Hunbux - vége

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

agressormix írta:Láttad valahol? :D Őszintén szólva, nem csodálkoznék..
Ezt kérdeztem két napja én is... Szerintem se stimmel valami...
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

Én nagyon sokat segítettem Lacinak amúgy.. Akkor balhéztunk össze mikor a kifizetéseknél ott volt a nevem 15 dollár banki átutalással, az összeg meg nem érkezett meg.. ez volt a válasza: A hunbux csak aktív felhasználókat fizet ki.. Jegyzem: 1 hete nem voltam aktív, mert nyaraltam.. :D Az volt az utolsó ptc oldal amivel bohóckodtam! Mikor is volt? Kb. 3 éve.. telik az idő
szaki74
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.04.21. 19:55
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: szaki74 »

Nekem 300000 Ft plusz kamat, ill. bent maradt kb. 1000 dollár az egyenlegemen. De már túl vagyok rajta. Ez volt tanuló pénz.
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

Én szerencsére olyan melókat vállaltam el neki aminek az árát egyből át is utalta.. persze ilyen kamatozó csomik és társaik nekem is voltak, de hát mit lehet vele kezdeni.. szerintem már semmit :D de Zsanika is szépen eltűnt.. pedig milyen szép igéretet kaptunk hogy mindenki rendezve lesz.. :) Vagy csak utólag nézte meg hogy nem csak pár milliócska az adóssága..
agressormix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.05.08. 15:13
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: agressormix »

ami még érdekesség, hogy 2015 február 24.-én kilépett a cégből, rá egy hónappal pedig megszűnt az oldal, és sajnos ő is elhunyt.
https://companycheck.co.uk/company/0814 ... house-data :innocent:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Hunbux - vége

Hozzászólás Szerző: nadint »

A Netbiznisz Fórum nem kíván érzékeny, kegyeleti és személyiségi jogokat érintő kérdésekkel kapcsolatos hozzászólásoknak teret adni, ezért az érintett személy fényképes, körözési adatait tartalmazó posztot töröltem és megkérek mindenkit, hogy a hasonlóktól tartózkodjon!
Különösen fontos kérdés ez épp most, amikor május 25-én életbe lép az Európai Unió új adatvédelmi rendelete a GDPR, amely fontos változásokat vezet be az adatvédelemben és adatkezelésben.

Nem áll érdekünkben sem magánszeméllyel, és sem hatósággal jogi vitába keveredni még akkor sem, ha természetesen megértjük a jelentős veszteséget elszenvedettek keserűségét, haragját.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég