Grandbux - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

November 1.-én ismét működik majd az Autoprofit, ami a vásárlói egyenlegre automatikusan átrakja a pénzt a főegyenlegről (+10%-ot ad hozzá). Ez legyen kikapcsolva, ha valaki ilyet nem akar.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Augusztus közepén fizettem be $100-t (ekkor jár $10 bónusz is), ez pedig már a profit (és van még majd 400 bérelt plusz a tagság is jó ideig aktív).

Kép

Jó átlagot hoznak a béreltek, de azért figyelni kell. Egyrészt a ROI-s szabály miatt, másrészt mert, ha "érzi" a rendszer, hogy nem építkezel, hanem szednél pénzt kifele, akkor gyengébb lesz a botok teljesítménye. Illetve a limitáltabb kikérés mellett (az egész összeget nem lehet az egyenlegről kikérni, hanem átlag csak a 70%-75%-át) már megjelent egy $2500-os tagság is, ezek a tapasztaltabbakat azért óvatosságra inthetik, de tény, hogy az elmúlt másfél évben szépen ment az oldal.
Mayara
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.11.07. 23:52
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: Mayara »

Sajnos későn olvastam el ezt a friss információt mert Nekem át rakta a másik egyenlegbe.
Bár sokat nem vesztettem vele mert amúgy is el kell költenem majd referral hosszabbításra.

Amivel nem vagyok kibékülve az az, hogy lassan 2 hónapja vettem Silver csomagot amit meg fűszereztem 100 db referral vásárlással. Jó tapasztalat, hogy az árát tökéletesen vissza hozza viszont a rossz oldala hogy amikor elsőre vettem a 100 referralt $15 dollár volt. Most megint vettem 100-at de az már $17 dollár volt.

A mai napon pedig kiváncsiságból megvártam az újra bérlési időt és csodálkoztam mikor $19 dollárt láttam 100 db referralt-nál. Nem tudom de kicsit ez furcsa :(

Tudna valaki erről részletes leírást adni mert lehet mégsem éri meg befektetni a Grandbuxba hiszen folyamatosan emel. Vagy meddig megy ez az emelés? Érdekes dolgok történnek itt.

A kifizetéssel semmi gond, azonnal fizetett PayPal-re.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

A béreltek ára nem egységes, minél több van valakinek, annál drágábbak.

Kép
Mayara
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.11.07. 23:52
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: Mayara »

idlig írta:A béreltek ára nem egységes, minél több van valakinek, annál drágábbak.

Kép
Most már akkor értem!
Nagyon szépen köszönöm ezt a képet hogy bemásoltad.

Esetleg van valami jó stratégia tapasztalat?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

van néhány apróság amire kell figyelni bérlésnél

1/ talán a legfontosabb, hogy a béreltek aktívak legyenek, én spec úgy szoktam, hogy 3 nap után cserélgetem az inaktívakat
az aktivitás nagyon fontos, hiszen ők hozzák (viszik) a pénzt :)

2/ figyelj a bérlés időpontjára - Golden tag vagyok 920 reffel és néha el kell gondolkodnom, hogy most kikérjek vagy a béreltekre költsem, sajnos én beleestem abba a "csapdába" , hogy néha egyszerre kell 200-250 reffet hosszabbítanom

3/ mindig legyen pénzed a Purchase Balance-ba - ennek legegyszerűbb módja, hogy a napi kereseted x %-át teszed át
én pl 10 óra 30 perckor összesítek és a kereset 50%-át átteszem, a napi kereset 50%-át, nem az AB-ban lévő összeg 50 %-át! Én esetemben 8$-9$ között hoznak naponta, kiszámolom, hogy aznap mennyi, és átteszem azt a 4$-5$ -t, így nem kell Papalról befizetgetni és még Account Balance-ba is marad kikérhető összeg


Mellesleg azt valaki észrevette, hogy drágult a hosszabbítás ára? Eddig 15 napra 0.105$ volt, most viszont 0.125$ ...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam a 15 napos 0.105$ (mondjuk az ilyen rövid hosszabbítás annyira nem éri meg még itt se). Ahogy a korábbi képen látszott, ha több a bérelt, akkor a hosszabbítás is drágább.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

mindenesetre továbbra is fizet :good:
PAYMENT-01.jpg
PAYMENT-01.jpg (81.63 KiB) Megtekintve 5060 alkalommal
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Olyan kérdésem lenne, hogy a ROI hogy függ össze a kikéréssel? Mi történik, ha eléri a maximumot - tudok ettől függetlenül lekérni? Nem igazán értem azt, hogy a teljes keresetet miért kell így számon tartani ...

Jah és hol látom a bérencek AVG -ét? (az átlagot)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az átlagot neked kell kiszámolni, a rendszer nem jelzi (talán nagy tagságnál, de nem vagyok benne biztos). Ha a ROI-t elérted, akkor nem tudsz kikérni, ahogy írtam korábban. Ilyenkor újabb befizetéssel lehet csökkenteni, vagy ha lejár a tagság, akkor ez a szabály már nem érvényes. Ez elég kellemetlen rész ez az oldalon, de enélkül jó eséllyel már bedőlt volna.
szabolcs97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015.11.30. 16:50
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: szabolcs97 »

Üdv!

Béreltem 50 referáltat, amelyek egész jól teljesítenek akkor amikor délelőtt megbírom nézni a hirdetéseket. (hétvége)
Viszont hétköznapokon csak délután érek rá így érezhetően rosszabb a teljesítményük.
A kérdésem az lenne hogy meg e lehet nézni telefonról, másik ip címről legalább azt a 4 nagyobb értékűt?
Válaszokat köszönöm.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Szia, az IP-t nem tudom mennyire figyelik, de én szoktam használni tabletet és telót is, eddig még nem volt gondom
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

közbe rájöttem, az AVG-t csak akkor írja ki ha az 9 fölött van, alatta nem...

az oldal amúgy továbbra is fizet, csak nem raktam eddig fel
PAYMENT-02.jpg
PAYMENT-02.jpg (79.47 KiB) Megtekintve 4980 alkalommal
kár, hogy ebből 30$-t vissza kellett tennem, ezzel a ROI rendszerrel nem vagyok kibékülve, most egyfajta versenyt futok az idővel... nállam a ROI max 500 lehet (Golden tagság miatt), most van 314-en és 4 hónap telt el.. kicsit elkeserít, hogy ha nem történik valami csoda, akkor a befizetésem sem lesz meg...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez benne a trükk, hiába jók a béreltek, ha nem tudsz a pénzedhez jutni. Ezért kell nagyon matekozni az elején, ha sokáig forgat vissza az ember, akkor oda a profit, sőt...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

sajnos én most tömeges leépítést tartok, csak azok maradnak, akik kiemelkedő 9 fölötti AVG-vel rendelkeznek és csak 250-et tartok meg véglegesre, bár a tagság szeptemberben jár le, de még mielőtt a ROI-m eléri a maxot kikérem egy összegben amit tudok - addigra vígan meglesz a befizetésem és talán némi haszon is - aztán csak "pörgetek" szeptemberig...sajnos az oldalt csak úgy éri meg csinálni tagsággal, ha minden bérléskor befizetünk (ROI csökkentés) nem pedig a megtermelt összeget pörgetjük vissza...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

2016 január első hetében megszűnik a kedvezményes tagság! aki akar tagságot venni, esetleg január-februárban jár le, annak most érdemes újra hosszabbítani
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ez az SPS (Smart Payment System) rendszer elég érdekes... és kicsit bosszantó is, hogy nem tudom kikérni a teljes összeget de továbbra is instant fizet:
PAYMENT-03.jpg
PAYMENT-03.jpg (72.66 KiB) Megtekintve 4907 alkalommal
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Instant kifizetés. Már kb 40% profitnál vagyok, és a ROI még 400% alatt van. Jó kis oldal, de azért a különféle szabályok miatt oda kell figyelni rendesen.

Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

instant igaz, de nálam a ROI már 407% és napi 4-5%-al nő... talán még van 2 kikérésem és a 2. lesz a pluszom..
PAYMENT-04.jpg
PAYMENT-04.jpg (72.5 KiB) Megtekintve 4835 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jerdei 2015.12.27. 09:06-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

jerdei írta:instant igaz, de nálam a ROI már 407% és napi 4-5%-al nő... talán még van 2 kikérésem és a 2. lesz a pluszom
Milyen stratégiát követsz? Ha soknak érzed a ROI-t akkor forgass vissza kevesebbet, hagyd lejárni pl a 8-as átlag alatt bérelteket (már ha neked is golden tagságod van). Ez egyébként is jobb, mint hosszabbítani és cserélni. Én is 500 béreltig felmentem, de pont ezért visszaengedtem magamat 250-re, majd utána lett 350, most 300 darab van (az autopay jót tesz a ROI-nak), vagy pl a legutóbbi $25-os kifizetésem előtt 1 nappal befizettem $10-t, így csökkent a ROI, lettek friss béreltek, és kifizetés is érkezett. Ilyen dolgokkal lehet a ROI-t csökkenteni, a negatív része, hogy időben tovább tart a dolog.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

igen, golden tag vagyok és gondoltam, ha megvan az 1000 fő milyen frankó lesz... hát nem így lett, túl sokat kellett a belső egyenlegből visszatenni a ROI meg ugye szépen kúszott felfelé, a kikérés meg minimális lett... jelenleg 530 béreltem van és csak a 8.5 felettieket tartottam meg.. azt kell mondanom, hogy nem érte meg és nem akarok az oldalba többet tenni, már csak azt várom, hogy standard tag legyek..
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igen, az 1000 bérelt ezzel a tagsággal egyértelműen sok. Ahogy írtam korábban ez a trükk az oldalon, hogy jók az átlagok, viszont a jó átlag egyrészt zabálja a ROI-t, másrészt mézesmadzagként lebeg a felhasználó előtt, hogy egyre többet és többet akarjon.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Január 1.-én ismét működik majd az Autoprofit (a főegyenlegről a vásárlói egyenlegre pakolja a pénzt és +20%-ot ad), ezt érdemes bekapcsolni vagy éppen ki, attól függ mi a stratégia.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

instant, mint mindig, ezzel kijöttem nullásra, talán még 1 lekérésem lesz, a ROI-m 456% :bad: :cry:
PAYMENT-05.jpg
PAYMENT-05.jpg (72.13 KiB) Megtekintve 4762 alkalommal
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Szintén instant kifizetés.

http://oi64.tinypic.com/n4bltg.jpg

Így a $115 befizetés mellett már $185 kifizetés van, ami azért elég jó. A ROI nálam is kúszik felfelé, de azért még van benne tartalék, viszont cserébe már lassabban haladok (illetve kifizetés előtt nem sokkal 1-1 kisebb befizetés tudja csökkenteni a ROI értékét).
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: jerdei »

volt egy kisebb szerverleállás, most megy az oldal, de nem tudok bejelentkezni:
grand log.jpg
másnál is van ilyen?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen,nálam se jelenik meg a kód
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Grandbux - Instant fizet/11. kifizetés

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma ismét instant fizetett. Már PIN kódot is be kell állítani, ezt emailben küldik, majd a profil oldalon be kell írni, mindhárom részbe. Részemről panasz nincs ($115 befizetésre majdnem $200 kifizetés jutott eddig, és ha minden jól megy még két kifizetésem lehet, mielőtt eléri a ROI nálam a határt), de én azért az eddigieknél is óvatosabb lennék. Ugye már jó ideje limit van a kifizetéseknél, de most ez nagyságrendekkel lecsökkent (eddig nálam pl, ha volt $25 az egyenlegemen, akkor abból olyan $20-$22-t engedett kikérni, most ez az utóbbi napokban $13 lett). Illetve az Admin körbehaknizta a teljes fórumot januárban, hogy vegyen mindenki tagságot meg fizessen be, mert februártól megszűnnek a kedvezmények. Ehhez képest pár nap telt el, és minden eddiginél nagyobb bónuszok és akciók vannak...

Persze az oldal pénzügyeibe nem lehet innen belelátni, de az óvatosság sose árt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég