Beryl - Vége.

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Beryl - Vége.

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Sziasztok!

Elkészült a saját ptc oldalam, ami GeN3-man fut.

Név: Beryl
Indulás: 2015.04.21
Átlag napi kereset: $0.017 (2*$0.005, stb)
Minimum kifizetés: $0.2
Támogatott E-bankok: Paypal, (+Payza hamarosan)
Regisztrációs link: Az oldal megszűnt.


Kép

A kifizetésekre szánt keretem $500, szóval kész vagyok beleáldozni pár száz dollárt, bár reménykedem, hogy nem lesz rá szükség :)
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára Beryl 2015.05.06. 12:38-kor.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez bizony nem legális Evo.
beryl.us uses ilegal EvolutionScript license: Please report this site clicking here.

Mivel te vagy az első magyar,aki ilyen fajta nem legális Evot használ,megkérdezhetem,hogy miképp jutottál hozzá?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 ez eléggé naív kérdés :P
A mai világban mi nem tölthető már le? :)
De az tény, szerintem is abból az 500 dolcsiból erre kellett volna először fordítani.....
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Google-ben kerestem rá, nem fogok kidobni elég sok pénzt az ablakon, csak azért, hogy legális Evo-m legyen :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

xenosz2 írta: beryl.us uses ilegal EvolutionScript license: Please report this site clicking here.
Ezt hol látod?
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Beryl írta:Google-ben kerestem rá, nem fogok kidobni elég sok pénzt az ablakon, csak azért, hogy legális Evo-m legyen :)
És utána csodálkozol, hogy senki nem fog regisztrálni hozzád....
Ugyanis egy normális ptc-zőnek az első dolga, hogy ezt megnézze...
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Beryl írta:
xenosz2 írta: beryl.us uses ilegal EvolutionScript license: Please report this site clicking here.
Ezt hol látod?
Ha ezt sem tudod, akkor korán indítottál oldalt
Nagyon-nagyon korán......

http://www.evolutionscript.com/license-checker
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kavics13 2015.04.22. 11:07-kor.
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Ha letölthetem ingyen, miért ne tenném?
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Beryl írta:Ha letölthetem ingyen, miért ne tenném?
Mert, ha csalással indítasz, akkor később is csalni fogsz.
És téma itt részemről lezárva.
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Nem olyan ember vagyok, ahogy magamat ismerem, hogy ilyenekkel csaljak, csak egyszerűen mindig is próbáltam spórolni, és szerintem ha megtehetem, hogy letöltöm ingyen, az elég szép spórolás. Na mindegy, majd úgy is meglátjátok, ha eljut oda az oldal, hogy kifizetést kérnek.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Admin »

Helló!
Az illegális script hátránya, hogy könnyen feltörhető. Egyébként várható, hogy megemeled a direkt ref korlátot? Mert így szerintem nagyon kevesen fogják hirdetni, mivel hamar betelik az az 5 hely.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem akarok ezzel túl sokat szöszölni,de sztem ez a változat,amit letöltöttél nem arra való,hogy üzletszerüleg is használd,hanem arra,hogy kipróbáld. Viszont,ha üzleti célra használod az már nem megengedett és az már csalás,akárhogyis forgatod a szavakat. Mindenképp jelentem majd a cégnek,mert minden más esetben is megteszem.
Én amúgy megértem,hogy több száz dollárt nem szívesen fizet ki az ember és lehet utána nem is jön belőle vissza semmi... Hát talán egy olcsóbb vagy valóban ingyenes scripttel kéne próbálkoznod vagy pld buxhost,vagy aurora,nTen ami olcsóbb jóval vagy valami régebbivel,amiért már nem kell fizetni (talán van ilyen) nem a piacon elérhető legdrágábbal. Persze gondolom csábító egy drága terméket használni...ingyen :)

Paypal és Payza mellet sztem PM-et is kéne használnod. Ha lenne PTC-m,akkor azt használnék,mivel kicsi a fee és nincs dispute veszély sem,még verifiednak sem kell lenni sztem.Esetleg bitcoin. Sajnos a költségek valóban nagyok,így én olyan megoldásokat keresnék,ahol ez csökkenthető legálisan :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Lehetséges, hogy keresek egy ingyenes script-et, még nem tudom, hogy ebből mi lehet. Ha jelented, ők mit fognak tenni?
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Admin írta:Helló!
Az illegális script hátránya, hogy könnyen feltörhető. Egyébként várható, hogy megemeled a direkt ref korlátot? Mert így szerintem nagyon kevesen fogják hirdetni, mivel hamar betelik az az 5 hely.
Egyébként emeltem a ref limitet. 10x nagyobb mostmár Standardnál és Premium nál
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: andra »

Szerintem illegálisan letöltött scriptért pénzbírság, esetleg börtön. Nem tudom amúgy mit tesznek pontosan. De azt tudom, hogy ha letöltesz egy programot, amit nem szabadna, és rájönnek ki kell az egészet (vagy többet, kártérítés, a munkálkodás) fizetni. Ha ez nem megy, akkor indítanak eljárást... De szerintem inkább csak törlik az oldalt..
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Már elkezdtem az új Script beállítását, amit szintén letöltöttem, de talán erről már lejárt a licence :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: andra »

Amúgy én a berylian vagy milyen tagságot tuti nem venném meg.. Max a Prémiumot. Ott 150% a saját klikk. Amott 50%, és még drágább... Hiába ad többet a reffre...
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Akinek tegyük fel van 2000Refje biztosan azt és nem a Premiumot fogja megvenni, mivel annyit ő úgy sem tud kattintani mint mondjuk a refek.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Beryl írta:Már elkezdtem az új Script beállítását, amit szintén letöltöttem, de talán erről már lejárt a licence :)
Egy kis olvasnivaló PTC-t indítóknak. http://www.talkptc.com/index.php?topic=32788.0

biztos találsz benne hasznosat,mert úgy látom nincs túl sok tapasztalatod :)

Egy dolgot mindenképp kerülj el,hogy becsapott kattolókat hagyj magad után. Pld ne legyen az,hogy elfogy a pénzed és már azokat ne tudd kifizetni,akik mondjuk refet béreltek,vagy tagságot vettek. Az,hogy kifizettél 500$ még nem felmentés,ha már nem tudsz fizetni,azoknak,akik befektettek.
Számold ki milyen kiadásaid lesznek és milyen bevételek várhatóak. Az 1 centes reklámok,amiket te teszel be hamar elviszik a lovéd a tagság növekedsével pld
Szóval szerintem gondold át ezt :)
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: andra »

Amúgy én is támogatom xenosz hozzászólását. Illetve még az, hogy gondolom a PTC-ből profitálni akarsz nem bukni. A profitálás csak úgy lehetséges, ha sok ember van a PTC oldaladon. Ez meg hogy lehetséges?
  • Eleinte "csalogató" fizetség, és kevés minimum kifizetési határ. (gondolok itt, hogy ne 0.001$ legyen KEZDETBEN a fizetség a tagoknak, hanem kicsit magasabb, például 0.005$. Vagy 0.01$. És a kifizetés legyen fél dollár. Hogy miért? Szerintem Te is úgy vagy egy PTC-nél, hogy: "hát.. lehet csaló.. 8$ a kifizetési minimum? megyek is el..." stb... Fél dollár hamar összejön, és megtudják, hogy NEM vagy csaló/nem csaló az oldal. (Amúgy a kezdeti 0.01, 0.005$ csak kezdetben kéne, hogy sok tagod legyen. Hidd el, ha fizetsz rendesen, megbízható az oldal, nincs hiba, akkor a csökkentés után is maradnak rengetegen.
  • A következő lehetőség, hogy csinálj promóciókat, hogy reklámozzák az oldaladat. Például 50$-os Direct Reff verseny eleiben. Pl.: 1. hely: 25$, 2. hely: 10$, 3. hely 5$, 4-5. hely 2$, 6-10. hely = 1$, 11-12. hely = 0.5$.
  • Növeld meg a Direct reffből származó jutalmat, és helyet (eleinte...)! És így fognak reklámozni a pénzért.
  • Hirdesd az oldaladat a ClixSense, a Neobuxon legalább 30 napra mindegyiken. De csak 500$ esetében elég a Neon 3 napra (290$) Ez körülbelül 80.000 klikk minimum. Maximum 500.000 lehet az én feltételezéseim szerint. A többi a kifizetésre menjen, ha csak ezt az opciót választod. (legdrágább lehetőség, de leghatékonyabb!)
Ez belefáj kezdetben 200 dollárba is akár. De hidd el több ezer tag lesz így is 1 hónapon belül akár nálad. És ha tényleg fizetsz, hosszú távon több ezer dollárokat is kaphatsz akár hetente az oldal profitálásából!

Remélem tudtam segíteni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andra 2015.04.22. 18:49-kor.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: andra »

Beryl írta:Akinek tegyük fel van 2000Refje biztosan azt és nem a Premiumot fogja megvenni, mivel annyit ő úgy sem tud kattintani mint mondjuk a refek.
Én ezt értem, de akkor kéne egy olyan tagság is, hogy Elite (például), és 100% reff jutalék, 100% saját klikk jutalék. Ára havonta: 8$. (vagy lehet, megér ez 15$-t is... Ha jól menne az oldal, s fizetne is, a havi 15$ semmi, sőt akár többet is kiadnék érte, még akkor is, ha első pár hónapban bukok rajta...)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Na végülis kész az új Script ami egy GeN3-mas script és ha jól tudom csak GeN4-re van már licence szóval erre már nincs :)
Valamint az oldalukon sem találtam "report" gombot szóval ezzel szerintem ez kipipálva. Hozom folyamatosan a leárazásokat, valamint a "Dircet referral verseny"-t is megcsinálom.

Köszi szépen a segítséget!
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Ja és minden account-ot átvittem, csak mivel a jelszavakat nem tudom ezért kérek mindenkit hogy menjen az elfelejtett jelszó lehetőségre! Köszi!
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

regisztráltam.kicsit fapados a script,de legalább inygenes. azért időközben megnézhetsz majd más scripteket is,hátha van jobb és olcsó. buxhost pld elég olcsó.25$/hótól elérhető.
https://www.buxhost.com/ptc/purchase
nTen is 20$/hótol elérhető
http://xeoncoder.com/products/nten/purchase/

stb...

egyelőre még az add funds nem működik paypalról. az 1$ minimum kifizetés és az 1$től elérhető befizetés is okés.
mennyi kreditet kapok 1$ ért pld? ezt nem látom.
a fél centes reklámok kezdetnek nem rosszak,később lehet,hogy változtatni kell majd,ha túl sok lesz a kifizetés :) én azért igyekeznék uj oldalakat betenni hirdetésbe,hogy legyen bevétel onnan is :) régi oldalakra legyen bármilyen megbízható nem fognak tul sokan regisztrálni.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: andra »

Nah, nem is olyan rossz. 5 reklám 0.025$. Csak így tovább. Remélem normális, gyors kifizetés lesz, és több hirdetés :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

$1 pontosan 100kredit azaz 100megtekintés egyébként ezt csak azután lehet megnézni, hogy létrehoztunk egy hirdetést. Egyébként tényleg köszönöm mindenkinek a segítséget így végre legális a script és szerintem az oldal sem olyan rossz. Nem tudom még hogy keresek-e új script-et, esetleg ha majd beindul az oldal. De mivel értek hozzá, ezért szerintem majd én fogom magamnak továbbfejleszteni a Script et :)

Mégegyszer köszi,
Beryl.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nagyszerű.Sok sikert. Viszont 100 megtekintésből nem lehet toborozni . Ennyiből általában szinte senki nem regisztrál,hacsaknem valami nagyon-nagyon új oldalt hirdetsz,de az 1$-t még az esetleg 1-2 regisztrálóból se tudod kitermelni. Amúgy a kalkulációd az árra helyes,ha fél centet fizetsz ,de 1 centet kérsz 1 kattért. Csakhogy a mezei hirdető ennyiért nem fog venni,mert nem éri meg. Ezért nem fenntartható egy oldalon sem a fél és 1 centes hirdetések hosszabb távon,mivel ezek általában mind az admin saját hirdetései,vagy tökeerősebb cégeké,mint pld forex,de ezek is előbb utóbb akkora kiadást jelentenek kifizetési oldalon,h az oldal csődbe megy.

Én javaslom,hogy kisebb kattértékűek is legyenek 0.001$ vagy/és 0.0005$ és ehhez képest határzd meg a hirdetési árat,hogy neked is megérje. Ezeket tudja megfizetni a sima user is. 0.001$ esetében mondjuk 1.5$ - 2$ (vagy ha belefér akkor mehetsz egy kicsit lejjebb is,h legyen hirdető) 0.0005$ esetében értelemszerűen olcsóbb .
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szerintem bérelt refeknél meg állítsd őket kicsi+-ra ha lehet (+5-10%), mert akkor sokan visszaforgatnak vagy befektetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Regiztem, de ez nekem továbblépős napi 6db 0,001-es reklámmal. :(
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát a minimum elég alacsony pedig patrasz :) Persze így is sokáig tartana elérni,de én nem gondolnám,hogy rögtön nagy kattértékekkel kell feltétlenül sok tagot toborozni,akik aztán rögtön lelépnek,ha nem lesz fél centes,így végülis jó,ha már az elején tisztázva van a helyzet. Persze lehet ötletelni,hogy miként lehet csábítani mégis a tagokat anélkül,hogy pénzt szórna az admin... Esetleg a minimum lehetne még alacsonyabb....mondjuk a PM pont erre jó,mert kicsi a fee,és nincs macera se ,hogy csinál business acc ot,Payzanal nagyon nagy a fee és a Paypalnál is csak családi utalás esetén nincs. Mondjuk elképzelhető,hogy valmeddig családi utalásként lehessen paypalról fizetni,nem tudom a paypal észreveszi-e ezt a kijátszást.
Amúgy sztem szép lassan lépésenként fel lehetne építeni az oldalt. Kezdetben alacsonyabb minimum később emelni feljebb,ha már stabilnak tünik a kattolók szemében. Lehet gyorsan is nagyobb kattértékkel,de ott meg az a veszély,h nem tudod kezelni a hirtele megnövekedett forgalmat,problémákat,csalókat esetlegesen. Számos oldal működik pár száz tagsággal vígan,nem kéne feleslegesen sok tagot gyűjteni,akik csak a manira mennek.
A profitos béreltekkel én csínján bánnék. Pár százalék havonta is is szépen meg tud hízni hónapok alatt felborítva az egyensúlyt. Pláne ha nincs is a pénzt hova befektetni,akkor meg minek legyen bérlés? Csak azért,hogy legyen?
Látom van akció direkt toborzásra. Az ötlet nagyon jó egyébként,de az 5 kredit nagyon kevés refenként ennél legalább többszöröse kell,vagy egy nagságrenddel is. Mondjuk legyen 50,vagy 100. ha belegondolsz 1000 tag esetén is csak 50-100 ezer,ami kb 50- 100$ ami nem sok,és sztem ennyi nem is lesz jó ideig.
Esetleg hirdethetsz vadi új oldalakat,mint a Hunbux light csinálta.
Meg még lenne ötlet. Én amúgy azt mondom neked,hogy nézz körül a PTC világban és próbál ellesni dolgokat,gyűjts tapsztalatokat. Sztem nemrég óta PTC-zhetsz,de ha magad is értesz a programozáshoz az nagyon nagy könnyebbség.
Meg számolj és próbál a saját,de a kattolók fejévell is gondolkozni,mi lehet vonzó,és itt nem az inygen pénzre gondolok.Ne akarj a kattolók kedvében járni,hogy növeled a kattértéket. Csak annyit,amennyi még belefér.
Ja befizettem 1$t sikeresen. Most még várok,hogy legyen pár tag éás majd hirdetek. Kellene egy táblázat a reklám árakról. Lehet többféle értékű reklám is?
A másik,hogy Májusban lejár a domain :) Gondolom ez majd lesz hosszabbítva :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég