Adfiver - Nem ajánlott

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igazából már minden le lett írva a részemről. Önmagában az, hogy valaki a bérléssel nem lesz profitos még nagyon nem elég, de ebben az esetben a teljesen nyilvánvaló szívatós bot-rendszer miatt és mert az Adminnak már múltja van, az eddigi tapasztalatok alapján jó esély van a pénzt visszakapni (ezt egy több éve fizető oldalon nem kell megjátszani, mert csak kitilt (jogosan) és mindent bukik az ember). Viszont dispute esetén természetesen az oldal ki fog zárni. Akinél kifingottak a béreltek, az erről tehet be képet, illetve itt a topikban kicsit visszaolvasva van link arról, mikor a Facebook oldalukon beismerte az egyik Admin, hogy csalók, azt is be kell a PayPal vagy Payza oldalán szúrni.

Nem tudom kinek szól a kérdés, de a Neobux továbbra is a legbiztosabb pont a PTC-n belül. Nyilván nem lehet semmire mondani, hogy 100% (se offline, se online), de biztosabb, mint bármi más. Viszont csak hosszabb távra van értelme tervezni és rendes stratégia kell hozzá. Egyébként az is a Neo Adminjának köszönhető, hogy az Adfiver ellen a többség vissza tudta szerezni a pénzét, mert, ha nem nyomozta volna ki a dolgokat, akkor az Adfiver Adminja nem lenne abban a helyzetben, amiben van, és nem lenne rákényszerítve úgymond a dispute-ok "elfogadására". Ettől függetlenül most is egy csomó pénzt fog ez az oldal lenyúlni, efelől ne legyen kétség. Én már nem tudok belépni, de a fórum alapján nem néz ki jól a helyzet.
fourstar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.12.31. 11:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: fourstar »

Köszönöm a választ, jelen pillanatban még (több mint 48 óra)mindig ua a helyzet Kérd ki 2-4 óra múlva üzenet. Írtam az adminnak azt írta vissza hogy valami technikai probléma van írjam meg mennyi pénzt akarok kivenni és személyesen átulja, hogy ebböl mi lesz majd felteszem a fejleményeket. Az adfiver forum már nem enged írni. Várok még 24 órát és holnap elindítom a disputot a paypalon. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni pontosan hogyan is kell ezt csinálni hogy visszakaphassam mind a 200 dollárom. Köszönöm.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Én most értem el a 3-dollárt, jajj-jajj megkapom-e? :( Állítólag 3-napja nem fizet? ;)
Vagy csak technikai probléma?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ha már kaptál vissza abból, amit befizettél, akkor csak a különbözetet fogod megkapni...
disputehoz használd a linket, ott van lépésről lépésre: http://www.ptcmonitor.org/paypal_recovery

az 5. lépésnél kell belinkelni a képeket! mindent tegyél fel, 3 napod van panaszolni, azután a másik fél reagálhat vagy Paypal automatikusan dönt (esetemben az utóbbi történt). A 6. lépés nem mindig valósul meg, van, hogy csak a párbeszéd-ablak marad (5. lépés), ezután csak várni kell.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Itt a fórumban is van hozzá leírás: viewtopic.php?f=27&t=6040&hilit=dispute
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tele vannak a fórumok panasszal, ezen kívül az Adfiver kiegészítő (ami jelzi az új reklámokat) Neobux jelszavakat lop (illetve más jelszavakat is). Ezért nem kell minden sz*rt a gépre telepíteni... aki leszedte, az törölje le, és minimum a Neobux-os jelszavát változtassa meg.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: detros »

idlig írta:Tele vannak a fórumok panasszal, ezen kívül az Adfiver kiegészítő (ami jelzi az új reklámokat) Neobux jelszavakat lop (illetve más jelszavakat is). Ezért nem kell minden sz*rt a gépre telepíteni... aki leszedte, az törölje le, és minimum a Neobux-os jelszavát változtassa meg.
Ezt az infót köszi, már ki is lőttem, nekem amúgy a napokban fizetett az oldal, egészen pontosan 01.11-én.

Itt a 11-i bizonylat :) azóta persze lehet nem fizet ki már senkinek sem, nem tudom. :)

Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2016.01.16. 15:56-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

érdekes,mert a fórumban dec 25ik fizukat láttam utolsonak egy csomót,és elvétve egy-két újabbat.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: jerdei »

asszem mehet a nemfizetők közé (több ptc monitor is nemfizetőre tette):
adfiver.jpg
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Lehet, hogy szelektíven fizet az oldal, de szerencsére nekem 3 nappal ezelőtt instant fizetett! :innocent:

1. kifizetésem

Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

A szelektív is már rég rossz. Áthelyeztem a csalók közé.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: idlig »

skamasz írta:AdFiver "új hirdetést jelző" plugin-je valószínű hogy keylogger !
Igen, ha kicsit fentebb görgetsz, akkor láthatód, hogy szó volt róla. Bár ebben az esetben nem árt az ismétlés. A korábbi oldalai is csúnya végjátékkal zárultak, de itt még azon is sikerült túltenni...
fourstar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.12.31. 11:17
Kapcsolat:

Re: Adfiver - Nem ajánlott

Hozzászólás Szerző: fourstar »

Sziasztok.
Sikerült RENDES A PAYPAL.
Elinditottam 2 db Disputot jan 7-én useclix ellen $10 , adfiver ellen $90.
Useclix-be befektettem $20 abból 12-öt kivettem de az utolsót a paypalra hivatkozva nem fizette ki jan 7-én, tegnap zárta le a disputot a paypal nem adták vissza a $10, indoklás szerint nem tartozik a Buyer pProtection alá az eset.
Adfiverbe befektettem $205.5 kivettem $122 évvégén nem akart fizetni 3 napig vitatkoztam vele végül kifizette a $41 igy lett meg a $122, ezután 3 nap alatt napi 500 katt-ból lett 1katt per nap. Nekiállltam az utolsó hetet fényképezni a kezdőoldalt és a stat oldalakat a böngésző mellett látszik a dátum és az óra is a hátteremen. Kb. 20-30 képet csináltam, elindítottama disputot jan 7.én a $90 igényeltem vissza amit az éves tagdíjra fizettem be, a leírás alapján amitt itt az oldalon találtam az összes képet belinkeltem, ennyit tettem ma reggel érkezett a paypal levél miszerint JOGOS AZ IGÉNYEM, Már is rajta a számlámon a visszaigényelt $90. Itt a paypal levél :
Dear XY,

We have concluded our investigation into your case and have decided in your
favor.

We were able to recover $90.00 USD and this amount has been credited to
you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

If you are due any additional funds, we will make our best effort to
recover the balance from the seller.


If the seller's account has insufficient funds to complete the refund owed
to you, please be assured that we will take appropriate action against the
seller's account, which may include limitation of the seller's account
privileges.


-----------------------------------
Transaction Details
-----------------------------------


Seller's Name: Adfiver International Services LLC
Seller's Email: payments@adfiver.com
Seller's Transaction ID: itt volt a szám

Transaction Date: Dec 2, 2015
Transaction Amount: -$90.00 USD
Your Transaction ID: itt volt a szám
Case Number: itt volt a szám

Buyer's Transaction ID: itt volt a szám


Thanks,
PayPal Protection Services Department
Yours sincerely,
PayPal
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég