Buxsteps - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
niccis
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.04.09. 12:18
Kapcsolat:

Buxsteps - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: niccis »

Az oldal 09.29-én indult.
Az első 10.000 regisztráló 1 hónapos ingyen prémium tagságot kap + 0.01$-t a Purchase balancra.
Standard tagként a napi kereset 0.055$.
Minimum kifizetés: 2$
Fórum van, magyar is.

Regisztrálni itt lehet:

http://www.buxsteps.com/?ref=niccis
Csatolmányok
bizi.JPG
niccis
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.04.09. 12:18
Kapcsolat:

Re: Buxsteps - Free upgrade first 10.000 members

Hozzászólás Szerző: niccis »

1. kifizetésem megjött:) Bár kicsit sok a levonás, de fizet!
Csatolmányok
bizi.JPG
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: BuxStep - Már háromszor fizetett!

Hozzászólás Szerző: tacsi »

A PTC Central-on olvashatunk az oldalról:

http://ptccentral.com/buxsteps-review/
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: BuxStep - Már háromszor fizetett!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Viszont a 30 nap is lejárt, úgyhogy összevontam a két topicot, így már az övé a reflink elhelyezésének a joga :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

- A topik gazda harminc napot meghaladó inaktivitása esetén más is szabadon felrakhatja
a reflinkjét, bannerét.


ez nem jelenti,hogy a topi nyítójának linkjét ki kell venni :) ha volt benn.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:- A topik gazda harminc napot meghaladó inaktivitása esetén más is szabadon felrakhatja
a reflinkjét, bannerét.


ez nem jelenti,hogy a topi nyítójának linkjét ki kell venni :) ha volt benn.
Nem így volt? Más is felrakta, én pedig kiszedtem a másikat. A szabályzat nem írja, hogy a topik nyitójának a reflinkjét nem szabad kiszednem, DE az ellenkezőjét sem. Íratlan, tehát ezt én úgy értelmezem, hogy a moderátor szabad döntése :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen hát ,akkor te nem voltál itt aktív,amikor a szabály lett hozva,hogy ne legye az,hogy valaki nyit egy topikot és aztán eltünik. A legjobb,ha megbeszéled a Fórum Adminjával és a többi moderátorral ezt a dolgot,akik illetékesek ebben.

Viszont én ezt úgy gondolom,hogy a más is alatt azt kell érteni,hogy egy oldalnak egy topikja és egy gazdája lehet csak,de ha nem frissíti a topikot 30 napig,akkor lehet másnak is,meghagyva az eredeti reflinket is,mivel mégiscsak ő dolgozott vele először. Aki olvassa a topikot szaadon eldöntheti hová regisztrál,de ez csak az én véleményem.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Igen hát ,akkor te nem voltál itt aktív,amikor a szabály lett hozva,hogy ne legye az,hogy valaki nyit egy topikot és aztán eltünik. A legjobb,ha megbeszéled a Fórum Adminjával és a többi moderátorral ezt a dolgot,akik illetékesek ebben.

Viszont én ezt úgy gondolom,hogy a más is alatt azt kell érteni,hogy egy oldalnak egy topikja és egy gazdája lehet csak,de ha nem frissíti a topikot 30 napig,akkor lehet másnak is,meghagyva az eredeti reflinket is,mivel mégiscsak ő dolgozott vele először. Aki olvassa a topikot szaadon eldöntheti hová regisztrál,de ez csak az én véleményem.
Viszont, én azt gondolom, ha valaki veszi a fáradtságot, és mivel az előző gazdája 1 hónapja nem foglalkozott vele, új infókat tesz közzé, megérdemli, hogy hozzá menjen néhány ref.
A szabályzat ezen pontját mi máshogy értelmezzük, ezért kérni fogom Admint, hogy pontosítsa. Majd ő eldönti melyik álláspont tetszik neki jobban, és ezentúl nem lesznek ilyen galibák :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen. ez a legjobb. Ti vagytok a fórum gazdái,ti döntitek el. A véleményemet megosztottam:) Azt hozzátezsem azért,hogy figyelembe kell venni a fórumozókat is . Ha egy olyan szabály van hozva,ami nem nyeri el a látogatók tetsését nem fognak topikokat nyitni,így a szabályok felülbíráslásra is kerülhetnek. Mondjuk ebből a szemszögből érdemes megkérdezni a fórumozók véleményét is,de....a döntés és a felelősség a tulajoké.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Igen. ez a legjobb. Ti vagytok a fórum gazdái,ti döntitek el. A véleményemet megosztottam:) Azt hozzátezsem azért,hogy figyelembe kell venni a fórumozókat is . Ha egy olyan szabály van hozva,ami nem nyeri el a látogatók tetsését nem fognak topikokat nyitni,így a szabályok felülbíráslásra is kerülhetnek. Mondjuk ebből a szemszögből érdemes megkérdezni a fórumozók véleményét is,de....a döntés és a felelősség a tulajoké.
Mindenkép erőltetni fogom, hogy szülessen erről döntés :)
niccis
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.04.09. 12:18
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: niccis »

Hello!
Igen,sajnos nem frissítettem, vártam hátha visszateszik a paypalt a kifizetésekhez, addig nem nagyon foglalkoztam az oldallal..de most már payza-ra kérem ki, úgyhogy valóban fizet az oldal. :) Sőt, pár percen belül megjött a kifizu.
Nem bánom, hogy kivettétek a reflinkem, valószínűleg megérdemeltem :).
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: nadint »

Napok óta figyelemmel kísérem mindazt ami ebben a topikban történik.
Nem akartam beleszólni a vélemények ütköztetésébe, a szabályok értelmezésébe, de ami ma történt az megszólalásra kényszerít, ugyanis újra írt hozzászólást a topik gazda és rezzenéstelenül vette tudomásul, hogy a reflinkje törölve van a saját topijából, pedig se le nem mondott róla, se nem adta át másnak.

Sok a tisztába teendő részlet.

Kezdem az elején az elemzést, hogy érthető legyen lehetőleg minden:

2005. október 5-én nyitotta Niccis a topikot.

Az oldaltól kapott kifizetését bemutatta 2014. október 23-án:
niccis írta:1. kifizetésem megjött:) Bár kicsit sok a levonás, de fizet!
Feltételezhetően Pamate nyitott egy másikat ugyanennek az oldalnak egészen pontosan 2014. november 22-én.

Xenosz2 fórumozó társunk észrevételezte, hogy ennek az oldalnak már van topikja:
Erre Moderátor kollégám az alábbit válaszolta:
FRU5T írta:Viszont a 30 nap is lejárt, úgyhogy összevontam a két topicot, így már az övé a reflink elhelyezésének a joga :)
Itt meg kell állnunk egy kicsit.

Alapból egy oldalnak két szabályosan megnyitott topikja az utóbbi egy évben már biztosan nem lehet, tehát az egyik szabálytalan, melyet azonnal törölni kell mérlegelés nélkül, mert:

"Új témát csak olyan pénz kereseti lehetőségnek, weboldalnak, üzleti ajánlatnak lehet nyitni,
amely még nem szerepelt Fórumunkon"
Idézve a Fórum Szabályzatból.

Nem marad el Xenosz2 válasza sem, melyre a Moderátor kolléga az alábbit írja
FRU5T írta:
xenosz2 írta:- A topik gazda harminc napot meghaladó inaktivitása esetén más is szabadon felrakhatja
a reflinkjét, bannerét.


ez nem jelenti,hogy a topik nyítójának linkjét ki kell venni :) ha volt benn.
Nem így volt? Más is felrakta, én pedig kiszedtem a másikat. A szabályzat nem írja, hogy a topik nyitójának a reflinkjét nem szabad kiszednem, DE az ellenkezőjét sem. Íratlan, tehát ezt én úgy értelmezem, hogy a moderátor szabad döntése :)
Itt újra meg kell állnom kicsit.
Jó egy évvel ezelőtt az összegyűlt javaslatok, vélemények és a saját több éves tapasztalatom felhasználásával benyújtottam az új Fórum Szabályzatot és ennek kimunkálásakor minden szót, minden betűt egyenként megrágtam, hogy pontos legyen, érthető és végrehajtató, valamint számon kérhető legyen a követelmény rendszer.
Ez idáig működött is, jól.
Igyekeztem a lehető legkevesebb szubjektív elemet meghagyni az irányítók számára azért, hogy a támadási felület egyes döntésekért a minimális legyen.

Folytatva az elemzést, a következő idézet a Fórum Szabályzatból Xenosz2 szerint is éppúgy egyértelmű, mint szerintem:

- A topik gazda harminc napot meghaladó inaktivitása esetén más is szabadon felrakhatja
a reflinkjét, bannerét.

Most betűvel is kiírom, hogy a mondat végén PONT van.

Az előírás világos: a topik gazda HARMINC NAPOT MEGHALADÓ inaktivitása esetén más is felrakhatja a reflinkjét, bannerét.

Szó sincs mérlegelési lehetőségről, a meglévő reflink törlésének lehetőségéről, mint ahogyan azt a Moderátor kolléga gondolja.

Ha már itt tartunk, akkor úgy gondolom, hogy ha valaki nyit egy topikot, akkor kizárólagos jogok illetik meg a ref szerzésre utolsó posztjától számított harminc napig.
Utána a fokozatosság elvének szem előtt tartásával jöhet az a következmény, hogy ha kicsúszott a harminc napból, akkor megjelenhetnek az oldalon érdekelt további szereplők linkjei is.
Itt az történt, hogy egyéni elbírálás alapján a topik gazda meg van büntetve, holott semmi rosszat nem tett.

A Moderátor kolléga így látja:
FRU5T írta:
xenosz2 írta:
Viszont, én azt gondolom, ha valaki veszi a fáradtságot, és mivel az előző gazdája 1 hónapja nem foglalkozott vele, új infókat tesz közzé, megérdemli, hogy hozzá menjen néhány ref.
:)
És a topik gazdája mit érdemel?
Az érdeklődő hadd döntse már el, hogy kihez óhajt regisztrálni!
Lehet hogy az a valaki veszi a "fáradtságot", én biztos nem kérnék belőle, ha megtoldanák néhány dolcsival, akkor se! :D

Közeledve a végéhez:

A Moderátor kolléga állítja:
FRU5T írta:Viszont a 30 nap is lejárt, úgyhogy összevontam a két topicot, így már az övé a reflink elhelyezésének a joga :)
Ahogy már kifejtettem, szabálytalanul nyitott topik semmilyen körülmények között nem vonható össze a szabályossal.

Tisztelt Hölgyeim és Uraim !

A Fórum rendjét fenntartani hivatott moderátori csoport hibázott.
Tisztelettel megkövetem a topik indítóját, jogaiba hamarosan visszahelyezem a reflinkjének helyére tételével.
A Moderátor kolléga véleményét a topikban olvashatjátok, ezért nem őt kértem fel, hogy változtassa meg amit eddig leírt, hanem én vállaltam magamra a korrekciót és kérek elnézést ezért a hibáért is, mint ahogyan tettem azt az általam a napokban elkövetett véletlen törlésért is.

Azért, hogy a döntésem salamoninak is nevezhető legyen, nem akarom a szabályzatot ugyan megsértő Pamatet se büntetni, meghagyom a hozzá való regisztrálás lehetőségét, de tisztelettel arra kérem mindazokat, akik érdeklődnek az oldal iránt az eredetileg is itt szereplő reflinkre kattintva nézzenek körül és azután regisztráljanak látva, hogy az oldal fizet:

http://www.buxsteps.com/?ref=niccis

Szeretném kiemelni: A jelenlegi Fórum Szabályzat jó, nekünk kőkeményen a betartatásán kell munkálkodnunk.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Bár azt gondolom ez az oldal nem érdemel ennyi figyelmet, de ezt nem bírom magamban tartani:
nadint, nagyon-nagyon ritkán találkozom ennyire korrekt adminnal (beleértve saját magam is :) ) le a kalappal! :good:
End of the story
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

nadint írta: Alapból egy oldalnak két szabályosan megnyitott topikja az utóbbi egy évben már biztosan nem lehet, tehát az egyik szabálytalan, melyet azonnal törölni kell mérlegelés nélkül, mert:

"Új témát csak olyan pénz kereseti lehetőségnek, weboldalnak, üzleti ajánlatnak lehet nyitni,
amely még nem szerepelt Fórumunkon"
Idézve a Fórum Szabályzatból.
Az eredmény ugyanaz, mintha eleve ide írta volna. Miért kéne szemétkednem?

nadint írta:Az előírás világos: a topik gazda HARMINC NAPOT MEGHALADÓ inaktivitása esetén más is felrakhatja a reflinkjét, bannerét.
Szó sincs mérlegelési lehetőségről, a meglévő reflink törlésének lehetőségéről, mint ahogyan azt a Moderátor kolléga gondolja.
Nem volt inaktív a topic 30 napig? Számolj.
nadint írta:Itt az történt, hogy egyéni elbírálás alapján a topik gazda meg van büntetve, holott semmi rosszat nem tett.
Nem lett büntetve. Inaktív volt a topic, átadtam másnak a refszerzés lehetőségét, pláne, hogy ilyen szép leírást készített hozzá. Talán akkor ideje új fórumszabályzatot írni, és pontosítani néhány adatot, hogy a moderátort semmiféle elbírálás nem illeti meg, csak és kizárólag a pnotos szabályzat betartása.
nadint írta:Ahogy már kifejtettem, szabálytalanul nyitott topik semmilyen körülmények között nem vonható össze a szabályossal.
Ismét felteszem a kérdést: Eredmény nem ugyanaz? Most miért szedjem ki onnan (vagy töröljem a topicot), és írassam vele ide? Megcsináltam helyette 2 kattintással. Tudom, te szereted szivatni az embereket, de én nem.
nadint írta:A Fórum rendjét fenntartani hivatott moderátori csoport hibázott.
Nem ismerem el a hibát.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

pár napja kaptam fizetést payzara. 1 nap alatt jött meg. a levonás nagy 2.4 dollárból maradt ennyi. de legalább fizetett és a kereset kiemelkedő.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Buxsteps

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

suspend... az utóbbi időben már nem is fizetett nagyon. az admin igérgetett ugyan...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég