EpicClix - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem kellett visszavonni a kikérésem, visszatette magától :)
Viszont utána felajánlotta payzat (sose volt onnan pénzmozgásom) és bitcoint is.
Bitcoinra kikértem, 10 nap kiderül
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hmmmm érdekes ma nekem is engedte kikérni Payzara... Igaz nem 10$ hanem 8$ a maximum :)
Na kíváncsi vagyok meg is kapom-e... Remélem ez nem iylen beetetés... mert más oldalaknál volt példa ugyan erre a procedúrára... PP zárolás, aztán mégis engedte kikérni máshova, aztán szépen vissza tette és kérte a befizetésem :/
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Admin frissített a PayPal hírt!!!!
Remélem ezt nem csak úgy írta... :)
De az jó előjel hogy engedte kikérni Payzara... :) Remélem meg is kapom és akkor tényleg bizakodhatunk hogy sokáig megy az oldal :)

Hello members
I am sorry for not a good news.
I have appealed PayPal account limitation two times, PayPal rejected them.
I will file the last appeal, but the result maybe not that positive.
For this reason, I would like to share my alternative plan.
Recently, lots of stable sites lost their PayPal.
Most of them provided solution as force investment with other payment processors.

But, my plan is
- Allow withdrawing to other payment processors with no additional investment.
- But, change withdrawal term (days between next payment request) and max withdraw limit.

Because most funds are hold on PayPal, if all the members request to other processors,
the funds will be short.
For this reason, I would like to change withdrawal term and max withdraw limit rather than force investment.
From today, PayPal pending request will be canceled everyday.
Members will be able to request to other processors.
If your country does not allow Payza, try to open BitCoin Wallet.
And, account on BitCoin exchange site such like CoinBase.
I think various BitCoin exchange sites will cover most of the countries.

If you can't open, submit a support ticket to discuss alternative withdrawal resolution.
Again, sorry for the PayPal limitation.
Hope out members' consideration and cooperation.

Thank you.
Regards,
EpicClix Admin
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Egy hete kértem ki, ma hajnalra meg is érkezett. BTC kifizetés :)
Csatolmányok
Epic_payment02-2.png
Epic_payment02-1.png
Epic_payment02-1.png (6.34 KiB) Megtekintve 7704 alkalommal
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én is megkaptam a kifizetésem Payzara :)
Bár bíztam az oldalban... de csak meglepődtem :) Korrekt Admin és oldal!!!
Csak ez a ro***dt payza :( eleve 8$-ból már az oldal lecsípett 40 centet most meg a Payza 50-t :( 8$-os kikérőből 7.02$ maradt :(
De legalább megoldotta a kifizetést Epic :)
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nálam csak az oldal csípett le 35centet. MOst kértem ki még 7 dolcsit abból 6.65 lesz mire megérkezik. De nem panaszkodom. Ha megkapom, már $22-t hozott az oldal $0 befektetéssel :) 1 év alatt
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nekem is megérkezett a kikérésem bitcoinban
End of the story
honey
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.11.30. 20:34
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: honey »

13 napja függő a kikérésem payzára
a zenadvert se nagyon akarja küldeni bár azt még csak pár napja kértem ki
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Fizet, de nyúlnak a kifizetési intervallumok. Én minap (2-3 napja) kaptam 2 oldalától is kifizetést, de - sajnos - nem az időintervallumon belül.

Én azt csodálom, hogy valahogy próbálja túlélni a Paypal szivatásokat az oldal/oldalak ... persze engem is bánt a dolog, mert mindhárom oldalán éves tagságaim vannak, de elismerem, nem lehet könnyű dolga, s azt is megmerem kockáztatni, más oldal admintól jöhet a pénzügyi mentőcsomagja, mert egy Paypal-os befagyasztást egy oldal sem tudna külső forrás nélkül túlélni.

Ki fog fizetni, csak kérlek légy türelmes, a 10 munkanapos határidőn túl fog valószínű fizetni Neked is.
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Most néztem rá a payza-ra, ma éjjel kaptam pont ettől az oldaltól kifizetést, no para!!!

Én úgy tudom hogy Paypal ilyenkor 180 napra befagyasztja a fiókot, az ugye 6 hónap (nem kevés idő) onnan se ki, se be pénz nincs. Ezt nem tudom hogy lehet túlélni külső segítség nélkül, akkor amikor az emberek igen nagy százaléka Paypal be-kifizető, tehát az oldal bevételének nagy része is valószínű azon a számlán pihent.
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem az Epic 21 napra fizetett Bitcoinban standardként. Szerintem nincs para. Folyamatosan lehet látni kifizetéseket a fórumon.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Teljesen azért nem vagyok nyugodt, de para azért nálam sincs! Az kell látni, hogy azért fizet, s belegondolni hogy ha Neked is pl. a fizetésed mondjuk 2/3-át elvennék, Te mit tudnál abból kihozni? Nyilván próbálnál fizetgetni, de mindenre természetesen nem jutna, azaz lennének csúszások ... szerintem itt is most ez van. ... én így látom.

Más oldalaknál ilyen helyzetkor a betett összeged pl. 50%-át kérnék újra hogy kifizetést kaphass az oldaltól ... ami nekem nagyon kiverte a biztosítékot pl. ultimateclixx-nél, ott elegem is lett az oldalból (pedig igen nagy reményeim, terveim voltak). Itt ezt Ő (idáig) nem tette meg, ami van, abból próbál meg építkezni, s ezért le a kalappal előtte. Itt is türelem kell (lassan már mindenhol).
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Clixről BTCben kaptam pár napja. tegnap meg Buxtól kaptam Payzara . Átfutás időket most nem tudok,mert nem nagyon foglalkozom ptc-vel,de jött pénz.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

ffookkaa11 írta:Teljesen azért nem vagyok nyugodt, de para azért nálam sincs! Az kell látni, hogy azért fizet, s belegondolni hogy ha Neked is pl. a fizetésed mondjuk 2/3-át elvennék, Te mit tudnál abból kihozni? Nyilván próbálnál fizetgetni, de mindenre természetesen nem jutna, azaz lennének csúszások ... szerintem itt is most ez van. ... én így látom.

Más oldalaknál ilyen helyzetkor a betett összeged pl. 50%-át kérnék újra hogy kifizetést kaphass az oldaltól ... ami nekem nagyon kiverte a biztosítékot pl. ultimateclixx-nél, ott elegem is lett az oldalból (pedig igen nagy reményeim, terveim voltak). Itt ezt Ő (idáig) nem tette meg, ami van, abból próbál meg építkezni, s ezért le a kalappal előtte. Itt is türelem kell (lassan már mindenhol).
Szerintem jól csinálja. Meg egyértelmű hogy először azokat fizeti ki akik upgradeltek. Nekem plusszos az oldal mert egy vasat nem tettem be és már $22 nyit fizetett ki nekem. Nem panaszkodom. Ha tudja stabilizálni a helyzetet, (ahogy nézem jó irányba halad vele) akkor gondolkodom egy upgraden. Eddig korrekt volt, reméljük ez nem változik. a többi oldalán nem vagyok fent szóval arról nem tudok nyilatkozni, de standardnak a 21 nap várakozás se vészes szerintem.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Standard tagoknak lassan fizet ezt én is tapasztaltam. Még nem upgradeltem.
Viszont a heti tapasztalat hogy néhány bérenc abbahagyta a klikkelést azokat most cseréltem majd látjuk mi lesz.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Mind1 a lényeg hogy fizet :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Fizetni fizet, én is tanúsíthatom, csak az a kérdés mikor. Sajnos a Paypal zűr után a fizetési határidők jócskán megnyúltak, igaz nézzük azt hogy az oldal legalább nem dőlt be, nem kér újabb befizetést hogy fizessen, szóval szerintem amit tud azt próbál megtenni az oldalért, reméljük valahogy sikerül a mélypontról továbblépnie. Nyavalyás PayPal sokakat beszívat, most már a TE oldalakat is elérte, most már ott is piszkálódik, nem egy oldalnál láttam ott is hogy PayPal beintett, sőt vannak kik elébe mennek és inkább leveszik a PayPal-t még mielőtt nagy gond lenne ...
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Ahol lehet én is bitcoinban kérek ki. Az is elég ritikós. Most felugrott 700 dollár környékére az árfolyam.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ffookkaa11 írta:...nem kér újabb befizetést hogy fizessen...
Hááááát.... Én ROI-om 200% fölött van, szóval tőlem kér újabb befizetést :)
http://www.epicclix.com/forum.php?topic=42685
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

És tényleg amit betettél annak 2x-ét már kivetted? ... nálam is kérte a rendszer, de én még közel nem járok 200%-nál, írtam Neki és azt mondta a rendszerben volt valami gubanc, azt követően kikérni már ismételten tudtam.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Valóban túl vagyok 200%-on, és amikor a kikérésre kattintok csak az üzenet fogad erről és a deposit gomb
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Értem, akkor viszont nincs más, vagy teszel be és újra kikérsz, vagy elhirdeted.

... én még messze vagyok ettől az állapottól.
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Egyik ismerősöm Standard tagként nem fiezetett be az oldalba, tegnap mégis engedte kikérni a sokadik fizuját.
Akkor ez, hogy is van? Egyeseknek engedi, másoknak meg nem?
Az nagyon nem lenne jó, ha szelektíven kezdett el fizetni! :?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nem, szerintem nem kell ezt ilyen irányba elvinni, mert nem erről van abszolute de szó!!!

Free-ként előre menve szerintem fizet, viszont aki pénzt tett be, s úgy indult, azoknak a betett összeg 2x-ig fizet ki. Utána is természetesen fizet, csak kell visszajuttatni, befizetni, s akkor megint fizet.

Szó sincs szelektív fizetésről, nehogy bárkinek is ez jöjjön le, s maradjon meg ebből az egészből!!!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez így van, aki nem fizetett be az elég nehezen éri el annak a 200%-át :)
Paypal elvesztése óta küzd az oldal, mint malac a jégen, más kérdés, hogy ez a döntésük pont azokat érinti hátrányosan, akik eddig már tettek az oldalért befizetésükkel
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ez akkor lenne még cifrább, ha azt kérné hogy ezt követően csak azok kaphatnak kifizetést, akik újra befizetnek annyit, vagy többet, mint amit eddig befizettek. Ultimateclixx oldalnál ez volt az "igény" ... ott is hagytam őket ...
Kép
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Standarsként én is 22$ nál járok kikérésben
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az Admin elmondása szerint jócskán csökkenni fog a kikérési idő ... meglátjuk, ill. akkor itt is a bizonyíték ... működik!

Sajnálom az Admint hogy a PayPal szivatja, így persze minket is, de valamennyire áttudom érezni a tehetetlenségét, a kiút keresését, most ezen az időszakon túlmenni nem könnyű (persze nekünk sem, én sem így terveztem az oldallal).
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nyilván mindannyian nehezen éljük meg ezeket a szituációkat, mert tudjuk hogy hány zsivány van odakint, s hányan eljátszották már a hattyúk halálát, azt léptek, szóval ilyen környezetben őket sem tudom elítélni. Ha az embernek sikerül ezt a lépést megtennie, és az első felháborodáson túl még tisztán (és nem indulatból) látni akkor tud elkezdeni a szituációt felmérni, s próbálni megérteni ill. valamiféle működhető megoldást keresni.

Mint valahol írtam, nyilván ezen az oldalon is a PayPal kassza volt a legtömöttebb, nos ha azt egy mozdulattal elveszik és képtelen vagy azt követően azzal gazdálkodni, próbálj olyan megoldást találni, ami nem lesz valamilyen oldalról "fájdalmas". Mondjuk mintha egyik napról a másikra a fizetésed mondjuk 50-60%-át elvennék, Te hogy tudnád az életet tovább élni úgy, hogy semmin ne látszódjon meg annak a kieső 50-60%-nak a hiánya? Te is szenvednél, s próbálnád valahogy a helyzetet megoldani. Ő is ezt teszi. Nem hiszem hogy az Ő fejében nem merült volna fel az hogy szivat PayPal, hatalmas összeg kikerült a zsebéből ... hagyjuk a fenébe ezt az egészet és bezárja (csőddel) mindhárom oldalát. Minek szívni, minek hallgatni a tagok trágárkodását, felháborodó leveleit, fenyegetőzéseit, kell Neki ez??? Egyszerűbb lett volna egyet hátralépni és pontot tenni az egész végére, DE! mégsem ezt tette. Szenved velünk együtt az oldalaiért, valahogy próbál kiutakat keresni a szituációból, nem kussol a háttérben, válaszol a support levelekre szoval kiáll és tartja magát az oldalaiért. Ez a nem semmi. Csak bírja kitartással még, mert most dől el az oldal jövője, innen szerintem már csak felfelé fog tudni menni az oldal/oldalak. ... ez a meglátásom.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég