Okik - MEGSZŰNT !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Okik - MEGSZŰNT !

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a fóruma alapján 2014-09-25-én indult az oldal.
az admin - Kevin - USA zászlóval nyomul, a szerver Ausztráliában van, az elsődleges forgalom Algériából jön.

napi kereset: 3 db $0.002 + 12 db $0.001
van egy csalók elleni reklám: zöld "STOP DON'T CLICK" felirattal, $0 értékkel
grid: 20 lehetőség és a grid kattintások is beleszámítanak a pontokba, így jelenleg naponta 3.5 cent megy PB-ba
pontrendszer: 1000 pont=$1
free refjutalék: 50%
kikérési minimum: $2


október 17-én gond volt PayPal-al, de pár napon belül megoldották. ez jó jel.
egyedi dizájn, refjutalék, alacsony minimum és kedvező pontrendszer miatt látom értelmét.

az alábbi bannerre kattintva tudsz hozzám csatlakozni.
Kép

30 napos tagságok vannak
Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.01.08. 18:34-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

grid-et kihagytam: 20 lehetőség és a grid kattintások is beleszámítanak a pontokba, így jelenleg naponta 3.5 cent megy PB-ba.

illetve van egy csalók elleni reklám: zöld "STOP DON'T CLICK" felirattal $0 értékkel
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ment egy regi. a refjutalék minden reklámból számolódik?
most 17 db 0.1 centes van a 3db 0.2 mellett.

reklámfrissítés reggel 7 óra jelenleg,bár lehet ez majd változni fog,ha külföldön is lesz óraállítás visszafelé. viszont a szerveridó éjjel 1,ami gyakorlatilag azt jelenti,hogy addig le kell kattolni,mert különben reggel 7 után se fog frissülni.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nálam az egyik direkt csak egyetlen napot kattintott, és ez esetben a 12 kattintás 0,006-ot hozott, mig egy másik 3 kattintással /nyilván a 2 centesek/ 0,003-t. Tehát valószinűleg számol valamit azok után is..
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm. Hát ez alapján a 0.2 centesekre fizeti az 50°%-ot. 0.1 centesekre 33%-ot fizet ha azt az egy refet nézzük 3*0.001$+9*0.00033$.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Eltüntek a 0.2 centes hirdetések ,így a napi kereset csupa 0.1 centesekből valamivel kevesebb,mint 2 cent értékben. Igaz,hogy pontokat is kapunk,de a legolcsóbb bérelt csomag 3.75$!
tehát a pontjaikból,ami 3.7 centnyi,kb 100 nap múlva tudunk bérelni ,addig a saját kereset és a grid nyereményre támaszkodhatunk. Ref nélkül . Eddig 40ből 2db 0.1 centesem volt griden.
befizetés az oldalra 5$-tól lehet csak bankon keresztül.
hirdetni 1.5$ 1000 klikktől lehet
2$-ért kapunk akcióan 1000 klikket és 10000 banner hirdetést

érdekesség,hogy a support rész a problémák és a javaslat topikokkal legalulra került a nyelvi részleg alá,kicsit eldugva.

a kifizetésen a szokásos banki levonás van,ahogy nézem 2$-nál 40cent.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a $0.002-esek helyett $0.0015-esek vannak. én személy szerint kitartanék, de ezt az emberek nem fogják kattolni, hiába is toborzok ide.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gondolkozom rajta. ha kb ezen a szinten marad a kereset és a hirdetések száma,akkor lehet továbbcsinálom,de necces.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én benéztem most és nem látok semmi hírt erről,sőt írt a Kevin nevű modi,hogy élnek és virulnak. Törölhették a hírt... szerintem így elég bizonytalan az egész,nem megbízható.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Pedig esküszöm ott volt, egy fórum bejegyzésre irányított a reklám ahol azt ecsetelte admin hogy a ptc világban valaki mindig ráfázik, és ő nem akar olyan admin lenni aki más kárán nyerészkedik..Ezért inkább bezár és aki beinvesztált és nem kapott semmit érte az keresse meg emailben. Ezek szerint a hír megírásakor épp őszinteségi rohama volt és /vagy részeg volt és/vagy PMS állapotban lévő nővé változott. Estére valamelyik vagy mindhárom elmúlt? Mindenesetre szeszélyes kis admin az tuti..

Most kikerestem az előzményekből, eltűnt a bejegyzés...:D Látom a fórumban nagy az öröm tényleg, azért rákérdeztem, csak kiváncsiságból, kitiltanak-e... :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezzel el is érte,hogy páran elhirdessék a pénzüket...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Bár túl van tárgyalva az oldal, azért még illik közölnöm hogy eltűnt a fórumbejegyzésem ahol a bezárásról érdeklődtem, pontosabban az egész topic... :no:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mi a helyzet az oldallal?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Szerintem vegyük elő újra, kezdetnek visszaraktam megfigyeltbe, mert nem nagyon tartott zárva... :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Pár oldalamon láttam hirdetve őket az elmúlt napokban újra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nekem úgy tünik fizet. fórumban friss bizonylatok,panaszt nem látok.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Okik - szimpatikus, fenntartható (BEZÁR!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Én úgy látom ez az oldal nagyon elfelejtett bezárni! :?

Mivel továbbra is fizet, talán itt lenne az ideje, hogy visszakerüljön az aktív PTC-k közé!

A topic gazda meg levehetné a "BEZÁR" táblát! :oops:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Így van, fórum alapján pedig fizet szépen.
Úgyhogy visszakerült az aktívak közé.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

elkezdtem újra dolgozni az oldalon.
amiért újra belendült annak az az oka, h létrehoztak egy VCard néven futó befektetést. ez $10-tól megvásárolható csomagokat jelent. ez egy nagyon rejtélyes dolog, mert az admin a Virtual Card topikban hosszan fejtegeti, hogyan lehet feltölteni, de a topikokat átnézve semmit nem találtam a hozamáról.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az oldal 13 hónapos lett. PTC1 néven elvileg indult egy társoldal (http://ptc1.net/forum.php?topic=2), legalábbis az ottani Admin így hirdeti magát. Az Okik fórumában is rákérdeztek, de ott meg az Admin nem válaszolt eddig a dologra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

az oldal aktív,bár a minimum ingyenesként 5 majd 10 dollár,viszont a kereset is magasabb 6 darab feles az alap és jópár tizedes is van.
hirdetni 2 $ 1000 kredit lehet.
a pontrendszer maradt 1:1000 ami 0.001$ t jelent minden pont után. ez elég jó.
grid ingyeneseknek most 5 lehetőség
Earn 10 points per dollar you deposit.
Earn 2 Points per direct referral
Earn 1 point per forum post.
Earn 1 Point per ptc click.
Earn 1 point ptc Okikgrid click.
Earn 100 point per share your payment.(Share Link)
tacsko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.04.12. 23:52
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: tacsko »

Engem kivágtak az oldalról.
Régebben még küldtek kikérés után egy ellenőrző kódot, és utána fizettek ki (a hotmailes mail-emre nem kaptam meg, törölték is annó az 5 usd-met:().
Idén már nem volt ez a mizéria, voltak pontjaim, beváltottam reffekre, viszonylag gyorsan meg lett a 10 usd, kikértem, 2-3 nap után reklamáltam supportnak (leírva az előző 5 usd-s törlésemet is), rá két napra kivágott az oldalról...
Beszéltem azzal, akinek a reffje voltam, ő neki február-március körül simán kifizették a 10 usd-t papypalra.
Az oldal fizet, csak ne reklamálj :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

csak gmail-t használj ha fontos leveleket kapsz. több oldalon nem is fogadnak el másfélét. a másik,hogy sok helyen nem szeretik,ha a hivatalos kifizetési idő előtt reklamálsz. előbb nézd meg az mennyi és előbb ne panaszkodj. azért megpróbálhatsz még egyet írni és elnézést kérsz. Bár,ahogy nézem itt 24 órán belül fizetnie kéne....
A másik,hogy már panasz részleg sincs a fórumban.
nyílvános fórumban látok panaszokat,mint a tied. Kitiltások fizetés kikérés után. Mindkét oldalon OKIK és PTC1 ,vagyis a társodlalán is. problémás oldal
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 624.0.html PTC1
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 544.0.html OKIK
tacsko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.04.12. 23:52
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: tacsko »

Szia!

Köszi az infókat.
Nem vagyok nagy reklamálós, úgy emlékszem 12 órán belüli kifizetést írtak kikérés után, most már mindegy.
A ptc1-re már gmail-ről regisztráltam, egyszer már fizetett is :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tegnap a társoldalon a PTC1-on feladtam este 10 körül egy fixet most valamivel több,mint 1000 látogatásnál járok,tehát 2000+ nézettséget ad és 2.5$-ba kerül. Egy vadiúj ptc-t reklámoztam eddig 5 refem jött. Bár pénzkeresésre az oldalt már nem lehet használni - 10$ a minimum - reklámozni még jó,akinek van itt pénze még,vagy még össze tud kalapálni egy fixre. A fix reklámok része teljesen üres,tehát konkurencia sincs,ellentétben az okik-kal ahol elég sok fix van ott nem is próbélkoztam most. 5* darab fél centes van valamint 1 pontot ad hirdetésenként,ami 3 cent.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: Laci »

Xenox...
Ptc 1 nem is fizet??
Tudom hogy 10$ lett a kifizetés na de a kérdésem az lenne hogy fizet egyáltalán? Oroof és fórum szerint igen :)
Csak mert most 7.5$ állok + PBbe van (pontokból) lassan 2$ amiből bérlek majd (a bérlés nagyon nagy - 2$ 10 rr de kb csak 1-1.2$ hoznak vissza... na de ha pontokból vesszük az ugye +1-1.2$) szóval nagyjából 1-1.5 hónap múlva esélyes hogy elérem a 10$-t egy kis szerencsével. Na de érdemes-e kattolnom még ennyit :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Laci írta:Xenox...
Ptc 1 nem is fizet??
Tudom hogy 10$ lett a kifizetés na de a kérdésem az lenne hogy fizet egyáltalán? Oroof és fórum szerint igen :)
Csak mert most 7.5$ állok + PBbe van (pontokból) lassan 2$ amiből bérlek majd (a bérlés nagyon nagy - 2$ 10 rr de kb csak 1-1.2$ hoznak vissza... na de ha pontokból vesszük az ugye +1-1.2$) szóval nagyjából 1-1.5 hónap múlva esélyes hogy elérem a 10$-t egy kis szerencsével. Na de érdemes-e kattolnom még ennyit :D
Azt nem mondtam,h nem fizet,vagyis inygenesként bérlés nélkül ez nagyon magas minimum. Bár korábban azt olvastam,h szelektíven fizet. kikérés után felfüggeszt ilyesmi... :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ohh az jó :D
Akkor okosabb nem lettem
ubenike
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.09.12. 23:42
Kapcsolat:

Re: Okik - tovább él

Hozzászólás Szerző: ubenike »

Sziasztok!
Gondoltam szólok, aki esetleg próbálgatna ki más-más ptc-ket, annak jó lehetőség ez az oldal. Én pár napja regisztráltam (valamelyikőtök ref linkjéről). A kezdéskor 1 hét OkikPlus tagságot ad, ami a legdrágább az oldalon. így napi 10 cent simán összejön. A kikérési minimum $2. Ez pedig nem olyan nehéz elérni, tekintettel, hogy a tagság egy hétig működik, és 2$-t ad a purchase balance-hoz, amiből rögtön bírunk venni refferáltakat (bérelt és direkt), ez pedig a tagság mellett is jövedelmezőbb.
Magam is tesztelem az oldalt, ha elérem a 2 dolcsit, meglátjuk fizet-e. Fórumon a fizetési bizonylatok alatt 4000 topic van, ez pozitív benyomással bír.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég