Useclix - Bezárt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:
diebeni írta:nekem sikerül elhirdetni 3.90et. 2000clcikből jött 2 reff egy másik oldalra legalább :)
Grat, az enyém sajnos pending :/
Nézz vissza gyakran,nekem elfogadta rövid időn belül,most legalább tesztelem az egyik PTP oldalt,mennyit számol el :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:
Nézz vissza gyakran,nekem elfogadta rövid időn belül,most legalább tesztelem az egyik PTP oldalt,mennyit számol el :)
Akkor tiéd volt az, lekattoltam :P
Nézem, folyamatosan és frissítem is, de semmi.. :/
Lehet beállítok még egyet, aztán amit elfogad, arra veszek kreditet...
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Mi az oka a bezárásnak? A 2-kikérőm lenne meg lassan, akkor ezt sem fizeti. :(
Be nem fektettem, természetes, hiszen semmi nélkül,hogy mernék pénzt adni (szerződés nélkül).
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: detros »

Hihetetlen milyen emberek vannak, most kattintottam le Clixsensen egy stickyt erről az oldalról, komolyan nem veszi észre, hogy nem érhető el az oldal majd egy napja, egy minimum $67-os hirdetésnél? :D
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: idlig »

gyula1971 írta:Mi az oka a bezárásnak? A 2-kikérőm lenne meg lassan, akkor ezt sem fizeti. :(
Be nem fektettem, természetes, hiszen semmi nélkül,hogy mernék pénzt adni (szerződés nélkül).
Nem is fog már. Elvileg PayPal gondok miatt zárt be, de biztosat nem lehet tudni. Részemről nem vitatom, hogy limitet kapott a PayPal számlája (azt azért ne feledjük, hogy nem csak PTC oldalon lehet használni PayPal-t, tehát sose lehet tudni, hogy esetleg a PayPal milyen gyanús tevékenységre figyelt fel), de egyértelmű, hogy az Admin ezt kihasználva gyorsan dobbantott is.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros:
szegény :( nekem mindig elszorul a szívem kicsit ilyenkor,és reményekedem,hogy nem az utolsó fillérét költi el...

más: belebotlottam egy másik oldal adminjának bejegyzésébe a useclixszel kapcsolatban. figyelemreméltó.
http://win2winbux.com/forum.php?topic=8382
röviden: paypal sosem korlátoz valódi indok nélkül szerinte. a megoldás,h a lehető legkevesebb pénz legyen paypalon,ha mégis előfordulna a korlátozás. a pénz többi részét ő ezért valódi bankszámlán tartja.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: detros »

Ez igen, és igaza van, ezt nem sok admin mondja el a felhasználóknak, pedig ezeknek az infóknak alapnak kellene lennie, de mégis csak kevesen tudják, hogy ezek a Paypalos mókák mind mind kifogások...
Ha jár erre egy moderátor, akkor átteheti szerintem a nem fizetők közé, én már nem rendelkezem ilyen jogosítványokkal. :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: detros »

idlig írta:
gyula1971 írta:Mi az oka a bezárásnak? A 2-kikérőm lenne meg lassan, akkor ezt sem fizeti. :(
Be nem fektettem, természetes, hiszen semmi nélkül,hogy mernék pénzt adni (szerződés nélkül).
Nem is fog már. Elvileg PayPal gondok miatt zárt be, de biztosat nem lehet tudni. Részemről nem vitatom, hogy limitet kapott a PayPal számlája (azt azért ne feledjük, hogy nem csak PTC oldalon lehet használni PayPal-t, tehát sose lehet tudni, hogy esetleg a PayPal milyen gyanús tevékenységre figyelt fel), de egyértelmű, hogy az Admin ezt kihasználva gyorsan dobbantott is.
Ahogy írod, tuti volt valami a háttérben, de ezt már úgy sem fogjuk megtudni, hogy mi, sajnos..
fckuseclixs
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.09. 19:13
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: fckuseclixs »

Komolyan bedőlt az oldal?esély arra hogy amit befizettem visszakapni valahogy?
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: detros »

fckuseclixs írta:Komolyan bedőlt az oldal?esély arra hogy amit befizettem visszakapni valahogy?
Ha paypalról tettél be akkor dispute
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2016.01.09. 19:36-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

fckuseclixs írta:Komolyan bedőlt az oldal?esély arra hogy amit befizettem visszakapni valahogy?
Igen, van rá esély: viewtopic.php?f=27&t=6040&hilit=dispute
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

hogy limitet kapott a PayPal számlája-ez érdekes. Amúgy mit jelent ez? kifizetési limit? Nem értek annyira ehhez. :(
fckuseclixs
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.09. 19:13
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: fckuseclixs »

Köszi a segítséget,kiváncsi leszek.
gamer1717
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.08.31. 17:38
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: gamer1717 »

xenosz2 írta:detros:
szegény :( nekem mindig elszorul a szívem kicsit ilyenkor,és reményekedem,hogy nem az utolsó fillérét költi el...

más: belebotlottam egy másik oldal adminjának bejegyzésébe a useclixszel kapcsolatban. figyelemreméltó.
http://win2winbux.com/forum.php?topic=8382
röviden: paypal sosem korlátoz valódi indok nélkül szerinte. a megoldás,h a lehető legkevesebb pénz legyen paypalon,ha mégis előfordulna a korlátozás. a pénz többi részét ő ezért valódi bankszámlán tartja.

Ezt meg honnan vetted hogy nem korlátoz indok nélkül? Az én fiókomat is limitálták már, mert túl sok helyről kértem vissza a pénzem. Ha nem tűnt volna fel, rengetek ptc oldal zár be a paypal miatt. Az Useclix-nek nem volt arra oka hogy tönkre tegyenek egy ilyen óriási üzletet. A limit a megnövekedett tranzakció és dispute miatt van.

Jah.. és valószínüleg az Adf...r és hasonlóan fog járni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ha limitálnak a megnövekedett tranzakció, a dispute-ok, vagy ilyesmi miatt, akkor az nem ok nélküli. Mellesleg a limitet a PayPal feloldja, ha úgy ítéli meg, hogy az oldal működése rendben van (lásd több másik, évek óta fizető oldal esetében), nem a PayPal miatt zár be egyik PTC oldal sem, hanem a problémás és kétes működésük miatt). Az Adfive mögött pedig az egyik legnagyobb csaló van, oda nem kell semmilyen limit, hogy bedögöljön.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Paypal most tényleg 30 napig ül a visszahíváson?? Valakinek sikerült már visszakapni a pénzét?
Már 1 hete várok, de még sehol semmi...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Useclix

Hozzászólás Szerző: detros »

gamer1717 írta:
xenosz2 írta:detros:
szegény :( nekem mindig elszorul a szívem kicsit ilyenkor,és reményekedem,hogy nem az utolsó fillérét költi el...

más: belebotlottam egy másik oldal adminjának bejegyzésébe a useclixszel kapcsolatban. figyelemreméltó.
http://win2winbux.com/forum.php?topic=8382
röviden: paypal sosem korlátoz valódi indok nélkül szerinte. a megoldás,h a lehető legkevesebb pénz legyen paypalon,ha mégis előfordulna a korlátozás. a pénz többi részét ő ezért valódi bankszámlán tartja.

Ezt meg honnan vetted hogy nem korlátoz indok nélkül? Az én fiókomat is limitálták már, mert túl sok helyről kértem vissza a pénzem. Ha nem tűnt volna fel, rengetek ptc oldal zár be a paypal miatt. Az Useclix-nek nem volt arra oka hogy tönkre tegyenek egy ilyen óriási üzletet. A limit a megnövekedett tranzakció és dispute miatt van.

Jah.. és valószínüleg az Adf...r és hasonlóan fog járni.
Azzal amit írsz pont ellentmondasz annak, amire reflektáltál.
Pont te írod le, hogy túl sok oldalról kérted vissza a pénzed, nyilván ez egy idő után feltűnik nekik is.
Főleg, ha több esetben el is utasítják, mert nem találják indokoltnak, vagy nem ellenőrizhetőnek találják.
Ez éppen elég indok. És akkor azt még nem is írtad, hogy ezek mekkora összegek voltak...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

jerdei írta:Paypal most tényleg 30 napig ül a visszahíváson?? Valakinek sikerült már visszakapni a pénzét?
Már 1 hete várok, de még sehol semmi...
Mintha valahol 10 napot olvastam volna. Nem tudok róla, hogy eddig valaki sikerrel járt, de külföldi fórum alapján majd a PayPal fogja kivizsgálni a dolgokat (ugye az Adfiver esetében az Admin elfogadta a dispute-okat, ezért került gyorsan pont a dolog végére).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én profittal zártam, szóval nem érint dolog, de ahogy hallom a Paypal elkezdte lezárni a dispute-ok vizsgálatát (persze jó sok lehet, nem tudom mennyire egységes a rendszerük), és az eddigi visszajelzések sajnos mind kapufáról számolnak be, vagyis a PayPal nem tudott kárt visszatéríteni (ami szerintem azt jelenti, hogy nem volt mit visszatéríteni, mert az Admin kimentett, amit csak tudott és le is zárta a nyomait). De azért pár vélemény ekkora méretnél nem feltétlenül perdöntő, valaki esetleg sikerrel járt?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Azért azt nem értem, hogy ha leírom, hogy scam az oldal és közzéteszem amit admin leírt miért nem tartozik a "vevői védelem" körébe? Hiszen vettem egy szolgáltatást, amit admin felmondott, de a pénz meg ne jár vissza?? Ilyen a világon nincs...

eredeti válasz Paypaltól:
After further review of the claim you filed against UseClix.com LLC, we have determined the issue you have described or the merchandise or service associated with this transaction is not covered by PayPal Buyer Protection. As a result, this case has been closed and we're unable to take any further action.

Ez még csak az első disputom (4-ből), de mivel mindet ugyanarra a szövegre hivatkozva adtam be, gyanús, hogy bukás lesz... Ezt azért Paypal részéről nem tartom korrektnek! (mármint azt amire hivatkozik)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megértem a csalódottságodat, és sajnálom is a helyzetet, de a Paypal nem tud csodát tenni. Ha én vásárolok valamit bankkártyával, de nem kapom meg, akkor majd az OTP-ben visszaadják a pénzemet? Jó lenne. Ez most nem neked szól, de ezért nem kell a dispute-ra alapozni, ahogy sokan teszik. Egyre több hasonló beszámoló érkezik, úgy tűnik a Useclix Adminja elég szépen keverte a háttérben a lapokat, nagyon ki volt ez előre tervelve...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: jerdei »

nem, nem adja vissza, de az utolsó kifizetést inkasszózza, azaz megteheti hogy amit kiküldött, azt visszahívja, így valamekkora fedezetet biztosít a fenálló problémára, mivel nem én vagyok egyedül ezzel... szóval ilyen szempontból, szerintem Useclix utolsó lehívását (amennyiben az banki kifizetés volt, akár csekkes is) simán visszahívhatná, csakhát ez egy jó kis procedúra, amit nem vállal fel Paypal... Payza simán visszaadja ilyenkor a pénzt
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: jerdei »

mondanom sem kell, hogy minden disputot elbuktam...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem hiszem, hogy a PayPal berezelne bármitől is. Pont ezért van a rendkívül szigorú rendszerük, nekik egyszerűen nem érdekük, hogy több ezer PayPal felhasználó legyen átverve, ahogy most is történt. Szerintem nem nagy túlzás, hogy több százezer dollárt akarnak a tagok visszakapni (vagy többet, a befizetések száma biztos, hogy lazán milliós nagyságrend volt), amit nyilván nehezít, hogy kamu cég volt az oldal mögött, valszeg a bankszámlával is volt trükközés. Mindegy, ez a része már nem változtat semmin. Sajnálom, ahogy olvasgatom ez most mindenkit arcul vágott.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Érdekes amúgy, hogy tegnap a Grandbux Adminja is leírta, azt amit már itt-ott előtte is lehetett olvasni (részben itt is), hogy egyrészt az oldal a részvények bevezetésével megszegte a PayPal felhasználói szerződését, másrészt, hogy a PayPal senkit nem vág haza 1 nap alatt, és ők úgy tudják, hogy a Useclix nem tudta bizonyítékokkal, iratokkal igazolni a céget és a rendes, megbízható működést. Persze ez a többséget érthetően nem vigasztalja.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: jerdei »

LOL, visszakaptam az összes befizetésem!!! Remélem más is nyert a pénzvisszahíváson! Nekem ez 190$, most írták jóvá, kiba***tt boldog vagyok :DDD
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem is vissza érkezett az összeg.
fckuseclixs
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.09. 19:13
Kapcsolat:

Re: Useclix - Bezárt

Hozzászólás Szerző: fckuseclixs »

Nekem is viszaerkezett,nem semmi,fél év után...:D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 10 vendég