PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: detros »

Természetesen utalnak Paypalra, általában mindenhol az az elsődleges fizetési processzor.
A PTC Ajánlatokkal csak jól jársz, mert ha Te nem is éred el a kifizetési minimumot egy oldalon, innen akkor is megkapod a beállított kattintásokat!
+ a megkeresett pénzed tovább forgathatod itt.
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: koporta »

tobbevi becsuletes munka utan te is beléptél a csalok kozé igazan sajnalom
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Másfél hónapja már látszottak az előjelek. A traffic-nál volt egy csomó 50-dolláros csomag,amikor ezt zárolta a paypal,ekkor több más PTC-oldalt is magával húzott a bennragadt pénz.
Ha saját bankkal indít a traffic, akkor nincs ez.

Ekkortól jócskán megszűntek a többi aktív ptc-oldalak is. Nem volt már bevétel. Ezért már korlátozás nélkül lehetett csomagokat venni,hogy jöjjön be elég pénz a kifizetésekhez. Itt már az oldal stabilitása volt veszélyben.
Utolsó kikérésem is a hét elején 72-óra után jött meg. De a kikéréskor már gondolkoztam, úristen megkapom még. :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Szerintem jóval előbbről is voltak jelek... (3-4 hónappal ezelőtt) :)
Igazából sok mindent lehetne mondani, és sok mindenre lehetne fogni... mért tartunk itt ahol... de most már minek? :?
Én úgy láttam/om meg lehetett volna máshogy is oldani a problémákat.
Lehetett volna és kellett is volna tenni vmit 2-3 hónappal ezelőtt hogy ne jussunk el idáig.
Nem pedig így megoldani, hogy egyik napról a másikra bezárjuk a kaput :!:

Megértem én a traffic problémát ami nem kis gond (de ha Admin "felelőtlenül" vette a packokat és zárólta azt traffic vagyis belebukott arról mi tehetünk? :? ) , azt is megértem hogy, lássuk be nem sok életképes oldal indult az elmúlt pár hónapban (de hozzá teszem azért lett új életképes oldal... még ha nem is sok)
De sztem sokkal nagyobb gond volt hónapok óta hogy Admin egyszerűen nem volt aktív, nem volt velünk, nem válaszolt a levelekre, nem próbálkozott (legalábbis sztem...) új oldalakkal, dolgokkal, tervekkel, ötletekkel változásokkal vagy éppen szigorításokkal ha kell! és kellett volna... sorolhatnám...).
Mondanom sem kell ezt így nem lehetett és nem is lehet csinálni. Ez lett a vége :?

Megmondom őszintén fáj és nem hittem volna hogy eddig jutunk, főleg hogy így és ilyen hirtelen. :?

Mindenesetre óriási nagy tanuló pénz volt ez nekem.
Azért mert magyar egy oldal és magyar a tulaja (és még ha ismert is) és még magyarul is tudunk beszélgetni rajta... semmit nem jelent.
Rövid időn belül 2 magyar oldal is befuccsolt (nem kevés embernek nem kevés idejét és pénzét elnyelve)... Nexussal még szerencsém volt mert hetekig agyaltam betegyek ne tegyek pénzt az oldalba... jól tettem hogy kihagytam.
Sajnos itt nem volt szerencsém.
Drága tanulópénz volt :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Laci írta: sokkal nagyobb gond volt hónapok óta hogy Admin egyszerűen nem volt aktív, nem volt velünk, nem válaszolt a levelekre, nem próbálkozott (legalábbis sztem...) új oldalakkal, dolgokkal, tervekkel, ötletekkel változásokkal vagy éppen szigorításokkal ha kell! és kellett volna... sorolhatnám...)
Sok minden fogható a Traffic gusztustalankodására (én pl azonnal abbahagytam amikor ezt az adathalász mizériát is elkezdte) - de a fenti sorokkal kell hogy egyetértsek, lehet szépíteni, de minek.
A PTC-világ túlélt már néhány "TrafficMonsoon"-t, szerintem olyan nincs hogy ne lehetne átlépni, megkerülni efféle akadályokat. Épp Admin írta egyszer chatfalon egy tagnak, aki arra panaszkodott, SOHA nem nyer a Griden: "Ha valami nem működik, akkor valahol változtatni kell".
A mostani is egyfajta változás. :no:
Amellett hogy tisztában vagyok vele hogy mindenki annyit fizessen be aminek nem fáj az elvesztése, 1 hónapon belül 2 ilyen jellegű magyar búcsúlevél nekem is odab....Ahogy Nexuson, itt sem fogok a pénzemért rinyálni, de mindkét befejezés jókora tüskét hagy bennem. Ez is, az is hibás döntések következménye, és egyiknél sem MI, a tagok döntöttünk rosszul. De utólag könnyű okosnak lenni. Csak minél többet agyalok, annál több dolgot nem értek..
Még az is lehet hogy mérges vagyok. :innocent:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Bennem csak egy tüske maradt és egy dolgot nem értek és sztem nem is fogok megérteni...
Ez pedig az oldal elhanyagolása, és Admin ennyire nagy inaktivitása.
Én még mindig azt mondom és vallom... hogy lehetett volna tenni ez ellen az egész ellen.
De még csak kis jelét sem láttam annak, hogy Admin próbálna vmit kitalálni vagy próbálná megoldani a helyzetet vhogy.
Hirtelen az jut eszembe... hogy kicsit olyan ez mintha az utcán sétálva látnám hogy egy emberke előttem lesz rosszul... látom és tudom hogy baj lesz de én csak nézem, nézem és még egy dbig nézem... és nem teszek semmit nem hívom a mentőt... aztán tovább állok.
Úgy érzem kicsit be lettünk csapva, és mint írtad Bogi önhibánkon kívül történt ez az oldallal, mi minden nap kattintottuk sokszor halál fáradtan és 12-14 óra meló után is... és kattintottuk volna az új oldalakat is (ha lettek volna :!: )
Nagyon jó kis oldal volt ez... nagyon megszerettem és ezzel biztos nem vagyok egyedül.
Így nagyon csúnya véget ért. Kár érte és őszintén nagyon sajnálom :rofl:
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Igen Laci,te jobban átlátod. Ha admin belefáradt,és nem ment jól, végén alig volt bevétel,esetleg pár hónapos kifizetési stoppal életbe lehetne addig tartani az oldalt,amíg annyira helyrejön, hogy az egyenlegesek és a csomagosok kicsinyeskén visszakapják a pénzüket.
Tehát egy év múlva mindenkit kifizetve megszűnt volna az egész.
Ezt nem korrekt így azonnal megszüntetni...az egyenlegeken lévő pénzeket kerekítve csomagokká alakítani,és ahogy helyreáll a fizetőképesség,utána 10.-naponként részletekben fél-év alatt mindenki megkapná a pénzét.
Ezt nem lehet így azonnal bezárni, vagy valaki venné át, pénzért nem veszik meg,akkor csak úgy átvenné aki ért hozzá. 8)
Valahogy a bentragadt emberek fokozatos kifizetése után szűnhetne meg.

Admin próbált pár dolgot, sejtettem,de nem gondoltam ekkora a baj.Valahogy vissza kéne hozni pár hónapig,amíg mindenki ki ne lesz fizetve.Egy korrekt megszűnés legyen. :)
Ezért várjuk vissza admint még kis időre... :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És szerinted ki venné át az oldalt, akár ingyen is, ekkora adóssághalommal...?
Vagy, ha átvenné is, nem azzal kezdeni, hogy nullázna mindenkit?!
Nincs jó megoldás, el kell fogadni, ez egy ilyen világ
Én nem csináltam az oldalt, úgyhogy jobban érdekel, mi lesz ezután ezzel a fórummal!?
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen lehetett volna tenni valamit de már késő és mindegy is. :spam:
Én nem is fizetési stoppra gondoltam. De legrosszabb esetben akár az is segíthetett volna.
De rengeteg módon lehetett volna életben tartani ezt az egészet.
- versenyek megszüntetése...
- új oldalak nélkül jó hogy nem nő a bevétele Adminnak, elmúlt 4 hónapban jött 2-3 új oldal? (erre lehet írni hogy nem volt megfelelő oldal... érdekes én nem 1-t találtam ami azóta is fizet) Egy Refbacknek pont ez a lényege nem? oldalakra mi regelünk kattoljuk Adminnak. De nehéz kattolni oldalt ha nem hoz be ujjat ugye bár.
- BTC oldalak bevezetése (50-100% refkattosak ugye bár ezek az oldalak)
- olyan régebbi oldalak behozatala amiknek bár kevés a refkattja de megbízhatóbbak... és mondjuk 4 beállítható helyett csak 2-t engedélyez admin (ezzel kompenzálja a rossz refkattot)
Sőt elárulom én még ingyen is kattotlam volna neki 1-2 oldalt naponta és sztem még rengetegen hogyha ezen múlt volna az oldal fenn maradása... főleg hogy Adminnak 6 aktív oldala maradt hetek óta (sokunknak idejébe talán bele fért volna akár ingyen is) :!:
Ezek lehet hogy csak apróságok... és nem hatalmas megtakarított pénzek de talán meglehetett volna ezeket lépni már hónapokkal ezelőtt.

És még biztos lett volna ötlet megoldás más még jártasabb és okosabb emberektől mint én. Én csak egy szimpla tag voltam és nem is értek annyira ezek oldalak működéséhez és felépítéséhez.
A lényeg hogy 100% hogy lett volna megoldás. De ha 100%os megoldás nem is... de talán lassítani a folyamatot biztos lehetett volna, és nem ilyen hirtelen bezárom a boltot stílusban megoldani...

A gond az, hogy egyszerűen kis jelét sem láttam annak, hogy Admin bármin is változtatni akart volna.
És speciel ez nekem bosszantóbb és sokkal rosszabbul esik mint a tény hogy "meghalt" az egész oldal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2016.04.30. 17:23-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Átvenni az oldalt sztem felér a lehetetlennel. :?
Mivel Admin alá regelt mindenki és pont a régi "megbízhatóbb" oldalakra...
Na most ha új admin jönne... az a pár régebbi oldal kuka neki. Annyi és oylan megbízható oldal meg nem indúlt elég régen mint neo, clixsense 2 epic, de eleve traffic is kilőve mivel mindenki regelt már rá :)
Aztán lehet rosszul látom a dolgot :)
Én nem csináltam az oldalt, úgyhogy jobban érdekel, mi lesz ezután ezzel a fórummal!?
Így utólag azt kell hogy mondjam szerencsés vagy :) (nem hittem volna hogy ezt valaha leírom)
Sztem a fórum maga meg marad.
Hisz eleve a moderátorok foglalkoznak már hosszú hetek sőt hónapok óta az oldallal, nem pedig Admin,
Az más kérdés hogy vmi olyasmit halottam hogy az oldal működése vagy bérlése évente kb 10$-ba kerül... azt hogy ezt ki fogja fizetni innentől az más kérdés :?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Domain + tárhely
10$-nál azért több szerintem, de nem jelentős, a google reklámok eltartják
Ellenben, ha Zoli egyáltalán nem akar a nettel foglalkozni, ezt is át kellene vennie valakinek :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen,amíg le nem jár a domain,nehogy aztán huss eltünjön a sok infóval. rákerestem,de nem találtam lejárati időt.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

De ha 100%os megoldás nem is... de talán lassítani a folyamatot biztos lehetett volna, és nem ilyen hirtelen bezárom a boltot stílusban megoldani...
Hát igen,ez a lényeg 1-mondatban. :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Oly mindegy Gyula :)
Második nap telik el ma... és az igazság az... hogy Admintól semmi reakció még itt sem ahol egy reagálás kemény 1 perces kő kemény munka lenne :)
Nekem ez is sokat mondó dolog :innocent:
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

a topic mehet a nem fizető közé :D :D :D
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

diebeni írta:a topic mehet a nem fizető közé :D :D :D
Sajnos jogos. Áthelyeztem.
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: diebeni »

FRU5T írta:
diebeni írta:a topic mehet a nem fizető közé :D :D :D
Sajnos jogos. Áthelyeztem.
jajj pedig csak viccelődtem :)
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Na na, talán még visszajön? :) Esetleg meggondolja magát admin, átgondolja. :(
Új stratégiával visszajöhet.
De estére már a chat sem működik ott! :(
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Gyula nem akarok semmi rosszt írni...
De én régóta nem hiszek a csodákban főleg nem a mesékben.
Admin befejezte (pont ahogy írtad a chat is kilőve már ez sem véletlen... hát lehet nem bírja a kritikákat? :D ) és szép csöndben eltűnik a pénzünkkel nem kell ezt szépíteni. Ez van :innocent:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Bocs, de a téma összevonogatás még mindig nem erősségem, és felesleges új topicokat nyitni ennek a dolognak, ezért idézem, és a válaszom is:
nyuximama írta:Igen ITT és most Vége ennek a PTC oldalnak is. Már régóta várható volt Szerintem valamennyiünknek maradt bent jócskán pénze! De itt voltunk sok -sok évig és valamennyiünk vettünk is ki pénz többet kevesebbet. Mert másként nem maradtunk volna. Zoli (Admin) hozott egy döntést az Ő élete el kell fogadnunk! De attól nem lesz jobb senkinek ha úgy válunk el hogy lecsalózzuk!!! Voltak itt jó dolgok szövődtek barátságok erre gondoljunk. És kívánjunk sok szerencsét egymásnak És a búcsúzó Adminnak is : NYUXIMAMA
Szép gondolatok, de azokat nem fogja megnyugtatni akik nem a kezdetektől vannak itt, hanem mondjuk csak fél éve, és nemhogy nem vettek ki, de buktak is az oldalon. Annyi jár a tagoknak hogy csalódottak és mérgesek legyenek, mert mást úgysem kapnak.

Annak idején Gyetkó Gábor is dicshimnuszok közepette távozott HBL-ről, Ő volt az áldozat, a csalódott nagybefektetők meg a rohadékok, akiknek semmi nem elég.

Ez van, el kell fogadni. De azért oltárt nem kell állítani. Hogy sokan összekovácsolódtunk az maximum a chatfal érdeme. Admin már rég nem volt jelen köztünk, és nem fogadott el semmilyen változtatási javaslatot. Végleg le akarja zárni az online tevékenységeit-mint mondja, de az oldal struktúráján nem akart változtatni, amikor beszéltünk róla...Akkor? :unsure:

Ő bízott bennem, és ez kölcsönös volt, a végsőkig kiálltam mellette, de részemről a bizalom elszállt, mert úgy kellett kirángatni belőle hogy jelentse be a zárást, totál idiótát csináltam magamból amikor 2 hétig abba hitbe ringattam magam hogy segíthetek majd talpra állni az oldalnak, dolgoztam volna rajta mint az ökör...Erre az utolsó nap megírta kerek perec hogy bezár és nem lesz pénz senkinek - ptc-s pályafutásom legundorítóbb 6 órája volt magamban tartani ezt az infót, mert közben jöttek az emailek hogy PTSU-n hogyan érné meg XY oldalt kitenni, mástól hogy mi lesz a körlevélben...És nem írhattam vissza hogy hagyd a pi...ába az egészet mert kuka a kredited, kuka a csomagod, kuka az oldal.

Én már továbbléptem, a többiek is ezen dolgoznak és mindenki kiváncsian várja, mikor és mennyiért lesz majd a script eladó. Mert kidobni kár lenne, de nyilván most megfizethetetlen lesz...

Szóval nyuximama, nem csak neked fáj ez a helyzet és részben egyet is értek, a szitkozódás nem old meg semmit - én a karmában hiszek...Ha a menyasszony ilyet kért Admintól, ha nem, ez nem most kezdődött. Megállítható lett volna, kérhetett volna segítséget, kapott is volna. Konokság, beleunás, vállvonogatás, semlegesség - és a tagok isszák a levét.

A két hozzászólást helyezem a megfelelő topicba, felesleges külön téma neki.

És részemről elég is volt, folytassátok nyugodtan, én hallani sem akarok már róla... :boo:
Avatar
Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2014.01.03. 07:38
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Claridge »

Azért talán ennyi idő után "szebben és dicsőbben is lehetett volna búcsút venni" ;
Részemről már akkor éreztem a véget, mikor a részvények/csomagok bevezetésre kerültek, mert ugyi az nem volt bevétel az oldalnak, csak kölcsön a tagoktól. Várható volt, hogy csak a problémák elodázására jó.
De nem köpködök sarat, mert ha jól számolom még így is 26 cent pozitívban vagyok :)
Szóval ennyi volt azt kész.

ui.: Ezzel a fórum oldallal mi lesz? Átadja Zoli valakinek, aki át is veszi? :)
mert itt azért még fellelhetők hasznos infók, kapcsolatok.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Claridge írta:ui.: Ezzel a fórum oldallal mi lesz? Átadja Zoli valakinek, aki át is veszi? :)
mert itt azért még fellelhetők hasznos infók, kapcsolatok.
Ez marad továbbra is Zoli tulajdonában.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PTC Ajánlatok - Több mint 5 éve fizet!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ha a menyasszony ilyet kért Admintól, ha nem, ez nem most kezdődött. Megállítható lett volna, kérhetett volna segítséget, kapott is volna. Konokság, beleunás, vállvonogatás, semlegesség - és a tagok isszák a levét.
Ez itt a lényeg, tömören röviden. :good:
És mint ahogy írtam nekem ez sokkal rosszabbul esett mint hogy megszűnik maga az oldal.
Igazából én még a mai napig nem zártam le magamban, nem tudtam... azt a részét igen hogy buktam a befektetett pénzem, és azt is hogy vége az oldalnak... volt egy erős 2-3 órám mikor nagyon mérges és dühös voltam Adminra (igaz még mindig kérdések sora van bennem amire sosem lesz válasz) de ezen már túl vagyo kés nem is érdekel...
De tényleg egy jó kis csapat jött össze az oldalon és 1.5 2 éven át minden nap a kattintásaim ajánlatokon kezdtem.
Na ez nagyon fog hiányozni... én is remélem hogy nem lesz kuka maga a script és az oldal és idővel történik vmi pozitív változás is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég