CapitalBux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Név: Capialbux2015
Indulás: 2014.11.25
Átlag napi kereset: €0.3535 (5x€0.07)+(1x0,0035) € (!!!) :!: :good:
Minimum kifizetés: €0.50 - max. 130% (Upgrade esetén €1 - nincs felső határ)
Támogatott E-bankok: EgoPay, Paypal, PerfectMoney
Regisztrációs link: http://www.capitalbux2015.com/?ref=kaszanova

Kép

Kép
Mint azt látjátok az oldal euroba fizet, méghozzá nem keveset!!!! Szerintem nem találsz egyhamar másik ilyen oldalt ami ennyit fizet méghozzá euroba!!! Előnye hogy így a paypal nem von le fee-t mint ha dollárba lenne!
Egyetlen hátránya annyi hogy a kifizetéshez előbb fel kell tölteni 3 eurot, de ezt nem titkolja az oldal leírja rengeteg helyen szóval nem átverés jelleg.(én már megtettem és a kifizetés is megjött rendben)
Ha gondoljátok regisztráljatok, én egyből lecsaptam a lehetőségre mikor rátaláltam, ti se hagyjátok ki, többet keresek ezzel 1 nap mint a másik 3 oldalammal együtt pedig ott refek vannak.
Sok sikert és sok pénz kívánok mindenkinek!
Ha bármi kérdésetek van keressetek bátran! 8)
Regisztrációs link: http://www.capitalbux2015.com/?ref=kaszanova
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: Laci »

Helló kaszanova, te standard tag vagy, vagy próbáltál már feljebb lépni?
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hali, én egyenlőre még standard, a következő kifizetésem előtt szeretnék annyit feltölteni hogy upgradelhessek.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Megjelent egy olyan akció az oldalon 1-2 napra csak, hogy aki most tölt fel pénzt(sajnos a pénz kikéréséhez ez elkerülhetetlen) most 20%-ot plusba kap
Mondok egy példát, pl 3 euro kell az első kifizetéshez, így ez most így alakulna: 3euro+a 20% = 3,6 eurot érne az a 3 euro vagyis akár 3+referált is "ingyen"
Jelezném, hogy ízt írták csak 1-2 napig él az akció szóval sajnos nem tudom megmondani pontosan meddig
Üdv:
kaszanova
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: Laci »

Helló.
Elérted már a kifizetést kaszanova? Upgrade-tél már? :)
Közben nekem már 3* fizetett az oldal és mindig másnap már meg is jött !
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Elérni már elértem a minimumot, nem nehéz így hogy napi most már 42 centet ad az oldal, csak még nem kértem ki, várok gyüjtögetek szépen, hogy a következő feltöltéssel tudjak majd upgratelni is, onnantól meg majd folyton kérem ki :D
Örülök, hogy neked is összejött akkor, jó kis oldal ez remélem sokáig marad, napi 2 perccel elég jól lehet vele keresni.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

az a baj ezekkel az oldalakkal, hogy némelyikbe az ember szívesen fektetne bele még nagyobb összeget is mert megtérülne hamar, csak sose tudja az ember, hogy mikor döntenek úgy hogy bezárják az oldalt és akkor elúszik a pénze :(
Ezért van az, hogy én szívesen mutatok bárkinek olyan oldalt ahonnan "jól" lehet keresni, de arra hogy vagyonokat költsenek rá senkit se buzdítok mert utána nem akarok én lenni a rossz ha netán meg becsődöl az oldal :)
Így nekünk jó mert ha becsuk ha nem, amíg van pénzt hoz :D
kaloz24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.02.07. 14:13
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaloz24 »

ment egy reg
kivancsi leszek fizete mire el erem en is a befektetett oszzeget volt mar par hasonlo oldal de nem birta sokaig
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ez így van. :) És főleg ezek az oldalak tűnnek el leghamarabb akik már már túl sokat ígérnek.
Ha hamar észreveszed az oldalt és gyorsan eléred a kifizetést akkor talán még megéred az 1. kifizetést.
Egyszer egy hasonló oldallal szerencsém volt egész szép kis pénzt tudtam kivenni. Viszont a rákövetkező héten már be is zárta kapuit az oldal :D Szóval mákom volt. :roll: Az ilyen oldalak (persze ahogy én megfigyeltem) létrehozásuk után kb csak pár hétig esetleg hónapig élnek, utána nem is érdemes regelni :rofl:
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm a reget :good:
Minden amit írtatok szó szerint igaz, nekem is ugyan ez a véleményem, annyit fűznék még talán hozzá, hogy annyival lehet még több esélye ennek az oldalnak, hogy másikakkal ellentétben itt kell befizetni a kikéréshez, most van kb 4500 ember az oldalon, és eddig kb 14 ezer eurot fizetett ki az oldal, szóval ha emberenként csak azt a 3 "kötelező" eurot számolom, akkor is kb nullás az oldal+még a upgrade-k szóval eleinte ennek talán hosszabb lesz az élete, de majd kiderül :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: CapitalBux

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez az oldal sztem mehet a csalókhoz. Már több mint 1 hónapja várom a pénzem... 2 support jegyre sem válaszoltak.
Én h***e még tettem is bele pénzt :spam:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég