FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 42X fizetett

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Köszi szépen, meg fogom nézni őket. Arra vonatkozólag tudsz valamit mondani, hogy megéri-e ezen az oldalon a tagság? Ahogy láttam örök életre adják, ami jónak hangzik, kérdés, hogy 0 reffel megéri-e megvenni bármelyiket is. Köszi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem akarom elvenni Boguli kenyerét,de nem éri meg. Nagyon kevéssel lehet többet keresni vele. Konkrét számokat nem tudok,de egyszer megnéztem,és sok ref kell hozzá,hogy csak ezért megérje. Sztem ez olyan országokban működik,ahol a tagok jóval több offer-t, felmérőst kapnak USA,Kanada és az onnan származó kereset és refjutalélknál már megérheti ,de nem nálunk.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok, elhallgat a kisebbik, megebédel a nagyobbik és hozok pár adatot, statisztikát. Xenosz nem veszed el a kenyerem, mindig csak az igazat! Silver tagságom van, erről is beszámolok.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Várom nagyon a beszámolót, Boguli. Arról is írnál kérlek, hogy hogy megy ez a ref "sorsolás"? Hogy akinek nincs szponzora, az automatikusan bekerül valakihez, és Silver tagsággal 10-szer nagyobb esélyed van megkapni?

Pont nem a Silvert néztem egyébként, hanem a magasabb tagságokat, amivel többet lehet kapni, a Silver nem ad pluszt. A 100$ elég húzós a legmagasabbért, de ha nagy esély van, hogy a refek hozzám kerüljenek+10% minden saját dologból, az azért nem tűnik olyan rossznak, bár elég sokáig kell nyomni, hogy megtérüljön.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát a 100$ tagsággal kapsz 10%-al többet, az azt jelenti,hogy 1000$-kell keresned :)
A referáltak meg hiába kapsz,ha nem aktívak. ha megnézed ,akkor nincs olyan sok aktív tagja az oldalnak pár tucat,vagy max 1-2 száz. egy másfél éve nagyon aktív refemtől 1.2 $nyi jutalékot kaptam eddig 12 cent lenne a plusz a legjobb csomaggal...
esélyetelen. ezért írtam,h ezt csak az tudja kitrermelni akinek a refje olyan helyen lakik,ahol nagyon sok offerst kap nagy értékben.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sajnos nem sikerült ma géphez jutnom, nem tudok pontos adatokat írni. Jó másfél éve vagyok az oldalon. Akkoriban Paidvers orrán- száján dőlt a pénz ezért nem sajnáltam meggondolatlanul Silver tagságot venni. Bescammelt ptc oldalakon illetve Induláskor PB pénzt osztogató oldalakon hirdettem ptc vagy PTSU gyanánt, szinte minden havi refversenyt megnyertem vagy 2. Lettem. A random ref- kiosztást csak az utóbbi hónapokban vettem észre épp azért mert nem volt időm hirdetni és mégis jöttek az emailek hogy új direktem van. Jelenleg 207 referáltam van, elmúlt hónapban 29 volt aktív. 80% magyar, a többi nagyon vegyes: Marokkó, Ausztrália, Ukrajna, Portugália, Bangladesh.......
Minutézni mindig kikeres előtt - aznap szoktam csak.
Az admin hús-vér ember, családdal, gondokkal, kirandulasokkal, beteg anyukával.....órát nem kell állítani hozzá de nem trukkozik soha.

Hirtelen telefonról Ennyi jutott eszembe
Szerintem ne vegyél tagságot.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Gondolom azért hamarabb is visszajönne a 100$, mint 1000$ offersből, ha 75-ször több esélyem lenne refekhez jutnom, biztos lennének közülük aktívak. Bár a fene tudja, abban igazatok van, hogy nem tolonganak az oldalon. Ezt amúgy felettébb érdekesnek találom, hogy miért nem futott be annyira, hiszen alacsony a limit és elvileg fizet is már régóta.
Azt megkérdezhetem, Boguli, hogy így, hogy nem vagy nagyon aktív a refekből mennyi jön be kb. havonta? Ha nem titok.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 37X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Brissa írta: Azt megkérdezhetem, Boguli, hogy így, hogy nem vagy nagyon aktív a refekből mennyi jön be kb. havonta? Ha nem titok.
1-2 $ csak, nagyon alacsony a refjuti is.

Elmaradtam egy bizonylattal:

38. kifizetés

Kép

Kép
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Hát az tényleg elég vékony, bár a semminél több.

Az oldal számomra kezd a komolytalan kategóriába kerülni. 31-én kértem ki pénzt, és ez sincs még sehol. Egyszer rendben van, elfogadom a késést, de ez már a második alkalom. Én úgy gondolom, hogy egy üzletben nem engedhető meg ez a fajta komolytalanság, főleg egy PTC oldalnál, ahol már egy napos késésre is szeretnek az emberek scamet kiáltani.

Egyébként szerintem az admint nem érdekli már az oldal, aktívnak sosem látom, én még egy pénteki promócióba, akcióba nem futottam bele, amióta tag vagyok, pedig állítólag akkor szoktak lenni mindenféle jó dolgok, a kifizetéseket meg akkor teljesíti, amikor éppen eszébe jut a dolog.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

20. napja várom a kifizetésemet. Gyanítom, hogy ez már nem fog megérkezni. Lehet, hogy régebben időben, megbízhatóan fizetett, de ez már a múlté.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is kikértem tegnap. Meglátjuk.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Lassan egy hónapja várom a pénzt, augusztus 31-én kértem ki. Aktivitásom már minimális, annyi pénzem meg nincs bent, hogy egyáltalán elhirdetni el tudjam. Valaki kap még innen pénzt?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én 12 napja várok rá. Mondjuk a 30 nap már sok....

Brissa: írtál adminnak supportot?
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Sziasztok. Az oldal már nem jön be, ez a hibaüzenet: " This site is expired."

Valaki tud többet?
Sajnálnám,ha eltűnne ez az oldal, kedvencem .......
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:Még mindig semmi....Én is sajnálnám nagyon, régi kedvencem volt...:(
Szintén :(
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Visszajött az oldal! De örülök neki! :clap: :good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ibik írta:Visszajött az oldal! De örülök neki! :clap: :good:
Remélem ez azt is jelenti,h fizet :) Admint láttad? Én már csak,akkor nyugszom meg. írtam az adminnak. megemlítettem neki a fizetések késését. :)
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Nálam továbbra sincs változás, már több mint 5 hete várom a pénzt. :( Egy ideje már fel sem nézek az oldalra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Brissa írta:Nálam továbbra sincs változás, már több mint 5 hete várom a pénzt. :( Egy ideje már fel sem nézek az oldalra.
Admin újra aktív. Kaptam pénzt is,és választ

I was having computer issues. My graphics card was going out and my screen kept going black. So I could not do anything ss if it caused any problems .
elromlott a videokártyája állítólag.

Brissa. Azt tanácsolom írj az adminnak! Sztem kifizet,lehet valami elkerülte a figyelmét.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 38X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Köszi, xenosz, végül másfél hónap után ma én is megkaptam a pénzt. A videókártyás sztori pedig nekem kamunak tűnik. Ma, ha valaki nem egy harmadik világbeli világvégi zsákfaluban él, nem lehet gond az internet hozzáférés. Az embereknek több eszközük is van, vagy ha nincs, akkor húsz percen belül bárkitől lehet gépet szerezni és küldeni egy kör e-mailt vagy kiírni, hogy gond van, ez elég gyenge mentség a másfél hónapos késésre. (Egyébként korábban is bőven kicsúszott az 1-7 napos kifizetésből.)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Jelenleg érdemes naponta többször figyelni a Virool videókat, szép számmal ad.
40. kifizetésem úton van, addig is pótolnám az elmaradt 39. bizonylatot:

Kép

Kép
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Sziasztok! A tegnap kaptam kifizut bő 1 hét várakozás után. Kicsit meglepett,hogy a kikért kerek 1 dollárból csak 0.54 dollár jutott a paypalra, a pp nem vont semmit. Eddig mindig a kikért összeg jutott a pp-re. Sehol se látom nyomát a levonásnak, az oldalon 1 dolcsit számol. Most az a kérdésem, hogy ti is így vagytok vele újabban? Ez most így a normális?
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek. Kb 2 napja az oldal nem jön be nekem, ez a hibaüzenet:

"Ez a(z) fridaypaydays.com oldal nem található

Nem található weboldal az internetcímen:http://fridaypaydays.com/members/index.php
HTTP ERROR 404 "

közben minden más oldal betöltődik.

Ha pedig a http-t kijavítom https-re, akkor ez jelenik meg:

"A webhely nem érhető el

A(z) fridaypaydays.com visszautasította a csatlakozást.
Próbálja ki a következőket:
A kapcsolat ellenőrzése
A proxy és a tűzfal ellenőrzése
ERR_CONNECTION_REFUSED "

Közben a netkapcsolat jó és minden más rendesen működik.

Szerintem mindent megpróbáltam és mégis. Akiket kérdeztem, mindnek műkszik az oldal.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

több böngészővel ez van? próbáld kihúzni a routert hátha ... :?
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: ibik »

Elfelejtettem részletezni a "mindent mepróbáltam". Szóval a fenti hibaüzenetek crome-ba jelennek meg, bármi más böngésző be se tölti egyáltalán és a router kikapcsolása és bekapcsolása nálam már napi többszöri rutin, sajnos.......

Soha még nem jártam így és más oldal bejön mint eddig.......

Nem tudom mit higgyek, talán valahol valaki letiltotta nekem?

Talán valaki tag lenne olyan kedves és megkérdeni az oldal adminjától?

Nem akarok sokat lovagolni ezen a témán, de legalább tudjam, mi is történhetett.

Köszönöm.


Közben most este 21 órakor váratlanul visszatért az oldal, minden szép és minden jó újra :clap:
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Ibik, gondolom már visszajött az oldal. Ugye?
Nekem megint több hetes a csúszás (18-án kértem ki a pénzt), és nemrég megszűnt a Virool videókból való kereset is. Mostanában sok videó volt, érthetetlen a megszűnése. Plusz az offer lista is meglehetősen megrövidült az utóbbi néhány hónapban. Nagyon megbízhatatlan oldal lett ez.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég