EpicClix - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Tegnap felfüggesztette a fiókom.Biztosan nem kattintottam a Cheat linkre.Supportja nem működik, levélre még nem kaptam választ:angry:
Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

extike Találtam email címet admin@epicclix.com , írtam is , de nem jött még válasz
Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Köszönöm
Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Megjött a válasz:
extike suspended by breaking TOS 3.3
3.3 Advertisements must not be viewed on mobile phones/tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not using any other methods.

Laptopon néztem a hirdetéseket Maxthon 03:32 böngészőben , nem használok semmilyen programot , és az csak egérrel dolgozok
Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Írtam a supportnak újra.Igen a Maxtonban ki van iktatva az adfocus.Ezért is irtam ide ki hogy milyen böngészőt használok , nehogy más is így járjon, ha valóban a böngésző a gondja az adminnak
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem biztos a maxthonnal van baj,mertr nem azt írta. én régi chrome mal vagyok és ott ugyanúgy ki van iktatva.
nem használsz mobilt,vagy tabletet? a laptop ugyanaz ,mint a pc,az nem lehet gond.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

csak laptopot használok
Kép
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Az újabb válasz:
I double checked your log.

It is clear that cheat detection detected your suspicious activity which cause your suspension.

I also could find your comment on a post about autoclicker.
The possibility you used autoclicker is really high.

I will not unsuspend you.

És hogy jól induljon a napom az Epicbux is felfüggesztett reggelre :argue:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Maxthonra rá lehetne kérdezni,hogy az most minek számít. Nem használsz valami kiegészítő alkalmazást,ami blokkol reklámokat,vagy scripteket?

Az oldalon a hirdetéseknél ez van kiírva:

Kép

EMSen találtam egy diskurzust az admin és az egy ismert ptc-s közt,akit blokkoltak egy böngésző kiegészíitő miatt. valami javascript blokkoló. az érdekesség,h az oldalon telepíitve van egy egérkattintás figyelő is,ami ennél az usernél azt jelezte,h nem kattint...
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... msg3724547

innen kezdődött a vita.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: extike »

Köszönöm hogy utána néztél .Én már nem írok neki, mert szerintem nem a böngészőnél van a hiba, ugyanis az epicbuxot nem a Maxthonban néztem hanem Mozillában, mint a többi oldalt általában.Szűréshez csak az Adblock Pluss van de az is ki van kapcsolva a minute miatt
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Böngészgettem a híreket és találtam friss infókat.

http://www.epicclix.com/forum.php?topic=19328

TOS változások:
rengeteg csaló van. account gyártók, dispute-huszárok, auto-klikkelők stb stb ezért kézi átvizsgálás van kifizetés előtt.
a köv változások vannak.
- minimum elsőre 4$ másodikra 7$
- 5 munkanap utalás AKI REKLAMÁL A GYORSABB KIFIZETÉS MIATT fel lesz függesztve
- 30 nap inaktívitás után felfüggesztés,balansz törlés


és egy kis promo

http://www.epicclix.com/forum.php?topic=20178

PTC hirdetés, tagség,és bérelt akció 25ig


01/21/2016 00:00 ~ 01/25/2016 23:59 Server Time (5 days)

1. PTC ads promo - 50% discount
: 100,000 clicks - $6.50 (instead of $13.00)
: 250,000 clicks - $15.50 (instead of $31.00)
: 500000 clicks - $30.00 (instead of $60.00)

2. Membership Discount
: Silver Monthly: $9 (Original price $10 - 10% discount)
: Silver: $36 (Original price $40 - 10% discount)
: Golden: $90 (Original price $100 - 10% discount)
: Diamond: $720 (Original price $900 - 20% discount)

3. RR Discount
0 -> 250 $0.20 -> $0.19
251 -> 500 $0.21 -> $0.20
501 -> 750 $0.22 -> $0.21
751 -> 1000 $0.23 -> $0.22
1001 -> 1250 $0.24 -> $0.23
1251 -> 1500 $0.25 -> $0.24
1501 -> 1750 $0.26 -> $0.25
more than 1750 $0.27 -> $0.26
No discount for autopay.

There will be 1 more promotion.

Thank you.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: idlig »

Várható volt, már az Admin bemutatkozása alapján lehetett sejteni, hogy annyira nem lett ez a koncepció végig gondolva. De talán most stabilabb lehet és legalább az Admin próbálkozik.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Én még az építkezésnél tartok standardként de azt észre vettem hogy a 3,5ös átlagról nekem leestek a refek 3,1es átlagra. Mindegyik kattol, csak kevesebbet.
Szerintem ez is a spóroláshoz tartozik
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fealar írta:Én még az építkezésnél tartok standardként de azt észre vettem hogy a 3,5ös átlagról nekem leestek a refek 3,1es átlagra. Mindegyik kattol, csak kevesebbet.
Szerintem ez is a spóroláshoz tartozik
Ezt is említette egyik nap,hogy a változások miatt egy része a tagoknak lelépett,ezért a béreltek is kevesebben lettek az aktivitásuk csökkent,de beállította kézzel a szűrést újra. Ezek szerint valódiak,csak a szűrő miatt profitosak.
A 3.1-es átlag is elég jó,ha hosszabbítod kedvezménnyel a refeket. Én 3 hónapra hosszabbítgatok a profitból. a 20% kedvezmény kedvező,viszont nem is oylan hosszú a táv.

ha megnézitek a PTC hirdetési árakat egyébként most nagyon kedvezményes. féláron vannak. a 0.001$-es szekcióba 1.4$-ba kerül 1000 megtekintés,ez 2000 kredit. a kisebbeknél ennél még jóval olcsóbbért kapunk értelemszerűen még többet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Várható volt, már az Admin bemutatkozása alapján lehetett sejteni, hogy annyira nem lett ez a koncepció végig gondolva. De talán most stabilabb lehet és legalább az Admin próbálkozik.
Remélem én is,hogy belerázódik,hisz még csak 3 hónapos az oldal és egy viszonylag tapasztalt ptc-s ről van szó,és a moderátorai is azok. Aktívak külső fórumon is. A kezdeti pénzosztogatásba azért ők is belefutottak ,kiderül sikerül-e visszaterelni a dolgokat ... Az Admin saját bizniszei miatt talán még az anyagi fedezet is megvan hozzá,ha kellene lové.
Én azon drukkolok,hogy legyen ereje változtatni. A pontrendszeren is változtathatna sztem még,hisz azt is refbérlésre fogják fordítani a tagok,és azon keresztül fogják kivinni. feleslegesnek látom pontokat adni eleve fél vagy tizedcentes fixek után pld.
Akkor lenne értelme,ha ez hirdetés formájában jönne vissza. A mostani rendszer 0.0002-ad minden hirdein próbálkozik.[/quote]
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

Én is a bérlésbe forgatom vissza a pontokat, 2 naponta majd 2 cent :D
Még csak 6 béreltem van, mert csak a saját kereset + pontok + bérelt bevételből építkezek, be nem fizettem, legalábbis a bérlésre nem, hirdetni hirdettem már az oldalon... Még van is 12.000 kreditem.
3-at szoktam egyszerre felbérelni, hamarosan jön a következő 3. :)
A csökkenést én is éreztem a napokban, de nem volt olyan nagy nálam (21 helyett 18-19 klikk), de nyilván akinek 2000 béreltje van, az jobban megérezte...
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nincs 2000 csak 65, amíg 60 volt addig 200-210 között kattoltak, tegnap meg pl 180, 5 most nem is kattintott, ha ma se kattolnak akkor cserések :)

Viszont élek a gyanúperrel, hogy ez főleg a Standard tagokat érinti, mert sokat lehet vele kiszedni standardként is.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Laci »

Első kifizetésem az oldalról...
Remélem(jük) nem az utolsó :D

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát csökken a béreltek teljesítménye... 44-ről 33-ra esett 4-5 nap alatt a 12 refem kattja. Egyelőre korai még bármit is mondanom ,de remélem,nem megy át negatívba a profit.
Belenéztem egy topikba http://www.epicclix.com/forum.php?topic ... by=ASC&p=1
A tag Golden tagsággal 1000 béreltje van. A linken követhetőek az átlagok.
Az admin tanácsa,h cserélje ,ha a ref 4 napig nem kattol és hosszabbítsa meg őket,h csökkentse a bekerülési árat.

kiszámoltam 1000 ref goldennel havi 230$-ba kerül, a tagság 1 havi része 7.5$ ,tehát hosszabbítás nélkül 2.63as átlag a nullszaldó,és ebben nincs a csere. nekem úgy tünik hosszabbítási kedvezmény nélkül egyre nehezebb lesz tartani a profitot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2016.01.26. 13:51-kor.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

Nekem 9-en vannak, 3-as átlagoz hoznak jelenleg, vagyis 27-et :)
Minden hirdetést lakattolok minden nap, pontokat visszaforgatom a bérlésbe.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is... gridre nem ad pontot,mintha régebben adott volna...de lehet rosszul emléxem. érdekes,mert a megszorítások mellett több fél centes hirdetés lett a napokban.ez igaz a epicbuxra is. illetve ott nem frissültek a hirdetések,és tegnap nem volt kifizetés,igaz admin ma írt,h a fejlsztőkkel felveszi a kapcsolatot.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

EpicClix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tegnapelőtt 2.5re esett az AVG,viszont tegnap már 3 volt újra :good: szép lassan minden refem 90 napos lesz,és eddig mindegyik aktív,sőt mindegyik 3 körüli vagy magasabb AVG-vel rendelkezik.

tegnapi poszt az admintól számos változást vetít előre,mivel a kiadások meghaladják a bevételt még mindig december óta.
http://www.epicclix.com/forum.php?topic=21446

Az új bérelt filter nem orvosolta,és a promóciók sem fedezik a veszteséget. Az alapgondolat hibásnak bizonyult,hogy a neobux model működni fog. az aktív tagság nem hozta a hirdetések felfutását. I couldn't consider members who get lots of DRs (ez mit jelent pontosan?) és más oldalakhoz képest sincs több aktív tag. A legnagyobb probléma,hogy néhányan túl nagy profitra tesznek szert. Ezért számos változtatás lesz,de a profit marad mindenkinek,ebben nem lesz változás.

A változások a következőket éríntheti.
- Új tagságok (rövidebb időre)
- jutalékok
- kifizetési maximumok
- bérelt beállítások külön minden tagságra
- Pontrendszer
- hirdetési árak
- időzóna megegyezik a hirdetés frissítés idejével. ez éjjel 1 óra.

A változások más pTC oldalakhoz összehasonlítva lesz beállítva,és a legtöbb a tagságokhoz árához,idejéhez,és keresetéhez vonatkozik.

A változások ebben a posztban lesznek követhetőek a főposzt szerkesztésével.

Change Log

01/29/2016
- időzóna beállítás. a külön szerver és külön hirdteés frissítés idő problémákat okozott,ezért ugyanaz lesz mind2

01/30/2016
- Bérelt átlagok beállítása
- bérelt csere időlegesen 0.5 cent
- Extended hirdetések visszavonva
- Diamond, Gold, Silver tagság egyelőre nem vehető
- Golden max kifizetés 5 naponta: $75 -> $50
- Golden Direkt refjut vált: $0.005 -> $0.0025
- Silver direkt refjut vált: $0.0025 -> $0.002
- Standard direkt refjut vált: $0.00125 -> $0.001

******************************************************************************

Úgy gondolom ez határozottan pozitív hozzáállás az admintól és ha csökken is a kereset a béreltek nem lesznek veszteségesek,maradnak profitosak (majd nyugtával persze). Remélem ezzel a nemfizetési kockázat lecsökken.

A hirdetések árai viszont nagyon leestek. Most 10000 kredit 1 $ csak és magasabb kreditnél még olcsóbb relatíve. Ez azt jelenti,hogy a legolcsóbb kategóriában 0.2$ 1000 klikk . nagyobb csomagnál olyan olcsó,hogy már PTP oldalt is érdemes betenni,igaz kb nullszaldóra jön ki max,de legalább ezzel lehet támogatni az oldalt :D
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: detros »

Én amikor először elkezdtem számolgatni, hogy befektetéssel mennyit lehetne keresni az oldalon, már akkor is szembetűnt, hogy borzasztóan magas a profit, érdekes, hogy ezt valaki olyan nem látta át az elején, aki több oldalon is befektető.. :D
Bízom benne, hogy lassan beáll egy tartható szintre... én addig tuti nem fektetek be, mondjuk jelenleg úgy is leköt a Scarlet. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2016.01.31. 09:20-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt hitte/remélte,hogy majd mindenki ráharap az oldalra és hirdetni is fog. Már valaki felvetette a fórumban,amit itt is valaki hogy az admin saját hirdetései lefedik a legjobb oldalakat,amiben lehet igazság,de abból olyan sok nincs. nagy a konkurencia a PTC-nél egyáltalán könnyű rávenni a tagokat,hogy hirdessenek is,hisz azt számos más stabil oldalon is megtehetik. Annyi jövedelmező oldal meg nem biztos,hogy van,hogy megérje refeket keresni rájuk . Régi oldalakra nagyon nehéz,új oldalakat meg amúgy nem ismerik a tagok,nem tudják melyiket érdemes szerintem,de azokra is pár nap után már nehéz toborozni,amelyikre érdemes is lenne. Az utóbbi hetekben nem is nagyon jött olyan igéretes egy sem,ráadásul az egyik legnagyobb most készül befuccsolni TrafMonsoon... Ilyenkor érdemes bedobni valamit amire harapnak??
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Hát érdekesen alakul a bérencek sorsa. Nagyon ellustultak. már 70 bérencem van és a katt átlag leesett 2re. kevesebb a klikk mint amikor csak 50 vagy akár 60 bérenc volt. Borzasztó silány a teljesítmény. Lehet mostmár ez jár a standard tagoknak, de akkor is gyötrelmes....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nekem is 2 lett.

mai változások:
- RR click average is not recovered yet. All RRs extended 1 day.
- New memberships will be available on 2/1/2016
- When new memberships are available, there will be some adjustment on old memberships.

béreltek avg-je még nincs beállítva véglegesen,ezért 1 nappal meg lettek hosszabbítva.
uj tagságok lesznek holnap és egyúttal a régiekben lesz némi változás.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EpicClix -

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mai változások.

2/1/2016
- Gold
: Max DR: 2000 -> 300
: Max RR: 2000 -> 1000
: Max withdrawal per 5 days: $50 -> $30
- Silver
: Max DR: 1000 -> 250
: Max RR: 1000 -> 750
- Standard
: Max DR: 200 -> 100
: Max RR: 200 -> 100
- uj tagságok
: Epic Bronze 30 (30 days) - $5
: Epic Silver 30 (30 days) - $20
: Epic Gold 90 (90 days) - $90
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég