Breizhptc.com - NEM ELÉRHETŐ !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Breizhptc.com - NEM ELÉRHETŐ !

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

1. Leírás:
Az oldal neve: Breizhptc.com
Az oldal tulajdonosa: Stephane Laurent
Az oldal 2014 november-decembere környékén indult
.
Napi kereset:
Free-ként kb. 0.02-0.035 EUR/nap, ami PTC-ből jön össze (25-35 db. 0.001-es hirdetés).
.
Egyébb pénzkereseti lehetőség:
Elvileg fizetett mail-t (mailokat) is kaphatunk (én még nem kaptam)
.
Tagságok:
Az oldalon - jelenleg - 2 féle éves tagság vásárolható (5 EUR/1 hó és 65 EUR/12 hó). A 2 tagságnál eltérő refjutalékok (150-180%) és eltérő egyébb juttatások vannak (bannerok, hirdetési kreditek stb).
.
Pénzkikérés:
Jelenleg PayPal-ra és Payza-ra lehet összeget kikérni, a kikérési minimum 0.5 EUR
.
Kifizetések: FONTOS! sem az oldal, sem a Paypal nem von le plusz pénzt (fee-t), azaz az összes megkeresett pénzünk 100%-ban a számlánkra kerül.
.
.
2. Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
- Kattints az alábbi bannerre
Kép
.
- A megjelenő oldalon jobb felül kattints az "Inscription" feliratra
- A regisztrációt értelemszerűen kitölteni, alul a Captcha-t beírni, alatta a Breizhptc.com szabályzatát elfogadni (zöld pipára kattintani) és végül legalul a zöld téglalapban található "Valider"-re kattintva befejezted a regisztrációt
- (Ha jól emlékszem, nem küld véglegesítő mailt a megadott email fiókra, vagy egyből beléptet, vagy a megadott username/passw. párossal beléphetünk).
- Ha beléptünk, üdvözölnek a megadott neveden (smile) és előttünk láthatjuk a főoldalt. Itt minket leginkább a "Clics Rémunérés" PTC részleg érdekel. A "Clics Rémunérés"-ben kapjuk a hirdetéseket, rákattintunk, új ablakban megjelenik a hirdetés (nem adfocusos!), majd a végén, mikor lejárt a timer a megjelenő számot lekattintjuk.
.
.
KÖSZÖNÖM hogy csatlakoztál!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.01.08. 19:19-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kaptam az oldaltól egy levelet, ami a spam-ba került:

"Breizhptc.com: Bienvenue sur notre site! Spam 2015. február 19. 1:13
lolo493@gmail.com<lolo493@gmail.com>"

Bonjour,

Bienvenue sur notre site! Nous sommes heureux de vous avoir à bord, n'hésitez pas à consulter notre site Web pour les promotions, de nouveaux liens, et bien plus encore!

Cordialement.

Admin de Breizhptc.com

Ez most tényleg az admin küldte v. nem. A regisztrációkor nem emlékszem, hogy kaptam volna emailt.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nekem nem jött mail ... ahogy látom igazán fontosat nem ír a levélben ... szerintem nem kell vele foglalkozni.

(amúgy a Te regisztrációd is köszönöm!!!)
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

köszi a gyors választ. Arra lettem volna kiváncsi, hogy tényleg ő az admin "lolo493@gmail.com"? Kicsit furcsáltam a nevét, a sok spam között nem tudtam eldönteni, hogy vicc v. tényleg az admi írt-e.

köszi mégegyszer.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Rákerestem a mailcímére, nálam kijött Stephane Laurent, szóval elviekben Ő küldte, küldhette.
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

értem, köszi.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Solde en euros : € 0.5100

Hogyan kell kikérni?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 0.5 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Sajnos időközben volt változás, 1 EUR-ra lett felemelve a kikérési összeg ... már majdnem ott járok én is, szerintem pár nap és nyilatkozni fogok tudni a menetéről.

Javítottam az első hozzászólást!

Köszönöm a munkádat!!! :aw:
Kép
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: koporta »

igen 1 eur a min kikeres én már elértem kb egy hét mire fizetett
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ha betennél egy fiz. bizonylatot azt megköszönném!
Kép
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: koporta »

ime a bizonylat
Csatolmányok
berez.JPG
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR, 2x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Breizhptc 2. kifizetésem:
.
Kikérve: 2015.03.20
Fizetve: 2015.04.12
.
Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
Kép
.
Fizetési bizonylat:
.
Kép
.
KÖSZÖNÖM!
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Kikérve máj. 05., fizet az oldal még szerinted?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Fizetni fizet, megfog az jönni, csak mint látod, nálam is több mint 1 hónap átfutás volt.

Kitartás!!! Én is folyamatosan kattolom.
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

tacsi írta:Kikérve máj. 05., fizet az oldal még szerinted?

Elírtam ápr. 5..
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Akkor elviekben most már bármikor megjöhet ... szerintem fog fizetni, csak azért 1+ hónap átfutás ... nem kevés, az tény.
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Már megkaptam 12.-én. Bocsi.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Na, akkor Happy vagyok :) ... örülök hogy Téged is kifizetett. ... mondom, azzal nem volt gond hogy nem fizetett volna, itt inkább az átfutási idő az ami nem kevés. Nekem mire kifizetett, majdnem összegyűlt egy újabb kikérési összeg.

Köszönöm Neked is a kattolásokat!!!
Kép
krisztian65
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.05.23. 07:52
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: krisztian65 »

hello hol kell ki kerni a penzt mert mar nem keves penz jot oszees nem tom hol kell ki kerne egy kepet kaphatok arol hogy hol kell ki veni enyi penzem jot osze € 0.5553 a valasodat koszonom elore :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Kedves krisztian65,

Mint a topic címében is szerepel, a kikérhető minimum 1 EUR, így a 0,5 EUR összeg még nem kikérhető ... ezért nem is látod a kikérés "ikont"
Kép
krisztian65
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.05.23. 07:52
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: krisztian65 »

NEM FIZET NEKEM MAR 2 HETE BENT VAN 10 EUROM ES MEG NEM FIZETE KI !!! :angry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boguli 2015.05.31. 06:30-kor.
Ok: 1 hangulatjelből is értünk, és nem kell csupa nagybetűt használni, legközelebb figyelmeztetés is lesz!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Kedves krisztian,

A nagy betűket kérlek mellőzd, kiabálást jelent (nyilván nem az volt a szándékod).

Ha megnézed, visszaolvasol, láthatod, hogy jó 4-5 hétre fizet, így a 2 hét még bőven benne van a várakozási időben. Sajnálom, ez van, itt így fizet az Admin.

Remélem segíthettem!
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: Boguli »

krisztian65 írta: 2 HETE BENT VAN 10 EUROM
"Szerző: krisztian65 » 2015.05.23. 07:59

hello hol kell ki kerni a penzt mert mar nem keves penz jot oszees nem tom hol kell ki kerne egy kepet kaphatok arol hogy hol kell ki veni enyi penzem jot osze € 0.5553 a valasodat koszonom elore :)"

1 hét alatt hogy szedtél össze további 9,5 eurot, amit 2 hete nem fizetnek ki?

Nem azt mondom hogy hazudsz, de ismerjük egymást máshonnan is, és ott már több hozzászólásoddal is bizonyÍtottad hogy a PTC világa nem neked való. Itt most nem arról van szó hogy nem vagy tisztában a tizedesvesszővel, és hogy a cent az nem dollár, hanem türelmetlenkedés és nagyravágyás - ÁLMODOZÁS nem fér össze a PTC iparral. Keress egy mentort vagy hagyd abba.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Másodsorban pedig ez nem dühöngő, kedves Krisztián. Előbb törd össze a monitort, aztán gyere vissza olyan kommunikációt folytatni, ami ide való.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Egy kis gondolat Sokan a PTC-t munkának tekintik és valóban abban az értelemben az,hogy pénzt keresünk vele a megélhtésünkhöz cserébe lekattintjuk a hirdetéseket, feliratkozunk egy oldalra stb és ezekért meghatározott összeget kapunk. Azonban azt sem szabad elfelejteni,hogy itt a másik oldalon nem kizárólag munkaadók és "munkák" vannak,hanem hirdetők jórészt . Ők nem azért fizetnek,hogy lekattintsad a hirdetést,hanem ,hogy megnézd és ha tetszik.akkor használd a "szolgáltatást". Tehát érdemes kicsit ilyen szemszögből is megközelíteni,mégha alapvetően természetesen a pénzért csináljuk. Azért is mondom ezt,mert vannak,akik azt gondolják,ha lekattolják a hirdetéseket,akkor ezzel ők munkát végeztek,vagyis teljesítették a feladatot,amit kiadtak. De azért ez nem egészen fedi a valóságot. Érdemes abba belegondolni,ha mi hirdetünk,akkor vajon mi is csak azért tesszük,hogy nézettséget szerezzünk a reflinkünknek csupán? Hát van ilyen is (PTP),de azért alapvetően regisztrálókat szeretnénk az oldalunkra,vagy ügyfelet a szolgáltatásunkra. Végülis azért írtam,hogy amikor "fizetést" kapunk,akkor néha érdemes belegondolni,hogy mi is adtunk-e valamit ezért?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Érdemes abba belegondolni,ha mi hirdetünk,akkor vajon mi is csak azért tesszük,hogy nézettséget szerezzünk a reflinkünknek csupán? Hát van ilyen is (PTP),de azért alapvetően regisztrálókat szeretnénk az oldalunkra,vagy ügyfelet a szolgáltatásunkra. Végülis azért írtam,hogy amikor "fizetést" kapunk,akkor néha érdemes belegondolni,hogy mi is adtunk-e valamit ezért?
Ez az én legnagyobb problémám, hogy túl sokszor gondolok arra, hogy "...ha én lennék a hirdető..." meg "...ha én lennék ennek a PTC oldalnak a tulaja...". Ezek például akkor jutnak eszembe, mikor egy oldal adminja gyakorlatilag indulás után 1-2 nappal olyan bagatell dolgokkal van piszkálva, ami amúgy megoldódna kis türelemmel, meg mikor kikerüljük (én nem!) sokan az AdFocust. Mélységesen elítélem a trükközőket, pedig nagyon sokan csinálják, akár nyíltan is. Csodálkozunk ha kitiltanak? Ne csodálkozzunk. Én is kitiltanám az összes focus kerülőt, ez az igazság.
Itt hirdetők vannak, akik FIZETNEK azért, hogy ne csak kattintást kapjanak, hanem LÁTOGATÓT esetleg ÜGYFELET. Az AdFocus lehetővé teszi ezt. Ennek kikerülése, csak egy 0.01$ -es kattintás neked, és ugyanennyi veszteség a hirdetőnek és az oldalnak.

Persze, sok PTC oldal tulajdonosnak nem éppen lebeg glória a feje felett, védeni nem akarom őket, csak néha belegondolni abba, hogy akit csalónak titulálunk, az esetek kis részében nem az, csupán nem sikerült, rosszul számolt, vagy elvesztette egy kisebb hiba miatt a bizalmat. Egy kis hiba is végzetes lehet a PTC világában.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem szeretném szét-offolni a topikot,így csak röviden reagálnék és egyúttal egy ilyen témájú eszemcserét a Társalgóban szívesen látnék. Sok minden kiderülne szerintem az álláspontok körül,h ki mit gondol erről és meglepődnénk szerintem. Minthogy azon is meglepődtem,amit te képviselsz az adfocus-szal kapcsolatban. Az adfocus sztem túl van misztifikálva,és sokkal kevesebben PTC-znénk,ha nem lehetne kikerülni. Egyszerűen nem érné meg ennyiért. Én se csinálnám.Én igyekszem a regjeimet osztogatni a hirdetők közt ,valamint minden reklámra ránézek és rögtön el tudom dönteni érdekel,vagy sem.Illetve,ha nem tudom eldönteni arra nem elég az adfocus ideje. 1mp és 1 perc teljesen mindegy szinte úgy vélem. Egy reklámoldal igényes átböngészése ennél sokkal több időt igényel, pláne,hogy ezek idegen nyelven vannak ugye,így az adfocus nem tölti be a szerepét.Hatástalan.
Annyi azonban bizonyos,hogy a sok eleve csaló ellenére egy ptc oldal elindítása,működtetése nehéz meló,hogy az nyereséges legyen,vagy nullszaldós és talán ezt kéne jobban belátni. Amikor az admin tiltogat,vagy olyan szabályokat,hoz ,amire azt mondjuk csalás,valószínűleg azért is van,mert már tele van a töke a sok csalóval kattoló oldalról ésúgy -hibásan - egy kalap alá veszi a trükközőket,nem trükközőket,aminek a becsületesek isszák meg a levét,mint ahogy mi is hajlamosak vagyunk egy kalap alá venni az adminokat. Ennyi.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ált. sajnos mindig a becsületesek isszák meg a levét ... ez már nagyon sokszor bebizonyosodott ... és nem csak itt, minden területen így van ez (sajnos!!!)
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nos, nem gyorsan, de biztosan! Az oldal továbbra is fizet (a francia oldalaim ilyen szempontból azért megbízhatóak), kattolom mikor van plusz időm, s egyszer csak összegyűlik. Ez történt most is, íme a 3. kifizetési bizonylatom az oldaltól.


Breizhptc 3. kifizetésem:
.
Kikérve: 2015.07.02
Fizetve: 2015.07.27
.
Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
Kép
.
Fizetési bizonylat:
.
Kép
.
KÖSZÖNÖM!
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Breizhptc.com, min 1 EUR

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem elérhető...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég