FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 42X fizetett

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A több hónapja kifejezés azért komoly csúsztatás, de valóban kaotikus az oldal, ahogy mindig is az volt. Nem védem az admint, csak megértem.
Nem tudtam elég gyorsan reagálni így máris a Megfigyeltek közé tette valaki a topicomat, tehát nekem már nem kell. :roll:
Bár még az is lehet hogy én voltam...
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Igazából több hetet írtam, nem több hónapot a késésre. Nem lenne gond a lassú fizetés, ha közben meg nem az lenne kiírva, hogy 1-7 nap alatt fizet. :?

Megkérdezhetem, hogy miért érted meg az admint? Én nem értem meg az átverő, nem, vagy nagyon lassan fizető adminokat. Ha mi korrektek vagyunk, termeljük nekik a pénzt, akkor az lenne a minimum, hogy nem vernek át és időben fizetnek. Valamiért az adminok 99%-a nem jön rá, hogy ha korrekten állnának a userekhez, az sokkal jobban megtérülne hosszabb távon, mintha átverik őket, vagy ha részben fizetnek, leállások vannak állandóan, megszűnnek a lehetőségek, nem fejlődés van, hanem leépülés, stb. Ha nekem lenne egy PTC oldalam, akkor biztos, hogy a felhasználók hosszú távon való megtartását tartanám szem előtt, nem azt, hogy egy-két hónapig üzemeljek, beszedjem a pénzt, aztán becsődöljek. (és a sok pénz eltevésén túl esetleg jogi következményei is legyenek a dolgoknak) Szóval kíváncsi lennék, hogy a te részedről miért érthető ez a fajta viselkedés.

Amúgy már több hete a Megfigyelés alatt topikban van ez a téma, nem most került oda.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Brissa írta: Plusz az offer lista is meglehetősen megrövidült az utóbbi néhány hónapban. Nagyon megbízhatatlan oldal lett ez.
Erre gondoltam, nem a kifizetesekre. Admin egy több gyerekes anya, ezért értem meg. Az oldal nem 2 hete indult, ne keverjük össze vagy vegyük egy kalap alá az ilyen sehonnajd volt-nincs oldalakkal. A legjobb hogy nem kötelező csinálni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sziasztok! Ez melyik tasknál van? :? GetPaidWall worth 0.014 points
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Boguli írta:
Brissa írta: Plusz az offer lista is meglehetősen megrövidült az utóbbi néhány hónapban. Nagyon megbízhatatlan oldal lett ez.
Erre gondoltam, nem a kifizetesekre. Admin egy több gyerekes anya, ezért értem meg. Az oldal nem 2 hete indult, ne keverjük össze vagy vegyük egy kalap alá az ilyen sehonnajd volt-nincs oldalakkal. A legjobb hogy nem kötelező csinálni.
Nem akarok vitatkozni, de számomra ez nem elfogadható magyarázat, és nem elegendő ok, ami miatt toleránsnak, megértőnek kéne lennem hosszú távon. A magánélet meg a munka két külön dolog. Ha nincs rá ideje meg energiája, akkor egyszerűen nem kell csinálni. Egy munkahelyen se érdekel a kutyát se, hogy miért nincs kész a munka, egy a fontos, legyen kész. Ugyanígy a fizetés: nem lehet olyan magánéleti indok, ami miatt egy főnök rendszeresen elfelejt fizetni.

Tudom, ez egy online világ, de végül is ez is egy munka, megdolgozok a pénzemért, jogosan várom el a korrekt kifizetést, nem? Egyszer-egyszer persze lehet toleránsnak lenni, becsúszhat bármi, de másfél hónapos csúszást már nem lehet gyerekekre fogni. Ha meg ennyire sűrű az admin élete, hogy nem fér bele hetente egyszer pár embert kifizetni, akkor lehet, hogy tényleg nem kellene tovább ezzel foglalkoznia.

Természetesen nem kötelező ezt csinálni, igazad van. Én szívesen csinálnám, és csinálom is a dolgom, korrektül. Ellenben folyamatosan falakba, kifogásokba, csalásokba ütközöm, már nehezen tudok türelemmel meg toleranciával viseltetni az adminok iránt, akik egy-két kivétellel csak át akarják verni az embereket, vagy teljesen hülyének nézik őket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:Offersek közt van. Clixwall vagy mi. Telefonról vagyok most és nem tudom megnézni.
Köszönöm.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 39X fizetett

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kicsit hibásnak érzem magam,mivel én "fedeztem" fel az oldalt,és azt gondoltam egy ilyen régi - viszonylag - oldal csak megbízható lehet. Bár én nem beszéltem az Adminnal,elképzelhető,hogy teljesen igazságtalan lenne bántani,de van egy-két dolog,ami szerintem is lazább működtetésre utal. A fizetéseken kivül például az,hogy a fórum és a pattyclicks (az admin másik oldala) úgy tünt el,hogy nem volt róla hír. sztem utólag sem. volt néhány leállás is,amikor szintén nem kaptunk azonnal értesítést,csak mikor helyreállt,akkor vettük észre. Ezekre azért fel lehet készülni sztem. Elismerem más esetben maximálisan segítőkész az Admin.
Ha nem javulna a helyzet - végső esetben - akár egy másik oldalt is lehetne keresni annak ellenére,hogy nem csaló oldalról van szó. Léteznek hasonló jellegű régi GPT oldalak,és akkor a tesztelések után át lehetne alternatívája. (swagbucks,InstaGC,Superpay,Offernation és sok-sok más) csak át kellene nézni őket.
Brissa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2016.07.17. 20:25
Kapcsolat:

Re: FridayPayDays - Kifizetés 0,50$-tól - 42X fizetett

Hozzászólás Szerző: Brissa »

Az oldal nem működik napok óta nálam. Ezt írja ki:

This site is expired.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég