Hunbux - vége

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Mint ahogy írtam is régebben. Eleinte semmi nem utalt arra, hogy csaló lenne az oldal, ill. annak tulaja. Az első 2-3 befektetésemet simán, rendben kifizette. Ezért nem gondoltam a negyediknél semmilyen szerződésre, aláírt papírra. De naiv voltam, vagy csak nagyon bíztam emberünkben, meglehet. Most már nem húz csőbe senki, mert abbahagyom az egész PTC bizniszt. Nekem ennyi volt, csináltam 5 évig. Egyébként a HunBux tulaja 2009 év vége és 2011 év eleje között "bérbeadta" az oldalt, szvsz. akkor volt hűvösön...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Senki nem írt semmit!!! Hallgatott mindenki,tisztelet a kivételnek.
A Hunbux fóruma komolyan volt cenzúrázva, viszont nem csak az. Az ottani Admin más magyar fórumokat és oldalakat is figyelt, és azokon dettó igyekezett takarítani, sokszor fenyegetéssel. Sokaknak pedig volt függő kikérése, és emiatt nem mertek panaszkodni, mert ez jó néhány esetben kizárással járt.

Sajnálom, aki bukott rajta, de ez már így alakult. Nagyon sok befektetés mögött nincs kutatómunka, fontos lenne a tájékoztatás/tájékozódás. Nem csak az Admin személyére gondolok, hanem arra, hogy a rendszer, amibe valaki befizet, az mennyire fenntartható. Ehhez kell tapasztalat, rálátás, talán valamilyen plusz érzék is, ehelyett a fegyvertárban ott a szokásos emberi magatartás, sokszor a tapasztalatlansággal megfűszerezve. Talán ezen jobban lehetne dolgozni (akinél ott a tapasztalat, az próbálja továbbadni, akinél nincs, az pedig igyekezzen összeszedni), mint utólag, nagy hátrányból megpróbálni visszahozni a dolgokat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt értem,hogy saját fórumot takarítanak,ellenben azt leírni külső fórumon,hogy az adott oldal nem fizet hónapok évek óta egyeseknek nem ütközik törvénybe,nem szankcionálható. Pld egyik refback tavaly február óta várt kifizetésre,tehát nem most kezdődött a probléma. Aki járatos PTC-ben a folyamatosan változó kifizetési feltételekből is következtethetett komolyabb problémára. Mindenképp meg lehet fogalmazni egy figyelmeztetést úgy,hogy kiderüljön a valóság és ne lehessen belekötni. Például a szabályzat szerint a kifizetések elhúzódhatnak hónapokig is,de a véleményem az,hogy itt már komoly problémák vannak és sokan több százezer Ft-ra várnak régóta...ne fektessen be senki. sőt,hát ugye itt fenyegetések is voltak,amit le lehet írni konkrétan,nem ütközik törvénybe ennek megemlítése és mindenki tudja,milyen ember a tulaj.
Ezeket le lehet írni ,akár álnéven is. Tekintve az esetleges retorziókat ez esetben ez megengedhető lett volna.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

xenosz2 írta:Azt értem,hogy saját fórumot takarítanak,ellenben azt leírni külső fórumon,hogy az adott oldal nem fizet hónapok évek óta egyeseknek nem ütközik törvénybe,nem szankcionálható. Pld egyik refback tavaly február óta várt kifizetésre,tehát nem most kezdődött a probléma. Aki járatos PTC-ben a folyamatosan változó kifizetési feltételekből is következtethetett komolyabb problémára. Mindenképp meg lehet fogalmazni egy figyelmeztetést úgy,hogy kiderüljön a valóság és ne lehessen belekötni. Például a szabályzat szerint a kifizetések elhúzódhatnak hónapokig is,de a véleményem az,hogy itt már komoly problémák vannak és sokan több százezer Ft-ra várnak régóta...ne fektessen be senki. sőt,hát ugye itt fenyegetések is voltak,amit le lehet írni konkrétan,nem ütközik törvénybe ennek megemlítése és mindenki tudja,milyen ember a tulaj.
Ezeket le lehet írni ,akár álnéven is. Tekintve az esetleges retorziókat ez esetben ez megengedhető lett volna.
Természetesen joga lett volna bárkinek megírni, nyilvános oldalakon is, hogy mi van az oldallal, régóta nem fizet vagy csak kis mértékben. Néhányan meg is tették ezt, és ezután az történt, amit már megírtak mások is. Xenosz, hidd el, hogy a tulaj tudta, hogy kik azok a felhasználók, akik szerinte mocskolódóan írnak a hunbuxról, és kitiltotta őket, megfenyegette. A fórumon, sőt hírlevélben is kiküldte ezt, hogy feljelenti ezeket az embereket stb. Ha valaki rákérdezett, hogy miért nem kapja meg a hónapokkal ezelőtt kikért pénzét, annyi volt a válasz, hogy olvasson szabályzatot.
Én magam se kérdeztem rá, hogy miért nem kapom meg a háromnegyed éve lejárt mini csomag befektetésemet, egyrészt ugye tájékoztatott mindenkit, hogy a cégek kb. 2 millióval tartoznak neki, ennek az összegnek a pótlása nem megy hamar, másrészt nem akartam, hogy netán engem is kitiltson, meg valószínűleg velem is olyan stílusban beszélt volna, mint másokkal. Aztán, hogy ebből a céges tartozásból is mennyi volt igaz, nem tudni....
Nyilván az lett volna a legjobb, ha már rég kiderül, hogy mekkora tartozása halmozódott fel a hunbuxnak, én se gondoltam volna, hogy ez ilyen mértékű. De ezért hallgatott mindenki, mert szerette volna viszont látni a pénzét. A tulaj ilyen szidalmazó megnyilvánulásai mindenki számára érthetővé tette, hogy ha kussban maradsz, jóban leszünk.... Kb. ennyi. Ki akart volna egy pert a nyakába rágalmazás miatt?? Mert gondolom ilyen okkal akarta feljelenteni azokat a felhasználókat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Álneves fórumozókat soha nem tud kinyomozni senki... nyílván nem szép ,de ha nincs más eszköz..

De megértem ,amit mondasz. Ha én lettem volna károsult,akkor gondolkozhattam volna úgy,hogy ha nyílvánosságra kerül a csődközelség,akkor megvonják a bizalmat az oldaltól a befektetők ,nem megy be több pénz és akkor öszeomlik az egész rögtön. Nem tudom mennyire reális az ilyen gondolatmenet,mert végülis,amúgysem fizetett már nagyon...
Erősen kérdéses,hogy hagyunk másokat is beleugrani,vagy próbálunk figyelmeztető jeleket küldeni. Netbizniszen is volt rá törekvés ezt aláírom... megvan még vissza lehet nézni,de gyakorlatilag a HUNBUX topik teljesen el volt hanyagolva,eltekintve néhány tényfeltáró szerű poszttól.
Mondjuk érthető ,hogy a végtelenségig próbáltatok várni,hátha lesz pozitív fordulat,ez is jogos valahol.
Az már talán kevésbé,hogy ezt fenyegetések hatására érte el Mr Pucc . Vajon mennyire gondolja komolyan valaki,hogy fizetni fog,ha így viselkedik veled szemben? Hacsaknem kényszer hatásra...

Hát azt is lényeges tanulság,hogy az adott oldal fóruma nem tekinthető "biztonságos" információtárolásnak,sem arra hogy ilyen helyzetben bárki számonkérje az admint. Esetleg külső fórum sem feltétlenül,de az már sokkal jobb. Ilyen esetben névtelenül létrehozott saját blog,fórum és ennek megosztása. Ha lesz majd ilyen eset ki lehet próbálni, a lényeg ,hogy mindig meg kell a hátulütőit is fontolni,anélkül,hogy visszakozzunk a konkrét cselekvéstől.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Aki még nem tette csatlakozzon a csoporthoz. Jelen állás szerint az az ötlet merült fel,hogy minden károsult, - ahogy korábban már említették itt - egyénileg tegyen feljelentést a rendsőrségen. Ők úgyis össze fogják vonni az ügyet később és kiderítik,hogy valóban meghalt-e Putz, továbbá volt-e olyan társa,aki még éríntett lehet az ügyben?
Mindne további infót itt olvashattok: Ez egy zárt csoport, elfogadás kell a belépéshez .
csatlakozni az FB scoporthoz itt lehet:
HunBux, Internettudakozó, Albérletfutár Kàrosultak
https://m.facebook.com/groups/753898354 ... _sidenav=1
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Sajnos nem vagyok Facebook tag. Nem is leszek.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Én még azt is el tudom képzelni, ha álnéven írt volna valaki akárhová, hogy kideríti valahogyan az illető ip címét és akkor tudja, hogy mi a település neve vagy a saját oldalán is le tudja ellenőrizni ki az a felhasználó, biztos szánt volna rá időt. Ha másképp nem megy, egy kis jutalom ellenében lehet, hogy valaki kiadta volna neki ezt az infót. Nem mondom, hogy mindenki lefizethető! De ez is lehetséges.
Utólag mindig könnyű kiértékelni a helyzetet. Én is naiv voltam, hogy hittem benne, de valóban eleinte szépen fizetett, semmi nem utalt arra, hogy baj lenne. És amikor azt tapasztaltam, hogy sorra tűnnek el a ptc oldalak, akárhány magyar oldal indult, mind csaló lett, de itt van a hunbux, évek óta megy, megbíztam benne. És a sok csaló oldal után, erre kezdtem összpontosítani, hogy haladjak minél jobban, nehéz volt feltornázni magam, igazából csak az akciókkal meg nyereményekkel sikerült. De még így se tudtam volna nagy pénzt kivenni belőle.
Mikor tudtunkra adta, hogy tulajdonképpen a csőd szélén áll az oldal, (de persze nem így fogalmazott), akkor jött az, hogy indul az albérletfutár, majd ez is mennyi pénzt hoz és fél év meg 1 év múlva rendberázódik stb stb. Meg segítsünk a partnerek reklámozásával, majd ezt a pénzt is a kifizetésekre fordítja. Ja meg persze betett, hogy a kormány is tiltja a sportfogadási oldalakat, állítólag a legnagyobb partnere se fizetett egy ideig. De elhittem, hogy még jó lehet, ez van.
Őszintén mondom, 5 éve kezdtem a ptc-t és semmi eredménye. Kb. minden oldalt nulláról kezdtem és ahogy idő közben gyűlt egy kis pénz, 1-2 helyre befizettem. Már csak pár oldalt kattintok, de az is lassan megy. Most jövök rá, hogy mennyi időmet pazaroltam el.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

szaki74 írta:Sajnos nem vagyok Facebook tag. Nem is leszek.
Nem muszáj igazi adatokat megadni,csak csinalsz egy profilt hamis adatokkal. de most jelenleg ez az egyetlen hely,ahol konkrétumokat is megbszélünk
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kriszti92 írta:Én még azt is el tudom képzelni, ha álnéven írt volna valaki akárhová, hogy kideríti valahogyan az illető ip címét és akkor tudja, hogy mi a település neve vagy a saját oldalán is le tudja ellenőrizni ki az a felhasználó, biztos szánt volna rá időt. Ha másképp nem megy, egy kis jutalom ellenében lehet, hogy valaki kiadta volna neki ezt az infót. Nem mondom, hogy mindenki lefizethető! De ez is lehetséges. .
Könnyen lehet anonimnek lenni. proxy oldalak használatával egyszerű.
Nem tudja senki kideríteni,hogy mi az eredeti IP-d. talán csak hackerek esetleg :D

Ami a PTC-t illetti az semmilyen formában nem alkalmas nagy pénzkeresésre szinte. Vagy rettentő nagy kockázatokkal,illetve rengeteg munkával,abban az esetben,ha tehetséges vagy hogy sokan hozzád regisztráljanak.
Aki pénzt akar keresni annak tisztában kell lennie,hogy az évi pár százalékos kamat amit a bankok adnak annál magasabb kamatokat mndig csak kckázattal lehet elérni. Ha okos vagy és gyakorlott ,sok tapasztalatod akkor van esélyed rá ,hogy meglásd mivel lehet keresni. De ez már tudás,szakmai tudás.
Becsöppenve egy üzletbe,nem átlátva azt nem sok esélyed van,még akkor sem,ha évekig csinálod,hisz attól még nem lesz több infód az üzletrőlcsak azt látod,hogy "még fizet". Ha szerencséd van bejöhet esetleg egy ideig. A kockázat azonban hatalmas.
Minden esetben elmondható,hogy törekedni kell arra,hogy a kckázatot minimálisra csökkentsük. Ez azt jelenti,hogy az esetlegesen bekövetkező nemfizetés minél kisebb kárt okozzon. Jól tetted,h te is ezt követted.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

személyazonosság elrejtése témában még nagyszerű lehetőség egy közkönyvtár internet részlegének igénybevétele :)
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

kriszti92 írta:Én még azt is el tudom képzelni, ha álnéven írt volna valaki akárhová, hogy kideríti valahogyan az illető ip címét és akkor tudja, hogy mi a település neve vagy a saját oldalán is le tudja ellenőrizni ki az a felhasználó, biztos szánt volna rá időt. Ha másképp nem megy, egy kis jutalom ellenében lehet, hogy valaki kiadta volna neki ezt az infót. Nem mondom, hogy mindenki lefizethető! De ez is lehetséges.
Utólag mindig könnyű kiértékelni a helyzetet. Én is naiv voltam, hogy hittem benne, de valóban eleinte szépen fizetett, semmi nem utalt arra, hogy baj lenne. És amikor azt tapasztaltam, hogy sorra tűnnek el a ptc oldalak, akárhány magyar oldal indult, mind csaló lett, de itt van a hunbux, évek óta megy, megbíztam benne. És a sok csaló oldal után, erre kezdtem összpontosítani, hogy haladjak minél jobban, nehéz volt feltornázni magam, igazából csak az akciókkal meg nyereményekkel sikerült. De még így se tudtam volna nagy pénzt kivenni belőle.
Mikor tudtunkra adta, hogy tulajdonképpen a csőd szélén áll az oldal, (de persze nem így fogalmazott), akkor jött az, hogy indul az albérletfutár, majd ez is mennyi pénzt hoz és fél év meg 1 év múlva rendberázódik stb stb. Meg segítsünk a partnerek reklámozásával, majd ezt a pénzt is a kifizetésekre fordítja. Ja meg persze betett, hogy a kormány is tiltja a sportfogadási oldalakat, állítólag a legnagyobb partnere se fizetett egy ideig. De elhittem, hogy még jó lehet, ez van.
Őszintén mondom, 5 éve kezdtem a ptc-t és semmi eredménye. Kb. minden oldalt nulláról kezdtem és ahogy idő közben gyűlt egy kis pénz, 1-2 helyre befizettem. Már csak pár oldalt kattintok, de az is lassan megy. Most jövök rá, hogy mennyi időmet pazaroltam el.

Minden szava hazugság volt, csak annak örült amikor be tudott palizni mindenkit , befele nyelte a pénzt , kifele megtartotta .
A szabályzattól is eltért bőven, mert a 90 banki munka nap az neki fél -egy év volt , ha én sem szóltam volna rá fél év után , hogy illő lenne fizetni akkor most én is nyakig lennék veszteséggel.
A hideg fejemnek köszönhetem , hogy nem nagy a veszteségem .
Edit Kovács
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.05.03. 20:16
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: Edit Kovács »

Üdvözlöm ! Remélem már Zsanettnak leadott minden fontos információt rólunk .
Ezer köszönet érte , hogy beköpött, tudom ,mert nagyszerűen lájkolja Zsanett fotóit , innen nincs kétségem , hogy Ön bármi lépést is megtesz ellene .
Üdvözlettel.
Ha mégis meggondolta magát. amit kétlek,mert nem szólt hozzá A CSOPORTHOZ .

....ezt a hozzászólást a FB-on babostól kaptam tegnap, amire még válaszolni sem tudok, mert kikapcsolta a hozzáférést. A hunbux-os linkekbe eddig nem léptem be, mert örültem, hogy kicsit csend lett, semmi szükségét nem láttam,hogy tovább hergeljük egymást.Sajnos nem sok lehetőségünk van,hogy valahonnan, valakitől is visszakapjuk a sok befektetett pénzt.Ha valaki tudna kivitelezhető megoldást, biztos mindannyiunk örülne neki, én is.Nem titok ,hogy közel másfél millió forintot vesztettem, amit a hiszékenységemnek köszönhetek.Gondolom nem kell mentenem magam ezek után,hogy nem vagyok a család "besúgója" , ahogy a beirásokból értesültem / látni nem láttam, mert nem tudom a kapott linket megnyitni.Ez az első , ahol regisztráltam és ezzel be is fejezem. Focimágus élettársával abszolut magán jellegű leveleket váltok néha, mint bárkivel, akit ismerek. Hunbux témáról, tagokról szó sem esik.Kérek minden volt HB tagot,hogy rágalmazó beirásokkal ne ostromoljanak, nem értem mi a baja bárkinek is velem???? Szeretném azt a napot is elfelejteni, amikor a HB-ba beléptem és naivan befektettem ezt az iszonyú mennyiségű pénzt, azt remélve, hogy ez a fajta pénzbefektetés legalis és becsületes.A tévedésem le kell nyelnem,és semmi szükségem rágalmazó leveleket olvasni még hónapokig olyan emberektől, akiket nem is ismerek, akik abban élik ki magukat, hogy a bajra még rátesznek, támadnak a mellékelt stilusban folyamatosan. .......u.i. én sem vagyok a magam ellensége! csupán ennyit kellett volna reagálnom. ditta49
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.05.04. 09:54-kor.
Ok: név törölve
syndy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 15:52
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: syndy »

Sziasztok
Hát nem hiszitek el,épp ma gondoltam,hogy na megnézem már mi van evvel a hunbux-al,de látom már a lap sem jön be,Na akkor jöttem ide,hátha van valami infó itt,Hát találtam is,és nem is lepődtem meg a történteken,
Nekem 2014 jan 31én telt be a pohár kedves putc úrral.Következő levelet írtam neki.
2014. január 31. 11:16 szécsi csilla írta, <.......@freemail.hu>:

Kedves Focimagus
Kérésedre neked írom meg a felháborodásom nem a fórumba.
Hát erre hírre még a szavam is elállt.Nem is tudom erre mit írjak.
Erről semmi értesítést nem kaptam.

A super user 600as ráment az egyenlegre,akkor azt ígérted,hogy ezt gyorsítva majd ki lehet kérni.
Erre szépen kéregettem ki,vártam türelmesen,és akkor törlöd a kikéréseimet.
Lehetett volna egy kérdésed szerencsétlen user felé,hogy banki átutalás nem megy ,jó lesz más kifizetési mód.?
A többi kifizetés kérelemről már nem is szeretnék beszélni.Már rég lejártak a szabályzatban megadott munkanapok száma.de nem írogattam neked meg a fórumba naponta ezért,Néha szerényen kérdeztem rá, vártam szépen a soromra,de úgy tűnik ez sosem következik be,hogy sorra kerüljek.

Én ezennel felajánlom a fiókom a Hunbuxnak,több mint 3000 dollárral,3éves lelkes munkámmal
Mind össze 100ezer forintot
kérek érte.mindegy milyen kifizetésre,és váljunk el szépen békességben.
Szerintem ez reális ajánlat,amennyit befizettem a Hunbuxnak.
Leírom a befizetéseimet,lehet ellenőrizni


Befizetéseim
2012 10.09 24.310.- Axa bank
2012 11.10 59.584.- Axa bank
2012 11.05 33.880.- Axa bank
2012 12.10 66.000.- Axa Bank

2012 08.28 5 dollár payza szerepel a fiókom előzmények rovatában
7 dollár payza szerepel a fiókom előzmények rovatában

2012 08.28 20 dollár payza
2012 08.30 14 dollár payza
2012 08 31 20 dollár payza
2013 01.28 10 dollár payza
2013 03.03 12 dollár payza


2013 03.05 1794.- paypal
1013 09.07. 56 dollár paypal szerepel a fiókom előzmények rovatában

Nem szeretnék tovább ezen a ptc oldalon munkálkodni.Nagyot csalódtam magamban,hogy újra bedőltem egy pénz kihúzós oldalba.
De te nagyon ügyes vagy,nagyon szavahihetőnek,jó kommunikációval vagy megáldva.
Kértelek,hogy a mosolynak befolyt összegről is adjál tájékoztatást,amit szépen elhárítottál.Hát én nem voltam rest és felhívtam őket,15ezert utaltál át nekik karácsonyra.elég kevésnek tartom, csak én egyedül 100dollárt ajánlottam fel,tehát már az több mint 15ezer,és nem csak én egyedül ajánlottam fel.
Remélem nem voltam udvariatlan,csak a tényeket vázoltam.

Megtisztelsz ha válaszolsz a levelemre,ha nemleges a válaszod akkor is,ezt a pénz már ugy is bukott pénznek tudom be magamnak.
Erre a következőt válaszolta
Kedves Csilla!

Van ilyen lehetőség amit te kérsz ez egy külön megállapodás lehet a 100.000 HUF kérésedre vonatkozóan!

Ilyen lehetőséget év végén ajánlottunk fel azoknak a tagoknak akik kis szeretnének szállni mert ne értik
meg hogy nekem meg 6.2 millió a hirdetési kint lévőségem az elmúlt 1 évben! A beérkezett bevételt osztjuk meg tagjainkkal ! Ki érti ki nem:-) Arról is tájékoztattunk nyíltan mindenkit hogy 1 éve a szuperuser befektetések fedezetét biztosító 5 szerződéses cégből 4 ment tönkre ezzel 30 ezer dollár hátrányt okozva nekünk! Más hagyta volna a fenébe én nem hagyta hanem dolgoztam INGYEN ugyan is a Hunbuxtól tavaly május óta egy fillért ne vette ki! Ez alapján kérlek ne haragudj ha vissza utasítom a lehúzós oldal kijelentésedet! Persze az is lehet hogy a most közölt infókat tudod akkor ás a megítélésed!

Eddig mind össze 1 tag élt az elhagyom a hunbuxot lehetőséggel!
Ennek az alábbi a szabálya a bejelentéstől számított 60 napon belül a kért összeg kifizetése a 60. ik napig részletekben megtörténik! Egyben nagyobb összeget március végéig a Hunbuxtól ne vonhatunk ki!
Ha ez neked megfelel kérlek jelezd kérek egy bankszámla számot és egy Paypal számot meg is kezdődőik a kifizetés.

Mosoly alapítvány megint valaki nem tud mindent és beszél! Mosoly alapítványnak akkor folyósítunk ha többszöri kérésünkre az első kifizetésről a cégünk nevére és cimre rendesen számlát állítanak ki ezt ne mondták? Nekünk ott eg van a megfelelő kapcsolattartónk akivel alapban közöltük a a felajánlásokat 3 részletben negyed évenként küldjük ,ennek is meg van a megfelelő oka!

Tény a hunbux azokat a felhasználókat részesíti előnybe akik folyamatos vásárlók és ne 2 éve egy dollár beforgatása nélkül várják a kifizetéseket! Más oldal semikor semmit ne fizet mi igen

Köszönöm kedves leveledet

Legyen szép napod

Tisztelettel Focimagus

Ezek után több levélváltás.Én kérdeztem ,hogy mi lesz a megállapodásra,Ő kertelt össze.vissza.Pénz nuku.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

putz1.PNG
putz1.PNG (62.09 KiB) Megtekintve 9313 alkalommal
Túl kedves voltál hozzá!!!!!! : :aw:
Én nem voltam az !!!!! :D
Nálam gyorsan elszakadt a cérna sajnos .
Ezek a kifizetések amik belső egyenlegre érkeztek meg sajnos, na erre pöccentem be rendesen ....
És itt jött a különmegállapodás . :D
Ezt én levegő pénznek neveztem el .
Edit Kovács
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.05.03. 20:16
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: Edit Kovács »

Kedves volt Hunbuxos felhasználó társak! Tegnap előtt végre tudtam irni Babos77 Fb-os oldalára.Nem szeretek elvarratlan szálakat hagyni, ezért szerettem volna végre párbeszéddel tisztázni mindazt, amit hetek óta rám zúditott és gondolom sokan közületek.Első meglepetésem az volt, hogy babos77 NŐ! Miután le Pál-oztam, közölte, hogy Ő --- törölve ---.Gyakorlatilag egy egész nap irtunk egymásnak.Nekem mindenképpen értékes beszélgetés volt. Ezekből lehet valakiről képet formálni, nem mögötte, kósza hirekből.Gondolkoztam egy napot utána, mi is az, amivel többet tudok bárkinél.Semmivel sem többet.Visszaolvastam itt jó pár beszélgetést.Ugyanazokat tudjátok, amit én.Azon mosolyogtam, hogy elvileg többet beszéltetek Zsanettel, mint én, akit megvádoltatok,hogy tartom vele a kapcsolatot , netán hireket szállitok neki.Egy-egy email-t kb havonta váltunk, ha összeszámolom.Azokat is a feltett FB-os képeik generálják.Mivel az egészségügyi végzettségem olyan, ahol összegeződnek a betegségek és elég régi bútordarab vagyok, igy főleg ebben a témában levelezünk.Egyikünknek sem hiányzott egyelőre a Hunbux rejtélye, kell mindkét oldalról a szünet, volt elég schockos napunk.--- törölve --- babos77-tel, kiveséztük a történteket,és úgy érzem az én elképzelésem más a továbbiakban,mint sokaknak itt. Semmiképpen nem szeretném feladni.Vagy Veletek, vagy egyedül. Nem sok esélyünk van! de el kell különiteni,hogy mire nem?! Személyes sérelmeket valószinű nem sikerül első nekifutásnak rendezni.Itt maga a Hunbux , mint PTC oldal a főszereplő, mi csak mellékesek vagyunk egy támadásban.Hivatalos hatóság sem foglalkozik konkrét anyagi kárral azonnal, meg kell keresni annak okát, és sokkal mélyebben.Elmondtam --- törölve --- is, hogy nagy a valószinűsége egy kiterjedt bűnszervezetnek.P. csak kishal volt ebben a mókuskerékben.Ebben a pillanatban is vannak emberek ezrei netán, akik nem is gondolják, hogy egy méhkaptár áldozatai lesznek hamarosan,mint Mi is. Tehát ezen a szálon kell elindulni és nem kicsiben! Vannak ötleteim, amiket itt is olvastam, de ezt csak együtt, a hitelünket megőrizve tudjuk megcsinálni. Kik és hogyan fognak erre "ráharapni", azt senki sem tudja előre.De ha meg sem próbáljuk, akkor kár is ezen az oldalon egymást hergelni, időt tölteni, mert ez nem egy szórakoztató elfoglaltság, ebben gondolom egyetértünk. Felesleges sorolni századszorra is, hogy ki és miket irt P-nek, kinek milyen hosszú a kikérési listája./az enyémtől felrobbanna az oldal/. A közös cél a lényeg, az egyéni problémák csak ez után jöhetnek szóba. A cél pedig az,hogy a már törölt Hunbux oldalról tudjon ország-világ, tudják meg, hogy 42 ezer / ha nem ennyi volt, akkor már ez átverés/ ember valós pénzét nyelte el, ami mögött jelenleg is vannak élő mozgatók,talán nem is olyan messze tőlünk.Bizony fel kell vállalni magunkat, nem lehet majd fantázia nevek mögé bújni./ akkor ilyen komolytalanra sikerül, mint nekem babos77-tel a nemét illetően/Ha ezeket meritek vállalni, ha együtt vagyunk, ha megbizunk egymásban, ha egyetértünk a célt illetően,ha lesz kitartás bennünk, akkor érdemes erről beszélni, ellenkező esetben el kel engedni ezt a rossz emléket. ditta49
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2015.05.09. 09:54-kor.
Ok: Nevek törölve!
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

+
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára agressormix 2015.05.09. 10:27-kor.
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Ez nem egészen így van, de tényleg lehúzásra ment az egész történet. Hunbux, Hábélight se volt különb egy fikarcnyit sem . :D :D :D ja bocs , hogy megemlitettem a hábélightot is , hiszen testvér oldal volt nem? Emlékeztek még rá???????
Dispute, új oldal , kifizetik a berakott pénzeket , aztán csak egyszer eltünt az adminja a pénzzel együtt :good: :D
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ptc hbl.PNG
babos77 írta:Ez nem egészen így van, de tényleg lehúzásra ment az egész történet. Hunbux, Hábélight se volt különb egy fikarcnyit sem . :D :D :D ja bocs , hogy megemlitettem a hábélightot is , hiszen testvér oldal volt nem? Emlékeztek még rá???????
Dispute, új oldal , kifizetik a berakott pénzeket , aztán csak egyszer eltünt az adminja a pénzzel együtt :good: :D
szerkesztés, :D Mit képzelsz te , törlöm a fiókodat és törölte is , ez a másik hunbux . :good:
Aztán meg együttesen ******, ****** stb. Szép magyar tisztességes szokás.
Ja és én is voltam fenyegetve , de kit érdekelt két ***** fenyegetése, mert engem igazából sose :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FRU5T 2015.05.09. 09:33-kor.
Ok: Nem kocsma.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Kérem a topic hozzászólóit, hogy fogalmazzanak kulturáltan, ez egy színvonalas fórum. Köszönöm.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Sok időbe telt, mire átolvastam a hozzászólásokat. Ennek a pénznek már bottal üthetitek a nyomát, ahogy a közmondás is szól. Hosszasan lehetne még elemezgetni ezt a témát, de jó néhányan már előttem megtettétek.

Nem konkrétan a Hunbux-ra vonatkozik, de érdekességképpen az offshore cégekről:

John Christensen nemzetközi közgazdász kutatásai alapján Magyarországról a nyolcvanas évek óta 242 milliárd dollárnyi magántőkét menekítettek ki a világ különböző adóparadicsomaiba.

Több cikk is jelent meg ezzel kapcsolatban, pl.:

http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/dobb ... 54501.html
http://rablas.nolblog.hu/archives/2014/ ... ifosztasa/

Akit érdekel a téma, nézzen szét a youtube-n dr Drábik János videói között is.

Fontolja meg mindenki alaposan, hogy mikor, mennyit és hová fekteti be a pénzét. :!:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Új fejlemény

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sziasztok!
Bár egy ideig elült a vihar,most az egyik károsult vette a fáradtságot - elismerésem - és elment a rendőrségre feljelentést tenni.

Bemásolom ide a posztját,amit a csoportba tett,de kivettem belőle minden olyat,ami kényes lehet,mivel ez egy zárt csoport.

Aki károsult és még nem lépett be a csoportba tegye meg,hogy a részletekről is tudomást szerezhessen.
Sziasztok !
Én S CS vagyok !
Ma voltam Pécsen a rendőrségen feljelentés kiegészítést tenni !
A rendőrnő szeretne benézni ide a csoportba ,mert nem tudják eldönteni történt -e bűncselekmény és azt ,hogy van -e rajtam kívül még károsult !
Eddig nem érkezett mástól jelzés feléjük ,hogy kár ért volna mást is .
A rendőrnő neve Cs. I. T : +36/76 *** *** /**** mellék Pécs************ u. 5.
Kérem jelezzétek felé a károtokat írásban , telefonon !
Csak így vesznek minket komolyan , különben bűncselekmény hiányában lezárják az ügyet !
Nekem összesen 550 ezer forint a károm ,amit kicsaltak tőlem !
Köszönettel: S Cs
A csoport az alábbi linken elérhető. https://www.facebook.com/groups/753898354723242/

További érdekesség,hogy Csille Zsanett írt Putz időlapjára az alábbi szöveggel. ""Apa milyen nagy lettem már nagyon hiányzol — Putz László társaságában."
És alatta a legifjabb Putz csemete fényképe."

Hát nem tudom mit jelentsen ez :) Lehetséges mégsem az történt,ami,hanem esetleg egy más helyen tölti az idejét?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Új fejlemény

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta: További érdekesség,hogy Csille Zsanett írt Putz időlapjára az alábbi szöveggel. ""Apa milyen nagy lettem már nagyon hiányzol — Putz László társaságában."
És alatta a legifjabb Putz csemete fényképe."

Hát nem tudom mit jelentsen ez :) Lehetséges mégsem az történt,ami,hanem esetleg egy más helyen tölti az idejét?
Egy vessző is sokat jelent néha.
1.) "Apa milyen nagy lettem, már nagyon hiányzol"
2.) "Apa milyen nagy lettem már, nagyon hiányzol"

Nem mindegy, hol az az írásjel :)
Eredetileg sehol, ezért kétértelmű.
Persze ki tudja... :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen ,igen ,igazad van..,de ha hivatlos útra téved az ügy,akkor ez is kiderül. Én nem tartom túl elképzelhetőnek,hogy egy halált a hivatalos szervek felé is be lehet adni. viszonylag könnyen ellenőrízni is lehet...khm
Klesitz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.06.02. 10:11
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: Klesitz »

Üdvözletem.
Az özvegy is köteles kifizetni az adósságot!
Ugyanis azt is örökli.
Klesitz :!:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Van valakinek fényképe Putz -ról ?
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Miert, lattad az utcan? Volt 2008-2009-es korozesi kep rola. Keress ra a neten, hatha fent van.
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

Facebookon vannak kepek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm,megtaláltam őket.
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

Láttad valahol? :D Őszintén szólva, nem csodálkoznék..
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég