek, ők december óta $2-$2 hoztak össze.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: atiss »

Én 75 béreltem decemberbe,Már csak 20 van belöle akik 10-40 avg van...10 allat veszteséges...Már rég gondolkozok egy silver tagságon...de még nem birtam rá venni magam.
Angyalszív
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.02.09. 13:56
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: Angyalszív »

Ha tagság nélkül bérelek reffeket, mennyi időre tart a bérletük? 30 napos?
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Szia.igen 30 naposak
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Továbbra is nagyon ajánlott oldal kiváló béreltekkel :D
Regisztráció:http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1

A 7. fizu is INSTANT érkezett :clap:

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/7. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Március 20-án indul az Autoprofit rendszer. Ez az egyenlegen lévő pénzt automatikusan a vásárlási egyenlegre teszi 20% bónusszal (ezt ki-be lehet kapcsolni az Account oldalon).
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/7. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.
Továbbra is jól teljesítenek a béreltek :D
Tagsági akciók is vannak és továbbra is lehet hozzájuk ingyen reffeket bérelni :good:
http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1
Kép
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sok új hírem nincs az oldallal kapcsolatban, továbbra is szépen dübörög és újabb Instant(5 perc volt) kifizeté érkezett :clap:

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Valaki meg tudja mondani, hogy ha egy bérelt lejár, akkor van levonás (és ha igen, akkor mennyi)? Kösz!
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Szerintem nem von le, de nem állítom ezer százalékra, mondjuk ezzel sokat nem segítettem :?
2 het múlva ki tudom próbálni, de gondolom hamarabb kell az info
Továbbra is szépen menetel az oldal, hajrá mindenkinek :good:
http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ha észben tudod tartani, akkor 2 hét múlva is bőven jó lesz, kösz!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Befizettem egy kisebb tagságra meg néhány béreltre, meglátjuk. Ilyen szempontból a Neo az első nálam, de azért erre is kíváncsi vagyok.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Pazar átlagot hoznak a béreltek, de arra figyelni kell, hogy ugye reggel 9 órakor van a reset, és érdemes nem délutánra vagy estére hagyni a kattolást, mert akkor gyengébb lesz a napi eredmény!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/9. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal kiváló, kár, hogy csak 2 hete tudtam belekezdeni (befektetni), a reffek tényleg nagyon jól hoznak!
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/10. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Megjött a 10. kifizetés és továbbra is Instant :clap:

http://www.grandbux.net/?ref=donsavesz1


Kép
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/10. kifizetés

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Szép. Gratula.
Ilyeneket látva én is kezdek kedvet kapni hozzá :D
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/10. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Üdv, felmerült bennem 1-2 kérdés

Az első, hogy az oldal %-osan enged hasznot kivenni, azaz én spec golden tagságot vettem, annak az 500%-át engedi, de ez vonatkozik az add funds-ra is? Vagyis ha befizetek PB-be 10$-t, akkor annak is az 500%-át tudom kivenni?

A második kérdés az autopay-el kapcsolatos. Nem tudom ki használja, én eddig még nem tettem meg, de azt hiszem szükség lesz rá 300 fölötti bérencek miatt. Azt értem, hogy 1 napra hosszabbít, meghogy olcsóbb, mintha egyszerre kellene a refekket tovább bérelni, de hogyan célszerű használni? Arra lennék kíváncsi, hogy ti kb mekkora összeget hagyok PB-be, hogy autopay menjen? Napi kereset kb mekkora %-át célszerű áttenni?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/10. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

A befizetéseket összesítve nézik, tehát pl Golden tagságnál $100 befizetés esetén addig kérhetsz ki, amíg a ROI (ami az összes keresetet magába foglalja) nem haladta meg az 500%-ot. Ezután ismét be kell fizetni, akkor lehet csak kikérni, vagy pedig hagyni kell lejárni a tagságot. Tehát észnél kell lenni, hogy valaki meddig építkezik!

Ha jól tudom az AutoPay akkora kedvezményt ad, mintha 60 napra hosszabbítanál, de itt mindig csak 1 napot kell fizetni, ha a bérelt kattintott aznap és a lejárata még x nap múlva következik csak be (utóbbi tagságoktól függ, Goldennél asszem 18 nap fölött működik az AutoPay). Célszerű használni, de ez több mindentől függ, a ROI-t kímélendő néha ki lehet hagyni 1-1 napot (felesleges a bérelteket ilyen átlag mellett sok hónapra hosszabbítani vagy 30-40 napon tartani - persze ez attól is függ, hogy valaki tervez-e még befizetést). Remélem érthető a dolog, ha nem akkor át lehet jobban beszélni a témát (általában azok az oldalak, ahol megéri bérelni, és kihúzzák a legalább egy éves évfordulóig, azokon szinte kivétel nélkül van 1-1 egyedi szabály vagy buktató, érdemes itt a fórumon érdeklődni, hátha más régebb óta benne van - most nem csak a GrandBux-ra gondoltam, a Neo is ilyen, hogy alapvető szabályok vannak, sokan mégse tudnak róluk).

Pár fontosabb dolog még:
- kikérésnél elég combos levonás van, 10%,
- illetve olyan szabály is lett már, hogy nem lehet az egészet egybe kikérni (jelenleg $50 esetén $30-$40 kérhető ki, változó, hogy éppen mennyi), elvileg a kikérhető összeg midig az oldal előző napos bevételétől függ (ez mondjuk engem egy kicsi óvatosságra int azért).
- cserélni néha érdemes, bár a stratégia változó,
- a reset délelőtt 9 órakor van, érdemes ezt követően minél hamarabb megnézni legalább a 4 kötelező hirdetést (legjobb a lenti kicsiket), ha valaki csak délután kattint, akkor a béreltek gyenge átlagot hoznak.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/10. kifizetés

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Hasznos infók :) Nekem volt, hogy 50 béreltem is volt, aztán valahol valamit nagyon elszúrtam, plusz bejött ez az automatikus áttétel PB -be x naponta x% -os bónusszal, úgyhogy én most csak egyhelyben topogok. Amikor szabadidőm engedi kattolom, de nem kívánok egyenlőre nagyon belemerülni. Egyszer majd, ha még húzza, kicsit jobban rákoncentrálok, de most éppen lecsapoltam a PayPalomat is.

Köszi a sok infót.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Fru5t ez az automatikus áttétel nem kötelező ki lehet kapcsolni.
Autopay: én sem használtam még, így nem tudok infót róla

Egy kis helyzetkép:
Közel 3 hónapja megvettem a 3 hónapos tagságot-300$ és a bérltek számát is felpumpáltam 2000 db-ra.
Igen idlig jól mondja, akkor a legjobb az átlaguk a bérelteknek, ha szerver idő szerint hajnali 1-2 óra fele lekattintod.
Próbáltam kiválogatni a jól teljesítőket, a tobbit lecserélni, próbáltam azt is, hogy amikor lejártak, akkor teljesen újakat béreltem helyettük....stb. sok variációval próbálkoztam.
Azt kell hogy mondjam így a 3 hónapos periódus végére, hogy a sok kikérési levonással és az állandó béreltek körüli hercehurcával, nem éri meg a nagyobb tagság és a sok reff, mert a 30 napos hosszabbítgatás nem hoz hasznot, minimum 90 napra kellene öket meghosszabbítani, hogy termeljenek is relatíve sok hasznot.De ez iszonyatos lóvé, amit már nem tolnék be ide.
Így egyenlőre leépítem az állományom és kiveszegetem a lóvét, ezzel nincs is gond, mert szerencsére továbbra is azonnal a paypalon a pénz, amint kikérem :good:
Összességében, némi pluszt ki tudtam csikarni az oldalból, de nagyobb összegű befektetésnél ez édes kevés és hát még ne beszéljük a kockázatról ugyebár.

Egy szónak is 100 a vége, visszalépek egy kissebb tagsághoz és ott nyomom tovább és kísérletezgetek :D :D

Íme a 11. és ez is instant jött:
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

donsavesz írta:Sziasztok.

Fru5t ez az automatikus áttétel nem kötelező ki lehet kapcsolni.
Autopay: én sem használtam még, így nem tudok infót róla
Utólag már rájöttem én is erre, viszont így, hogy csak kattintgatom, már jó ez a bónuszos áttétel :)
Köszi az infókat a tagságról és refekről, így már érthető, hogyan tartja fenn magát ekkora instant kifizetésekkel ennyi ideje :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát, kicsit felemásak az érzéseim az oldallal kapcsolatban..
1 hónapja csinálom és pár napja jutottam arra a szintre, hogy napjában 4.5$ - 5$ között hoz az oldal, viszont kikérésem még mindig nincs.. azonosítást kér, mivel meghaladja az össz kereset az 50$ -os limitet (azt nem igazán értem mire kell az azonosítás, de mind1), szóval 29.-én jár le a 14 munkanap, nem sietik el...
amúgy viszont kiválóan teljesítenek a reffek, a reklámok száma is nőtt (átlagban 4 db 1 centes van, de van amikor 6 db, a 0.001-es reklámokból a kezdeti 15 helyett akár 24 is leklikkelhető, a 0.002-esekből stabilan 7db van) az oldal sikere töretlen, csak már én is szeretnék némi, kézzel fogható sikerélményt..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég