EpicClix - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én azért remélem finomít majd rajta,hisz egy ptc oldalon az ingyenes tagok nem ingyenélők - ahogy egy idő után számos admin próbálja beállítani és vásárlásokra szorítani a nemfizető tagokat - hanem a hirdetések forgalmát biztosítják. ha ők nincsenek,akkor elmegy befektetői irányba,ami sztem ellentétes a ptc alapelvével. fizető tagok nézik fizető tagok hirdetéseit :)
persze lehet így is elmegy ,csak kevesebb aktív taggal. kérdés ez jó-e az oldalnak? nemtudom...
Margotzy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.03.14. 13:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Margotzy »

Ilyenkor sajnálom kicsit, hogy annyira nem tudok angolul, hogy egy normális levelet megfogalmazzak. Pedig most igazán lenne kedvem megmondani a véleményem!
Bármennyire is elfogult vagyok, de az én türelmemnek is van határa!
Boguli, ahogy írtam, a minutestaff-fal lehet emelni a napi bevételt, de nem így!!!
Már tegnap is feltűnt, hogy nem minden feladat elvégzéséért járó "hatalmas" összeget írja jóvá az egyenlegemben. Tegnap csak egy explore-nél vettem észre, mert ugye az a legértékesebb, de ma már direkt figyeltem: ma lemaradt 1 db 1,5 centes explore ára, és 4 db 0,25 centes "click"-feladat ára! Ez már 2,5 cent!!
Következő lépés lesz, hogy belépéskor felírom a Target -fülnél található egyenlegem, hozzáadogatom az elvégzett feladatokért járó összeget, végül összevetem a az epicclix egyenlegemen jóváírt összeggel. Nem nagy pluszmunka, de ha gyakran eltér, én leszek a legelső, aki ellenkampányt fog indítani!
Nagyon rühellem, ha hülyének néznek, s mert tényleg ilyen drasztikusan csökkentette az "ingyenélők" által elérhető pénzeket, az én esetemben a ma elbukott 2,5 cent is horribilis összeg!
Ja, és még gondolkozom rajta, hogy ezt a szöveget bemásolom a fórum Üdv magyarok! topikjába is. :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:Én azért remélem finomít majd rajta,hisz egy ptc oldalon az ingyenes tagok nem ingyenélők - ahogy egy idő után számos admin próbálja beállítani és vásárlásokra szorítani a nemfizető tagokat - hanem a hirdetések forgalmát biztosítják. ha ők nincsenek,akkor elmegy befektetői irányba,ami sztem ellentétes a ptc alapelvével. fizető tagok nézik fizető tagok hirdetéseit :)
persze lehet így is elmegy ,csak kevesebb aktív taggal. kérdés ez jó-e az oldalnak? nemtudom...
A Scarleten és a GPTPlaneten kb 1 cent az ingyenes tagok keresete, mégis megy az oldal, a hirdetési árai pedig sokkal magasabbak...
Persze nyilván sokan abba fogják most hagyni, de egyértelmű volt, hogy ezt nem lehet fenntartani...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Margotzy írta:Ilyenkor sajnálom kicsit, hogy annyira nem tudok angolul, hogy egy normális levelet megfogalmazzak. Pedig most igazán lenne kedvem megmondani a véleményem!
Bármennyire is elfogult vagyok, de az én türelmemnek is van határa!
Boguli, ahogy írtam, a minutestaff-fal lehet emelni a napi bevételt, de nem így!!!
Már tegnap is feltűnt, hogy nem minden feladat elvégzéséért járó "hatalmas" összeget írja jóvá az egyenlegemben. Tegnap csak egy explore-nél vettem észre, mert ugye az a legértékesebb, de ma már direkt figyeltem: ma lemaradt 1 db 1,5 centes explore ára, és 4 db 0,25 centes "click"-feladat ára! Ez már 2,5 cent!!
Következő lépés lesz, hogy belépéskor felírom a Target -fülnél található egyenlegem, hozzáadogatom az elvégzett feladatokért járó összeget, végül összevetem a az epicclix egyenlegemen jóváírt összeggel. Nem nagy pluszmunka, de ha gyakran eltér, én leszek a legelső, aki ellenkampányt fog indítani!
Nagyon rühellem, ha hülyének néznek, s mert tényleg ilyen drasztikusan csökkentette az "ingyenélők" által elérhető pénzeket, az én esetemben a ma elbukott 2,5 cent is horribilis összeg!
Ja, és még gondolkozom rajta, hogy ezt a szöveget bemásolom a fórum Üdv magyarok! topikjába is. :)
Tegnap több oldalon is nagy bajok voltak MInute Staff résszel, azt hiszem ez konkrétan nem EpicClix oldal hibája.
Margotzy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.03.14. 13:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Margotzy »

Boguli írta:
Tegnap több oldalon is nagy bajok voltak MInute Staff résszel, azt hiszem ez konkrétan nem EpicClix oldal hibája.
Sajnos, mint írtam, nem először tapasztaltam, s eddig csak az epic-eknél tapasztaltam. :(
Margotzy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.03.14. 13:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Margotzy »

Boguli írta:Akkor tényleg érdemes rá odafigyelni...
Teszteltem!

mai epicclix-egyenlegem: 4,14 $ minutestaff SEARCH előtt, és sajnos utána is!!! (Pedig szándékosan vártam néhány percet, sőt, frissítettem is az oldalt)
minutestaff egyenlegem előtte: 1,50225 $, utána: 1,51475 $, ami teljesen természetes a 0,0125-ös feladat elvégzése után.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Most ahogy olvasgattam a fórumot elég érdekesen alakulnak a dolgok. 25-ösével rr-t bérelni standardként meg a 4 aztán 7 dolláros kikérések.... hát nyögvenyelős.
Én szerencsésnek mondhatom magam, mert pár nappal az új szabályok bevezetése előtt meg tudtam venni az utolsó 100 bérencemet, de nem vágtam magam hanyatt a teljesítményüktől. mondhatni, elég rapszódikus :)

itt van az elmúlt pár nap rr teljesítménye Standard tagként. Profitosnak profitos szóval nem panaszkodom :)
Az autopay változik, attól függően mennyi rr kattint, de én fix összeget használok, mintha mind a 100 kattolna. Mivel van hogy cserélni kell a refeket, gyakorlatilag nullásak, mert ami profitot hoznak az néha elmegy a cserélgetésre. Szóval nem tudom hogy merjem e azt mondani, hogy megéri bérelni, majd az idő megmutatja.
Csatolmányok
epic_rr.png
epic_rr.png (18.56 KiB) Megtekintve 6861 alkalommal
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Szép. Gratula a kifizuhoz.
Ismét szabály változások mentek végbe az oldalon

"All payments will be made within 10 business days after being requested. Any asks which urging payment during the payment processing period will cause account suspension. "

A sok kikérés miatt ami a két oldalon napi 40-80 és a csalók kiszűrése miatt a kifizetési időtartam 10 munkanapra bővült. Admin bejegyzése szerint csak átmeneti állapot amíg a napi kikérések nem esnek vissza 20-40 körülre. A kifizetési a sorrendben először a befektetők/befizetők kapják hamarabb a kifizetést és értelem szerűen akik nem fizettek/fektettek be azok kapják meg utoljára

Továbbá továbbra se látom értelmét standardként a bérlésnek. Most is 10 centért cseréltem bérenceket. amit kitermelnek az megy a cserére pár naponta, gyakorlatilag nem haladok előre 100 bérencel se persze ott vannak még a pontok meg a saját klikkek de akkor is messze a 4 dolláros kikérési minimum.....

Lehet tagsággal megéri, de standarként már nem annyira, ahhoz képest ahogy indult fél éve elég nagy lett a visszaesés.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Én is nagy reményeket fűztem ehhez az oldalhoz, de csalódás lett a vége! :cry:

Standard tagoknak sajnos tényleg nem éri meg már bérelni.

A társoldalán viszont tapasztalatom szerint kicsit jobban hoznak a bérelt refjeim.
Margotzy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.03.14. 13:50
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Margotzy »

harmonia írta:Én is nagy reményeket fűztem ehhez az oldalhoz, de csalódás lett a vége! :cry:

Standard tagoknak sajnos tényleg nem éri meg már bérelni.
A legrosszabb az egészben, hogy még direkteket sem tudok szerezni, hiszen kinek mernék ajánlani ilyen oldalt?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Új változás:
most már Böngésző ellenőrzés is van mielőtt belépnél az oldalra, mind emellett azt írja hogy a website offline. Követkző mi lesz? személyi igazolvány? :D
Nem akarom elkiabálni, de lassan mehet a megfigyeltek közé, kezd problémássá válni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fealar írta:Új változás:
most már Böngésző ellenőrzés is van mielőtt belépnél az oldalra, mind emellett azt írja hogy a website offline. Követkző mi lesz? személyi igazolvány? :D
Nem akarom elkiabálni, de lassan mehet a megfigyeltek közé, kezd problémássá válni.
:D A böngésző ellenőrzés DDOS támadások ellen van. Lehet kaptak ilyet. Te még új vagy a PTC-ben nem láttál még ilyet?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Ilyet még nem. tény hogy csak 1 éve csinálom aktívan, szóval meglepett :D

Amúgy létezik az hogy akárhogy számolom, ha autopayt használok akármelyik tagsággal goldenig, gyakorlatilag a standardon kívül mindíg 0.5-0.6$ körülire jön ki a napi profit. A jelenlegi 2.6-os átlagot vettem alapul.

Amikor kiszámoltam, hogy ha már meg lenne a Golden90 tagsággal a 2000bérenc aminek a 2.6os átlaga 5200katt ami jelenleg ennél a tagságnál 16.8$ ebből lejön az autopay ami 15,2$ ez egyenlő 1.6$ ezt ha felszorozzuk 90-el a Golden 90tagság miatt = 144$ ebből levonjuk a 90$ következő tagságot= 54$ 3 hónapra. Ezt az 54$ osztjuk 90-el akkor megjön a napi tiszta profit 0.6$

Kérdés: javul e a béreltek átlaga nagyobb tagságnál? Másik, ebben nincs benne az esetleges cserék ára és a saját klikkek.
És valaki számolja át legyen szíves, mert ez nekem nagyon karcsú ahhoz hogy elkezdjek mondjuk tagságokat vásárolmányozni.
A tévedés és az elírás jogát fenntartom :)

Nem akarok senkit elkedvetleníteni, csak felmerült bennem ez az apróság, mivel nézegetem a standard statomat a 100 bérenccel ami jelenleg 0.09$ körül hozott tisztán az elmúlt 3 napban és el kezdtem számolgatni, hogy nagyobb tagságoknál hogy muzsikál az oldal. Bár a Bérencek teljesítménye még így is van hogy elég rapszódikus.

Bocsánat a hosszú hozzászólásért csak hátha van valki okosabb nálam és elmondja hogy jól vagy rosszul látom a dolgokat.
Köszönöm
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

Egyre jobban hajlok rá, hogy abbahagyjam az oldalt, elég sok időmet elviszi, mert ha nem viszek le mindent, akkor meg nem is éri meg, béreltek sem azt hozzák már, mint az elején, most meg ez a dupla klikkes bohóckodás...
Hirdetni esetleg meghagyom...
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

én is észre vettem, napról napra kevesebbet kattintanak..... De elseje óta van ez már megint. itt az előző havi bérenc stat, a cseréket nem vezettem fel rá, pedig volt bőven, nem annyi az annyi amennyi oda zölddel ki van emelve.
Csatolmányok
epic_stat_standard.png
epic_stat_standard.png (26.62 KiB) Megtekintve 6699 alkalommal
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én most épp kipróbálok egy új megközelítést RR + autopay kapcsán.
A Folyamatos autopay nem éri meg. Mivel elég nagy az intervallum az RR-jeim lejárata közt mindíg csak azt az 5-10 darabot hosszabbítom ami le akarna járni. Következő hosszabításom kb 10 nap múlva esedékes, amikor a legrövidebb élettartamú bérencemnek már csak 8 napja lesz hátra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát megvizsgálom ezt a bérelt dolgot alaposabban,viszont feltesszük,hogy az oldal tovább él majd,akkor a hoszabbítás a megoldás talán:
korábban írtam a kedvezményeket,de ismét bemásolom. Egy 3 havis hosszabbításnál 16 centre jön ki,ami 2.133 átlag. ezt ingyenesként azért hozzák sztem. Igaz nekem csak 37 refem van,de először 2 napja kellett először cserélnem 3-at Február eleje óta. darabja 2 cent volt,nem egy nagy összeg.

alap 20 cent
60 napra 36 cent 10%
90 napra 48 cent 20%
150 nap 75 cent 25%
240nap 112cent 30% engedmény
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Most 10 nap a kifizetési határidő, éppen akkor fizetett ki.
Kikértem 3.-án reggel, és 13.-án este érkezett meg.
Ez az utolsó kifizetésem, most már nem éri meg klikkelni, standardként biztosan nem.

Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

Én is erre hajtok, mint Ditte, bérelteket is hagyom lejárni, és remélem a végén már elég közel leszek a $7-hoz, most $5+ van eddig.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

skamasz neked hány refed van? mert a klikkekről beteszed a képet,csak épp nem tudni ez hány refhez van :)

Minap írt az admin e-mail-t nekem,hogy miért nem menedzselem a refjeim? mert látta a fórumon a topikomat a statommal...
nem egészen értettem,mert aktívnak aktívak az AVG sincs olyan mélyen,hogy cserélgessem őket....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

aha hát akkor egy 3 hónapos hosszabbításnál kb pénzednél lennél, persze nyílván nem ez a cél.
amúgy én 3-4 nap inaktívitás után cserélek,és az admin is ezt ajánlotta anno.
Én most cseréltem le 11 refemet inaktivitás miatt. elég fura egybeesés,hogy az admin az aktívabb bérelt menedzselést kéri a tagoktól. ugye nekem is írt. nem tudom ez mennyiben direkt,vagy valóban lépnek le a tagok,ami nem lenne meglepő. írtam neki a válaszlevelemben,hogy ilyen minimummal és keresettel nem fognak maradni.

tegnap írt az admin:
ingyen lehet cserélni a bérelteket pár napig
valamint az is cserélgessük az inaktív és az alacsony AVG-seket.
http://www.epicclix.com/forum.php?topic=30872

Hello members,

Lots of members are not managing their RRs.

It causes RR click average drop and complaints about that.

I hope free auto recycling helps those members even a little.

- Standard: 10 days
- Silver Monthly: 10 days
- Silver : 10 days
- Golden: 10 days
- Diamond: 10 days
- Epic Bronze 30: 7 days
- Epic Silver 30: 6 days
- Epic Gold 90: 5 days
- Epic Diamond 180: 5 days

To get better RR click average, manage your RRs daily basis.

Recycle dead or low click average RRs periodically.

Thank you.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

3. kifizetésem.
Ha jól számoltam 6-7. napra érkezett meg :)

Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Szép kifizetés. Gratula.

A mai naptól változott az RR rendszer. A klikk értéket visszavette 0.001-re viszont az átlag 7körülire nőtt, Írta hogy minden rr-t lecserélt ami kimaradt, azt aki akarja cserélje vagy megvárhatja az auto recycle-t.

"Hello members,

Lots of members have suffered from difficulties of RR management.

I have thought that members are managing their RRs.
But, most of members do not manage them.

To make profitable and easy to manage RR system for members,
I updated RR system.

- RR click value is changed to $0.001 for all ads type and membership.
- RR click average will go up to profitable level.
- All RRs are recycled except some dead or inactive RRs.
(If you have these RRs and averages are not profitable, I recommend recycle them manually or wait free auto recycle.)
- Free auto recycle was added. (http://www.epicclix.com/forum.php?topic=30872)"

http://www.epicclix.com/forum.php?topic=30959
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kösz.
Hát elég érdekes,mert a tegnapi cseréimet nem látom,viszont majdnem az összes refemet lecserélte újakra kb 3-at hagyott meg,amelyeknek olyan 2.6 AVG -űk volt legalább. Ezzel a 0.007-el 21 centre jön ki a havi átlag. Kérdés most akkor mindegyik ref fogja hozni,vagy megint lesznek cserélgetősek?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

szerintem a héten kiderül, én amiket néztem és kattintottak 7et nyomtak le. ahogy olvastam a fórumot 6,6 fölött profitos. majd meglátjuk mi sül ki belőle.

De ha mondjuk a béreltek havi ára 0,2ről 0,15re csökkenne ott lenne mint a scarlet. Bár nem hiszem hogy hasonló üzletpolitikát vinne. Meg kérdés hogy a refek lesznek e olyan stabilak mint ott. Ezt a változtatást összességében pozitívnak ítélem egyelőre.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fealar írta:szerintem a héten kiderül, én amiket néztem és kattintottak 7et nyomtak le. ahogy olvastam a fórumot 6,6 fölött profitos. majd meglátjuk mi sül ki belőle.

De ha mondjuk a béreltek havi ára 0,2ről 0,15re csökkenne ott lenne mint a scarlet. Bár nem hiszem hogy hasonló üzletpolitikát vinne. Meg kérdés hogy a refek lesznek e olyan stabilak mint ott. Ezt a változtatást összességében pozitívnak ítélem egyelőre.
Jó lenne ha kiszámíthatóbb lenne,mert akkor nagyobb távú hosszabbítgatással ,azért nem rossz a bérlés sztem, bár sokan nem hoszabbítanak ennyire előre ,ezért neccesre jön ki a profitjuk. Ezért nem jó dolog a bérlés ptc oldalon,mert nem lehet mindenkinek kedvezni . ha jó a profit nem lehet tartani,ha nem jó,akkor meg csalónak lesz kikiáltva... jobb lenne,ha nem lenne sztem,de a minimumok legyenek elérhetőek a keresethez képest és annyi. csak macera van vele :)))
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem akarom elkiabálni, de a 100 bérencem tegnap 712-őt kattolt. Autopay-el ez tiszta 14 cent, remélem így marad mostmár :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fealar írta:Nem akarom elkiabálni, de a 100 bérencem tegnap 712-őt kattolt. Autopay-el ez tiszta 14 cent, remélem így marad mostmár :)
autopay mennyire is jön ki havi szinten?
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

30 napra 100ref 17.1$ Standardként
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég