War of clicks - Az online PTC játék (18x fizetett)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

War of clicks - Az online PTC játék (18x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kép

Általános tudnivalók:

Admin: pontos személye nem ismert, nekem Arthur néven mutatkozott be, de olyat is találtam hogy a neve Efe Birinci és török. Aktiv tagja a fórumának, szavaztatja a felhasználókat, gyorsan reagál a kérdésekre...Angol, orosz és spanyol nyelven használható az oldal.
Indulás: 2014 június 20.
Egyedi script, 2 féle téma használható: Egy világos hátterű alap séma és egy sötét hátterű sci-fi téma, aki regisztrációkor a Game módot választja, automatikusan ide kerül. Mivel én is ezt a nézetet használom, a leirás többi része erre fog vonatkozni, de minden emlitett menüpontnak megvan a megfelelője az alap nézetben is természetesen.
Fizetési processzorok: Paypal és Payza
Kifizetési minimum: ingyenes tagoknak 2-5-10$, befizetés után pedig bekerülünk az úgyn. Reputation System-be, ami a következőképpen alakul:

Kép

Napi kereset: Javarészt rajtunk múlik. Minden reklám fizetősnek indul, ekkor zöld keretben találjuk, és 0,002$ az értéke. Lekattintás után 24 órás visszaszámlálás (a megfelelő item-mel felezhető ez az idő). Miután átvált Rush Hour módba, már 6 óránként lehet kattintani, kék keretbe kerül, és nem pénzt ér, hanem megindul általa a hajsza az értékes warcoinokért. A click ads menüben érjük el a reklámokat, a következő formában:

Kép

Tehát legörgetünk és 32 RH hirdetést meg kell nézni, hogy elérhetővé váljanak a pénzes hirdetések, VAGY 32 kattintás a Griden. A napi kereset jelenleg 10 cent felett van saját kattintásból!

Referált jutalék: 2 centre csökkent az ore-szintenként kapható direkt referral jutalék. Egyik szemem sir a másik nevet..

A játék lényege:

Találtam egy nagyon jó folyamatábrát róla, megpróbálom ennek segitségével vázolni:

Kép

Tehát elkezdjük lekattintani a reklámokat. Egy részükért bezsebeljük a 0,002$-t, legtöbb esetben 5 mp-es kényszeritett nézésű reklámok, Maxhton böngészővel kiiktatható. A többi reklámot igyekszünk folyamatosan lekattintani, amint lejár a számláló. Ezáltal egyrészt előrejuthatunk a Hall of Fame-ben, ami 3 napos szezon "nagy" kattversenye. Az első 1000 helyezett warcoin jutalmazásban részesül, ami az oldal fizetőeszköze. Segitségével "item"-eket vásárolhatunk, melyek lerövidithetik a várakozási időt a reklámok megtekintésekor, vagy több refjutalékot kaphatunk, többet bérelhetünk, stb...Továbbá warcoin-nal fizetünk a "bányákért" is, ami a refbérlést jelenti ez esetben. A Mining menüpontban érhető el ez a funkció:
-bérelhetsz egyesével, ekkor 100 warcoin 1 db, de ritkán vannak, nehéz elcsipni őket, főleg a kora reggeli órákban szoktam látni. Ha van elérhető, bejelölöd a kis négyzetet a neve mellett, majd a fizetési opciónál jobb oldalon a warcoin gombot nyomod meg /ne tévesszen meg hogy a purchase balance 0-át mutat/
-bérelhetsz a Stock-ból, de itt a minimum 10 db és az áruk 2000 warcoin, szintén 30 napra kapod őket.
Ezek botok, gyenge teljesitménnyel, de ha nem invesztálsz be és csak az összegyűjtött warcoint költöd el rájuk, mindenképpen haszonnal zársz.
Ezután bárhonnan is sikerült bérelned, 95 warcoinért tudod őket további 1 hónappal hosszabbitani.

Most click award: minden egyes reklámnak saját kattversenye is van.
Kép
A pirossal karikázott nyilacskával érjük el az adott statisztikánkat.
A képen a reklám alján látható információk (Legelső, Crebux esetében):
-5 sec: a megtekintés hossza
-0,0014: lvl10 esetében ennyi warcoin jár egy RH hirdetés megtekintéért
-Most click award: 1 - ez a nyeremény :lol: (de van ami 20at ér)
-a keresztre kattintva fókuszba tehetjük a reklámot. A fókuszos reklámokat külön menüpont alatt tudjuk követni, annak lényeges aki szeretne MCA-t nyerni
- 22 Days 08:16:11 - hátralévő idő a reklám "életéből"
- a számláló értelmezése: 24 eddigi kattintásommal 1196. helyezett vagyok ebben a mini versenyben, 25 kattintással 1161. leszek.

Mik az Achievements-ek?
Teljesitendő célok, melyek jutalma szintén az értékes warcoin.

Kép

Potshot
Ha jól értelmezem, ez egyfajta ösztönzés a kék keretes, Rush Hour (tehát nem pénzes) reklámok lekattintására, random nyeremények várhatók közben, pénz, warcoin és itemek formájában :clap:
Legutóbbi nyereményeim, közepes aktivitás mellett:

Kép

Nem irtam még a szintekről:
Kép
-Ore szint, bal oldalt: Az adott szezonon belüli aktivitásunkat jelzi. Az első szint csak 25 kattintás, ez a feltétele továbbá annak is jutalékot kapjunk a refek után. Aztán szintenként növekszik a kattintanivaló, ha a kurzort a sáv felett hagyjuk, jelzi, mennyi hiányzik a következő szinthez. A refjutalék számitásánál van fontos szerepe, és ezúton is szeretnék megkérni valakit aki tisztában van ezzel a részével, és jobb matekos nálam, legyen kedves elárulni, hogy a saját ore szintünk mennyivel növeli a jutalék nagyságát? :oops:
-XP, jobb oldalt: saját szintünk, a játékban a regisztráció óta nyújtott teljesitmény alapján. Szerepe a bérelhető és toborozható bányák mennyiségének növelése, ill. minden szintlépéskor warcoin jutalmazás...
-Previous Season Earnings: az előző szezonban szerzett javak
-Time: visszaszámlálás az adott szezon hátralévő idejéből, illetve az adott szerveridő.
-Mining In Progress: ha épp találtam volna egy kósza bányát, itt láthatnám, mennyi idő múlva tudhatom magaménak.

Összegezve tehát: lehet haladni lassan, csak a pénzes reklámok lekattintásával, de odafigyelve a napi 10-20 cent is elérhető. Vagy lehet kattolni mint az állat, és a begyűjtött warcoinokból épitkezve gyarapodni..Vagy lehet az arany középutat választani, mint ahogy én teszem... 8)

Az oldal instant fizet :D

Csatlakozni a következő linken tudsz: http://www.warofclicks.com/en-gm/?ref=8 ... 6c80911594
Köszönöm ha engem választasz!

Kérem az aktiv tagokat, akik a korábbi topicban is jelen voltak, hogy hivják fel a figyelmem ha hibásan irtam valamit, illetve osszák meg továbbra is a tapasztalataikat.

Köszönöm!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Boguli 2015.02.09. 13:53-kor.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ahogy látom visszaálltak a 4 órás versenyre hál isten.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát durván megváltoztak az Achievements-ek!!
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kép

Nos reggelre nálam is átállitották "végre". Mit mondjak, nem könnyitik meg az ember dolgát, bár ezek sem teljesithetetlenek, KIVÉVE a Greatest Impetus Ever Seen-t. Olvastam egy fórumhozzászólást az oldalon, és nagyon igaza volt az illetőnek, hogy már a 90 reklámot is nehéz volt teljesiteni 1 óra alatt, valahogy hülyén van az egész beállitva..Megszámolni sem tudom, hányszor állt meg nekem is számláló 85nél, 87nél..
Nyilván nem az a célja az adminnak hogy mi minél kényelmesebben tudjuk kifosztani őt, de azért bizom benn hogy jobb belátásra birják majd a tagok, mert nekem sincs motivációm igy a 400 reklámot megnézni 3 warcoinért (Divine Justice...).Ez persze nem jelenti azt hogy megválnék az oldaltól, csak kisebb hangsúlyt fektetek majd az achievements-ekre.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

valószínűleg így nem 3 Warcoin jut majd a cél teljesítéséért, mert kevesebben fogják elérni.
a 250 reklám egy óra alatt teljesíthetetlen. én kb. 150-180 bírok megnézni ennyi idő alatt, úgy, h folyamatosan pörög.
edit szólt, h átállították 150-re. húzós. :)
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

doqxstudio írta:én kb. 150-180 bírok megnézni ennyi idő alatt, úgy, h folyamatosan pörög.
Én szintén.
A 150 teljesíthető, de folyamatosan nyomni kell.
A legnagyobb érvágás a 2 centes direkt alap jutalék.
Ez érzékenyen érintett, de pár szezon és kiderűl mit lehet így kihozni belőle.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kopasz írta:A legnagyobb érvágás a 2 centes direkt alap jutalék.
Ez érzékenyen érintett, de pár szezon és kiderűl mit lehet így kihozni belőle.
ez micsoda? nem találok ilyen hírt.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A Potshot-os reklám irányitott arra a fórumbejegyzésre, amit a leirásba tettem angolul és abban olvasható. Jól eldugták, annyi szent...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hát igen, érezhetően lecsökkent a direkt refjuti...Tömeges elvándorlásra számitok, na persze én nem fogok egy instant fizető oldalt kukázni, de ezzel általában egyedül vagyok ilyenkor vagy csak nagyon kevés támogatóm marad.. :no:
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Én még maradok egy kicsit. :D
Csak az a bajom,hogy idegesítően sok lett a hiba, sokszor kell ráfrissíteni a lapokra,
így elég nehéz megcsinálni 150-et 1 óra alatt. :angry:
Tegnap meg vért izzadt az egerem, hogy beférjek az első 100-ba (Hall of Fame: 99) :lol:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (8X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egyrészt köszönöm hogy kitartasz, másrészt a fórum már tömve van a hibák jelzésével. Nekem nagyon pozitiv a tapasztalatom az adminnal, nagyon igyekszik eleget tenni a tagok kivánságainak, ezért hiszem hogy hamarosan orvosolják ezeket a hibákat. Egyébként is várható újabb leállás a következő fejlesztések (pl. Grid) bevezetése miatt. Reméljük tényleg csak átmeneti.
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (9X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Egye fene el van nézve. :D

Ez meg épp most jött: :clap:

Potshot12/14/2014 6:57 PM
You won $ 0.100000 from Potshot
faariwasi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.12.26. 15:34
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (9X fizetett)

Hozzászólás Szerző: faariwasi »

Áá hagyom, most gyorsan gyűlnek a pontok úgy is. Ma béreltem újabb 5 db-ot, gondolom szintén fantasztikus teljesítmény várható tőlük.
wasi
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (9X fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én még egy kicsit kitartok.
hátha az ünnepek után kissé magához tér.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (9X fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én is tovább kattintom az oldalt a tőlem megszokott mérsékelt ütemben a következő ok miatt:

Kép

Szokás szerint instant érkezett. :D
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (10x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Év végéig a Stock-ban lévő bérelhető referáltak random időközönként leosztásra kerülnek az egyenként bérelhetők közé. 10 perccel ezelőtt kb 20 db bérelhető is volt lenn, így aki eddig nem járt szerencsével és van némi fölös warcoinja most könnyebben juthat szabad bányához..
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (10x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Karbantartás az oldalon, elvileg újitások várhatók megint...5 órát ir nálam...
Elvileg jöhet a grid, kiváncsi vagyok mit produkálnak...
Továbbra is tartom hogy lehet vagy nagyon szeretni vagy "kinemállhatni" ezt az oldalt, nekem még csalódást nem okozott.. ;-))
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (10x fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hm, wargrid tényleg van, és az üres reklámokért ad darabonként 0,0014 warcoint. Én sem nézem már ami nem pénzes, hát ez se motivál.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (10x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A változások közül egyedül a 'Profitable Investment Garnet Credit Card' című item (40% + refjutalék)
drasztikus emelése érint negatívan, de az nagyon. 14,100 warcoin. :o
Valószínű, hogy erre egy darabig nem kell költenem. :) :(
Ami viszont tetszik, az a macskás ellenörző kód. Akik eddig 3-4000 klikket csináltak naponta,
tegnap is, azok ma nem nagyon változtak. :D
Kép
juve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.29. 14:09
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (10x fizetett)

Hozzászólás Szerző: juve »

Boguli, hogyan lehet kiiktatni az 5 mp-t a maxhton böngészővel?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég