EpicClix - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Igen a refek jók, nekem is kattint mindegyik minden nap mégis fogynak a napok autopay-el. ez az egy ami nekem fura.

ffookkaa. gratula a nyeremlnyhez :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

@xenosz2:

Ez a 6.66-os BEP az hogy jön ki ... nyilván free vagy.

Nekem free esetén autopay-el 1 RR napi költsége 0.0057 pénz. 1 RR kattintás 0.001 pénzt ér, ebből nekem az jön ki, hogy a BEP az nem 6.66 hanem 5.7! (nem mindegy!).

Valamit elszámoltam?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ffookkaa11 írta:@xenosz2:

Ez a 6.66-os BEP az hogy jön ki ... nyilván free vagy.

Nekem free esetén autopay-el 1 RR napi költsége 0.0057 pénz. 1 RR kattintás 0.001 pénzt ér, ebből nekem az jön ki, hogy a BEP az nem 6.66 hanem 5.7! (nem mindegy!).

Valamit elszámoltam?
Az autopay kedvezmenye kozelit a 90 napos hosszabitas kedvezmenyehez, xenosz pedig a 30 napossal szamolt (gondolom), innen a kulonbseg
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az lehet, de akkor annak semmi értelme nincs, hisz 30 napra hosszabbítani értelmetlen, akkor minimum az autopay-t kell használni, ott meg látható hogy a BEP az milyen értékre kerül! (Amúgy igazad van, kb. 90 napos hosszabbításnál van a határ, addig autopay-t kell használni, felette pedig hosszabbítást).

Itt sem tudok mást mondani, mint amit saját topikomba is írtam, matekozni emberek, matekozni, az megmond mindent!!!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Egy szóval se mondtam, hogy van értelme, csak rámutattam mi a BEP-ek közötti különbség oka ;)
Amúgy először mindenki 30 napra veszi, tehát azzal a számmal se árt tisztában lenni.
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

EZt nem hiszem el...
PP utolérte ezt a remek oldalt is... Mért nem megy már a PP a .....
Tényleg az összes oldalt ki akarja csinálni????

Hello members,

First of all, I am really sorry that the PayPal account is limited today.
I received an email from PayPal about the account limitation today.
I am trying to resolve the issue ASAP.
Please be patient until it is resolved.
Thank you so much for your cooperation in advance.
I will post any update ASAP.
Thank you.

Best regards,
EpicClix Admin
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kezdem azt érezni... hogy ha nem az Admin vágja direkt Scamre az oldalt akkor majd jön a PP...
Nem tettem fel ide a bizonylataimat... de elmúlt 3-4 hétben 3-4* fizetett Clix 10$-t PPre. Időben, pontosan, semmi gond nélkül... nem értem mire ez a zárolás??? Miért??? Menjen a .... PP komolyan.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez engem is rosszul éríntett . Egyszer már volt ennél az oldalnál ilyen vizsgálat korábban,abban bízom,h most is átmennek.
Nem látunk bele a pénzügyekbe,tehát akár valós is lehet a paypal vizsgálat. van 3 oldala,és a béreltek elég jól teljesítenek cserélni se kell őket...nem tudom. elég szűkszavú a nyilakozat nem tartalmaz olyat,hogy a payza és a bitcoin kifizetés megy még,vagy az is megáll-e?
smartinz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.02.15. 14:51
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: smartinz »

Ma fizetett ki bitcointra 9,5$-t, freeként 7 nap várakozásra.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen vélhetően Payzara, Pm-re és BTC-re fizet továbbra.
Ha nem sikerül megoldani a PAypal dolgot... Az lesz nagy bajba aki PPről fizetett be főleg nem 1-2* vagy 1* de nem keveset mint pl én... azt hiszem 4* fizettem be 40-50$ össz értékben... mert általában ilyenkor szokott az jönni hogy akkor Payzaról vagy bármelyik másik prociról min ugyan ennyit kéne betolni és akkor engedélyez kikérni oda :/
De remélem erre nem kerül sor és megoldja a PAypal ügyet Adminunk :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Hát az engem sem érintene jól, sőt, sz@rul. Ide ne jusson a dolog, mert akkor nagy valószínűséggel részemről vége, ezt már nem tudnám kitermelni az oldalból. ... ráadásul a napokban ugrottam meg a tagságokat.

Ezt a Paypal dolgot nem értem, miért piszkálódik bele? Mi a célja?
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Bitcoinban és paypalrol is fizettem be (btc-ben a többet), és csak paypalra kértem ki, eddig gond nélkül. (Tehát nincs az, mint sok oldalon, hogy csak oda kérhetsz korlátlanul, ahonnan a többet fizetted be)
Kérdésem, hogy pendingben lévő kikérést vissza lehet vonni valahogy?
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ha nicns mellette visszavonás akkor nem. Ha csak nem írsz supportot és jó fej lesz Admin és ő vissza teszi neked :)
Ez oké kavics hogy 2 prociról fizettél be... de nálam/lunk más a helyzet. Én pl 50$ fizettem be Paypalról kb 70-80$ fizetett ki az oldal PP-re. Nem mellesleg most áll benn egy újabb kikérhető 10$-m és 100 RRem is... furcsa hogy pont most akartam én is lépni egy tagságot hogy már +20$ körül van a kifizetésem a befektetésemhez képest...
Nem hiszem hogy engedne kikérni ha csak 10$ betolok pl PAyzarol :D Legalábbis az eddigi tapasztalatom alapján ezt nem engedik az Adminok. Arról nem beszélve hogy PP az isten... a tagok 90-95% azt használja... muszáj ezt meglépni-e az adminnak (azt hogy közel ugyan annyit fizess be másik prociról) mert egyszerűen nem bírná a kikéréseket hisz a tagok befizetései PP-n van ami kilőve ugye... PAyzan meg egyszerűen nicns annyi tartaléka (sztem)
Amúgy nem tudom miért szórakozik a PP ilyenekkel... tényleg minden 100 ptc oldalból talán ha 1 indúl normális Adminnal és gondolkodással... tényleg normálisan is csinálná a dolgot... erre ezt az egyet meg a PP akarja kicsinálni?
Mért nem a lehetetlen oldalakra száll rá a PP ??? Amik napi 20-30 centeket ígér??? -.-
Na de kezdem megszokni hogy évente 2-3* rájön az 5 perc a PPre és rászáll pár régi jó oldalra...
Amúgy lehet meg kellene osztani a pénzem 2 proci közt? PP és Payza pl? És egy jónak ígérkező oldalba nem PPről hanem mind a kettőről betolni közel ugyan annyit?? Akkor elviekben szinte bárhova kikérhetek (max a min 5$-t kellene befizetnem a másikról hogy több legyen) ha jönne PP gond... hmmm...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az már igen szép teljesítmény :) Grt! :)
Sajnos én még csóró vagyok ehhez... én kezdő vagyok hozzátok képest :D a 100 RRem 90 napra volt csak hosszabbítva ebből egy 20-30 tovább is (vagyis van hosszabbítva)de nekem a kedvenc oldalam (volt) de majd meglátjuk... egy átnézést már túl élt remélem ezt is :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Azt, hogy csak arra a procira fizet ki korlátlanul egy oldal, ahonnan a legtöbb befizetés jön, nem az admin találja ki, ez egy EU-s előírás a pénzmosás ellen, tehát Európában székelő cégekre vonatkozik elsősorban. Ha ennél az oldalnál is ez lenne, akkor nem tudtam volna korlátlanul kikérni pp-ra, mert btc-ban fizettem be a többet. Így, ha ennél az oldalnál később ez lesz a kérés, az tényleg csak az admin "szemétkedése" elsősorban gondolom azért, mert egyéb procikon tényleg nem lehet elég pénze.
Visszavonni sajnos valóban nem tudom a kikérést, amit sajnálok, mert inkább visszaforgattam volna, hogy aztán kikérjem máshova.
Ami pedig paypalt illeti, náluk alapból nem támogatott az ilyen pénzügyi tevékenység, mint PTC is.
De azért biztos nincs akkora kapacitásuk, hogy minden oldalt folyton ellenőrizzenek. (ott meg ahol sokat ígérni, de semmit nem tartanak be, nincs is akkora pénzmozgás, amire felfigyelhetnek)
Ezért a tapasztalat inkább az, hogy azoknál az oldalaknál, ahol pp gondokra panaszkodnak, inkább csak menekülési lehetőség az adminnak egy rosszul sikerült üzlet után, mintsem valóban legyen vizsgálat. Ahol viszont tényleg van vizsgálat és túl is élek, ott reménykedhetünk, hogy hosszútávú lesz. Egy a millióból :D
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

De a BTC nem pénztárca,hanem egy nemhivatalos valuta,aminek semmilyen nemzetközi szabályzatnak nem kell megfelelnie,valószínűleg a walleteknek sem (ezt nem tudom) - ellentétben a hivatalos pénztárcákkal,mint a paypal - ezért is népszerű a bizonyos körökben,állítólag ez is közrejátszik a fennmaradásában,mert lekövethetetlen a pénzmozgás nem lehet azonosítani a befizetőt-kifizetőt.
Még nem használtam ptc oldalon BTC-t :) Gondolom magát a számsort adod meg,nem a walletten keresztül folyik a pénzmozgás,ahogy pld USD esetén paypal,payza...
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

A kifizetés résznél már bent sincs a paypal, sőt az oldalon sincs már fent a logója. Ez sokat elmond. majd látjuk mi lesz. :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:De a BTC nem pénztárca,hanem egy nemhivatalos valuta,aminek semmilyen nemzetközi szabályzatnak nem kell megfelelnie,valószínűleg a walleteknek sem (ezt nem tudom) - ellentétben a hivatalos pénztárcákkal,mint a paypal - ezért is népszerű a bizonyos körökben,állítólag ez is közrejátszik a fennmaradásában,mert lekövethetetlen a pénzmozgás nem lehet azonosítani a befizetőt-kifizetőt.
Még nem használtam ptc oldalon BTC-t :) Gondolom magát a számsort adod meg,nem a walletten keresztül folyik a pénzmozgás,ahogy pld USD esetén paypal,payza...
Ebben igazad van, és sosem oldalon keresztül utalok, hanem a blockchain-ben adom meg a címet.
És valóban azért szeretik sokan (bűnözők is), mert semmilyen felügyeleti szerve nincs, követhetetlen.
De ettől még pénzmozgás szerintem
De mindegy is, majd csak kiderül mi a helyzet........ vagy nem :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindenestre egy supportot megér a kifizetés visszavonása,vagy átkérése más valutára.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én az Adminba bízok, ezért is vettem mindhárom oldalán tagságot. Az viszont ha paypal beszivatja es bennragad a felhasznalok penze azt nem tudom hogy fogja szegény tudni kigazdálkodni. Nagy valoszinuseggel a betett penzek legalabb 60-70%-a paypalon keresztul kerult a rendszerbe, ha azt nem fektette ebbe-abba, csak pihent a számlán, akkor szarba vagyunk,ill. jobban mondva nem szarba, hanem inkább a paypal zárolástól függünk. Persze az is kérdés ilyen szituban hányan indítanak dispute-ot az oldal ellen ... sok a kérdés.

Azt tudja valaki hogy a nagy oldalakat miért kerüli a paypal? ... nem tipp, csak ha itt joga van piszkálgatni, ott nincs?
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ha jól láttam... a kikérésnél semm inem változott. Kérte hogy írjam be a Payza címm ennyi. De oylan mintha engedne kikérni.
Tovább akartam fejlődni az oldalon... de most inkább kikérjem?? :D
Eleve hogy fizet-e más procira annak aki PPről fizetett csak be...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ffookkaa11 írta: Azt tudja valaki hogy a nagy oldalakat miért kerüli a paypal? ... nem tipp, csak ha itt joga van piszkálgatni, ott nincs?
Nagy oldalak is átestek vizsgálatokon, de túlélték, erre írtam korábban, onnan már lehet reménykedni az oldal hosszútávúságában....egy a millióból :)
Arról nem is beszélve, csak neo mondjuk milyen szép pénzt hozhat paypalnak a fee-vel
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sztem minden ptc oldal hoz a PP-nak nem csak a neo... :)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Igen, az nem "opció" hogy ha ugyanazt kicsiben csinálod az tiltott, nagyban viszont lehet csinálni.

Ne legyen gond a nagy oldalakkal, nagyon ne, de nem értem itt miért, s ott miért nem.

Amúgy reménykedhetünk, ha az Adminon múlik, Ő nem fog ellene lenni a dolognak, kérdés PayPal mennyire akar keménykedni. Jelen esetben szerintem a dolog a PayPal-on múlik, s nem az Adminon. Én bízok az Adminban.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem is ez az "opció", hanem a csalók, pénzmosók....stb. kiszűrése.
És erre jóval nagyobb az esély egy fiatal oldalnál, mint egy évek óta működőnél, ahol komoly pénzügyi fedezet és háttér is van.

Neo pedig egyedül több pénzt hoz paypalnak, mint az összes kis oldal együtt :)
End of the story
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Hát a fórumot bezárták........
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Melyik oldalon? :) :D
http://kepfeltoltes.hu/160904/Screensho ... es.hu_.png
Ezt Épp most írtam be a fórumba kíváncsiságból...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Össze jött az újabb 10$... gondoltam kikérem Payzara.
A helyzet az amit írtam feljebb és amire számítottam... :( Nem enged kikérni sem Payzara sem BTC-re.
http://kepfeltoltes.hu/160904/Screensho ... es.hu_.png

Az szép lesz ha itt is majd azt fogja bevezetni mint általában a többi hasonló ügyeknél az Admin, miszerint fizess be minimum annyit... mint PPről :D
Az nekem úgy nagyjából 50$ lenne.... -.-
Na de reméljük vissza jön a PP :( -.-
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én még minap kitudtam kérni Payza-ra! ... ezzel az erővel 1-2 nap és PayPal-ra is tudunk kikérni :)
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem túl jó előjel...
A Paypal ikon már 2-3 napja lekerült ezzel nem mondok ujjat. Na de Admin levette a "kötelező" reklámot ami a Paypal zárolásról szólt... de Paypal továbbra sincs... ez nem túl jó jel, sőt nagyon nem az :( :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég