KangaClix (és fizet :))

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Gyorsan szeretnék bemutatni egy oldalt.
Megmondom őszintén úgy álltam hozzá, hogy még egy erősen Scam gyanús oldal... de mivel nagyon új, és 9-10 nap alatt meg van a min kikérés, ezért végig kattoltam. És vannak még csodák :DD
Előbb-utóbb lehetséges, hogy Scam lesz... de most még Fizet!!!
Szóval gyorsan regizzetek és addig üssétek amíg.... :clap:

Az oldal 1 hónapos Prémium tagságot ad!
A kifizetési bizonylatomnál a küldő, egy bizonyos Simon Chappell nem tudom, hogy ismerős-e valakinek ez a név?

- Napi kereset: a tagsággal 0.4225$+++ :!: (Standard tagsággal a későbbiekben, 0.0850$++)
Minden reklámért 0.0250$ kapunk egységesen (3mp-es, 10 mp-es, 20mp-es és 1-2 db 60 mp-es nem ad fókuszos reklámok)
- Min kifizetés: 4$ --->(3. napra kaptam meg a kifizetést)
Payza, Paypal és Okpayre lehet kikérni.
- Ref bérlés: kicsit húzós az ára, 2 $ 1 ref, viszont ezt csak egyszer kell megvenni, mert örökre szól.
Direct/Rented Click: 0.0025$/katt (illetve Standard tagságnál majd 0.0010$)
- Grid és Bux-bónusz elérhető, a Grid 2$ nyereménnyel és 25 próbálkozással (sokaknak sikerült nyerniük már)
Bónuszhoz 3 grid, 3 ptc reklám és 2 virool videó szükséges és 10 centet kapnék érte... De!! ehhez valami account ellenőrzésem nincs meg, ezért nem tudom csinálni. (Lehet másnak engedni foglya:))
Az oldalról sajnos csak a fórum hiányzik, de lehet a későbbiekben elérhető lesz. :?
-Upgrade Táblázat:
Kangaaaaa1.png
kangaaaaa2.png
Kifizetésem:
Kanga01.png
Kanga01.png (35 KiB) Megtekintve 8489 alkalommal
És ráadásul se az oldal, se a paypal nem vont le feet :DD

Regeljetek minél előbb, mert ki tudja meddig fizet... Egy próbát mindenféleképpen megér sztem :good:
http://www.kangaclix.com/?ref=toscanaa13
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2015.04.21. 20:57-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Topic nyitót Frissítettem.
Ó majd el felejtettem, ha van időtök akkor érdemes napközbe is többször be-be kukkantani az oldalra, mert "gyakran" ad új reklámokat. Én tegnap este óta már 2db 3mp-es és 1db 10 mp-es reklámot kaptam + ba :)
Sok sikert mindenkinek, és remélem minél többen, minél hamarabb kaptok kifizetést :)
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Remélem ténylegesen fizet.
Befizettem 8.5$-t reffekre. Remélem megéri, és fizet...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Ha beírom Simon Chappell nevét rengeteg képet ad ki róla, ez eléggé jó. Szóval nem egy ismeretlen adminról van szó.
Ő lenne az:
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Remélem ténylegesen fizet.
Befizettem 8.5$-t reffekre. Remélem megéri, és fizet...
Itt a kérdés nem az hogy fizet-e, (hisz tegnap megkaptam a kifizum) hanem hogy meddig fizet!
De te elég bátor voltál hogy egyből befizettél :) Bár aki mer az nyer ugye szokták mondani:)
Remélem mindenki nyerni fog ezzel az oldallal!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

andra írta:Ha beírom Simon Chappell nevét rengeteg képet ad ki róla, ez eléggé jó. Szóval nem egy ismeretlen adminról van szó.
Ő lenne az:
Én ezt találtam, ha már feltetted ide ezt a képet:
https://plus.google.com/109210285125239647331/posts

A Kangaclix oldal alján látok Fórum menüt, de elvileg csak bejelentkezés után érhető el. Majd nézzétek már meg, mert én nem vagyok az oldal tagja. :)
Kép
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Természetesen az volt az első dolgom, hogy megnéztem. De nem elérhető. 404-es hiba :/
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

andra írta:Természetesen az volt az első dolgom, hogy megnéztem. De nem elérhető. 404-es hiba :/
Akkor valszeg ez az Admin bemutatkozó oldala és itt is lehet hozzászólni: :)
https://plus.google.com/109210285125239647331/posts

Domain kifizetve 1 évre, a lincens kicsit homályos, tehát csak óvatosan a befektetésekkel. :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

minden weboldalnak (nemcsak PTC) legalább 1 éves domain regisztrációja van legalább,kevesebbet nem is lehet :)
a licensz buxhostos és ugyan a legmagasabb típusú,de mindössze májusig tart 14 nap múlva jár le. Mivel márciusban lett véve és 1 vagy 3 hónaposat lehet venni 2 hónaposat nem,így ezt havonta hosszabbítja első hó 40$ utána 70$.
Domain: http://www.kangaclix.com
Website born: 2015-03-04
NextGen Edition: Business
Private server: No
License ends: 2015-05-04 (in 14 days)
Ne fektessen be senki túl sokat.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm Xenox hogy ezeknek utána jártál :)
Remélem azért ennél tovább fog működni az oldal, talán az még jó lehet nekünk hogy mindössze 2000+ regisztrált tagja van, és a kifizetések összege sem vmi hatalmas (össz 300$ azt hiszem).
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Én ma délelőtt regisztráltam. És láss csodát, már több, mint fél dollárt kattogtam össze! Épp ezért is van bennem nem kevés hitetlenség az oldal fizetőképességével kapcsolatban. Hisz az a 2000+ tag tíz napon belül eléri a kikérési minimumot, s valószínűleg nem kevés közülük azonnal le is csap a lehetőségre. Ez nyolcezer dollár terhet jelent a tulajnak bemelegítésként. Nehezen hiszem el, hogy a bevételi oldalon ennyit felmarkoljon... Szóval, ne legyen igazam...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Sziasztok. Nekem ma már csak 0.0050$ -os hirdetéseket ad, így napi 0.110$ a kereset. :/
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen sajnos!
Én már reggel 4kor észre vettem... de nem volt időm beírni mert most értem haza nem régen a melóból.
Jelenleg 2200 tag van az oldalon, mikor én regisztráltam kb 12-13 napja akkor még 1000 sem volt.
illetve egyre több PTC oldalon látom reklámokban is az oldalt már. Lehet ez az egész, a tag növekedésnek illetve ezzel együtt az egyre több kifizetésnek tudható be, hisz van abban valami amit lumberg előtted írt... ezt a keresetet nem bírta volna az oldal, az biztos. Ezzel a reklám csökkentéssel, talán hosszabb ideig működhet az oldal is (ami lehet nem is baj). Bár azért a napi 0.110$ kereset (ami lehet hogy több is lehet, hisz naponta dobál be + reklámokat a rendszer) sem olyan rossz szerintem még, főleg ha szerez valaki 2-3 refet még maga alá.
Remélem hónapokig megy az oldal nagyobb gond nélkül, és többeknek fog fizetni :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Az olDal folyamatosan változik, ami persze nem baj. A fórum nem elérhető és nem is lesz az, ezt admin egy belső levélben közölte, indokot nem írt vagy nem emlékszem.. A tagság vásárlással csak óvatosan, júni 1-el az oldalt admin újrázza, ez egyfajta teszt jelenleg, minden finomítás alatt van. Lehet akkor már lesz fórum is!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Valakinek van valami infója arról, hogy mennyi volt neki a mai kereset??
Én késő délután, este fele szoktam kapni csak a következő napi hirdetéseket... szóval a mostani 5 reklámom amit lekattintottam csak a szokásos napi bedobált bónusz reklám volt. De ezek értéke már nem 0.005$ hanem 0.02 $ volt.
Az elmúlt napokról látok pár kifizetést! Ami nem egy rossz dolog...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

én "Kangaroo" tagsággal vagyok, így átlagban napi 1$ körül jön, most van 20$-om, de mivel a tagság 25$ volt, ezért a különbözetet még összeszedem és csak utána kérek le...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Laci, kérlek frissítsd a képeket, mert változott a tagságok tulajdonságai/árai.

Köszi :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na érdekes... most kaptam nem rég az új (mai) reklámokat) amit eddig este fele szoktam :)
Hát igen az oldal megint változott a napi kereset most 0.42 $ (újra :D)
Laci, kérlek frissítsd a képeket, mert változott a tagságok tulajdonságai/árai.
Ha lesz időm (inkább este fele) megváltoztatom, de ahogy látom most nap mint nap más a kereset, stb...
én "Kangaroo" tagsággal vagyok...
Bátor vagy jerdei, Ez tetszik :) Remélem meg is térül :good:
Én ha végeztem a kattintással talán el is érem újra a 4$-t. Aztán kérem is ki, hogy biztosítsam magam (és persze mindenkit) hogy fizet-e újra, mert azért 3 napra kaptam az első fizut is... illetve ha mégsem fizetne egyből kiderüljön, hogy ne hiába kattintsuk.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

jah, igen, az oldal magyar idő szerint 16:00 -kor fordul, akkor van ad reset!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát nekem eddig később volt :o Azt meg nem mondom pontosan mikor... de tuti hogy később, nem értem hogy lett 16:00 nálam :D
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Laci írta:Hát nekem eddig később volt :o Azt meg nem mondom pontosan mikor... de tuti hogy később, nem értem hogy lett 16:00 nálam :D

nem hinném, hogy később volt... nem tudom mióta vagy tag, de már a kezdet kezdetén 16 órakor volt reset, nézd meg a szerver időt ahol a reklámokat kattintod, alig fél órával múlt éjfél
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Frissítettem az Upgrade táblázatot!
Nem akartam 4 külön álló képet feltölteni... ezért megpróbáltam össze szerkeszteni 2 db-ba. Ez azért nem lett tökéletes :innocent: (főleg a 2. képnél) de minden lényeges látszik :oops:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldalon jelenleg 2 promó is van:

1/ upgrade promó, amennyi hónapra befizetsz (3-6-12) annyit kapsz hozzá plusszba
2/ add fund- befizetésekhez jóváír a purchase balanceba +3$-t és az összeg 10%-át

hamarosan, ha jól értelmezem akkor már a jövő héten új szerverre költözik az oldal, reméljük ez sikeresen végbemegy és nem tűnik el, nem lesz adatvesztés...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Remélem jövőhétig elérem a 4$-t. Van 2.9550 dolcsim. Azért, mert vettem örökre 4 reffet (8 dolcsiért...). Jól dolgoznak! SŐT! 4-5 nap alatt 4 reff = 129 katt. (kb 1$ bevétel eddig tőlük!)

EDIT: Megeszem a reffeimet :) Belépek, hátha van új hírdetés, és mi fogad: $3.1950 és 160 reff klikk :lol:
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Payout request refused
In order to request payout, you must be a member for at least: 10

Ezt írja ki, mikor ki akarok utalni 4.1$-t. Miért? Legalább 10 napja tagnak kell lennem? :/
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez könnyen lehetséges...
Mert ahogy írtam még a szerkesztés előtt a Topic nyitóban én ki is hagytam 1-2 napot az elején szóval bőven kattoltam 11-12 napig mikor kikértem. Lehet ez a baj nálad. Én már ki kértem, elméletileg hamarosan jönnie kellene (legalábbis az első 3. napra jött) De már most 5 $on állok... Ha kifizet ismét akkor várok kicsit és vagy feljebb megyek ebből a pénzből, vagy refeket veszek.
Ez hamar elfog válni, hisz költözés is lesz hamarosan:) De ha mindenkinek legalább 2-3 kifizetése lesz az oldalból és netán tán bezárna... akkor már megérte hogy megmutattam nektek és boldog leszek :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: jerdei »

andra írta:Payout request refused
In order to request payout, you must be a member for at least: 10

Ezt írja ki, mikor ki akarok utalni 4.1$-t. Miért? Legalább 10 napja tagnak kell lennem? :/
az upgrade oldalon olvasd el a payout policies-t, ott van, hogy mennyi klikk kell és mennyi ideig kell tagnak lenni kikéréshez...

tegnap lekértem 25.15$-t Okpay-re, remélem tényleg fizet...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Remélem, hogy fizet. A 10 napos legalább tagság miatt még várnom kell 5 napot, mire kikérhetem a pénzemet. Jelenleg 4.6 dolcsim van. Van 4 reffem, ebből 1 nagyon aktív (1.6$-t hozott), és 1 néha-néha (0.2$-t hozott)... A többi 00000....

Attól félek, hogy mikor átmegy más domain, vagy scriptre, vagy mire, akkor elvesztődnek a reffeim, pénzem stb...
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: andra »

Most van 6$-om, de még 3 napot kell várnom, hogy 10 napos legyek, és kivehessem a pénzem. Addigra lesz 8-9 dolcsim is. Kíváncsi leszek kifizetnek-e... De manapság: $400 Total Paid-ot ír mindig :(
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: KangaClix (és fizet :))

Hozzászólás Szerző: Laci »

Észrevételeim az oldalról...
Az első az lenne, hogy 5 napja kértem kifizetést, amivel alapjában véve még nincs is gond, (csak az aggaszt kicsit, hogy az elsőt 3 napra meg kaptam) hisz 1 hét még bele fér, mert sok oldal fizet 1 hétre.
A másik dolog, viszont az hogy ha minden igaz... az oldal kifizetése 400$ felemelkedett 530$ -ra, és 13 új kifizetés is került fel. Ami jó jel lehet. Bár a kifizetések nem látszanak... mert a sok jó madár nem töltötte fel a bizonylat fényképét :innocent: Szóval azt nem tudom pontosan mikoriak a kifizetések, de kb maiak lehetnek.
Az biztos, hogy én azt mondom hogy senki ne fektessen be az oldalba (persze ha van sok felesleges pénze, és akar az tegye)
én csak várok és figyelek a háttérből, remélem az elkövetkező 2-3 napban megjön a kifizetésem és okosabbak leszünk.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég