Adpageviews - Bezár

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Laci »

Van egy olyan problémám... hogy a bérelt reffjeim után napok óta nem kapok semmit :o :rofl:
Ha rá megyek a Rented menü pontra, akkor ott írja az adott RR csomagoknál hogy ma is kattoltak és növekedett a pénz, de a számlámon nem történik változás :?
Valakinek hasonló probléma? Vagy ki tudja hogy ez most mi? :innocent:
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Ugyanezt tapasztalom és ugyanezt akartam írni én is szinte szóról-szóra. Nekem öt napja van 50 bérelt referáltam, és a táblázat szerint összekattoltak már két és fél dollárt. Ehhez jönne még ugye a napi 2,5 centesek meg az egyebek. De a számlámon napok óta nálam sem történik változás, gyakorlatilag helyben topogok én is. Sőt, mintha a napi forduláskor a béreltek keresetét áttenné a Direct Purchases pontba, amivel meg aztán végképp nem tudok mit kezdeni. Mi a fene van itt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lumberg 2015.04.29. 00:16-kor.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Újabb 2,5 centes.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: idlig »

A béreltekkel kapcsolatban igazából más is csak a zavarosban halászik. Mindenféle vélemény van a fórumban (hogy a hónap végén lecsökken a kereset, hogy tagság nélkül nem éri meg, hogy ha nincs nagyobb értékű hirdetés, akkor nincs jutalék, ilyesmik). Szóval elég nehéz biztosat mondani.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: lumberg »

A béreltek napi keresete a táblázatukban napi szinten megjelenik , csak ez valahogy a Main Balance-ba nem akar az istenért se odatalálni. Amennyiben a hónap végén nincs kereset, akkor vajon miért firkálnak bevételt a referáltakhoz? Miért kell kamuzni? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy írtam nekik, de eddig a fülük botját sem mozgatják... A hócipőm már tele az összes PTC oldallal... Írjatok ide tízet, ami nem csak az első hónapban fizetget és csalogatja a jónépet, majd villámgyorsan megszűnik, hanem fél éve után is stabilan fizet... A Neobuxot nehogy írja valaki, sem a macskásat. Nagyon megköszönném.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Admin »

lumberg írta:A béreltek napi keresete a táblázatukban napi szinten megjelenik , csak ez valahogy a Main Balance-ba nem akar az istenért se odatalálni. Amennyiben a hónap végén nincs kereset, akkor vajon miért firkálnak bevételt a referáltakhoz? Miért kell kamuzni? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy írtam nekik, de eddig a fülük botját sem mozgatják... A hócipőm már tele az összes PTC oldallal... Írjatok ide tízet, ami nem csak az első hónapban fizetget és csalogatja a jónépet, majd villámgyorsan megszűnik, hanem fél éve után is stabilan fizet... A Neobuxot nehogy írja valaki, sem a macskásat. Nagyon megköszönném.
Pedig van jó néhány. Elküldtem neked Privátba! ;-))
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: harmonia »

lumberg írta:A béreltek napi keresete a táblázatukban napi szinten megjelenik , csak ez valahogy a Main Balance-ba nem akar az istenért se odatalálni. Amennyiben a hónap végén nincs kereset, akkor vajon miért firkálnak bevételt a referáltakhoz? Miért kell kamuzni?
Nos nálam is ez a tapasztalat!
Amíg 38 béreltem volt, nem volt semmi probléma jól hoztak a béreltek, így gondoltam veszek még 10-et és utána elkezdek gyüjtögetni az első kikérésre! Pár napja meg is vásároltam az újabb 10 reffet, és azóta nem haladok sehova sem, mivel a Main Balance-ba nem íródik jóvá a refkerest! :cry: De, hogy még ciffrább legyen a dolog, a béreltek napi keresete a táblázatban jóvá írt jutalék a felére csökkent vissza az előzőekhez képest! :angry: :argue:
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Sajnos a helyzet változatlan és már Main Balancen-ban található pénz is elkezdett picit fogyatkozni... Ezét gyorsan kikértem az ott található kőkemény két dolláromat. Öröm az ürömben, hogy instant megérkezett.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Laci »

Harmonia... nálam ugyan ez volt.
Próbaképpen vettem 5 dbot. Megvártam míg teljesen lejártak, mondom ez igen egész jól hoznak. Na akkor vettem még 10-t erre rá 25-t + 2*5 ez kb 17$ összegben. Jelenleg 2.5 $ van.
Akkor most minden pénzem elúszott az oldalon?? :argue: Vagy mit lehet tenni?
nem hiszem el hogy mostanában minden oldallal benyalom. Trafficom nem kapok hirdetést, majd kitiltanak oktalanul, aztán össze omlott az egyik legkedveltebb PTC oldalam, majd most meg ez .... kezd ki lenni a ... :angry:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: idlig »

A kereset és a direkt jutalék is nagyon jó, de mindennek ára van. A fix hirdetések ugye már minimalizálva lettek, a nagyobb értékű hirdetéseket vadászni kell. Plusz kicsit utána néztem, és ha minden igaz, akkor a béreltek teljesítménye az oldal pénzügyi helyzetétől függ. És a prioritási lista alján a standard tagok vannak, de talán még az se mindegy, hogy valaki külső befizetésből bérel vagy pedig belső egyenlegből. De jelenleg a tagsággal rendelkezők is kevesebbet keresnek. Nem a főnöktől származó infók, de más nem nagyon van.
Ami még lényeges: az Admin nem sokat vacakol a support-al, ha úgy ítéli meg, hogy a kérdésre a válasz megtalálható vagy önmagában a probléma nem jelentős vagy elavult, akkor nem válaszol rá. De lehet, hogy egyáltalán nem törődik ezzel a résszel (nekem közel 40 napja nincs reakció).
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: harmonia »

idlig írta:A kereset és a direkt jutalék is nagyon jó, de mindennek ára van. A fix hirdetések ugye már minimalizálva lettek, a nagyobb értékű hirdetéseket vadászni kell. Plusz kicsit utána néztem, és ha minden igaz, akkor a béreltek teljesítménye az oldal pénzügyi helyzetétől függ. És a prioritási lista alján a standard tagok vannak, de talán még az se mindegy, hogy valaki külső befizetésből bérel vagy pedig belső egyenlegből. De jelenleg a tagsággal rendelkezők is kevesebbet keresnek. Nem a főnöktől származó infók, de más nem nagyon van.
Ami még lényeges: az Admin nem sokat vacakol a support-al, ha úgy ítéli meg, hogy a kérdésre a válasz megtalálható vagy önmagában a probléma nem jelentős vagy elavult, akkor nem válaszol rá. De lehet, hogy egyáltalán nem törődik ezzel a résszel (nekem közel 40 napja nincs reakció).
Az lenne még csak a kisebbik baj, hogy a béreltek teljesítménye a felére csökkent! :?
A nagyobbik baj az, hogy a Main Balance-ba nem írja jóvá a béreltek után a jutalékot! :angry: :argue:

Aki tud angolul írhatna az adminnak ez ügyben!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen légyszíves. Nekem ugyan ez.
De sztem ennek (is) annyi... mármint a közel 20$-nak :innocent: :unsure:
Ez ám a ref teljesítmény 17$ veszel refet... és -17$ leszel :lol: (na jó teljesítettek kb 1.5$ a 17ből) :bad: :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: patrasz »

2,5 centes!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: patrasz »

0,5 centes
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: lumberg »

harmonia írta:
idlig írta:Ami még lényeges: az Admin nem sokat vacakol a support-al, ha úgy ítéli meg, hogy a kérdésre a válasz megtalálható vagy önmagában a probléma nem jelentős vagy elavult, akkor nem válaszol rá. De lehet, hogy egyáltalán nem törődik ezzel a résszel (nekem közel 40 napja nincs reakció).
Amennyiben ez így van, akkor a "kedves" Admin elmehet kukoricát kapálni! Ugyanis elfeledkezik egy apróságról: belőlünk akar megélni! S lehet, neki az nem probléma, hogy a drága pénzért megvásárolt béreltek semmit sem hoznak, nekem igenis az. Persze nyugodtan letojhatja a tagságot, legfeljebb elveszíti a bizalmamat, bizalmunkat. Tudom, már megszedte magát, hisz mostanában csak erről szól történet.

Ezért is tisztelet a kivételnek és nehogy megsértődjön bárki is, mert nem az a célom. De véleményem szerint kétféle PTC oldal létezik. Amelyik már csaló, s amelyik az lesz. Eléggé egyértelműnek tűnő a tendencia, ezért is szaporodnak gomba módra és tűnnek el villámsebesen a süllyesztőben. PTC Pistike gondol egyet, nyit egy PTC oldalt. Hatalmas napi lóvék ígéretével ( lásd pl. a kengurust), az elején talán még fizet is, vagy rosszabb esetben gyárt fizetési bizonylatokat és boldog hozzászólásokat. Kamu szagú szinte az összes... Azt is hozzátenném gyorsan, csak elvétve találok olyan oldalt, ahol valós hirdetői tartalom és befektetés körvonalazódna. Ezért is a gyors bukta... Mégis, szépen beleesnek nagyon-nagyon sokan ezekbe a csapdákba. Aztán a tulaj a tagok pénzével szépen megpattan. Két hónap után kotlik egy újabb PTC-t, majd kezdődik mindent elölről. Mi pedig mindig bedőlünk.

Sajnos a szomorú napi valóság az, hogy koldus szintű mellékes reményében képesek vagyunk havi pár száz forintért kattogni, s lelkesen mutogatni a két hónap alatt összeszedett vagy négy dollárt.

Szóval, nekem már egyre inkább elegem lett a PTC jelenségből, s más irányba próbálok nézelődni. Egyelőre tanácstalan vagyok, bevallom. Nem bízom már a Paidverts és utódai oldalakban sem. Ezek is rövid életűek lesznek. Nyereséget, csak nagyon komoly lóvé befektetésével lehet elérni, ezt azért többnyire elfelejtik reklámozni. Nulláról indulva kiszámolta már valaki, hogy mikor keres annyit, hogy megvegyen mondjuk... egy számítógépet? Úgy húsz év múlva... Talán.

Ezekre az oldalakra van egy szép magyar kifejezés... Piramisjáték.

Tehát a magam részéről tanácstalan és egyre inkább elkeseredett vagyok. Marad talán a Bitcoin, de ez is eléggé megfoghatatlan történet még. Legalábbis nekem.

Remélem nem bántottam meg senkit ezzel az írással.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Laci »

Teljesen egyetertek veled. Magam sem birtam volna szebben megfogalmazni mi is a helyzet mostanaban a ptc vilagaban.
Igazabol azt kell hogy mondjam hogy aki megsertodne ez miatt a bejegyzesed miatt az sztem elvakult es vak, hisz tenyleg ez a helyzet mostanaban.
En csak annyit tennek meg ehhez hozza, hogy ha ilyen oldalak mint a Pv adpage traffic kezdenek bedolni,kitiltogatni jogtalanul stb... Akkor mire szamitunk a kis es uj oldalaktol :DD
En is teljesen elvesztettem mar a bizalmam minden oldalban. Eddig az volt a bajom h nem volt mibol befektetnem, most lenne mibol... De minek es hova :DD
1 het alatt traffic kitiltott jogtalanul, adpagen buko 17 $, Pv nem tortenik semmi jo valtozas, advertzer minden nap esik a kereset, es ezek a mostanaban szinte legmegbizhatobb oldalak voltak. Ha ezek szorakoznak es doglodnek mit is akarok en a kisebbektol :innocent: :DD
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Én megmondom őszintén, jelenleg egyetlen oldalban bízom még töretlenül. Egy magyar tulajdonúban. Nevet nem írok, a hozzáértők úgy is ráismernek. Bennük látom most egyedül azt a szellemi spirituszt és azt a szándékot, hogy mindenki jól járjon. S ami a legfontosabb: elérhetőek, korrektek és soha nem ígértek gyors meggazdagodást. Számomra a hosszútávú kiszámíthatóság többet ér, mint bizonytalan másfélszeres haszon. Az is igaz, hogy még nagyon az elején vagyok náluk, és befelé csurgatom a pénzt.

Mellékesen egy 2,5 centes. Ha érdekel még valakit.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Adpageviews - 11. instant kifizetésem, nagyobb Nyeremény

Hozzászólás Szerző: Laci »

Most olyat vettem észre ami igen csak megint jól felbosszantott... bár ez feltűnt pár napja is... de akkor azt hittem elnéztem vagy rosszul emlékeztem az előző napi egyenlegemre...
Nem elég hogy 17$ úgy néz ki hogy kuka, mivel nem képes az oldal osztani a bérelt ref jutalékot... de már minden egyes nap von is az egyenlegemből pénzt!!! Most hogy van ez ?? :DD
Kezd eléggé nevetséges lenni már ez az odlal is :angry: Sztem elég is volt nekem ennyi.
Azt hittem végre, hosszú idő után találtam egy normális, jó kis PTC oldalt amivel talán nem is csak 3 centet lehet keresni naponta (az RRekkel) de hát megint csak pofára estem és rá kellett jönnöm hogy ez is csak egy újabb undorító admin!!!
:argue:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég